پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلـسـیـو تـاکینــاردی - Takky

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
157 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

السیو رکوردهای جالبی داره ...

- از نظر تعداد بازی در هرسری از مسابقات سوپر کاپ ایتالیا و مسابقات بین المللی یووه و لیگ قهرمانان اروپا بعد از الکس دومه

- در مسابقات اروپایی هم بعد از الکس و شیره ا مقامه سوم رو داره

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- تاکیناردی : فقط بارسا از یووه قوی تر است ! رئال مادرید ؟ مشکلات رئال در لالیگا گویا همه چیز است. من برای کونته نیز خوشحالم ! او اولین دیدار خود را به عنوان مربی در لیگ قهرمانان ، با یک پیروزی عالی به اتمام رساند !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
- تاکیناردی در واکنش به صحبت های پیرلو در کتابش و اینکه کونته اون رو علاقمند به مربیگری کرده گفته :

* من سالها با آنتونیو همبازی بودم و شناخت کاملی ازش دارم، آنتونیو در جوانی هم عاشق پیروزی و جام بود.
* همیشه کسی که به فکر پیروزی و سلطه طلبی هست در نزد بقیه محبوب نیست، ولی مطمئن هستم آنتونیو بقیه رو هم مجذوب خودش میکنه.
* پیرلو به عنوان سرمربی ؟ جذاب میتونه باشه، ولی موهاش رو باید مثل مونتلا کوتاه کنه ! ( :nish:)
* آرزوی هر کسی هست که روزی سرمربی یووه بشه، منم دوست دارم و برای همین هدف دارم تلاش میکنم.

TACCHINARDI

• juvenista و juventusia از این پست تشکر کرده است

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
توز-یورنته,زوج مناسبی است؟
قطعآ بله,دو بازیکن متفاوت از نظر فیزیکی و سبک بازی هستند.یوونتوس به دو بازیکنی به این اندازه مهم در خط حمله نیاز داشت.
یورنته-توز مثل ترزگه-دلپیرو.به نظر شما میتوان آنها را مقایسه کرد؟
در بعضی ویژگی ها بله.زوج بسیار مشابه ای هستند,اگرچه دلپیرو تکنیکی تر از توز بود در حالی که توز جلوی دروازه بی رحم تر است.یورنته کسی است که مشکل بیشتری پیش روی اوست.
به چه دلیلی؟
تفاوت دفاع کردن اسپانیایی ها با ایتالیایی ها قطعآ برای او مشکل ساز خواهد بود.در اینجا متوجه خواهد شد که مدافعان هیچ فضای آزادی برای تو نمیگذارند.در ابتدا می تواند دچار مشکل شود.
هافبک ها چگونه باید آنها را تغذیه کنند؟
به روش های مختلفی میتوان به توز توپ رساند,همچنین برای توپ های بلند یورنته خواهد بود.اما فکر نمیکنم که یورنته به عنوان مثال گل های کمتری از آنچه که متری در امسال زد داشته باشد.
چرا؟
به نظر من یوونتوس سیستم بازی خود را عوض خواهد کرد.کونته میتواند با سیستم 1-3-2-4 بازی کند مثل بایرن مونیخ در فصل قبل,استفاده کردن از یورنته به عنوان مهاجم نوک و توز در نقش مهاجم سایه.
یووتیچ می تواند گیلاس روی کیک باشد...
میتواند بازیکن مناسبی برای سیستم 1-3-2-4 باشد.ماروتا خوب میداند که یووتیچ خواهان پوشیدن لباس یوونتوس است, این موضوع میتواند امکان مذاکره ی دیگری را فراهم و شرایط انتقال را تسهیل کند.
  • juventusia از این پست تشکر کرده است

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
تاکی گفته یووه با خرید توز کار فوق العاده ای انجام داد و من شخصا اونو به هیگواین ترجیح می دم چون به تاکتیک های کونته بیشتر می خوره.
  • Bianconero Amore و juventusia از این پست تشکر کرده است

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
تاکیناردی: میلان برای اسکودتو؟سخته گفتن اینکه میلان با توجه به اینکه یوونتوس بسیار قوی تر شده است بتواند اسکودتو را ببرد.میلان یک بازیکن فوق العاده مثل بالوتلی رو داره و اگر او و الشراوی در سطح خودشون بازی کنند میلان میتونه واسه اسکودتو رقابت کنه،هرچند که گمان میکنم یوونتوس چیزی بیشتر از تیمهای دیگر داشته باشد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

امروز ، زادروز 38 سالگی یکی از پرافتخارترین بازیکنان ایتالیا ، تاکی دوست داشتنی هست

تصویر

:worship:

5 اسکودتو ، 1 کوپا ایتالیا ، 1 لیگ قهرمانان ، 1 سوپرجام اروپا

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

امروز ، زادروز 38 سالگی یکی از پرافتخارترین بازیکنان ایتالیا ، تاکی دوست داشتنی هست

تصویر

:worship:

5 اسکودتو ، 1 کوپا ایتالیا ، 1 لیگ قهرمانان ، 1 سوپرجام اروپا

زمانی که دورازده یا سیزده سالم بود پدرم منو برد تورینو تا برای اولین بار به ورزشگاه تیم محبوبم برم و بازی رو از نزدیک ببینم.بازی یوونتوس-سمپدوریا بود و هنوز به یاد دارم هیجانم را برای رفتن به کموناله ی شلوغ واینکه میتونستم بازی اسطوره هامو از نزدیک ببینم.بازی بسیار زیبایی بود،نتیجه ی بازی رو گل فوق العاده ی پلاتینی تعیین کرد.چه چیزی بیشتر از این میتونستم بخوام؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تاکینادی " فیورنتینا با بازیکنانی مانند والرو و رودریگز سرمایه گزاری باورنکردنی را انجام داده است. و من فکر می کنم که این حق مونتلا است که چنین بازیکنانی را داشته باشد . ویولا در حال فعالیت و حرکت خوبی در بازار نقل و انتقالات است اما من باز هم فکر می کنم که کلید لیگ بار دیگر در دستان یوونتوس باشد. آن ها اقداماتی را انجام دادند که بار دیگر نشان می دهد که تشنه پیروزی هستند. مخصوصا اوگبونا و تـوز. زیرا کونته می داند که [با این بازیکنان] در فصل جدید جهش و پیشرفت بزرگی در کیفیت خود خواهند داشت, حتی در اروپا "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
آلسیو تاکیناردی " کونته می خواست که دربی با هیجان تر و زیباتری باشد اما همیشه این دیده نمی شود و در نهایت نتیجه ارزیابی می شود " " هر دو تیم ویژگی های خاص خود را در بازی داشتند اما رک می گویم که یک نمایش بد با توقف زیاد را شاهد بودیم و البته این تیم تورینو بود که علاقه ای به بازی کردن نداشـت " " پوگبا بازیکن فوق العاده است که در مقابل دفاع حریف کارایی خوبی دارد توانایی بهم زدن نظم دفاع را دارد و به نظرم او می تواند در سال های آینده به یک قهرمان بزرگ تبدیل شود " " او دفاع حریف را به خوبی بهم می ریزد و نقش یک ویرانگر را دارد اما شاید دقت و حسابگری پیرلو را نداشته باشد و این تنها ضعف او باشد " " فکر می کنم که یوونتوس حساب ویژه ای در اروپا باز کرده و برای این مسابقات انگیزه زیادی دارد. البته کونته به بازیکنانی نیاز دارد که بتوانند تفاوت ایجاد کنند و تیم را بالا ببرند. لختشتاینر و آزاموا نه روبن هستند نه رونالدو و نه ریبری " " بازی به کمک هافبک ها باز می شود و این هافبک های تیم هستند که باعث جهش تیم می شوند. پس اگر کونته به فکر یک عنوان معتبر در اروپا است باید بعضی چیزها را تغییر دهد " " یوونتوس به یک بازیکن ماهر مانند نانی نیاز دارد. کسی که بتواند تفاوت را در خط هافبک و پشت سر مهاجمین ایجاد کند و در اروپا شما گاهی لازم دارید که از همچین بازیکنان بزرگی بهره ببرید. مانند ناپولی که بازیکنان خوبی در خط هافبک دارد. بازیکنانی سرعتی و تعیین کننده " بازی با گالا ؟ " مطمئنا گالاتاسرای می آید که شکست مقابل رئال را جبران کند. آن ها با مربی جدید و بازیکنانی مانند اسنایدر در پی جبران و شکست یووه هستند و یوونتوس باید با دقت بازی کند زیرا شدیدا به 3 امتیاز نیاز دارد "

ویرایش شده توسط Soheil Bianconeri 01 October 2013 - 01:59 PM.

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
تاکیـناردی " در اروپا شرایط متفاوتی وجود دارد. باید همه چیز را در نظر گرفت. به نظرم دفاع 4 نفره در مقابل مهاجمین موفق تر خواهد بود . این چیزی است که در بیشتر تیم ها دیده می شود " " فکر می کنم که یوونتوس باید دفاع 3 نفره خود را تغییر دهد . حریفان یووه بازی و تاکتیک یووه را متوجه شده اند و بازی با 3 دفاع دیگر نمی تواند خوب باشد " " زمانی که از 3 دفاع استفاده می کنید در واقع شما در استفاده از مدافعین کناری به عنوان یک یار کمکی در حمله محرومیـد . بازی کردن با 3 مهاجم و داشتن 2 مدافع در کنار برای شما برتری را ایجاد نمی کند و این برای تیمی که نیاز به برتری دارد فایده زیادی ندارد " " ما در خط حمله می توانیم ار یورنته بهره ببریم. او مهاجمی بلند قامت است و می تواند یک امتیاز ویژه در بازی های هوایی باشد . یووه نباید از او در خط حمله محروم شود " " شاید مهمترین کاری که یووه می تواند انجام دهد به خدمت گرفتن ریبری است. او بازیکنی کامل است و می تواند نقش چند بازیکن را در زمین ایفا کند. ما نمونه آن را در بازی دیشب دیدیم که دروگبا چقدر تعیین کننده ظاهر شد " بازی با رئال مادرید ؟ " وقتی که رونالدو در خط حمله باشد ممکن نیست که خطری دروازه را تهدید نکند و آسیبی به تیم نرسد "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

تاکیناردی:

نمی توانم با اطمینان بگویم که کونته در یوونتوس خواهد ماند یا نه.او در یوونتوس کار فوق العاده ای را انجام داده است،اما زمانی که صحبت از کریس رونالدو،بیل یا مسی می شنوم به نظرم میاد که علاقه داریم چنین بازیکنانی را داشته باشیم و نمی دانم که آیا یووه اجازه ی خرید آنها را به خود خواهد داد یا نه.در یوونتوس چنین شخصیت هایی کم هستد و اگر کونته از ترنسفر راضی نباشد گمان می کنم بتواند فرضیه ی رفتن از یوونتوس را در نظر بگیرد.

کار کردن با موجی،جیرائودو و بتگا باعثِ افتخار و خشنودی بود.شایستگیِ رفتاری که با آنها شد را نداشتند.هیچگاه در زمین احساس نکردم که از سوی داوران کمک بشویم،در حقیقت تنها بد خواهی ای که علیه ما وجود داشت رو احساس می کردم.همچنین تُهمت هایی که به ما زده می شد که دوپینک می کردیم یک دیوانگی بود،زمن فردِ نادرستی بود.هرگز از اریتروپوئتین استفاده نکردیم،اما در تمامِ تیم ها درست استفاده نکردن از داروها وجود داشت،مخصوصآ ضد التهاب ها،و بعد آن بازرسی استفاده از آن محدود شد.

می توانید به ترتیب بهترین بازیکنانی را که با آنها بازی کرده اید را بگویید؟

در جایگاه سوم دل پیرو،در جایگاه دوم ریکلمه و در جایگاه اول زیدان.هرچند که ریکلمه با استعدادتر از الکس و زیزو بود اما شخصیتش او را محدود کرد،او می خواست که در رختکن رئیس باشد.از این رو هرگز فکر و انگیزه ی شماره ی یک شدن را نداشت.اما قوی تر از هر بازیکنی رونالدوی اینتر بود و کسی که برابرِ او بازی نکرده است نمی تواند این را درک کند.او حتی از بهترین مسی هم بهتر بود.

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
[FONT="]تاکیناردی:
[/FONT]

[FONT="]منتظر یک یوونتوسِ پرانرژی،خشمگین و تیمی که آماده ی دادنِ همه چیز در زمین است هستم.یوونتوس قوی ترین تیم در ایتالیا و شانسِ اول کسب اسکودتو هست.رقابتِ سختی با رم و ناپولی خواهد بود و یوونتوس کنار نخواهد کشید.[/FONT]
[FONT="]-درباره ی لیگ قهرمانان؟[/FONT]
[FONT="]اشتباهاتِ زیادی انجام شد،یوونتوس در ترکیه بد شانس بود اما در بازی های قبلی فرصت های زیادی را برای صعود از بین برد.یوونتوس حداقل می توانست به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برسد،اما نوعی ترس از خود نشان داد و نباید در آینده این را تکرار کند.[/FONT]
[FONT="]-لیگ اروپا؟[/FONT]
[FONT="]یوونتوس تیم بسیار قوی ای برای رقابت کردن به بهترین شکل در لیگ اروپا و سری آ را دارد.بازی های لیگِ اروپا در پنجشنبه ها برگزار می شود،بنابراین به دلیل نزدیکیِ روزِ برگزاری بازی های لیگ اروپا به بازی های سری آ یوونتوس مجبور خواهد بود که در فاصله ی زمانی کمی خود را بازیابی کند.اما معتقدم که یوونتوس می تواند هم سری آ را ببرد و هم لیگ اروپا.[/FONT]
[FONT="]-پیش بینیِ شما برای بازیِ یوونتوس-ساسوئولو؟[/FONT]
[FONT="]شانسی برای ساسوئولو برابر یوونتوس قائل نیستم. [/FONT]
  • Bianconero Amore از این پست تشکر کرده است

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

آلسیو تاکیناردی هافبک سابق و محبوب یوونتوس در استانه بازی حساس امشب در مقابل رُم ، در مصاحبه ای از این دیدار و شرایط 2 تیم گفت :

بازی امشب ؟

" به نظرم دیدار امشب بازی بسیار سخت خواهد بود ،زیرا تیم ها پس از چند روز استراحت تمرینات آماده سازی خود را شروع کردند و این می تواند کار را دشوار کند "

" سرعت ، قدرت تحرک بازیکنان افت می کند و نمی تواند مانند آخرین بازی که انجام داده اند باشد . 2 تیم مطمئنا می خواهند برنده باشد اما این مشکلات می تواند باعث ایجاد مشکل شود "

" فکر می کنم که یوونتوس می تواند امشب برنده باشد ، زیرا همیشه بازی کردن در خانه خود یک مزیت محسوب می شود . اما همچنین باید به رُم هم احترام گذاشت . زیرا این تیم در دفاع عملکرد خوبی داشته "

" در ضد حملات رُم به خوبی عمل می کند و باید مدافعین یووه هوشیار باشند . بازیکنی مثل ِ ژروینیو می تواند در ایجاد ضد حمله بسیار سریع عمل ند و مدافع های یووه را به دردسر بیاندازد . باید دید که یوونتوسی ها بخصوص در دفاع چه مقدار آمادگی دارند "

" در هر حال بازی دشواری خواهد بود . فکر می کنم که یوونتوس می تواند با سرعت داشتن از سمت ِ چپ به رُم فشار بیاورد . مطمئنا 2 تیم بر روی نقاط ضعف ِ هم برنامه ریزی کرده اند "

بازیکنان چگونه می توانند موثر باشند ؟

" بازیکنانی مانند توز و پوگبا اگر در میدان باشند می توانند رُم را آزار دهند . توز با سرعت ی بالایی که دارد در نزدیکی دفاع ِ کُند ِ رسم می تواند خطرساز شود و همچنین بازیکنی مانند یورنته که در سر زنی قدرتمند است و البته نیاز به حمایت دارد "

" حرکت و جنب و جوش بازیکنان هجومی یوونتوس می تواند قدرت بازیسازی را از هافبک های رُم بگیرد . همانگونه که گفتم رُم در ضد حمله سریع است و یورنته با کمک بقیه هافبک ها می تواند تحرک بازیکنی مانند دروسی را کم کند و به او فشار بیاورد تا او کم تر در خط دفاع و هافبک جابجا شود گ

" پوگبا هم در مقابل ِ پیانیچ بازی خواهد کرد . احتمالا او در حمله خوب کار کند اما در فاز ی دفاعی تنواند خیلی مفید باشد . پیانیچ در دفاع مانند پوگبا قدرت کم تری دارد اما در حمله مفید تر است . همانگونه گه پوگبا در حمله خطرناک است "

" باید دید که در نهایت کدام تیم می تواند نقشه و تاکتیک ِ حریف را بر هم بزند . من فکر می کنم که شاهد تقابل های زیبایی در بازی امشب باشیم "

" یوونتوس با 3 دفاع بازی می کند . احتمال ی این وجود دارد که از کناره ها بازیکنان ِ رُم بیشتر نفوذ کنند ، اما اگر روز ِ خوب ِ هافبک های یوونتوس باسد آن ها اجازه پیشروی و بازیسازی را نخواهند داد "

یوونتوس در نقل و انتقالات ؟

گ یوونتوس در لیگ اروپا با همین نفراتی که در اختیار دارد می تواند نتیجه بگیرد اما مطمئنا بازیکنانی مانند میرکو و جووینکو دوست دارند که بازی بیشتری انجام دهند . نمی دانم که فرصت به این بازیکنان می رسد یا نه .. اما یوونتوس نباید دیگر اشتباهات ِ لیگ قهرمانان را تکرار کند "

"پیش بینی کردن اسامی بازیکنان ی خروجی و ورودی سخت و غیر ِ ممکن است ، اما حتما اگر شما بتوانید برای آینده برنامه ریزی کنید خوب خواهد بود و در آینده می توان نتیجه مثبت گرفت "

" ممکن است کسی مانند جووینکو از یووه برود تا در جایی بیشتر بازی کند . این می تواند در صورتی خوب باشد که برای جایگزین کردن بازیکنانتان ، برنامه داشته باشید . فکر می کنم بازیکنی مانند ماتا می تواند برای یووه خوب باشد "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

[FONT="]تاکیناردی:[/FONT]

[FONT="]
آنتونیو شناختِ خوبی از تیمِ خود دارد؛بعد از شکست برابرِ فیورنتینا شاهدِ خشمِ کونته بودیم که موجب شد تا تیم روندِ فوق العاده ای را پیدا کند.اما این دفعه از این کارِ او شگفت زده شدم؛نه به دلیلِ اینکه تیمِ خود را به تمرکزِ دوباره فراخواند،بلکه شدتِ کارِ او باعثِ شگفتیِ من شد.شاید مشکل رمی است که تسلیم نمی شود و این باعثِ نگرانیِ آنتونیو است.[/FONT]

[FONT="]پوگبا؟[/FONT]

[FONT="]به نظرِ من پوگبا همین الان در 20 سالگی یک بازیکنِ تاپ است،اما گاهی اشتباهاتی دارد که با توجه به سنِ او توجیه پذیر است.[/FONT]

[FONT="]اعتمادِ پایینِ کونته به بازیکنانِ ذخیره؟[/FONT]

[FONT="]فکر نمی کنم که مشکل این باشد،فکر می کنم که این به خاطرِ نمایشِ فوق العاده ی بازیکنانِ ترکیبِ اصلی باشد و زمانی که حتی یکی از آنها غایب باشد تنها چیزی که احساس می شود تفاوت است.[/FONT]

[FONT="]اوسوالدو؟[/FONT]

[FONT="]او می تواند جایگاه هر کسی را به خطر اندازد،من مطمئن هستم که او تنها در یووه می تواند کارهای بزرگ انجام دهد و کیفیتِ خود را افزایش دهد.او می تواند هم کنارِ یوورنته بازی کند و هم توز.همچنین او می تواند رقابت را در خطِ حمله بالا ببرد.[/FONT]

تصویر

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

tacchinardi.jpg

تاکیناردی : یووه مرا تحت تاثیر قرار داد !

اتلتیکو به رقیبان خود اجازه بازی خوب را نمی دهــد و از قدرت دفاعی بالایی بر خوردار است .

اتلتیکو تیمی است که بارسا و رئال را پشت ســر گذاشــته است  و موفق به کسب عنوان قهرمانی لالیگا و به فینال لیگ قهرمانان راه یافته است .

پیروزی مردان سیمونه تنها به این دلیل بود که برای بازی تهاجمی به میدان آمدند .

یووه بازی عادی خود را داشت ، اما این یووه همان یووه ئی که در نقابل میلان ، چزنا ، اودینزه و آتالانتا بود ، نبود .

تا به امروز بهتـــرین بازیکن تیم توز بوده است . یوونته با توجه به بازی های سال گذشته خود نشان داده است که شروع کندی دارد اما با تمام وجود برای تیم بازی می کند  هر چند که در بازی دیشب شــکستن دفاع قدرتمند اتلتیــکو کاری بسیار سخت بود .

من باور دارم با وجود تــوز ، موراتـا و یورنته ، می توان از آرایش 3-4-1-2 استــفاده کرد ، چرا که موراتا دارای ویژگی های متفاوتی نسبت به توز و یورنته اســت !

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- تاکیناردی :

* "به عنوان یک هافبک جنگنده همیشه به یووه طراوت میدادی، الان وظیفه کی ـه ؟" من فکر می کنم که ویدال از جنگنده ترین و بهترین های یووه ست، بخصوص اینکه دوباره داره به روزهای خوبش نزدیک میشه.

* ویدال، پوگبا و بخصوص مارکیزیو وظیفه سنگینی رو دارند، مارکیزیو کسی ـه که باید بالانس تیم رو کنترل کنه.

* 3 دفاع ـه یا 4 دفاع ـه ؟ خب من فکر می کنم بازی کردن با 3 دفاع متمرکز نظم بیشتری رو به دفاع میده ولی از طرفی قوای هجومی تیم هم کاهش پیدا میکنه.

* باید دید خواسته آلگری از تیمش چیه، گل زدن یا گل نخوردن !

* جدال با آلمان ها همیشه سخت بوده ولی ایتالیایی برتری روانی دارند ! (اشاره به 2006)

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Alessio Tacchinardi spoke to Mediaset: "Juve should not stop, has authority, has done amazing things, against an important team showed great character. The big players in this stage are enhanced."

تاکیناردی با اسپورت مدیاست :
یوونتوس نباید توقف کنه
یوونتوسه مقتدر چیزای خارق العاده ای انجام داد مقابل تیم بزرگی شخصیت باصلابت خودشو نشون داد
بازیکن های بزرگ توی این مرحله کمک زیادی کردند
  • juve's fan, Juventus FC, Soheil Bianconeri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

سه گانه امکان پذیر است

هافبک سابق بیانکونری معتقد است که شاگردان ماسیمیلیانو آلگری توانایی فتح سه گانه را دارند و باید به خود باور داشته باشند.

پس از پیروزی 3-0 یوونتوس در برابر فیورنتینا، بانوی پیر اکنون در مرحله فینال کوپا ایتالیا حضور دارد، از سویی دیگر بسیاری اعتقاد دارند رویارویی با موناکو در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود یووه را در پیش دارد؛ بیانکونری در سری آ نیز کار چندان سختی برای قطعی کردن قهرمانی اش ندارد.

حال آلسیو تاکیناردی، هافبک دوست داشتنی پیشین یووه، از کسب سه گانه و توانایی رسیدن به این مهم توسط آلگری و تیمش می گوید:

"من فکر می کنم آن ها ابزار لازم برای رسیدن به نیمه نهایی اروپا را دارند. سپس در این مرحله شما نیاز به بهترین های خود دارید؛ یعنی پیرلو، پوگبا، توز و ویدال با 100 % آمادگی."

"اگر بازیکنان آماده باشند، چرا که نه؟ اعتماد به نفس تیم پس از پیروزی 3-0 در فلورانس افزایش یافته، همان طور که پیروزی 3-0 برابر دورتموند در وستفالن باعث خود باوری آن ها شد."

"یووه تیمی را برد که در شرایط فوق العاده ای قرار داشت، آن ها در حالی که بسیاری از بازیکنان اصلی ما مصدوم بودند. بنابر این شاید بتوان گفت پیروزی در فلورانس حتی از پیروزی برابر دورتموند نیز با ارزش تر بوده است."

"بازیکنان شاخص تیم می توانند تعیین کننده باشند، اما یووه هم در لیگ قهرمانان و هم در فلورانس نشانه ای از ضعف از خود بروز نداد. آن ها به پوگبا، پیرلو و توز نیاز دارند که 100% باشند، اگر این اتفاق بیفتد، می توان به سه گانه هم فکر کرد."

با این وجود، تاکیناردی می گوید انتظار چنین پیروزی خوبی برابر فیورنتینا را نداشت و به خصوص پس از مصدومیت توز، کار یووه را بسیار سخت تر از آنچه مشاهده شد، تصور می کرد:

"این نتیجه و این بازی را انتظار نداشتم، فکر می کردم تیم وابستگی بیشتری به توز دارد، بنابر این باید بگویم که سورپرایز شدم چون توز تنها چند ساعت قبل از بازی از لیست تیم خط خورد."

"شما باید آلگری را مورد ستایش قرار دهید، او در حال ساخت تیمی با برنامه و با ثبات است. در ابتدای فصل مردم به آلگری اشاره می کردند و از خود می پرسیدند که پس از کونته چه خواهد شد؟ اختلافات زیادی وجود داشت؛ اما او به انتقادات جواب داد و نشان داد که جانشین شایسته ای برای کونته است."

"او یک تیم محکم و با ثبات ایجاد کرده و حالا می تواند در غیبت بازیکنان بسیار مهمی مانند توز نیز همچنان با قدرت تمام به کار خود ادامه دهد."

"قبل از بازی احساس می کردم که یوونتوس تا حد زیادی به توز وابسته است، اما حالا اصلا چنین احساسی ندارم. یوونتوس نشان داد که به توز و به هیچ بازیکن دیگری وابسته نیست و این بسیار ازشمند است."

http://www.football-...can-win-treble’

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

یوونتوس به پوگبا نیاز دارد

ستاره سال های پیشین بیانکونری در خط هافبک معتقد است قدرت یووه وقتی پوگبا را در اختیار دارد، چندین برابر می شود.

آلسیو تاکیناردی، هافبک سابق یوونتوس می گوید یوونتوس در صورت بازگشت پل پوگبا، می تواند به آسانی با رئال مادرید مقایسه شود. بانوی پیر بالاخره شب گذشته پس از 12 سال انتظار با از پیش رو برداشتن موناکو توانست به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یابد؛ جایی که تاکیناردی معتقد است هر اتفاقی ممکن است در آن رخ دهد:

"من فکر می کنم آلگری همین الآن نیز می تواند به دلیل کاری که تا اینجای فصل انجام داده، مورد تعریف و تمجید قرار گیرد."

"آن ها علاوه بر این که در آستانه فتح چهارمین اسکودتو پیاپی هستند و چندی پیش به فینال کوپا صعود کردند، حالا در بین چهار تیم برتر اروپا نیز قرار دارند."

"آلگری کار خود را فوق العاده انجام داده، او حالا نیاز به کمی شانس نیز دارد تا بتواند موفقیت های بیشتری کسب کند، به خصوص در لیگ قهرمانان. یکی از این خوش شانسی ها می تواند بازگشت پیش از موعد پوگبا باشد."

"یوونتوس وقتی پوگبا را داشته باشد و بقیه بازیکنانش نیز آماده باشند، به راحتی می تواند با تیمی مانند رئال مادرید رقابت کند."

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی