پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتالانتا-یوونتوس(هفته سی چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
70 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
از زندگی نا امیدم کردین :(

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بحث داره منحرف مي شه.ولي من فقط بهت بعنوان يه برادر توصيه كردم و قصدم اذيت كردنت نبود. _________________________________________________________________________ آقا يكي وضع رو معلوم كنه : لگرو اخراج شد يا نه؟ كامو بخاطر مصدوميت تعويض شد يا ربطي نداشت؟ آخه اين خبر دومي رو يه سايت گفته يه سايت نگفته...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
لگروتالیه فقط کارت زرد گرفت

[img width=480 height=121]http://www.picestoon.com/out.php/i12878_Picture1.png[/img]

تعویض کامو ربطی به مصدومیت نداشته و مشکلی نداره

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
دیگه حرفی باقی نمونده الکس تو بی نظیری

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
شاعر در این لحظه می گه باور نمی کنم ا ا ا ا! این تو خودت تویی ، این الکس عشق من ! ...... (البته خواننده میگه) الان دلپیرو مدعی آقای گلی شد چه جالب !!!! یعنی تنها نتیجه ای که تو ذهنم نمی گنجید 4-0 بود . یووه 3 هفته است که یادش افتاده اسم تیمش یووست و باید همه رو شل و پل کنه!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی عالی بود در مورد لگرو یک لحظه tv ایتالیای زد کارت قرمز که من خودم تعجب کردم

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
چرا یووه اینقدر دیر به فکر خوب بازی کردن افتاده.حالا که دیگه هیچ امیدی به قهرمانی نیست و آخر فصله تازه یادشون افتاده باید امتیاز بگیرن.اگه از اول نیم فصل دوم همینجوری بودم الان ما قهرمان می شدیم 100%

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
شده میلان پارسال. یکدفعه آخرای فصل موتورش روشن شد و از اون پایین مایینا اومد بالا مالاها. اما اینجا ما یه تفاوت داریم اونم اینه که شاید شاید شاید اگه چی و چی و چی بشه بتونیم 2وم بشیم...

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
فورزا الکس فورزا یووه و فورزا واقعا همه چیز عالی بود من بازی را تا گل سوم دیدم و متاسفانه نتونستم بقیشو نگاه کنم. این برد رو هم به تمام یوونتوسی ها تبریک میگم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فكر مي كردم امروز بيام فوروم تركيده از بازي ديروز !!! پيش بيني مي كردم با توجه به مشكلاتي كه در خط هافبك داريم بازي سختي داشته باشيم ولي قدرت و اشتهاي يوونتوس در كناره هاي زمين مخصوصا ً سمت راست باعث شد آتالانتا بيشترين توان خودش رو معطوف كناره ها بكنه گل هاي زودهنگام هم تاثير زيادي در از دست دادن بازي توسط آتالانتا داشت اين روزا يوونتوس بيشتر از هر چيزي مديون آمادگي فوق العاده الكسه بازي الكس كه نيازي به گفتن نداره چون بدون شك نه تنها بهترين بازيكن زمين كه بهترين بازيكن هفته بود لگروتاليه هم به نظر من بدون نقص بازي كرد همينطور استنداردو كه بازيخوني خيلي قوي داره واقعا ً با فكر بازي مي كنه و قبل از رسيدن توپ به هر نقطه اي اونجا حضور پيدا مي كنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من بازی از نظر فنی چیزی نداشت ، فقط حمله و گل ! اما اون چیزی که منو به وجد اورد ، گل های الکس نبود ، حرکات ریز و زیبای الکس بود ، دقت کردید ؟؟؟ تعویض ها خوب بودند ، کامو ، الکس و زانتی ! زانتی فکر کنم هنوز کمی مصدوم بود و اینو از چهره اش میشد فهمید . کامو در معرض محرومیت بود و الکس هم کار خودش رو کرد و رفت ! استنداردو که عالی بود ، واقعا تعجب میکنم که چطوری لاتزیو راحت حتی برای یک نیم فصل از دست دادش ! باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی