پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اولاف ملبرگ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
138 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
سلام دوستان من با توجه به اینکه ملبرگ از سال بعد در یوونتوس خواهد بود ، نظر شما درباره این مدافع با تجربه و مستحکم سوئدی چیه ؟! ایا میتونه خرید مناسبی باشه ؟ با الاف ملبرگ بیشتر آشنا میشیم : اریک الاف ملبرگ متولد 3 سپتامبر 1977 ( 30 ساله ) در سوئد . قد : 187 و در دفاع بازی میکنه . از سال 2001 در آستون ویلا بازی میکنه و یکی از مدافعین اصلی این تیمه . در این فصل تا کنون 30 بازی انجام داده که 2 گل زده ، 3 بار کارت زرد گرفته و یک بار هم اخراج شده ! در تیم ملی سوئد هم 77 بار بازی کرده و در سال 2003 فوتبالیست سال سوئد شده . در دو جام جهانی 2002 کره و ژاپن و 2006 المان سوئد رو همراهی کرده . با تشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من بهش خیلی خوش بینم خیلی

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
با تجربه است تو خط دفاع با تجربه کم داریم امید وارم خیلی زود تو ترکیب جا بیفته

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من موندم فلسفه خریدش چی بود فکر میکنم ما میتونستیم مدافعانی به مراتب بهتر از این بخریم فکر میکنم ملبرگ در حد همون استون ویلا بود و فکر میکنم در حد کواچ هست که دیدید اصلا توی یووه موفق نبود من کاملا با خریدش مخالف بودم و باز هم یک ناشی گری دیگه از مدیران میدونمش با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم فكر مي كنم اون موقع كه توي دفاع به مشكل خورده بوديم جذبش خوب بود ولي الآن مدافع هاي خودمون فكر نمي كنم چيزي از ملبرگ كمتر داشته باشن اگه قراره مدافع جذب كنيم بايد خيلي بزرگتر از اين حرفا باشه

pintorico

pintorico

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 72 ارسال
خیلی جالبه ها!!!!!! ما توی این فصل تقریبا هم توی خط دفاعی هم توی خط حمله با توجه به آمار گل خورده وگل زده جزء بهترین تیمها بودیم حالا مدیران یووه همش مدافع و مهاجم میخوان بخرن!!!! یکی نیست بگه بابا ما هافبک طراح وخلاق واسه وسط زمین میخوایم یه گوش چپ مطمئن واسه جایگزینی ندود میخوایم ولی حیف که... ملبرگ توی این شرایط به درد نمیخوره اگه مدافع با تجربه توی دفاع میخواین مگه کیلینی کم تجربست؟؟؟ نمیدونم بازی های ملبرگ رو بهش توجه کردین یا نه؟ ولی خیلی کنده خیلی هم خطا میکنه ولی حالا که اومدنش به یووه قطعی شده مجبورم واسش آرزوی موفقیت بکنم

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من بهش خیلی خوش بینم نظر من اینه که فصل بعد ملبرگ و آندراده دفاع وسط باشند و کیله لینی و گریگرا در کناره ها بازی کنند.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من خیلی قبولش دارم. برای رهبری خط دفاعی هم مطمئن،هم تجربه کافی داره. البته باید بازیش رو دید ولی من فکر میکنم واقعا مفید خواهد بود برای یووه.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من معتقدم خط دفاع یووه می تونه با اون پیشرفت کنه.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
دفاع یووه الان داره عالی کار میکنه و به نظر من به درد یووه نمیخوره.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
از اون حرفا زدی حسین اقاها.تو فکر می کنی این خط دفاع می تونه جلوی بارسلونا با رونالدینیو یا منچستر با کریس رونالدو وایسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خرید فوق العاده ای می تونه باشه.

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
من زیاد نمی شناسمش

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
جا به جا کردن کیه لینی از پستی که الان بازی میکنه کاملا اشتباس چون می تونه تو این پست یکی از بهترینا تو دنیا باشه ملبرگ فقط به درد نیمکت می خوره سال دیگه باید جای لگرو تالیه یه مدافع بزرگ بگیریم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
سلام دوستان من به نظر من مدافع خیلی خوبی هست و میشه روش حساب کرد . من بیشتر بازی هاش رو در تیم ملی سوئد دیدم که عالی کار کرده . البته باید دید در یووه چه شرایطی براش پیش میاد و خودش هم چطوری کار میکنه . اما بهش خوشبینم . با تشکر

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
من از اول عاشق این بازیکن بودم و به خاطر همین بازیکن بعد از آرسنال از استون ویلا خوشم میومد و از اومدنش به یووه خیلی خوشحالم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
دفاع یوونتوس اونچنان که می گید هم قوی نیست ... فکر می کنید دفاع یوونتوس الان چقدر فاصله داره با دفاع سه سال پیش؟؟؟
کمال در مورد مدیرا باهات موافقم ولی این یکی بهترین خرید یوونتوس توی دوران کاری مدیریت جدید بود...
در کل محبوب ترین بازیکن مورد علاقه ام رو یوونتوس خریده..
هنوز 30سالشه، که برای یک مدافع تا کاملا باتجربه بشه فعلا راه هست...
در مورد تعصبش، جنگندگی، قدرت بدنی بالاش هم که اگر دیده باشید می دونید که چه قدرتی داره.

افتخار برای تک تک مدافعان فعلی یوونتوس هست که در کنار شیر وایکینگ بازی کنن.

تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم سالهاست طرفدار ملبرگ هستم و کلا مدافع باارزشی میدونمش . معتقدم بودن ملبرگ در فصول آینده میتونه کمک بزرگی برای تیم باشه و امیدوارم اولف چند فصلی کنارمون باشه . اما من میگم که باید یووه سوای ملبرگ یک مدافع میانی بزرگ و البته جوون بخره تا خیالمون راحت تر بشه . من زوج بارزالی و ملبرگ رو برای فصل بعد فوق العاده میدونم هرچند لگروتالیه و آندراده رو هم داریم البته کریشیتو هم مهره باتجربه ای خواهد بود .

Yousef_Youve

Yousef_Youve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
با توجه به بازی سفت و سختش ( که خوراک سری-آ هست ) ... با توجه به قد و قوارش ... با توجه به تجربش ... با توجه به ........ من قبولش دارم و باید فیکس باشه !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
شاید فصل آینده باید منتظر پرتعداد بودن عدد در برابر کارت های قرمز تیم باشیم چون یکی از خشن ترین بازیکنان اروپا به یووه اومده . اصلا ذات بازی الفی خشن هستش و از این حیث میتونه با بازیکنی مثل ماترازی رقابت کنه ! من خیلی به موفقیت ملبرگ امیدوارم و معتقدم که میتونه یکی از بهترین خریدهای سالهای اخیر تیم باشه . به نظرم باید شماره 5 تیم رو بهش بدن البته اگر بارزالی نیاد وگرنه شماره 30 هم خوبه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
سلام بابک جان مبلرگ خشن هست اما وحشی که نیست ! مسلما مدافع اصلی تیم خواهد بود ، فکر کنم سال بعد دفاع بهتری داشته باشیم . باتشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی