پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گلهای به یاد ماندنی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
63 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
دیدم این گل رو بصیر بی نظیر زد واقعا بی نظیر بود

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
برای دوست داران ویالی بهترین گل او همون گلی است که یک سانتر از جناح راست را در حالی که تو هوا است با اطمینان و قدرت بالا و با پای چپ میچسبونه به تور... گهگاهی شبکه های ایتالیایی نشونش میدن

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

گل بی نظیر امرسون در دل الپی به وردربرمن!!!! :biggrin:

واقعا عجب گلي بود.عجب شبي بود.
من كه ديگه نااميد شده بودم و داشتم از ناراحتي زار مي زدم كه دقيقه 80هم بود واصلا خوب بازي نمي كرديم و دروازه بان برمن هم اون شب فوق العاده بود كه يه سوتي عجيب داد و جالب اينجاست كه امرسون اولش داشت قدم ميزد كنار توپ و توپ رو نديد كه كنارشه بعد يهو چشمش به توپ افتاد و اون گل تاريخي رو زد.
امرسون قبل از ديدن توپ:
تصویر
امرسون در هنگام ديدن توپ:
تصویر
البته حيف كه مرحله بعد جلوي ليورپولي ها حذف شديم :losersmiley:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

واقعا عجب گلي بود.عجب شبي بود.
من كه ديگه نااميد شده بودم و داشتم از ناراحتي زار مي زدم كه دقيقه 80هم بود واصلا خوب بازي نمي كرديم و دروازه بان برمن هم اون شب فوق العاده بود كه يه سوتي عجيب داد و جالب اينجاست كه امرسون اولش داشت قدم ميزد كنار توپ و توپ رو نديد كه كنارشه بعد يهو چشمش به توپ افتاد و اون گل تاريخي رو زد.

مرسی از این که این 2 تا عکس رو گذاشتی خیلی وقت بود که این صحنه رو ندیده بودم و حالا خیلی بهم حال داد دقیقا من هم حس تورو داشتم نسبت به بازی ولی زار نمیزدم :دی:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
گل بریندلی به دیپورتیو اووووووووف

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

گل بریندلی به دیپورتیو اووووووووف

تصویر

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
گل السیو به بازل هم هیچ وقت یادم نمی ره . . . :yesssmileyf:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

گل السیو به بازل هم هیچ وقت یادم نمی ره . . . :yesssmileyf:

تصویر

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امدم تو تاپیک تاریخ یووه که برای فرارای عزیزم پست بدم که یهو چشمم خورد به این تاپیک و از اونجایی که تو یاد چیرو بودم نا خدا گاه یاد گل چیرو فرارا تو فیتال چمپیونز به اژاکس از روی نقطه پنالتی افتادم . :cray: :cry2:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
شماها مثل اينكه گل استثنايي الكس به پياچنزا رو يادتون رفته. در قسمت اساطير يووه هم به اين گل اشاره شده. در هفته اي كه جياني آنيلي بزرگ دار فاني را وداع گفت. سانتري كه از پشت ومتمايل به جناح چپ براي الكس ارسال شد و كاپيتان هم به زيبايي با پاشنه ي پا روي هوا توپ رو به گوشه ي دروازه فرستاد. يه گل استثنايي ديگه هم الكس به رم زده. ضربه كاشته ي كات داري كه ندود زد و پينتوريكو با يه جهش و از پشت باز هم با پاشنه ي پا توپ رو به تور دروازه چسبوند.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
راستی یه گل از الکس به من یو بود تو اولترافورد قبل 2000بود تو همون 5 دقیقه اول اگه دارید بزارید ممنون میشم

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
اين بود؟
http://www.4shared.c...hester_Uni.html

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
یه گل خیلی معروف داره کونته؛ که برگردون میزنه؛ جزء یکی از برترین گلهای تاریخ یووه هم هست؛
یادم نیست جلو کدوم تیم بود؛
جلو کدوم تیم بود ؟ :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
برشیا..... سال 1997

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

یه گل خیلی معروف داره کونته؛ که برگردون میزنه؛ جزء یکی از برترین گلهای تاریخ یووه هم هست؛
یادم نیست جلو کدوم تیم بود؛
جلو کدوم تیم بود ؟ :1:

مهندس این بود؟
http://www.4shared.c...te-brescia.html

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
درسته، همینه،
مرسی؛

این بازی رو شبکه 3 فکر کنم سال 77 بود که ساعت 1 شب پخش کرد، اون شب خیلی عشق کردم :1:
فرداش که رفتم مدرسه، کلی جلوی دوستام پز دادم که یووه چه گلی زده :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

امدم تو تاپیک تاریخ یووه که برای فرارای عزیزم پست بدم که یهو چشمم خورد به این تاپیک و از اونجایی که تو یاد چیرو بودم نا خدا گاه یاد گل چیرو فرارا تو فیتال چمپیونز به اژاکس از روی نقطه پنالتی افتادم . :cray: :cry2:

فرارا یه گل برگردون زیبا هم زد ... محوطه جریمه شلوغ شد و اون برگردون زد ...سال 96 یل 97 یا 98 به پیاچنزا

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال

يه گل استثنايي ديگه هم الكس به رم زده. ضربه كاشته ي كات داري كه ندود زد و پينتوريكو با يه جهش و از پشت باز هم با پاشنه ي پا توپ رو به تور دروازه چسبوند.

اون گل به تورینو بود ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
گل زامبروتا رو ... هیچوقت یادم نمیره ... چند نفر رو جا گذاشت ... و با یه شوت ... تور دروازه حریف رو لرزوند ... نمیدونم کی و به به چه تیمی بود؟

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
یه گل الکس به یه تیمی فکر کنم دورتمند بود که رو یه ضربه ایستگاهی تقریبا نزدیک به نقطه کرنر بود زد . اونو کسی نداره ؟ و همچنین گلی که راوانلی به اياکس زد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی