پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گلهای به یاد ماندنی

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
63 پاسخ برای این موضوع

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
به یاد گلهای به یاد ماندنی کاپیتان آلکس : گل استثناییش تو semi final جام باشگاهها به رئال مادرید . 2 تا سر توپ زد فرناندو هیه رو نابود شد و با شوت زمینی عالی دروازه کاسیاس پر ادعا رو پاره کرد . یادمه بعذ از اون جریان هیه رو از سطح اول فوتبال اروپا محو شد .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال
سلام امین جان اره ، واقعا بازیک زیبایی بود و بالا تر از اون گلهای زیبایی که به ثمر رسید . یادمه بعد از اون گل الکس ، تحلیل های زیادی ازش شد در برنامه های مختلف . محصص گفت : تو سر توپ زدن در محوطه جریمه کار اشتباهیه ! چون امکان داره سریع توپ رو دفع کنند ، اما دل پیرو 2 بار تو سر توپ زد و شوتش هم گل شد ! این رویاییه ! صدر هم گفت : توی دنیا بازیکن فانتزی زیادی داریم ، اما همشون از تو سر توپ زدن در محوطه جریمه هراس دارند ! دفاع رئال اصلا ضعیف نبود ، این دل پیرو بود که ضعیف نشونش داد ! اون شب دل پیرو با دفاع رئال و فرناندو هیه رو کاری کرد که نتونه سرش رو بالا بگیره ! محوطه جریمه منطقه خیلی حساسی هست و معمولا هم به دروازه بان و مدافعین تعلق داره ! دل پیرو نه تنها اون جا با توپ بازی کرد ، بلکه مدافعین رو سردرگم کرد و گل هم زد ! برای کاسیاس هم زوده که بتونه چنین توپ هایی رو بگیره !!!!!!!!!!!!!!!!! همیشه این گل یادم میمونه ، شادی منحصر به فرد الکس بعد از گل و ....... باتشکر

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یه گل به یاد موندنی دیگه تو همون سال زده شد . یه مرحله قبل بازی با بارسلونا تو نیوکمپ در حالی که بازی 1-1 مساوی بود و همه منتظر پایان وقت اضافه و ضربات پنالتی بودن . یه فرار دیدینی از سمت راست و سانتر دیدنی تر از فکر کنم بریندلی بود روی پای مارچلو زالایتا جفت و جور شد و ضربه اون به زاویه مخالف آب سرد رو روی 120 هزار طرفدار بارسا تو نیوکمپ ریخت و سند صعود یووه رو امضا کرد . یوونتوس اون سال قاتل تیمای اسپانیایی بود . البته همیشه قاتل همه تیما بوده . راستی اگه یووه نبود ما چیکار میکردیم ؟ من که فکرشو هم نمیتونم بکنم .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من يك گل يادمه كه مال خيلي وقت پيشه. يك چهارم نهايي جام باشگاه‌هاي اروپا در سال 96 بازي با رئال مادريد. بازي رفت 1-0 به سود رئال شده بود. بازي برگشت يووه 2-0 برد كه يكي از گلها رو آلكس روي ضربه آزاد زد كه خيلي جالب بود و آلكس هم اونموقع مدل موي خاصي داشت كه من هميشه توي ذهنم هست.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اره اون گل رو منم یادمه ضربه ازاد رو جوری زد که قبل از اینکه بره توی گل جلوی دروازه به زمین خورد
اگه اشتباه نکنم رئال اون بازی رو بنفش پوشیده بود
ولی به یاد ماندنی ترین گلی که از یووه دیدم گل راوانلی به ازاکس بود توی فینال چمپیونز لیگ تو ورزشگاه المپیک رم
وای چه گلی بود با پای راست توی یه حالته که تسلط کامل هم روی توپ نداشت از ضاویه بسته

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گل الکس مقابل رئل که در موردش گفتید بیست و هشتمین گل الکس در یوونتوس هست.توپ رو از بین دیوار دفاعی رد کرد و توپ دقیقا مقبل دروازه طوری به زمین خورد که مهارش غیر ممکن شد.این گل یکی از مهمترین عوامل شروع محبوبیت کاپیتان تو یووه بود

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من گل الکس تو جام جهانی به مکزیک رو هیچ وقت یادم نمی ره حال تراپاتونی رو گرفت (البته به یوونتوس ربطی نداشت)

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یه گل دیگه یادم اومد . گل مائورو کامورانزی بود تو مرحله گروهی جام باشگاههای اروپا به فاینورد . بازی تو ورزشگاه فاینورد انجام میشد و 1-1 تموم شد. یه ضربه کرنر فرستاده شد و دفاع برگشت داد و کامو با یه استپ سینه توپ رو آماده کرد و با یه شوت تماشایی توپ رو به کنج دروازه فرستاد . جالب بود شوتش کاملا قوسدار بود و جالب که هنوزم تیتر برنامه های ورزشیه آخر گل بود.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
دو تا گل ديگه از آلكس هم من يادم مياد كه شاهكار بودند: سال 97 فينال باشگاه هاي اروپا، گلي كه با پشت پاي چپ به طرز استثنايي دور از دستان دروازه‌بان وارد گل شد. گلي كه در ثانيه 20 بازي با منچستر (سالش يادم نيست) با فريب همزمان يك مدافع و دروازه‌بان (اشمايكل) وارد دروازه شد. البته يووه هر دوي اين بازي‌ها رو باخت تا گل هاي بي‌نظير آلكس ثمري نداشته باشن!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

گلي كه در ثانيه 20 بازي با منچستر (سالش يادم نيست) با فريب همزمان يك مدافع و دروازه‌بان (اشمايكل) وارد دروازه شد.
البته يووه هر دوي اين بازي‌ها رو باخت تا گل هاي بي‌نظير آلكس ثمري نداشته باشن!!

فصل 98-99 بود . همون سالی که تو اولتدرافورد 1-1 شدیم و تو دل آلپی 3-2 باختیم . خدا بگم این اندی کول و دوآیت یورک رو چیکار کنه !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

فصل 98-99 بود . همون سالی که تو اولتدرافورد 1-1 شدیم و تو دل آلپی 3-2 باختیم . خدا بگم این اندی کول و دوآیت یورک رو چیکار کنه !

فصل 98 _99 بازی رفت 1-1 شد و کنته گل یووه رو تو الدترافورد زد و در دقایق پایانی منچستر بازی مساوی کرد
تو بازی برگشت هم یووه با دو گل اینزاگی از حریف پیش افتاد ولی تو دلالپی بازی رو 3_2 باخت و در فینال منچستر بایرن مونیخ رو در اون بازی تاریخی شکست داد و قهرمان شد

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

دو تا گل ديگه از آلكس هم من يادم مياد كه شاهكار بودند:
سال 97 فينال باشگاه هاي اروپا، گلي كه با پشت پاي چپ به طرز استثنايي دور از دستان دروازه‌بان وارد گل شد.

آخ آخ گفتی فینال 97 یووه بازیو 3-1 به دورتموند باخت . نامردا فینال رو انداخته بودن آلمان . ولی گل دلپیرو هیچوقت یادم نمیره

رباح ماجری زد گلشو . عجب اعجوبه ای بود دلپیرو . یووه تو اون بازی یه گل خفن هم از لارس ریکن خورد از وسط زمین .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وای وای وای من تو کف این گل هستم شدید. من اون بازی رو ندیدم ولی فکر کنم سال2001 یا 2002 بود که تلویزیون این گل رو نشون داد . یعنی میتونم بگم کفم برید. موندم که یه بازیکن چطوری میتونه اینطوری توپ رو گل کنه. اگه کسی داره ازش تمنا میکنم این گل رو بذاره. یه گلی که من خیلی ازش خوشم اومد گل الکس به مسینا بود. از وسطهای زمین توپ رو از حریف گرفت و دوسه نفر رو دریبل زد و توپ رو زد تو گل. دروازه بان خوف کرده بود کاملا تسلیم شد و حتی کاپلو هم اومد کنار خط برای الکس دست زد.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اينو ميگي ؟
برو حالشو ببر

اينم گل به مسينا

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
دمت گرم .حال دادی به طور شدید. گل به مسینا رو داشتم. ولی اون گل به دورتموند رو نداشتم . عشق کردم باهاش. خدا عوضت بده.

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

یک گل بود که ایگــور تــودور با روی پا و ســر ضرب در جام باشگاهها زد ! تصویر

ســـال 2003
جــام بــاشگاههای اروپا
یــــوونتوس 3 - دپورتیوو 2
گلها : تــرزگه - فــرارا - تــودور

این ویدئو رو ببینید و لذت ببرید تصویر ( اول گل تــودور قشنگه - بـعد گل فــرارا - بــعد گل تـــرزگه )

زمان 35 ثانیه
گـل تــودور ثانیه 20 به بعد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
گل بيريندلي رو تو ليگ قهرمانان ٢٠٠٣ هيچوقت فراموش نميكنم ! يادم نيست به كدوم تيم زد ، هموني كه از كناره هاي زمين شوت كرد ! بنده خدا باورش نميشد گل زده ;D گل تورام به ميلانم خيلي جالب بود مخصوصا با اون شادي عجيب غريب !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
گل به یاد موندنی زلاتان ابراهیمویچ به آس رم واقعا یه گل استثنایی بود . دقیق یادمه با یه پاس عمقی پشت دفاع صاحب توپ شد ولی سامی کوفور تنه به تنش داشت میومد که زلاتان همچین پرتش کرد که مونده بودم عجب صحنه ای بود . زیباتر از اون شوت بیرون پای استثنایی زلاتان بود که کار رمیها رو یه سره کرد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
عجب گلی بود جدا ً من اون بازی رو چند بار تا صبح نگاه کردم من بیشتر از همه با اون استپ فوق العاده زلاتان حال کردم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

گل بيريندلي رو تو ليگ قهرمانان ٢٠٠٣ هيچوقت فراموش نميكنم ! يادم نيست به كدوم تيم زد ، هموني كه از كناره هاي زمين شوت كرد ! بنده خدا باورش نميشد گل زده ;D

به لاکرونیا در ریازور زد . یووه 2-1 برد که گل بعدی رو هم ندود زد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی