پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(هفته سیم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
45 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
زنده باد یووه

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
نمی دونم .... نمی دونم چی بگم .... در وجود من آتش فشان خیلی عظیمیه. حال کردم این انتر ترکید.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
موقعیت گل زیادی از دست دادیم راحت میشود چهار پنج گل به اینتر بزنیم و شهر میلان را به اتش بکشیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب بازی واقعااااااااااااااا چسبید ! توی چند سال اخیر اینقدر هیجان حس نکرده بود ! یووه اینتر رو ترکووووووووند.اگر الکس اینقدرررررررررررر موقعیت خراب نمی کرد اینتر الان 4-5 تا خورده بود. اینتر توی خونش چنان تحت فشار بود که آدم شک میکرد این اینتر باشه و این سن سیرو پر از تماشاگر ! دیشب بوفون چند بار یووه رو هنرمندااااانههههههه نجات داد ! حتی تک به تکی مه میاکون توی افساید نبود ولی آفساید بود رو هم گرفت دیگه شکی باقی نمونه که اینتری ها بگند ما یه گل زدیم که آفساید گرفته شد. ضربه آزاد چیوو رو جوری گرفت که من اشکم داشت در میومد ! دلپیرو دیشب بد بازی نکرد ! ماتراتزی رو خوار و خفیف کرد ! از هر سمت عشقششششش کشید دریبلش میزد ! درحدی که تبدیل به یه دلقک شده بود توی زمین.اما نمی دونم چرا ضربات آخرش رو خیلی خیلی بد زد.واقعا اگر الکس تک به تک هاشو گل میکرد اینتری ها تا چند فصل خفه میشدند !!! واقعا حیف.... ترزگه هم گل دات کام حرف خوبی زد : به این آدم موقعیت بدهید و اون هم گل میزنه.این کاره ترزگه است ! کامورانزی ندود و سیسکو خیلی خوب و مطمئن...خلاق و هماهنگ بازی کردند. خط دفاع بی نقص بود. کلا یه یووه کامل دیدیم. من بهترین بازیکن زمین رو بوفون انتخاب میکنم. خدایشش فکر کنید اون چند تا توپ گل میشدند.مسیر بازی به کل عوض میشد. خیلی خوشحالم ! یه بازی عالی از یووه دیدیم و اینترو تو خونش ترکوندیم. باور کنید اینتر فقط 10 دقیقه آخر حمله کرد. -- یه سوال، نوچرینو وقتی به زمین اومد،کسی اصلا دیدش تو بازی ؟؟ حداقل ندود توی جریان بازی تاثیر داشت. نمی فهمم رانیری چه اصراری داره به حضور نوچرینو توی زمین !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اصلا هماهنگی دل پیرو و ترزگه انقدر زیاد بود که نیاز به امدی یاکوئنتا نبود من از وقتی نوچرینو به بازی امد هر چه گشتم نتونستم ببینم کجا هست اصلا این تعویض چه معنای داشت من که نفهمیدم ندود-نوچرینو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اره منم با رضا موافقم البته از همه نظر هم بوفون بهترین بود هم الکس میتونست تعداد گل ها رو بیشتر کنه هم نوچیرینو ؟؟؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در مورد تعویض ندود باید بگم رانیری مجبور شد تعویضش کنه چون اگه دقت کرده باشید با کوچکترین برخوردها هم به زمین می خورد و تعادلش رو از دست می داد و واقعا خسته بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من ستاره بازی رو سه نفر میدونم ؛ بوفون ، کامورانزی و ندود ...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
سلام دوستان ، تبریک تبریک ، واقعا وقتی رفتم تو livescore دیدم یووه 2-0 جلو هست(دقیقه 80) بال درآورده بودم می خواستم فریاد بزنم . نشد این برد رو کنار هم باشیم. تبریک یووه هدیه سال نومون رو هم داد.

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
برد در مقابل تیم انترمیلان رو به همه تبریک میگم. در این بازی واقعا جای گلزنی الکس خالی بود واقعا بهترین بازیکن زمین بود . دو دفاع تیم میانی تیم هم عالی کار کردند.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
سالی که نکوست از بهارش پیداست ...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ببینم گلی که خوردیم چه شکلی بود ؟؟؟؟ تقصیر کی بود؟؟ کلا یکی 3 تا گل رو صحنشو توصیف می کنه ما که نه ماهواره داریم نه adsl واسه دانلود ، بی بهره نمونیم ؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ببینم گلی که خوردیم چه شکلی بود ؟؟؟؟ تقصیر کی بود؟؟

کلا یکی 3 تا گل رو صحنشو توصیف می کنه ما که نه ماهواره داریم نه adsl واسه

دانلود ، بی بهره نمونیم ؟؟؟

گل اول یووه : پاس سرعتی از وسط زمین به پشت دفاع،سیسکو از روی توپ پرید چون توی آفساید بود و بعد کامو گرفت که احتمالا کامو هم توی آفساید بود و کامو از پایین محوطه جریمه رفت به سمت دروازه از زیر دستای سزار زد توی گل.از زاویه بسته.

گل دوم یووه : سانتر از سمت چپ خط دفاعی اینتر و سمت راست خط حمله ی یووه،چیوو توپ رو با سر دور کرد،ولی ترزگه پشت سرش بود.بین زمین هوا توپ رو با پای چپ کوبید توی گل !!!

گل اینتر : بازیکن اینتر از سمت چپ خط دفاع همه رو دریبل زد ! اومد کنار تیر اول یه پاس داد به عقب و مانیش از توی شش قدم به یه بقل پا توپ رو انداخت توی گل !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
سر گل دوم اینتر اون بازیکنی که پاس رو به عقب اشتباه داد چیوو نبود بوردیسو بود که دیشب کلی به یووه حال داد من با گزارش علیفر هم خیلی حال کردم از اینتر بدش میاد حرف های جالبی می زد

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
بعد از گل دوم وقتی اشک چیوو رو دیدم چنان حالی کردم ==== قبل از بازی ترزگه یه مصاحبه کرده بود و گفته بود امیدواره که رم قهرمان بشه فرداش ماتراتزی اومد گفت که ما قهرمانی جهان رو به ترزگه مدیونیم که پنالتی رو خراب کرد و ازش تشکر میکنم.وبعدش گفت که از دومنک هم تشکر میکنم که اونو دعوت نمیکنه حالا دیشب خودش تبدیل به دلقک شده بود و دیوید هم گل زد. واقعا تو دهنی محکمی خورد دیشب.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
مگه بازی رو پخش کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ساعت 11 تا 11.45 که مرد هزار چهره داشت !!! با تاخیر پخش کردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وتی من 1 ساعت داشتم تو livescore دنبال می کردم در حالی که داشت نشاون می داد. خاک به سرم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من دیشب بازی رو یک بار توی سایت گل دنبال کردم یه بارم بازی رو با تاخییر از شبکه 3 نگاه کردم. کجایی عرفان جونم؟؟؟؟ حواست نیستا!! اینتر توی خونه خودش توی ساندویچ بود و بردی تقریباً باد آورده برای یونتووس عزیزمون. برای این میگم باد آورده چون گل اولمون آفساید 100% بود. ولی خوشحالم که این برد باد آورده و این بلا سر اینتر اومد تا بفهمه تیمی که با اشتباحات داوری میبازه چقدر براش سنگین تموم میشه تا بلکه برای اینتری های بگم چیچی درسی بشه که دیگه داوران رو نخرند...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديشب بهترين بازي يووه توي سال 2008 تا بحال رو ديديم... سيسوكو(با رهبري فوق آلعاده‌ش) ، دل پيرو(با دو پاس گل توسط هد و سينه‌ش) ، مائورو (با همه‌ي بزرگي ش) و ... شاهكار هايي رو رقم زدن كه شايد كمتر ببينيم... واقعا ديشب عيدي خوبي گرفتيم از يووه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من هم مثل دیوید دوست دارم رم قهرمان بشه جای اینتر (البته اول از همه یووه قهرمان بشه) ولی این ماتراتزی کلا ادم بی شعوریه الکس خیلی با حال دیریبلش میکرد در به در تالاپی میخورد زمین تا الکس ازش رد میشد مخش هنگ میکرد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یادمه فصل 98-99 بعد از بازی رفت یووه و منچستر در لیگ قهرمانان که تو اولتدرافورد 1-1 شد آنتونیو کونته یه جمله خیلی زیبا گفت : یوونتوس هرگاه بخواهد همان جایی هست که میخواهد ... دیشب با همه وجودم اون حرف زیبا رو احساس کردم ... دیشب به بیانکونری بودنم افتخار کردم وقتی آخر بازی اینتری ها نای صحبت کردن هم نداشتن و مغموم میرفتن ؛ شاید قهرمان بشن ولی قهرمان اصلی ما هستیم چون به هیچ تیم بزرگی باج نمیدیم و هنوز ثابت میکنیم یوونتوسیم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی