پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات با دیگر تیم ها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
133 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امشب بازی حساسی با رئال داریم ، یاد خاطرات گذشته افتادم ! یاد برد 3-1 تو فصل 2002-2003 و یا اون گل زیبای تره زگه در فصل 2004-2005 . ولی هیچ بازی اون برد 3 بر 1 نمیشه که بوفون با مهار اون پنالتی گل کاشت هرچند کارتی که ندود گرفت شب زیبای بیانکونری رو خراب کرد . یاد مونترو ، تورام ، یولیانو ، تودور ، پسوتو ، کونته ، سالاس ، زامبروتا ، فرارا ، تاکیناردی و داویدز بخیر ... یاد لیپی بخیر . عجب تیم افسانه ای و بزرگی بودیم ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
در آستانه بازی با بولونیا یاد یک بازی خاطره انگیز افتادم که 4 فصل پیش برگزار شد و یووه با تک گل ندود از روی یک ضربه ایستگاهی به پیروزی رسید . بازی تا دقایق پایانی 0-0 بود و خطای مشکوک پشت محوطه رو ندود به زیبایی وارد دروازه پالیوکا کرد . اگر اشتباه نکنم گل رو در دقیقه 82 زد و روی اون خطا هم کاپیتان بولونیا یعنی پالیوکا خیلی اعتراض کرد .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یکی از بیاد ماندنی ترین بازیهای سال های اخیر یووه بازی برگشت لیگ قهرمانان فصل 2005-2006 برابر وردربرمن در دل آلپی بود . عجب بازی بود ... اون گل امرسون رو باید در تاریخ ثبت کرد ! من داشتم بازی رو میدیدم و داغون بودم که تو وقتهای اضافی تیم ویژه توپ رو گرفت و ملق خورد و توپ در رفت افتاد جلوی پای امرسون ! حالا جالب اینه که امرسون داشت میرفت و هواسش نبود ولی به هر حال توپ رو گل کرد و رفتیم بالا تا توسط آرسنال حذف بشیم !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یکی از بیاد موندنی ترین بازیهای یووه بازی با بارسلونا در نیوکمپ بود که یووه در بازی رفت در دل آلپی 1-1 متوقف شده بود اما تو نیوکمپ و جلو صد هزار بارسایی 2-1 بازی رو برد و به مرحله نیمه نهایی و اون بازی تاریخی با رئال رفت و گلها رو هم ندود و زالایتا در دقیقه 118 به ثمر رسوندن واقعا بازیه نوستالوژیکی بود/

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گل زالایتا به بارسا در نیوکمپ جزو ۱۰ گل برتر تاریخ یوونتوس (بر اساس La Grande Storia Della Juventus که توسط گاتزتا دلو اسپورت ساخته شده) هست.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

گل زالایتا به بارسا در نیوکمپ جزو ۱۰ گل برتر تاریخ یوونتوس (بر اساس La Grande Storia Della Juventus که توسط گاتزتا دلو اسپورت ساخته شده) هست.

آخه هم گل حساسی بود هم گل عجیبی ! توپ رو با کجای بدنش تو گل کرد من هنوز سر در نیاوردم ! البته سانتر بریندلی هم تو اون صحنه خیلی دقیق بود !

گفتم بریندلی یاد اون سوپرگلش افتادم ! نمی دونم به کدوم تیم زد اما لباس یووه یه دست سفید بود ! بعد گل باورش نمی شد همچین گلی زده ! مبهوت داشت بر می گشت عقب ;D ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به دپورتیوو بود.گل دوم اون بازی رو هم ندود زد.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

بقیه اش کدوم ها بود؟؟؟
ولی به نظر من گلی که زالایتا به رئال زد خیلی قشنگتر بود.. در هر صورت من با هرگونه اسپانیا کشی موافقم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یه بازیه رویایی اگه اشتباه نکنم یووه با بولونیا داشت که تا دقایق اخر بازی 2-0 عقب بود بعد 2تا گل تو اخرین لحظه ها یووه زد بازی 2-2 شد اگه اشتباه نکنم یکی از گل ها رو هم زامبروتا زد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
امشب بازم از رئال بردیم، یاد فصل پیش افتادم که در بازی رفت 2 - 1 و در بازی برگشت 2 - 0 بردیم و در مجموع 4 - 1 رئال رو تحقیر کردیم !

گل استثنایی الکس در بازی رفت که روی پاس هنرمندانه آمائوری ساخته شد رو هیچ وقت فراموش نمیکنم، واقعا اوج هنر الکس بود که از اون فاصله با چنین اعتماد به نفس، قدرت و دقتی توپ رو گذاشت تو دروازه کاسیاس !
و بعدش هم به یاد برد سال 2003 با نتیجه 3-1 ؛ خوشحالی اون موقع رو کرد :

تصویر

اما بازی برگشت !
کاسیاس در مصاحبه هاش گفته بود که باید حواسمون به دل پیرو باشه و نزاریم که آزاده کار کنه و شدیدا باید مواظب خطاهامون باشیم !
خطا شد ! تلویزیون چهره کاسیاس رو نشون داد که کاملا مضطرب بود، تو چیدن دیواره دفاعی اشتباه بزرگی رو مرتکب شد و الکس با یک لبخند کارش رو تموم کرد :

تصویر
----------

امشب گل نزد، ولی 2 تا پاس گل داد.

باید به رئالی ها حق بدیم که از الکس بترسن، مگه نه ؟!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
واقعا که باید رئالی هم از الکس بترسن من امروز وقتی دیدم الکس گل نزده کلی متعجب شدم ولی جالبه این بازی که گل نزده هر دو پاس گل رو در مقابل داده :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
آمار بازی های یوونتوس و تورینو، دربی تورینو ملقب به دربی دلا موله

رقابتها تعداد بازی برد یوونتوس مساوی برد تورینو
سری آ 164 64 49 51
کوپا ایتالیا 16 7 5 4
دوستانه 43 17 7 19
----------------------------------------------------------------------------
مجموع 223 88 61 74

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یکی از هیجان انگیزترین بازی های یووه در دهه 2000 در برابر تورینو بود در فصل 2001-2002 در دل آلپی که بازی 3-3 شد . اون بازی رو 3-0 جلو بودیم اما 3تا خوردیم ! آخر بازی هم یه پنالتی گرفتیم که سالاس زد بیرون ولی قبلش بازیکن تورینو رفت نقطه پنالتی رو با پاهاش خراب کرد تا پای سالاس گیر کنه و توپ رو بزنه بیرون ! : http://64.15.120.233...feature=related

اینم گل انزو مارسکا که خیلی دوست دارم روزی برگرده دوباره . گلی که تو بازی برگشت همون سال در دقیقه 88 زد تا بازی 2-1 باخته رو 2-2 کنیم : http://64.15.120.233...feature=related شادی بعد گلش هم حسابی طرفدارهای تورینو رو شاکی کرده بود !

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دوستان هر كس دوست داره جووني هاي الكس رو ببينه بره JSC Sport +4 كه نيمه دوم بازي يوونتوس - دورتمند هست ، ليگ اروپا. نمي دونم دقيق براي چه فصلي هست ولي فرارا و مونترو و الكس و دي ليويو و.... دارن بازي مي كنن و ليپي هم سر مربيه :Juveflag:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
گــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــل دل پيرو واقعا زيبا بود. با بغل پا يه گل زيبا زد . تو صحنه هاي گل الكس قبلا ديده بودم. واقعا زيبا بود ،‌با بغل پا از بين دو تا پاش پروتزي و زيدان هم هستن

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
به نظر من يكي از زيباترين بازي هاي دهه اخير بازي مقابل بارسلونا تو نوكمپ در ليگ قهرمانان2003-2004 بود كه زالايتا با اون گل تو دقيقه 119 يووه 10نفره رو به نيمه نهايي رسوند.ضمنا بازي3-1 جلو رئال هم فوق العاده بود.البته بردن رئال سالي 2بار براي ما عادت شده وعاديست :ultra:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بازیهای یووه ورم توی چند سالی خیلی جالب از اب در می اومد... اله توی اکثز بازیها به رم گل میزد ... حتی یادمه با ضربه سر هم به رم گل زد... سالش دقیقا یادم نیست ... رقابت توتی و اله ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

بازیهای یووه ورم توی چند سالی خیلی جالب از اب در می اومد...

اله توی اکثز بازیها به رم گل میزد ... حتی یادمه با ضربه سر هم به رم گل زد... سالش دقیقا یادم نیست ...

رقابت توتی و اله ...

یک بار زمان زیدان از روی ارسال زیبای زیدان گل زد اما فکر میکنم اونی که منظور شما بود این عکس باشه.

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال

الان محمد (alessandro1985) یه لینکی به من داد که کف کردم !

سال 1995، بازی یوونتوس و کرمنسه، تو دل آلپی که یوونتوس 4-1 بازی رو میبره،
اما ترکیب یوونتوس، چه ترکیبی !

آنجلو پروتزی - چیرو فرارا - آلسیو تاکیناردی - پیتره ویرکوود - جانلوکا پسوتو - ولادمیر جوجویچ - پائولو سوسا ( 63 - الساندرو دل پیرو ) -
دیدیه دشام - آنجلو دی لیویو ( 72 - آنتونیو کونته ) - جانلوکا ویالی ( 56 - میکله پادووانو ) - فابریتزیو راوانلی

ذخیره ها : رمپولا - توریچلی
سرمربی : مارچلو لیپی

گل ها : جوجویچ - راوانلی ( 2 گل ) - آندره آ تنتونی ( گل به خودی )

عجب یوونتوسی ! :دی:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
لینکشم بده ما هم ببینیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی