پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-میلان(هفته سی سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
153 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 24 فروردین 1387 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته سی سوم سری آ ایتالیا
یوونتوس-میلان(ورزشگاه المپیک تورین)
نتیجه بازی رفت میلان 0-0 یوونتوس
سایر مسابقات سری آ
شنبه 24 فروردین (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
پالرمو-کاتانیا (ساعت 20:30)
یوونتوس-میلان (ساعت 23)
یکشنبه 25 فروردین
امپولی-پارما (ساعت 17:30)
جنوا-تورینو
لاتزیو-سیه نا
لیورنو-کالیاری
ناپولی-اتالانتا
رجینا-سمپدریا
اودنیزه-پارما
اینتر-فیورنتینا (ساعت 23)

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بهتره این تاپک رو با این خبر و این اطلاعات شروع کنم:

تصویر

كارلو آنجلوتي سرمربي ميلان از عملكرد تيمش در پيروزي سه بر يك برابر كالياري ابراز رضايت كرد.

در اين ديدار فليپو اينزاگي پا به سن گذاشته، دو گل براي روسونري به ثمر رساند تا نشان دهد در 34 سالگي هنوز هم مهاجم خطرناكي است.

آنجلوتي گفت: "ديدار را بسيار خوب شروع كرديم و بهتر از آن به پيش برديم. گل كاكا در دقيقه‌ هفت، روحيه‌ كل تيم را افزايش داد. هر آنچه از بازيكنانم خواسته بودم، انجام دادند.

به راحتي كالياري را شكست داديم تا زنگ خطر را براي حريفانمان به صدا درآوريم. تا پايان فصل هيچ امتيازي از دست نمي‌دهيم. هر چند اين كار بسيار سخت باشد. دوست دارم در بالاترين حالت ممكن فصل را به پايان برسانيم."

وي در مورد گلزنان ديدار گفت: "كاكا و اينزاگي پس از آسيب ديدگي‌ هايشان بازگشت مثبتي به ميدان داشته‌اند و اين را با گل‌زني و بازي دلپذيرشان ثابت كردند.

وقتي كاكا در زمين حضور ندارد، به نظر مي‌رسد ساير بازيكنان نيز از آمادگي كامل دور مي‌شوند. حضور وي در زمين نوعي پيروزي براي ما محسوب مي‌شود. فيليپو نيز هنوز هم مي‌تواند گلزني كند تا دهان منتقدانش را ببندد. بسياري از او انتقاد مي‌كنند؛ ولي، او هميشه با گل‌زني ‌هايش جواب‌شان را داده است."
----------
تصویر

كناره‌ گيري پائولو مالديني از فوتبال شايد يك سال ديرتر از آنچه پيش از اين اعلام شده بود، صورت پذيرد.

مدافع ميلان در گفت ‌و گو با روزنامه‌ ورزشي گاتزتا دلواسپورت ايتاليا فاش كرد: "شايد يك سال ديگر هم در ميدان فوتبال حضور داشته باشد."

مالديني 39 ساله گفت:" شايد هنوز يك سال ديگر هم به كارم ادامه بدهم. احساس سلامتي مي‌كنم و احساس مي‌كنم كه با نگاه و همبازيانم از من مي‌خواهند تا به بازي ادامه بدهم."

اين بازيكن باسابقه در اصل بنا بود در پايان فصل جاري كفش ‌هايش را بياويزد و از دنياي فوتبال كناره‌ گيري كند. او در دسامبر گذشته پس از به دست آوردن جام قهرماني باشگاه‌هاي جهان كناره‌گيري‌اش را از دنياي فوتبال اعلام كرد.

مالديني مدت‌ها از آسيب‌ ديدگي زانو رنج مي‌برد. او در 16 سالگي اولين بازي در سري A را تجربه كرد. اين بازيكن برجسته در سال 1985 با پيراهن ميلان به ميدان رفت و تاكنون بيش از هزار بازي براي روسونري انجام داده است. 5 جام اروپايي و هفت قهرماني در سري A از جمله عنوان‌ هاي پائولو هستند.

او از سال 1994 تا 2002 كاپيتان تيم ملي ايتاليا بود و 126 بار براي لاجوردي‌پوشان به ميدان رفت.
----------
یکسری اطلاعات راجع به AC Milan:

تصویر
نام باشگاه : میلان
لقب باشگاه : قرمز و سیاه پوشان Rossoneri
سال تاسيس : 1899
رئيس باشگاه : سیلویو برلوسکونی
آدرس  :
Via Turati, 3 - 20121 Milan
+39-02-62281 : تلفن
+39-02-6598876 : فكس
سايت : www.acmilan.com
ايميل : Cristina.moschetta@acmilan.it
زمين تمرين : Centro Sportivo Milanello, Carnago (0039-331-991174)
لباس : پیراهن 
تصویر
اسپانسر : Bwin
اسپانسر ورزشي : Adidas
ورزشگاه : San Siro
تصویر
آدرس ورزشگاه :

Via Piccolomini 5, 20151 Milan (0039-02-48713713)
ظرفيت ورزشگاه : 85700
ابعاد زمين : 105m x 68m
ميانگين تماشاگر در فصل قبل : 63595

منشي باشگاه : گایا کاناواری
مدير مطبوعاتي 
---------
افتخارات :

1962,1968,1988,1989,1993,2002,2007 --- تصویر

1967,1972 --- تصویر

1963,1969,1989,1990 --- تصویر

1989,1990,1994,2003,2007 --- تصویر

1901,1906,1907,1951,1955, 1957,1959,1962,1968,1979, 1988,1992,1993,1994,1996, 1999,2004 --- تصویر

1967,1972,1973,1977,2003 --- http://img32.picoodl...upm_27e1116.jpg

1988,1992,1993,1994,2004 --- http://img32.picoodl...pem_2e580a8.jpg
--------
ركوردها :

بهترین گلزن تاریخ :
جیونار نوردال 210 گل 

بهترین گلزن یک فصل :
جیونار نوردال 35 گل فصل 1950-1949

بیشترین حضور :
فرانکو بارسی 531

بیشترین حضور در تیم ملی :
پائولو مالدینی 126

بزرگترین خرید :
مانوئل روی کاستا 27 میلیون پوند فصل 2002-2001 فیورنتینا 

بزرگترین فروش :
کریستین زنونی 8.3 میلیون پوند فصل 2002-2001 یوونتوس 

بیشترین امتیاز در یک فصل :
82 امتیاز فصل 2004-2003

کمترین امتیاز در یک فصل :
27 امتیاز فصل 1982-1981

بهترین برد خانگی :
9-0 مقابل پالرمو فصل 1951-1950

بدترین باخت خانگی :
1-6 مقابل یوونتوس فصل 1997-1996

بهترین برد خارج از خانه :
8-0 مقابل جنوا فصل 1955-1954

بدترین باخت خارج از خانه :
1-6 مقابل آلساندریا فصل 1936-1935

بیشترین برد در یک فصل :
27 برد فصل 1950-1949

کمترین برد در یک فصل :
5 برد فصل 1977-1976

بیشترین باخت در یک فصل :
15 باخت فصل 1931-1930

کمترین باخت در یک فصل :
0 باخت فصل 1992-1991

بیشترین گل زده در یک فصل :
118 گل فصل 1950-1949

کمترین گل زده در یک فصل :
21 گل فصل 1982-1981

بیشترین گل خورده در یک فصل :
62 گل فصل 1933-1932

کمترین گل خورده در یک فصل :
12 گل فصل 1969-1968
--------
بازيهاي آينده
شنبه 24 فروردین 1387 ساعت 23
یوونتوس-میلان (ورزشگاه المپیک تورین)
* ساعت بازی به وقت تهران 
-------
مربی:

http://img32.picoodl...tim_ebe4e6f.jpg

Carlo Ancelotti
نام : کارلو آنچلوتی
مليت : ایتالیا

تولد : 1959/10/6

بعد از حضور سه ساله قدرتمند در باشگاه ، شاید کارلتو برای آخرین فصل در میلان حاضر باشد .اما آنچلوتی نگران نخواهد بود چون همواره جایی برای او وجود خواهد داشت – به عنوان مثال رئال مادرید – و در ضمن او روی تصاحب جام باشگاههای اروپا تمرکز کرده است که می تواند که یک خداحافظی کامل برای وی محسوب شود . در این فصل او باید تیم مسن تری را هدایت کند و با توجه به این موضوع او حساب ویژه ای روی کاکا و پیرلو باز کرده است . 
-------
بازیکنان:

دروازبان:

شماره- نام -مليت- تاريخ تولد- تيم فصل قبل

-1 نلسون دیدا-  برزيل- 10/7/1973  -میلان
12 -والریو فیوری - ايتاليا -4/27/1969 - میلان
16 -زلکو کالاچ  -استراليا -12/16/1972  -پروجا

مدافع:

شماره- نام- مليت- تاريخ تولد- تيم فصل قبل

2 -مارکوس کافو  -برزيل -6/7/1970  -میلان
3 -پائولو مالدینی  -ايتاليا -6/26/1968 - میلان
4 -کاخابر کالادزه  -گرجستان -2/27/1978 - میلان
13 -آلساندرو نستا  -ايتاليا -3/19/1976 - میلان
17 -داریو سیمیچ  -كرواسي -11/12/1975 - میلان
18 -مارک یانکلوفسکی  -جمهوري چك -5/9/1977  -اودینزه
19- جوزپه فاوالی - ايتاليا 1-/8/1972 - اینترناسیوناله
25- دانیله بونرا - ایتالیا 31-/05/1981   
27- سرجینیو  -ايتاليا 6-/27/1971  -میلان
36 -ماتئو دارمیان - ایتالیا -02/12/1989  -میلان
37 -دیاگو - برزیل -14/08/1985 - میلان

هافبك :

شماره -نام -مليت -تاريخ تولد- تيم فصل قبل

8 -فریرا امرسون  -برزيل- 4/4/1976 - رئال مادرید
8 -گنارو ایوان گاتوزو  -ايتاليا- 1/9/1978 - میلان
-20 کلارنس سیدورف - هلند- 4/1/1976 - میلان
20 -یوهان گورکوف - فرانسه- 07/11/1986   
21 -آندره پیرلو - ايتاليا- 9/19/1979  -میلان
22 -کاکا  -برزيل- 4/22/1982-  میلان
23 -ماسیمو آمبروسینی - ايتاليا- 5/29/1977 - میلان
32 -کریستین بروکی-  ايتاليا- 1/30/1976 - فیورنتینا
34 -ابراهیم با - فرانسه- 12/01/1973 - میلان
44 -ماسیمو اودو  -ايتاليا -6/14/1976 - لاتزیو

مهاجم:

شماره- نام- مليت- تاريخ تولد- تيم فصل قبل

7 -الکساندر پاتو  -برزیل- 02/09/1989  -میلان
9 -فیلیپو اینتزاگی  -ايتاليا- 8/9/1973  -میلان
11 -آلبرتو جیلاردینیو  -ايتاليا- 7/5/1982 - پارما
35 -ویلی آئوبامی یانگ   -  میلان
99 -رونالدو  -برزيل -9/22/1976  -رئال مادريد
---------
آخرين نتايج :

۱۳۸۷/۰۱/۱۷---- ۱ - ۳ ---میلان - کالیاری

۱۳۸۷/۰۱/۱۱ ---۲ - ۱ ---میلان - آتالانتا

۱۳۸۷/۰۱/۰۳--- ۱ - ۰ ---تورینو - میلان

۱۳۸۶/۱۲/۲۹--- ۲ - ۱ ---میلان - سامپدوریا

۱۳۸۶/۱۲/۲۵ ---۱ - ۲ ---رم - میلان
-------------
امیدوارم اطلاعات خوب بوده باشه!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
داریو سیمیچ مدافع میلان،در مورد یووه گفته : من بازی با پالرمو رو دیدم،باید بگم که اونا واقعا خوب بازی کردند.یووه داره اثبات میکنه که یک تیم فوق العاده هستند،اونا در هر حالتی "یوونتوس" هستند حتی وقتی فصل سختی رو پشت سر گذاشتند و مشکلات بسیاری دارند باز هم نوشن میدند که تیم بزرگی هستند. او همچنین از دلپیرو تعریف کرده و گفته در شرایط بسیار خوبی به سر میبره.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یووه اگه 70% بازی جلوی اینتر و پالرمو در نیمه دوم رو جلوی میلان به نمایش بزاره به راحتی میبره یه مشکل دیگه اینکه یووه گل اول رو نباید بخوره چون همیشه وقتی گل اول رو میخوره با مشکل روبرو میشه میلان دفاع محکمی داره و تجربه خیلی زیادی

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال

میلان دفاع محکمی داره و تجربه خیلی زیادی

اتفاقا دفاع میلان پیر و کند است وبا سرعت بازی کردن می تونه بهترین راه باشه. فرار های عمقی یا ارسال های سریع از جناحین دفاع میلان را باز میکنه.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
یک نفر لیست محرومان و مصدومان میلان رو بده همچنین برا یووه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها به احتمال خیلی خیلی زیاد ندود هم به بازی مقابل میلان نخواهد رسید و این هم لیست مصدومان دو تیم یوونتوس : اندراده - زانتی - ندود میلان : رونالدو - امرسون - اوددو - یانکولوفسکی - فاوالی و این هم محرومان میلان : نستا - کالادره ترکیب احتمالی یوونتوس : بوفون - مولینارو - کیه لینی - لگروتالیه - زبینا - امجیچ - سیسوکو - تیاگو - کامورانزی - ترزگه - الکس ترکیب احتمالی میلان : کالاچ - سرجینیو - بونرا - مالدینی - کافو - سیدورف - امبروزینی- گاتوزو - پیرلو - اینزاگی - کاکا

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خوب با این تفاسیر هر دو تیم یکی دوتا بازیکنان کلیدی خودشون رو ندارند میلان که هیچ کدوم از بازیکنان اصلیه خط دفاعش رو نداره پس یووه باید 3-4 تا بزنه ;D ;D ;D ;D ;D

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
برد یووه دراین بازی فقط بستگی به هافبک ها داره اگر هافبک ها بتونن توپ رو از این هافبک تنومند میلان رد کنند جا گذاشتن مدافع های ضعیف میلان برای مهاجم های ما کاری نداره تو این بازی یووه باید پیرلو و سیدورف رو مهار کنه تا ببره ( مثل توتی که تو بازی انگار نبود)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بردن اين بازي شروط خودشو داره.يعني احتياج داره به چند تا چيز كه مهمترين هاش سرعت ، دقت و البته استقامت بازيكنانه چون با توجه به حضور كاكا در ميلان اين تيم يه بازيكن نود دقيقه اي داره كه مي تونه تا آخرين لحظه نتيجه رو عوض كنه پس يووه بايد يكنواخت بازي كنه و توي بازي افت نكنه چون يه لحظه براي كاكا و پيرلو كافيه.از طرفي نبودن تيم دفاعيي ميلان خيلي به نفع يووه‌ست اگه قدر بدونه.كالاچ هم كه دروازه بان زياد شاخي نيست و فقط قد بلندي داره و مثل ديدا يك ستاره نيست كه سخت گل بخوره و مي شه راحت برد بازي رو اما بازم مي گم به شجاعت نياز داره كه رانيري توي شجاعت يه مقدار كم مياره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
سلام علي جان رانيري توي بازي هاي مهم شجاع بوده هميشه . فردا يووه هجومي بازي ميكنه . باتشكر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چرا ندوید نمی رسه؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

چرا ندوید نمی رسه؟!

ندود هنوز معلوم نیست برسه یا نرسه ولی احتمال رسیدنش بیشتر از نرسیدنش هست و دلیلش هم برخورد از ناحیه سر با گوانا بازیکن تیم پالرمو هست . خود ندود هم توی جدید ترین مصاحبش گفته تمام تلاش خودم رو برای بازی در مقابل میلان انجام خواهم داد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ما به ندوید توی این بازی خیلی احتیاج داریم ما نصبت به میلان بازیکن خیلی کم داریم ولی وضعیت تیم نصبت به میلان خیلی بهتره هممون خوب میدونیم که میلان توی این فصل اصلاً خوب کار نکرده ولی چشم از این بازی می ترسه. راستی من با یکی از دوستام می خوام شرط بندی کنم که اگه یووه برد اون یونتووسی بشه اگه میلان برد من میلانی به نظر شما شرط بندی بکنم؟ خواهشاً سریعاً من رو راهنمایی بکننین. یه حسی میگه این شرط بندی رو بکم به یووه خیانت می کنم! درست حس می کنم؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من نظري ندارم چون از شرط بندي بدم مياد ------------------------------------------------ من مي خوام بدونم بنده خدا كالاچ كه توپ ساده توي دستش سر مي خوره با كاشته هاي الكس مي خواد چكار كنه ;D پيرلو رو بسپرين به دست سيسوكو چون به تنهايي از پسش بر مياد كاكا رو هم كيليني با همكاري مولينارو خنثي مي كنن موضوع مهم خط دفاعي ميلانه كه نفوذ كردن بهش خيلي سخته مخصوصا ً وقتي مسابقه از اهميت بالايي واسه ميلان برخوردار باشه البته با توجه به مصدومين و محرومين ميلان اين خط قدرت هميشگي خودش رو نخواهد داشت فكر مي كنم يوونتوس بايد به شوت هاي از راه دور رو بياره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کاکا و اینزاگی در مصاحبه هایی به اهمیت بازی با یووه اشاره کردند و هر دو گفتند که بازی مقابل یووه برای همه بازیکنان تیم ما اهمیت خاصی داره و ما باید برای برد وارد زمین بشیم و به این بازی به چشم فینال نگاه کنیم سیدورف هم گفته که به بوفون گل خواهم زد!گفته قبلا هم این کار رو کردم و سعی میکنم یه گل به کنج دروازه بوفون بزنم!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
سیدورف 2 بار تو اینتر این کار رو کرد ولی امسال کور خونده
این بازی 2تا مهره سرشناس داره که هر کدوم رو به راه باشند تیمشون هم سرحاله
کاکا و الکس من فکر میکنم نتیجه بازی رو این 2تا رقم میزنند
البته از پیرلو و کامو هم نمیشه انتظار نداشت

**

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
پیرلو رو نباید دست کم گرفت.به نظر من همونقدر که کاکا رو بازی میلان تاثیر داره پیرلو هم همونقدر تاثیر داره

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
من که همیشه از این سیدورف می ترسیدم.هر وقت که میخواد شوت کنه منتظرم تا تور دروازه رو بلرزونه. وای گل زنی الکس همیشه به هر تیمی لذت بخشه ولی گلزنی الکس به میلان میتونه یک لذت خاص داشته باشه. هر چند هیچ وقت از میلان بدم نیومده ولی میلان هم محکوم به شکسته (البته این در مورد تیم های بالای جدول صدق میکنه وگرنه ما مخلص پالرمو و ناپولی و رجینا هم هستیم!!) خدا کنه ندود برسه به بازی چون اصلاً خوش ندارم نوچرینو رو تو زمین ببینم. و امیدوارم که شب شبه کامو باشه چون اگه غیر اینصورت باشه هیچ رقمه مائورو به راه راست درست بازی کردن هدایت نمیشه. جی جی و دفاع هم با اون گل های نابی که تو بازی قبل خوردن فکر کنم حسابی به خودشون اومدن. من فکر میکنم اگه کاکا یار مستقیم کیه لینی باشه این کیله لینی هستش که موفق تره. خدا رو شکر سیسوکو روزهای خوبش رو داره سپری میکنه وگرنه در نبود ندود به احتمال زیاد وسط زمین رو از دست خواهیم داد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
سلام دوستان من به نظر من در خط دفاع این ترکیب رو داشته باشیم بهتره : مولینارو ، کیه لینی ، لگروتالیه ، گریگرا خط هافبک :حسن ( مارکیونی ) ، سیسوکو ، تیاگو ، کامورانزی خط حمله : الکس ، تره زگه ( یاکوئینتا ) ==================== با توجه به اینکه میلان شوت زن های فوق العاده ای داره ، باید خییییییلی حواسمون باشه و موقعیت شوت بهشون ندیم . مثل بازی با رم ! توی اون بازی لگروتالیه واقعا با ایثار و فداکاری خودش رو جلوی شوت های قدرتمند بازیکنان رم قرار میداد . در خطا دادن هم باید خیلی حواسمون جمع باشه ، پیرلو شوخی نداره با کسی ! اما خط دفاع و دروازه میلان ضعیفه با توجه به عدم حضور نستا و کالادزه که دو مهره اصلی میلان هستند و البته حضور کالاج . البته دیدا هم خیلی باهاش فرق نمیکنه !!! توی این بازی معتقدم سیسوکو نقش فوق العاده مهم و سنگینی داره در یووه ! کنترل کردن خط هافبک قدرتمند میلان به تنهایی کار سختیه ! که گتوزو هم خودش یک دردسره دیگه ای هست ! اما الکس و کامورانزی میتونند برگ برنده یووه در این دیدار باشند ، همینطور بوفون که اگر روز خوبش باشه خیالمون رو راحت میکنه . به هر حال بازی یوونتوس - میلان همواره جذاب بوده و کاری هم به رتبه دو تیم در لیگ نداره ، با جون و دل بازی میکنند !! با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی