پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مـــائـــورو کـــامـــورانـــزی - il Mago di Tandil

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1122 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ببینید حتی بوفون هم معتقده اونهایی که از یووه رفتند حق داشتند

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من به نظر من وقتي بوفون کبير بهترين دروازبان جهان به اون بازيکنان حق ميده ما بايد ازشون انتقاد کنيم ؟ به نظر منم وقتي بوفون اينطوري ميگي و خودش داره شرايط رو حس ميکنه ... من کاملا با بوفون موافقم با تشکر

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
حالا كه كامو مونده! الان ديگه وقت رفتن به يه تيم جديد نيست! :-\

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
الان تو سایت یووه یه مصاحبه از کامو گداشته.من که انگلیسیم خوب نیست.هرکی انگلیسی بلده لطف کنه این مصاحبه رو بطور کامل بذاره

imposible

imposible

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 125 ارسال
اگه وقت داشتم...!:(

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
دستت درد نکنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
هافبك ملي‌پوش ايتاليايي درباره حضورش در تورين گفت: مي‌خواهم در سري B همچنان براي يوونتوس بازي كنم. مائورو كامورانزي با توجه به سقوط يوونتوس به سري B مسابقات باشگاهي ايتاليا حاضر نبود براي اين تيم بازي كند و در هفته هاي گذست مداوم از ترك تورين صحبت مي كرد؛ اما با صحبت هاي نهايي اش با مقامات يووه براي حضور در اين تيم ابراز رضايت كرد. هافبك تيم ايتاليا در اين زمينه گفت: در 2 ماه گذشته با مسئولين يوونتوس صحبت هاي نهايي را انجام دادم و با درك متقابل از حضور در اين تيم و بازي كردن در سري B مشكلي ندارم. وي ادامه داد: يوونتوس تيمي است كه خيلي دوستش دارم و به همين دليل اين تيم را ترك نكردم. كامورانزي تاكيد كرد: سطح بازي ها كاملا به سري A شباهت دارد. اميدوارم با كسب پيروزي‌هاي متعدد و با خوشحال كردن دل هواداران، عنوان قهرماني را به دست آوريم. وي درباره شايعه انتقالش به يك تيم اسپانيايي اظهار داشت: چند تيم اسپانيايي خواهان من بودند؛ اما هيچ اتفاقي در اين زمينه رخ نداده و همچنان عضو باشگاه هستم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
نگفتم کامو تلاش کرد که بره اما حالا که مونده قول میدم بهترین بازیهاشو انجام بده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان کامو گفته وقتي که تلاش ميکردم براي رفتن فکر ميکردم يوونتوس به من احتياجي نداره چون مسئولان تيم تلاشي براي نگه داشتن من نميکردند ولي حالا که با مسئولين حرف زدم ، فهميدم که تيم به من احتياج داره بنابراين تا آخر با يووه هستم با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
کامورانزی از همه ی طرفداران یووه معذرت خواهی کرده و گفته میمونم تا یووه به سری آ برگرده..........

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
امروز(چهارشنبه)تولد مائورو هستش.از همینجا بهش تبریک میگم.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام امروز ( پنج شنبه ) تولد مائورو رو بهش تبريک ميگم با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
منم تبریک میگم . یه بیوگرافی ساده :

در تاریخ 4/10/1976 تو شهر تاندیل آرژانتین به دنیا میاد . از بچگی به فوتبال علاقه مند بوده و هوادار تیفوسی ریورپلات . رویاش این بود که روزی تو ریورپلات توپ بزنه . ولی خب شاید ریورپلات براش خیلی کوچک بود . به هر حال توی آلدیویزی ، سانتوس و بانفیلد بازی میکنه تا مسئولین تیم ورونا به فکر جذبش می افتن . سال 2000 بود که به ورونا ملحق میشه و 2 فصل تو ترکیب این تیم میدرخشه . لیپی مربی وقت یوونتوس که از سبک بازیش به شدت خوشش اومده بود ، به مدیرای باشگاه توصیه میکنه به هر نحوی شده به خدمت بگیرنش . اتفاقا تو این راه مشکل چندانی پیش نمیاد و با اولین پیشنهاد سریعا به جمع سیاه و سپیدها می پیونده . با یووه غمها و شادیهای زیادی رو تجربه میکنه و بالاخره از همین یووه هم به تیم ملی ایتالیا میرسه و یکی از مهره های اصلی لیپی تو آلمان میشه . بعد قهرمانی دوباره به تورین برمیگرده و منتظر اعلام رای دادگاه می مونه اما خب رای دادگاه اصلا به مزاجش خوش نمیاد . مثل بازیکنایی که رفتن ساز جدایی رو کوک میکنه ولی وقتی میبینه پیشنهاد قابل توجهی نداره سعی میکنه خودشو به اینتر تحمیل کنه . اما اینتر که هم پستشو زیاد داره به پیشنهادش جواب منفی میده . همین کار آخرش باعث میشه تا ابد از چشم تیفوسیهای باشگاه بیفته . در هر حال مائوروی عزیز ، تولدت م...با...رک .
ماحصل 4 فصل حضور کامورانزی تو دله آلپی : دو بار قهرمانی ایتالیا ( 2002 و 2003 ) و دو بار قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا ( 2002 و 2003 )

تصویر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
کامو که تو اخرین بازی هو شد گفته: این هو کردن ها نشانه ی خوبی هست و منم خوشحالم .... و گفته که میخوام برای یووه بازی کنم تا عشق واقعیم رو ثابت کنم....

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
به این میگند یه بازیکن با جنبه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

کامو که تو اخرین بازی هو شد گفته:
این هو کردن ها نشانه ی خوبی هست و منم خوشحالم ....
و گفته که میخوام برای یووه بازی کنم تا عشق واقعیم رو ثابت کنم....

سلام دوستان من
البته بزاريد من کاملش کنم
توي اين ورزشگاه جديد تماشاگران نزديک به زمين هستند
و
کامو گفته وقتي من رو هو ميکردند کلي انرژي ميگرفتم
چون ميدونستم اونها بخاطر صحبتهاي من ، من رو هو ميکنند
حالا ميخوام ديگه اينجا بمونم چون ميبينم که هوادارا هم دوست دارند من بمونم
با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ورزشگاه جدید دل الپی چی شد؟؟؟ ???

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام امير جان نميدونم ولي انگار يوونتوس يک ورزشگاه جديد ساخته همه ي بازيکنان ازش راضي هستند نميدونم واقعا ولي لطفا تاپيک رو منحرف نکنيد با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
شرمنده که بحث منحرف میشه اما امیدوارم امیر جان جواب سوالشو بگیره ورزشگاهی که الان یووه داره توش بازی میکنه اسمش ورزشگاه کامیوناله هستش و ورزشگاه سابق یوونتوسه یووه برای دو فصل توی این ورزشگاه به صورت موقت بازی میکنه تا دل الپی دوباره بازسازی بشه یه عکس هم از این استادیوم داشتم که حالا هرچی میگردم نیست اگه پیداش کردم میزارم ببخشید که بحث منحرف شد ادامه میدیم با کامورانزی ......

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3435 ارسال
man ham asheg camo hastam ......ama behtarin pasor team pavl nedved ast من هم عاشق کامو هستم .... اما بهترين پاسور تيم پاول ندود است ----------------------- فينگليش ممنوع ----------------------

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی