پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقات یوونتوس - آ.اس رم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
33 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
سلام دوستان من در این تاپیک درباره مسابقات یوونتوس و رم صحبت میکنیم ، خاطرات ، آمار و ارقام و حواشی این دیدار ها . با تشکر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
هیچ وقت اون باخت 4-0 رو فراموش نمیکنم! رمی بود که می ریخت تو وبلاگم و چرت و پرت میگفت هیچ وقت هم اون برد 4-1 رو هم فراموش نمیکنم!تا میشد تو وبلاگم توتی(کمال میدونه ;D ) و رم رو تحقیر کردم! :D ;D اما حیف که تو اون بازی الکس گل نزد و زلات شتر گل زد!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
گلي كه زلاتان زد رويايي بود ولي خيلي بهم چسبيد اون بازي يادمه اون موقع يه تاپيك آمار بازي ها رو داشتيم كه هر كسي واسه هر بازي يه نفر رو در نظر مي گرفت و آمار پاس ها ، سانتر ها ، تكل ها و ... رو مي زاشت توي اون تاپيك اون شب شبكه سه اعلام كرد كه بازي رو پخش نمي كنه واسه همين ما بازيكنا رو تقسيم نكرديم ولي نمي دونم چطور شد كه بازي پخش شد منم كه ذوق زده شده بودم نشستم تا صبح سه بار ديگه بازي رو نگاه كردم و آمار همه رو در آوردم ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
سلام دوستان من گل زلاتان که واقعا رویایی بود ، بخصوص حرکت قبلش که توپ رو خییییییییییییییلی استادانه برد جلو ! یووه جدا عالی بازی کرد و یکی از بازی های تاریخی یووه بود ! برای همیشه توی ذهنم موند ، میمونه و خواهد موند ! با تشکر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
هیچوقت اون بازی 4 - 0 رو فراموش نمیکنم ! تازه TV Capture گرفته بودم و یوونتوسم راه به راه می باخت ! همون فصل 3 - 1 به انتر باخته بودیم و این باخت 4 - 0 دیگه خیلی بی انصافی بود ! گل اول که تومازی شوت کرد و داکور ( بازیکن حال حاضر انتر ) تو آفساید جلوی بوفون ایستاده بود ! با اینکه توپ به داکور نخورد ولی آفساید بود ! بوفون اصلا ندید توپ رو که داره میره تو گل ! گل دوم و سوم رو هم تو نیمه ی اول خورد ! اعصاب نداشتم که نیمه ی دوم شروع شد و درست 2 دقیقه بعد یوونتوس یه پنالتی به رم داد ! توتی زد ، توپ به تیرک خورد و گل شد ! خود خوری داشتم میکردم ! عجیب وضعیتم خراب بود چون اصولا یا همه یوونتوسین یا ضد یووه ! تو محل ما هم فقط من یوونتوسی بودم و بقیه از تیمهای مختلف ضد یوونتوس بودن ! گل چهارم رو که خوردیم هیچ رمقی نداشتم تا اینکه پائولو مونترو کناره های سمت چپ زمین توتی رو کشت ! اونقدر بد زدش که بازوبند کاپیتانی توتی باز شد !!! مونترو اخراج شد و یوونتوس 4 - 0 عقب حالا 10 نفره هم شده بود . بالاخره نتیجه ی حملات یووه به یه کرنر منجر شد ! سانتر انجام شد و تاکیناردی خودشو زمین زد ( هنوز سر اینکه زمین زدنش یا خودشو زمین زد با خودم به نتیجه نرسیدم ! تاکیناردی رو خیلی دوستش داشتم و دارم :-* ) یادمه کولینا داور بود و پنالتی گرفت ! آماده بودم بپرم هوا و داد بزنم گل که ... . ترزگه پنالتی رو زمینی به وسط دروازه زد تا ایوان پلیتزولی اونو دفع کنه و مدافعای رم دورش کنن ! ولی بازی 4 - 1 یه جور اعاده ی حیثیت بود ! یادمه اون شب بارسا و رئال با هم بازی داشتن که به خاطر اون شبکه 3 بازی یووه - رم رو با تاخیر نشون داد ! ارتباط خودمو با دنیا قطع کرده بودم تا از نتیجه خبردار نشم . خلاصه ساعت 1 - 1ربع بازی پخش شد . نیمه ی اول رو یادم نیست (!)  تا دقیقه ی 45+1 اولین گل پاول رو با ضربه ی سر دیدم ، اونم رو سانتر زامبروتا ! سرمست و شنگول از گل چند تا پیام بازرگانی پخش شد و بلافاصله نیمه ی دوم ! زلاتان که دریبل سر پا رو زد میدونستم توپ گل میشه ! پلیتزولی واقعا هیچ کاره ی اون شب بود ! گل سوم رو ترز خیلی جالب زد ! ایندفعه هم سانتر از راست با زامبروتا که اون شب راست بازی میکرد ! روی گل چهارم دیگه از خودم بی خود شده بودم ! یادمه یه پلاستیک تخمه آفتابگردون جلوم بود که همه رو پخش و پلا کردم رو سر و کله ی خودم ;D دیوونه شده بودم ! بازی رو دیگه نگاه نمیکردم ! داشتم فقط و فقط خوشحالی میکردم ! یادمه اولین بازی بود که مامانم بهم گیر نداد و گذاشت اونموقع از شب نگاه کنم ;D افسوس های پروتا که اولین فصل رمی شدنش بود رو هیچوقت یادم نمیره ! مکسس و توتی هم همینطور ! تک گل رم ولی خیلی مزخرف به دست اومد و جالبه یوونتوس بازم اخراجی داد ! تیم به هوای 4 - 0 جلو بودن بازی رو ول کرده بود که یه دفعه مونتلا از بین مدافعین فرار کرد و قبل از زدن ضربه تورام تو محوطه زدش ! هم اخراج شد ، هم یه پنالتی داد که توتی درست کوبید وسط دروازه ! بازم بوفون مثل بازی دو سال پیش قاق بود !!! ولی اون گل چیزی از شادی من کم نکرد ! یوونتوس ، رم رو خرد کرده بود ...

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
صحبت مونترو شد ، فکر میکنم این آخرین بازی اروپاییش با پیرهن یوونتوس بود ! یووه - آژاکس 2005 :

تصویر

یادش بخیر ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تا دقیقه ی 45+1 اولین گل پاول رو با ضربه ی سر دیدم ، اونم رو سانتر زامبروتا !

البته پاس گل اول رو کامورانزی داد ;)

اینم گل ها و Highlight های اون بازی :

AS Roma 0-1 Juventus : http://juvepoland.co...p?op=get&id=590
AS Roma 0-2 Juventus : http://juvepoland.co...p?op=get&id=591
AS Roma 0-3 Juventus : http://juvepoland.co...p?op=get&id=592
AS Roma 0-4 Juventus : http://juvepoland.co...p?op=get&id=593

AS Roma-Juventus Highlights : http://juvepoland.co...p?op=get&id=594

____________________________________________________________________________________________________________________

هیچوقت اون بازی 4 - 0 رو فراموش نمیکنم ! تازه TV Capture گرفته بودم و یوونتوسم راه به راه می باخت ! همون فصل 3 - 1 به انتر باخته بودیم و این باخت 4 - 0 دیگه خیلی بی انصافی بود ! گل اول که تومازی شوت کرد و داکور ( بازیکن حال حاضر انتر ) تو آفساید جلوی بوفون ایستاده بود ! با اینکه توپ به داکور نخورد ولی آفساید بود ! بوفون اصلا ندید توپ رو که داره میره تو گل ! گل دوم و سوم رو هم تو نیمه ی اول خورد ! اعصاب نداشتم که نیمه ی دوم شروع شد و درست 2 دقیقه بعد یوونتوس یه پنالتی به رم داد ! توتی زد ، توپ به تیرک خورد و گل شد ! خود خوری داشتم میکردم ! عجیب وضعیتم خراب بود چون اصولا یا همه یوونتوسین یا ضد یووه ! تو محل ما هم فقط من یوونتوسی بودم و بقیه از تیمهای مختلف ضد یوونتوس بودن ! گل چهارم رو که خوردیم هیچ رمقی نداشتم تا اینکه پائولو مونترو کناره های سمت چپ زمین توتی رو کشت ! اونقدر بد زدش که بازوبند کاپیتانی توتی باز شد !!! مونترو اخراج شد و یوونتوس 4 - 0 عقب حالا 10 نفره هم شده بود . بالاخره نتیجه ی حملات یووه به یه کرنر منجر شد ! سانتر انجام شد و تاکیناردی خودشو زمین زد ( هنوز سر اینکه زمین زدنش یا خودشو زمین زد با خودم به نتیجه نرسیدم ! تاکیناردی رو خیلی دوستش داشتم و دارم :-* ) یادمه کولینا داور بود و پنالتی گرفت ! آماده بودم بپرم هوا و داد بزنم گل که ... . ترزگه پنالتی رو زمینی به وسط دروازه زد تا ایوان پلیتزولی اونو دفع کنه و مدافعای رم دورش کنن !

من اول اینو خوندم احساس کردم اصلا برام آشنا نیست! الان رفتم اون بازی رو نگاه کردم متوجه شدم قاسم حسابی قاطی کرده! ;D

گل اول رم رو داکور زد!با یه شوت از پشت محوطه
نیمه اول با همین یک گل تموم شد و ابتدای نیمه دوم رم با پنالتی توتی ۲-۰ جلو افتاد.
پنالتی برای یووه زمانی اعلام شد که یوونتوس ۳-۰ عقب بود!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
ديگه به گفته هاي من اعتماد نكنين ! چون ميخوام همتونو از راه راست منحرف كنم :D :D ;D

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

فصل پیش اگه هیچ خوبی برای یووه نداشت، حداقل 2 تا برد مقابل رم خیلی حال داد بهمون ;D

تو زمین خودمون 2 - 0 بردیم ولی تو زمین رم 4 - 1 لهشون کردیم !

بازی رفت رو با گل زیبای الکس و مارکیونی بردیم .

اما بازی برگشت که البته وضعیت رم خیلی هم بد بود کوبنده بازی کردیم .

این لیست غائبین رم هست :

محرومان : ده روسی - پیزارو - دیاموتنه - موتا

مصدومان : سیسینیو - کاستی - خوان - تادی - اکویلانی - توتی - پروتا

هر چند یووه هم کم مصدوم نداشت ، کیه لینی در اآخرین دقایق به بازی میرسه بخاطر جراحی بینی، لگروتالیه اصلا نمیرسه و ...

یووه با گل های یاکوئینتا ( 2 گل ) - ملبرگ و ندود به پیروزی رسید در این بازی .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان 2 سال پیاپی که رم از دلپیرو ضربه آزاد گل می خوره :دی: به امید تداوم این سنت.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
آره اونم چه ضرباتی ... همیشه یه ضرب آزاد قشنگ ندود میگرفت برا بازی با رم الکس هم که خوراکش همچین ضرباتیه یه گل قشنگ میزد ... آخ ندود کجایی :cray:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

آماری از بازی های یوونتوس و رم :

این دو تیم تا حالا 33 بار در مقابل هم به میدان رفتند، در بازی هایی که یوونتوس میزبان بوده، 16 بازی بوده که یووه صاحب 8 برد، 5 مساوی و 3 باخت شده، 26 گل زده و 16 گل خورده.
در بازی هایی که یووه مهمان بوده، 17 بازی بوده که یووه صاحب 6 برد، 7 مساوی و 4 باخت شده، 23 گل زده و 22 گل خورده.

در مجموع 33 بازی، یووه 14 برد به دست اورده، رم 7 برد و 12 بازی هم مساوی شده. 49 گل زده یووه و 38 گل خورده.

در 10 دیدار گذشته یووه 7 برد کسب کرده ! یک باخت و دو تساوی.
22 تا گل زده و 10 گل خورده.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي اين بازي هاي يووه و رم هميشه سه نكته وجو داشته 1.كل كل هاي بين مهاجمان و هافبك هاي دو تيم كه اغلب توي تيم ملي هم هم پست و رقيب بودن و هستن. 2.درگيري هاي فيزيكي ميان بازي و خارج از متن بازي كه كمي بازي رو از حالت فوتبال عادي هم بيرون مي بره. 3.گل هاي زياد.برخلاف بازي هاي ديگه‌ي ايتاليايي كه نسبت به بقيه‌ي دنيا كم گل هستن بازي هاي رم و يووه پرگل و زيبا از آب در مياد. اين دو تا تيم با هم تعارف ندارن. راستي خيلي دوست دارم همين فردا دوباره با رم بازي كنيم و با سرمربي جديد ببريمشون...........

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
چه لذتی داشت تحقیر و نگاه های خیره ی توتی ، به عظمت آله

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

چه لذتی داشت تحقیر و نگاه های خیره ی توتی ، به عظمت آله

تصویر

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
اميدوارم فردا هم توتي رو بعد بازي همينجوري ببينيم طلسم يووه هم شكسته بشه :clapx:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
دقیقا 60 سال پیش، یعنی 8 اکتبر 1950، یوونتوس در تورین یکی از بهترین و تاریخی ترین برد های خودش رو مقابل رم به دست اورد.
یوونتوس با درخشش بونی پرتی و البته 2 بازیکن ارزشمند دانمارکی خودش یعنی کارل و جان هانسن با نتیجه 7-1 رم رو در هم کوبید.
کارل هانسن در این بازی هتریک کرد.

البته یوونتوس یک برد 7-1 دیگه هم مقابل رم داره که به سال 1932 بر میگرده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اين يه مسابقه بسيار قديمي از يوونتوس و رم هست .
انيلي هم در ورزشگاه بوده اين بازي .
بسيار بسيار قديميست و دوربين كيفيت خوبي نداره وگرنه خوده كليپ بالاترين كيفيتش هست :دی:

http://www.4shared.c...ventu-roma.html

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یوونتوس در هفته آخر سری ا و به مربیگری ویسپالک ... در فصل 1972.73 .... به مصاف رم رفت ..

و با غلبه 2.1 بر رم ... با اختلاف یک امتیاز نسبت به میلان ... برای پانزدهمین بار ، قهرمان سری ا شد ..

آلتافینی و کوکوردو گلهای یووه رو زدند ... و همین گله دقیقه 87 انتونلو کوکوردو تونست

محبوبت فراوانی واسه کوکوردو بهمراه بیاره ..

ساندرو سالوادوره هم این فصل کاپتان یوونتوس بود ..

کلیپ اون بازی ... :

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بهترين خاطرم از بازي با رم يك تساوي بوده.سال 2003 بود و بازي بركشت با رم تو المبيك رم.يووه نيمه اول با 2 كل توتي و كاسانو عقب بود و أخر نيمه الكس 1دونش رو جبران كرد.نيمه دوم رم يكسره حمله ميكرد كه دقيقه 90 ندود با يك شوت از زاويه بسته بازي رو مساوي كرد.يادش بخير جه حالي داد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی