پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زیــن‌الدیــــن زیـــدان - Zizou

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
349 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

منظور من از شهرت اینه که :
1- به فصلی که زیدان از یووه جدا شد ، دقت کنید ... زیدان فصلی که از یووه جدا شد ، یوونتوس دوبار پیاپی وبه فرماندهی کارلو انجلوتی نایب قهرمان ایتالیا شده بود...
واین برای فرد جاه طلبی چون زیدان ، بسار کم بود .
(توجه :
زیدان در سال 96 به تیمی پیوست که قهرمان اروپا بود...)

2- یووه توی اروپا هم در خور نام یووه بازی نمیکرد .
3- لیپی هم، که از عوامل پیوستن زیدان به یووه بود دراین تیم نبود.

بعد از اینکه یووه مقام ششم در لیگ ایتالیا (فصل99-98)را بدست اورد ...غرولند کردن زیدان آغاز شد ... مضمون یکی از مصاحبه های وی این بود که ما الان باید در اروپا به زمین تیمهای کوچک اروپایی برویم تا جواز صعود به مرحله نهایی مسابقات اروپا را بدست اوریم ...
از همین جا نارضایتی زیدان آغاز شد ...
تا اینکه بالاخره تاب نیاود واز یووه جدا شد ...!!
من معتقدم خدمات یوونتوس به زیدان بیشتر از خدماتی بود که زیدان به یووه انجام داد ...
یووه بدون زیدان قهرمان اروپا شده بود ... و با زیدان دوبار جام اروپا را واگذار کرد ...
یه سوال ... چرا الان زیدان را مثل پلاتینی در یووه نمیبینیم ... ؟
چرا در رئال ... ؟
بازیکنان زیادی از یووه جدا شدند ... از متاخران مثال میزنم تا درکش بهتر باشه ...
فیلیپو اینزاگی ، پروتزی ، داویدز، باجو ها ، تاکیناردی ، کاسیراگی ، دشام ، دی لیویو...

من هیچکدوم رو خائن نمیدونم ... اما زیدان خائن بود ...
شاید ماها پیوستن به رئال رو شهرت ندونیم ...!!! اما زیدان داشت به تیم کهکشانی ها می پیوست !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
زیدان رو نمیشه گفت خائن بوده ، ولی اینکه طلب شهرت بیشتر داشته باشه رو قبول دارم . البته من یه مصاحبه ازش خوندم که گفته بود دوست نداشته یووه رو ترک کنه ، اما موجی فروختتش ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
امروز كانال 4 ايران مستند زيدان رو پخش كرد! برام عجيب بود كه برنامه مستند براي بازيكن ساخته شده باشه. البته خوده زيدان اين فيلم كوتاه رو خودش به هواداراش و خونوادش تقديم كرده بود فكر كنم 20 دقيقه آخرش رو ديدم كه بيشتر در مورد بازيه آخر زيدان و همچنين جام جهاني 2006 بود و اون اتفاقاتي كه ماتراتزي بي اصل و نصب انجام داد براي بازيه آخرش همه خونواده و فاميلش به اسپانيا(مادريد) اومده بودن . همين ديگه! تموم شد! ;D
  • ace of glass از این پست تشکر کرده است

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مستند قشنگی بود. تیکه هایی از زمانی که تو یووه بود رو هم نشون داد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
شاید به جرات بشه گفت زیدان کاملترین بازیکن دنیا بود و خیلی زمان میبره نابغه ای همچون زیزو دوباره پا با گیتی بذاره ! مرد لحظات حساس ! حداقل دوتا قهرمانی تو فینال رو همه مون یادمونه که چطور به تنهایی برای تیم ملی کشورش و رئال به دست آورد! گلش به لورکوزن تو 2002 خیلی شاهکار بود و فکر نکنم خودش هم بتونه تکرارش کنه ! دو فصل پیش تو بازی چلسی و بارسا تو استندفوردبریج اگه یادتون باشه , اسین یه همچین گلی با همون پای چپ زد که واقعا قشنگ بود! زیدان تمام افتخارات رو درو کرد ! وقتی یونتوس بود هم جام های داخلی رو برد و هم اگه اشتباه نکنم نائب قهرمان اروپا شد ! بهترین بازیکن فرانسه , اروپا و جهان هم شد ! تو همون سالها قهرمان جهان و بهترین بازیکن جام شد و افتخاری نیست که کسب نکرده باشه ! اما واقعا جای تعجب داره که چطور تاپیکش همینطور تو انجمن تاریخ وله !! سعی کنید بیشتر منطقی باشید , سلایق شخصی رو کمتر دخیل کنید تو این جور مسائل ! برام جای سواله که اگه زیزو برامون اسطوره نیست , پس چیه ؟؟؟؟!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

این قهرمانی هایی که گفتی همشون مربوط میشد به زمان حضورش در رئال ! :دی:
البته در اینکه زیدان در یوونتوس فوق العاده بود شکی نیست، حتی به نظر من زیدان در یووه، بازیکن بهتر هم بود،
ولی قرار نیست بازیکنی که اسطوره هست تو یه چیزایی، اسطوره باشگاه های قبلی خودش هم باشه،
یعنی "بایدی" در کار نیست !

مصاحبه زیدان در سال 2003 قبل از بازی برگشت : باید مثل خود یوونتوسی ها "وحشی" باشیم !

و زیدان بیشتر موقعی از چشم من افتاد که در فینال 2006 اون کار رو کرد، یک "اسطوره" باید اینجوری رفتار کنه ؟!
من به شخصه زیدان رو بزرگ میدونم و یک بازیکن دست نیافتنی،
اما ما اسطوره تر از زیدان رو هم در تاریخ یوونتوس داریم از جمله هم وطن زیدان یعنی پلاتینی بزرگ،

من زیدان رو اسطوره نمیدونم، ولی اگه معتقدید اسطوره هست ( به این جمع بندی برسیم یعنی ) تاپیکش رو هم اساطیر منتقل میکنم؛

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مگه سال 98 که همه افتخارات رو برد رئال بود !؟! اسکودتو رو هم با رئال برد ؟ :دی: بعدشم سال 2006 اصلش ربطی به دوران یوونتوسی بودنش نداره ! بعلاوه ! مگه مالدینی تو بازی خداحافظی تو سن سیرو به یه عده انگشت فاک نشون نداد ؟ اسطوره نیست دیگه ! اصراری ندارم که بره تو اساطیر ! مهم هم نیست البته !

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به جز این حرف ها زیدان خیلی برای یوو مفید بوده ! ما با فروش زیدان تونستیم کلی بازیکن بزرگ بخریم که بوفون ، ندود ، تورام از جمله بزرگترین های آنها هستند !!!! که هر کدوم واسه خودشون یه فوق ستاره بودند ! بماند این 5 سالی که در کنار اله هر کاری میکردند و از نظر من یه زوج هماهنگ و رویایی بودند

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

مصاحبه زیدان در سال 2003 قبل از بازی برگشت : باید مثل خود یوونتوسی ها "وحشی" باشیم !

و زیدان بیشتر موقعی از چشم من افتاد که در فینال 2006 اون کار رو کرد، یک "اسطوره" باید اینجوری رفتار کنه ؟!

من میدونم چرا همه حرکت زیدان رو تقبیح میکنن ! در حالی که یک بازیکن کثیف به نام ماتراتزی در مقابل زیدان بود
که زیدان اگه قدش به ماتراتزی میرسید دماغشو خورد میکرد !!!!
در ضمن اگه قراره تمام کارنامه درخشان زیدان رو با همین حرکت بسنجیم و اسطوره بودنش رو زیر سوال ببریم
پس نباید مارادونا رو هم اسطوره بدونیم ! زیدان نتنها اسطوره یوونتوس بود بلکه اسطوره فوتبال بود!
و بدون شک بهترین دوران ورزشیش هم در یوونتوس سپری شد .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
کاملا به موقع به فروم اومدی امین :دی: درسته ! زیدان بیشتر موفقیت هاشو تو یووه بدست آورد و حقیقتا سرحال و رو فروم تر بود تو یوونتوس ! اسطوره ی جاودانه ! از نظر من بهترین بازیکن تاریخه

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
در اینکه زیدان بازیکنه بزرگیه هیچ شکی نیست ولی بصیر اغراق نکن دیگه ! :دی: بزرگتر از مارادونا هرگز زاده نخواهد شد !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
خب از نظر تو اینطوریه ! :دی: منم نظر خودم رو گفتم ! البته یادت نره زمان مارادونا بازیکنان و مدافعان یه چیزی در حد لوگوی VLC Player (که اسمشو یادم رفته ) بودن و عین آب دریبل میخوردند ! :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
و نکته عجیب تر،
واقعا فکر می کنید زیدان از پلاتینی بزرگ تره ؟!

بصیر، اینقدر دیگه افراطی و تعصبی حرف نزن،
بزرگ تر از مارادونا و باجو که دونستیش، بزرگ تر از پلاتینی هم میدونی زیدان رو ؟!
تو خود فرانسه محبوبیت و بزرگی پلاتینی اصلا قابل مقایسه نیست با زیدان !

ضمنا، وقتی بحث یوونتوس پیش میاد باید از نظر یوونتوسی بودنشون اینا رو دید؛
زیدان همیشه رئال رو به یووه ترجیح داده،

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
من با زيدان موافقم !!!نه بخاطره يووه بلكه به خاطره سبك بازيش !!!! و خوشحالم كه يه زماني تو يووه بازي ميكرده!!! اما زيدان هميشه رئال رو به يوونتوس ترجيح داده!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
نمیدونم دقیق ، ولی زمانی که قضیه دوپینگ تیم یوونتوس مطرح بود قرار بود بره و بر علیه یوو شهادت بده ! نمیدونم رفت یا نه و یا چقدر این خبر درست بود

ضمنا، وقتی بحث یوونتوس پیش میاد باید از نظر یوونتوسی بودنشون اینا رو دید؛
زیدان همیشه رئال رو به یووه ترجیح داده،

ولی زیدان تو این چند سالی که در تیم بود خیلی پر انرژی بازی کرد و پر اثر! هیچ موقعه هم کم کاری نکرد در این مورد !
قرار نیست چون رئال یا هر تیمی دیگه ای رو بیشتر دوست داشته ، از روی کار های مثبتش بگذریم !
پس لطفا بهمن تو هم منطفانه نگاه کن به قضیه ! :سوت:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

خب از نظر تو اینطوریه ! :دی:

منم نظر خودم رو گفتم !

البته یادت نره زمان مارادونا بازیکنان و مدافعان یه چیزی در حد لوگوی VLC Player (که اسمشو یادم رفته ) بودن و عین آب دریبل میخوردند ! :دی:

بصير ايني كه تو ميگي واسه زمان په له بوده نه مارادونا
زمان مارادونا مثل امروز دفاع كردن بلد نبودن مدافعا مي زدن به حال مرگ

منم مارادونا ، پلاتيني و باجو رو بزرگ تر و بهتر از زيدان مي دونم

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
زیدان مرد بازیهای بزرگ همیشه در مورد یوونتوس و مارچلو لیپی با احترام یاد کرده . شاید زیدان پر افتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال باشه که اکثر افتخارات فردی و تیمی رو کسب کرده !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مانی خان , مگه تیم ملی انگلیس نبود که تک تک شون عین خیار چمبر از مارادونا دریبل میخوردند ؟ :دی: ! البته این بحث صرفا در مورد توانایی دریبلینگه ! شخصیت و پرستیژ زیدان واقعا تو زمین نمونه بود ! من حتی اون حرکت فینال 2006ش رو هم تائید میکنم ! همونطور که اگه مثلا و ندود الکس اینکارو میکرد همه تائید میکردیم , چون دلیلی پشتش داشتن !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
زیزو به خاطر فحش و حرف رکیکی که ماتراتزی زده بود اون حرکت رو کرد ! دلیل واضحی داشت ! البته صحنه ی های مشت و لگد و یته پرنده های مارادونا زمانی که بارسلونا بود رو اکثرا دیدن !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
زیدان از معدود بازیکنایی بود که به حقش تو فوتبال میخواست رسید. هر نوع افتخاری میخواست بدست اورد. واقعا شخصیت و سبک بازیش همیشه عالی و جذاب بود. با دریبلا و استپهاش خیلی حال می کردم. روزی که خداحافظی کرد واقعا میگفتم حیفه که دوره همچین بازیکنایی تموم بشه و ما دیگه نتونیم هنر نماییشونو تو زمین فوتبال ببینیم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی