پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گـائتـانــــو شیــــره‌آ - The Gentleman

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

شیره آ پله پله و آروم آروم وارد ترکیب اصلی شد و جانشین مدافعین بزرگی شد در اون زمان،
اوایل این جایگزینی بخاطر جوونی که شیره آ داشت خیلی انتقاد متوجه تراپاتونی بود ولی شیره آ از همون اولین بازی هاش برای یووه خودش رو ثابت کرد و نشون داد که توانایی بازی کردن در بهترین تیم جهان رو داره،

تراپاتونی درباره ش میگه : اون چیزی که شیره آ رو ثابت کرد قبل از توانایی فنی و تاکتیک پذیریش، اعتماد به نفس و خونسردی شیره آ بود که خیلی زود نگاه ها رو متوجه خودش کرد و این اطمینان رو به من داد که میتونم بهش اعتماد کنم.

• drughi1990 از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این عکس رو حتما هزار بار دیدید ...

تصویر

من از مدافعایی که همه ازشون حساب میبرن ... و توی مواقع بحرانی به توصیه هاش گوش میدن لذت میبرم ...

من از مدافعایی که همیشه خط دفاعی تیمشون رو با اشتیاق و تعصب کامل رهبری میکنن ... لذت میبرم ...

این عکس خیلی حرفا واسه گفتن داره ... / من توی این پست کلا خیلی لذا میبرم...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

من توی تیم کنونی بونوچی رو خیلی شبیه به شیره آ میدونم ! بونوچی هم خیلی خونسرد و مسلط هست و همیشه در حال گوشزد کردن وظایف دیگر بازیکن هاست،
همیشه حواسش هست به اطرافش و با دقت کار میکنه؛
بونوچی شاید شیره آ نشه، ولی این توانایی رو داره که در آینده شبیه به شیره آ بشه !

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
آخرین بازی ملی شیره ا جام جهانی 1986 بود ... که ایتالیا 2.0 به فرانسه و پلاتینی باخت و از گردونه راقبتها حذف شد ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
15 می 1988...... گائتانو شیره ا .. اخرین بازی خودش رو واسه یووه انجام میده .. و بعد از 14 فصل حضور در یوونتوس ...

تصویر

از یووه خداحافظی میکنه .. :20:... کاپتان توی این فصل زیاد بازی نکرد وتنها 11 بار بازی کرد و یه گل هم زد( به سمپدوریا ) ..

بازی در هفته 30 سری ا فصل 87.88 .. انجام میشده ...

شیره ا در کوموناله علیه فیو به میدون میره ولی ربرتو باجو و یارانش ... شکست 2.1 رو به یووه تحمیل میکنن تا اخرین بازی اسطوره با شکست همراه باشه ..

شیره آ توی این بازی فیکس نبوده .. و بجای ماسیمو بونینی به میدون می یاد ...

نمیدونم تصویری از اون بازی هست یا نه ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کاپتان شیره آ 552 بار با پیراهن یووه به میادین رفت .. این رکوردش 10 سال تداوم داشت تا اینکه کاپتان اله در سال 2008 و در بازی با اینتر با رکورد شیره ا مساوی کرد ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
امروز تولده کاپتان شیره ا ست .. 25 می 1953....

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
تصویر

امروز تو PES 2011 ، با امتیازاتی که داشتم چند تا بازیکن کلاسیک رو آزاد کردم که یکیشون SCIREA بود :np:

درنگ نکردم گذاشتمش تو تیم چزنا ( تیم منتخب اساطیر منه الان :1: :rose:

الان تو تیمم ندود و شیره آ هستن از یوونتوسی های قدیمی ، تو دروازه فعلا به لئو شاین و خورخه کامپوس غنائت کردم ، تا اینکه دینو زوف آزاد شه :P:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
گل :

گل به تورینو ... هفته 8 فصل 1978.79...کر کنم فورنو سانتر میکنه

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
امروز سالروز مرگ گائتـــانــــــــــو شیــــره آ ست ، بی مبالغه یکی از محبوب ترین چهره های تاریخ یوونتوس و شماره 6 ئی که هیچ وقت ، هیچ وقت فراموش نخواهد شد ! :worship:

تصویر

[img width=480 height=314]http://www.up.98ia.com/images/pd0awrf3ffhrz3ts1u5x.jpg[/img]

تصویر

[img width=480 height=415]http://www.up.98ia.com/images/o4it7qacp1dumohda5u.jpg[/img]

:worship:

[img width=450 height=600]http://www.up.98ia.com/images/iyja360dcn5d1ko1vvr5.jpg[/img]

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

تصویر

مريلا شيره آ همسر گائتانو :

" سالروز درگذشت گائتانو را گرامى ميداريم ، قبل از هر چيز از دوستان و هوادارانى كه در اين روزهاى غم انگيز و در عين حال سرشار از خوشحالى و شادابى به ياد گائتانو هستند تشكر ميكنم ، مى خواهم از تمام كسانى كه همواره به ياد وى هستند تشكر كنم ، گائتانو شخصيت منحصر بفردى داشت ، شفاف ، ساده و نماد يوونتوس و ايتاليا "

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
از اسمش مشخص بوده که دلاوری بوده.... حیف که بازیهاشو نمیتونستیم ببینیم. واقعا خوش به حال اونایی که بازی های بونیپرتی و شیره ا و دینو زوف و .... رو میدیدن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
22 امین سالگردش رو تسلیت میگم با اینکه یک بازی هم تو عمرم ازش ندیدم ولی کسی که یکی از 50 ستاره تاریخ یوونتوس باشه کم کسی نیست باتشکر
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ناپدید شد یا کشتنش ؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
توی حادثه رانندگی فکر کنم کشته شد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تو یه حادثه رانندگی در بلغارستان کشته شد اگر اشتباه نکنم!

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

ناپدید شد یا کشتنش ؟

:np: حسین انتظارم ازت بیشتر از اینا بود . :62:

تو یه حادثه رانندگی در لهستان کشته شد .

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من بعضی وقتا احساس میکنم یوزر حسین هک شده و به جاش یکی دیگه پست میده :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کاپتان جنتلمن یووه در زمان بازنشستگی موفق شده 14 جام رو با یووه بدست بیاره که این رکورد سالها پابرجا بود تا اینکه توسط دل پیرو شکسته شد .البته یاداور میشم که ( فرارا . کونته . تاکیناردی ) هم 14 جام رو با یووه بدست اوردن

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی