پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اتالانتا-یوونتوس(هفته سی چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
70 پاسخ برای این موضوع

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
ترکیب احتمالی بازی طبق سایت گل این است: Juventus: Buffon; Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro; Salihamidzic, Camoranesi, Nocerino, Nedved; Del Piero, Trezeguet Atalanta: Coppola; Belleri, Carrozzieri, Manfredini, Bellini; Ferreira Pinto, Guarente, Tissone, Padoin; Paolucci, Floccari خوبه اما به نظر من باید به جای نوچرینو از تیاگو استفاده بشه...باور کنید این بازیکن به لازی های بیشتر برای بازگشت به دوران اوج نیاز داره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال

با احتساب این مصدومین ترکیب یوونتوس این میشه البته از دید خودم

بوفون

مولینارو استنداردو کیه لینی گریگرا

ندود تیاگو نوچرینو کامورانزی

دل پیرو ترزگه

سلام حسین جان
منم به جورایی این ترکیب رو ترکیب یوونتوس در بازی بعدی میدونم اما حاضرم بیریندلی اون وسط بازی کنه ولی نوچرینو روی نیمکت هم نباشه !
من فکر کنم اگر کامورانزی بیاد وسط و اون سمت رو به حسن یا مارکو تحویل بده خیییییلی بهتره !
البته پالادینو هم با بازی خوبی که هفته پیش انجام داد مدعی هست برای حضور در ترکیب !

البته امیدوارم سیسوکو یا زانتی حتما در این دیدار باشن چون اگر نباشن عملا یووه خط هافبک نداره !
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان داشتم نگاه میکردم، آتالانتا توی 5 هفته گذشته ، فقط توی 1 بازی گل زده،اونم بازی مقابل میلان بوده ! توی 5 هفته 3 بار باخته،1 بار مساوی کرده،و یک پیروزی داشته،اونم مقابل میلان :D

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال

این تیم اتالانتا خط حمله دفاع خوبی نداره و از لحاظ امار رتبه 15 خط دفاعهای سری ا رو داره با 48 گل خورده
ولی بر عکس خط حمله خوبی داره از لحاظ اماری رتبه 5 خط حمله های سری ا رو داره یعنی باید از خط حملش ترسید
بهترین گل زن این تیم هم کریستین دونی هستش که 11 گل زده تو این فصل وبعد هم انتونیو لانگلا با 8 گل
ولی یووه دومین خط دفاع سری ا رو داره با بعد از اینتر و سومین خط حمله برتر ایتالیا بعد از اینتر و رم
با 30 گل خورده و 59 گل زده

الان داشتم نگاه میکردم،

آتالانتا توی 5 هفته گذشته ، فقط توی 1 بازی گل زده،اونم بازی مقابل میلان بوده !
توی 5 هفته 3 بار باخته،1 بار مساوی کرده،و یک پیروزی داشته،اونم مقابل میلان :D

.....؟؟؟؟؟!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من 5 هفته اخیر رو گفتم ! ممکلسی کل فصل رو گفت ! اینقدر سخت بود فهمیدنش ؟ کریستین دونی هم فکر میکنم مصدوم باشه.

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
نه... فکر کن من نفهمیده باشم!! 2 بار! منظورم این بود که بالاخره بترسیم یا نه...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نبايد بترسيم چون دوني نيست.احتمالا زوج دفاع هم استنداردو و لگروتاليه هستند چون كيه‌ل نمي رسه.بنظرم خط مياني رو هم با تركسب پالا ، كامو ، تياگو و ماركو بفرسته بهتره تا نوچرينو بازي كنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب ! سیسوکو-کیه لینی و یاکوینتا توی لیست نیستند. حضور زانتی و مارکیونی توی لیست میتونه امیدوار کننده باشه، مارکیونی هفته پیش دقایق پایانی وارد زمین شد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خبر خوش اینکه بازی رو tv خودمون نشون میده من احساس خوبی نسبت به بازی فردا ندارم امیدوارم به تیاگو بازی بده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
با توجه به تساوي امشب رم و ليورنو فردا بهترين موقعيت براي اينه كه بكشيم بالا خودمون و بچسبيم به رم.(حالا زياد هم نه ولي بازم بهتر از اين اختلافه)

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

خبر خوش اینکه بازی رو tv خودمون نشون میده
من احساس خوبی نسبت به بازی فردا ندارم
امیدوارم به تیاگو بازی بده

منم همینطور هر سری شبکه 3 بازی رو پخش می کنه یه بلایی سرمون میاد...
امیدوارم اینجوری نشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها کابرینی که قرار بود بیاد ایران و ما براش همه کار بکنیم فردا مهمان ویژه بازی یوونتوس - اتالانتا هست و با خوندن این خبر اعصابم دوباره خورد شد واقعا دیدنش رو از دست دادیم خیلی راحت

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال

با احتساب این مصدومین ترکیب یوونتوس این میشه البته از دید خودم

بوفون

مولینارو استنداردو کیه لینی گریگرا

ندود تیاگو نوچرینو کامورانزی

دل پیرو ترزگه

مگه کیلینی مصدوم نیست پس چرا تو ترکیب هست.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

ترکیب دو تیم معلوم شد:

JUVENTUS:

BUFFON
GRYGERA
LEGROTTAGLIE
CHIELLINI
MOLINARO
CAMORANESI
NOCERINO
TIAGO
NEDVED
DEL PIERO
TREZEGUET

ATALANTA:

COPPOLA
RIVALTA
CARROZZIERI
T.MANFREDINI
BELLINI
FERREIRA PINTO
TISSONE
GUARENTE
LANGELLA
PAOLUCCI
FOLOCCARI

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به جون خودم کیه لینی نیستش

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
0-1 Legrottaglie (Min 1)
Click Here for Video

0-2 Del Piero (Min 5)
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
0-3 Del Piero (Min 33)
Click Here for Video

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21122 ارسال
سلام دوستان من نيمه اول كه عالي بود . الكس باز هم كولاك كرد . باتشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی خوبی بود ! درخشش الکس،تعداد گلهاش به ترزگه رسید ؟؟ چند تا شد ؟ یکی دیگه از سوپر پاس های زانتی ! این چندمین گلی بود که یووه روی همچین بازی هنرمندانه ای از زانتی میزد. کامورانزی عالی بود.گل دوم رو سانتر کامورانزی و ضربه پاس با سر ترزگه زده شد... نوچرینو همون اعتماد به نفس و جنگندگی هم که داشت از دست داده و دقیقا یه مهره ی کاملا بی اثر توی ترکیب یووست.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
چه بازی باحالی بود زیاد قشنگ نبود ولی حال داد دیگه دل پیرو با 2 گلی که زد 16 گله شد و به مکان سوم اقای گل ها رسید دلم برای دیوید می سوزه خیلی تلاش میکنه ولی توپ بهش نمی رسه چه پاسی داد زانتی به الکس

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی