پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اینتر-یوونتوس(هفته سیم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
45 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 3فروردین 1387 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته سیم سری آ ایتالیا
اینتر-یوونتوس(ورزشگاه سن سیرو)
نتیجه بازی رفت یوونتوس1-1اینتر
سایر مسابقات سری آ
شنبه 3 فروردین (تمام ساعت ها به وقت تهران هست)
اتالانتا-کاتانیا (ساعت 17:30)
فیورنتینا-لاتزیو
پالرمو-جنوا
رجینا-ناپولی
رم-امپولی
سمپدریا-کالیاری
سیه نا-پالرمو
تورینو-میلان
اودنیزه-لیورنو
اینتر-یوونتو (ساعت 23)

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
به عنوان اولین پستم در سال جدید ضمن تبریک سال نو 1-2 به نفع یوونتوس عزیز

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
1- اینکه بازی رفت 1-1- شد نه 2-2- 2- اینکه این جا تایپک مسابقات است ،برای پیش بینی به تایپک پیش بینی مراجعه کنید.!!!! *********************** 3- اینکه با اینکه اینتر وضعش خرابه ولی وضعیت ما خیلی هم بهتر نیست ، ولی من میگم مساوی!!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واقعاً کارمون سخته! بهتره از همین الان دعا و صدقه رو به راه کنیم تا شاید مخ رانیری تاب بر نداره و ترکیب و تعویض های اجق وجق انجام نده.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
وای بازیه یووه و اینتر همیشه حساس بوده و نتیجش غیر قابل پیش بینی اینتر تیم پر مهره ای هست تو این شکی نیست یووه تازه جون گرفته و داره راه خودش رو میره من میگم کفه ترازو از لحاظ بازیکن و شرایط جدول و خیلی چیزهای دیگه به نفع اینتر سنگینی میکنه تقریبا هم زیاد ولی یووه تیم بازی های بزرگه میبریم فقط اگه رانیری تمرکز خوبی رو بازی داشته باشه خداییش از الان استرس دارم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فقط یه چیز ؛ یوونتوس باید ببره چون این دیگه حیثیتی هستش و با افتضاحات اخیر رانیری اصلا نباید دل خوش به نیمکت باشیم و باید فقط چشم به تعصب و داشته های انفرادی بازیکنا داشته باشیم .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اوه اوه راستی یه فکری به حال این کروز بکنید فکر کنم از الان یه گل باید واسش بزاریم کنار البته خوب ما هم الکس رو داریم دوتا گل هم برای الکس میزاریم کنار داداش راه نداره ما یوونتوسیم اینتر و امثال اینتر برای ما فرقی نداره یعنی اینکه میبریم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
با اینکه تو انجمن پیش بینی دیگه پیش بینی نمیکنم ولی همینجا میگم که 3-0 میبریم ! تره زگه ، الکس ، کیلینی گلها رو میزنن ... حرومزاده های نراتزوری آماده باشین که اربابتون اومد ...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

1- اینکه بازی رفت 1-1- شد نه 2-2-

نشد ما یه سوتی بدیم کسی ما را ضایع نکنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
داور این دیدار حساس هم فارینا شد

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
فارینا؟؟؟؟ تموم شد کار 4-0 به نفع اینتر از فارینا قبلا به ما رسیده

Rey

Rey

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 362 ارسال
با اینکه طرفدار یووه ام ولی بدونید اینتر می بره... مانچینی خودشو ثابت می کنه... من سر بازی آرسنال با منچستر که همه می گفتن 1-1 یا 2-1 می شه گفتم 5-2 منچستر... چون مربی نیاز داره خودشو اثبات کنه... فرگی خورد کرد شخصیت ارسنال رو... حتی اگه مقامی هم به دست نیاره امثال.. من فکر می کنم مانچینی هم این کار رو بعد مساوی دیشب و البته بعد حذف شدن از Champ-LG می کنه... یووه هم که به به... رانیری... رانیری نمی تونه جلوی خشم مانچینی رو بگیره... البته اگه درباره مانچینی و قدرت مربی گریش اشتباه نکنم...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

با اینکه طرفدار یووه ام ولی بدونید اینتر می بره...
مانچینی خودشو ثابت می کنه...
من سر بازی آرسنال با منچستر که همه می گفتن 1-1 یا 2-1 می شه گفتم 5-2 منچستر...
چون مربی نیاز داره خودشو اثبات کنه... فرگی خورد کرد شخصیت ارسنال رو... حتی اگه مقامی هم به دست نیاره امثال..
من فکر می کنم مانچینی هم این کار رو بعد مساوی دیشب و البته بعد حذف شدن از Champ-LG می کنه...
یووه هم که به به... رانیری... رانیری نمی تونه جلوی خشم مانچینی رو بگیره... البته اگه درباره مانچینی و قدرت مربی گریش اشتباه نکنم...

بازی با اینتر رو فقط یه بیانکونری حس میکنه چه ارزشی داره و یه بیانکونری واقعی تعصبش نسبت به یوونتوس و این بازی مثل تعصب به ناموسش هستش و اینو مطمئن باش که شنبه روز تحقیر نراتزوری کثیف تو سن سیرو هستش و یه بار دیگه یوونتوس ثابت میکنه بزرگترین تیم دنیاست و همه تیمها از جمله بارسا ، رئال ، منچستر ، میلان و ... باید جلوی اربابشون زانو بزنن ...

شنبه شب بیانکونری هاست ؛ آماده باشین برده های نراتزوری ...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

بازی با اینتر رو فقط یه بیانکونری حس میکنه چه ارزشی داره و یه بیانکونری واقعی تعصبش نسبت به یوونتوس و این بازی مثل تعصب به ناموسش هستش و اینو مطمئن باش که شنبه روز تحقیر نراتزوری کثیف تو سن سیرو هستش و یه بار دیگه یوونتوس ثابت میکنه بزرگترین تیم دنیاست و همه تیمها از جمله بارسا ، رئال ، منچستر ، میلان و ... باید جلوی اربابشون زانو بزنن ...

شنبه شب بیانکونری هاست ؛ آماده باشین برده های نراتزوری ...

حرفت خیلی قشنگ بود!
واقعاً داشتم از ته وجودم به خودم افتخار میکردم که یونتووسی هستم وقتی داشتم پستت رو می خوندم!
ری جونم فک نکنم اینتر و اون مانچیمنی اونقدر بزرگ باشه که بخواد خودش رو ثابت کنه!
اصلاً در کل برای هر کوفتی هرچی هست بزار باشه واسه ما یونتووسی ها یه پشه هست که خیلی راحت بین دستامون به باد فنا میدیمش!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
اینتر پاررررررررررررررررررررررررررررره شد ترکیدم چرا فوروم این جوری شده بود ولی چه حالی داد باید بیشتر میزیدم این اینتر رو تو خونش تحقیر می کردیم

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
اینتر پوکیددددددددددددددد .باید بره بمیره. توی خانه -با این همه ستاره و ادعا در مقابل تیم با شکوه یووه داغون شد.

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
دیشب بازی بود خدای من باورم نمی شه ... اصلا نمی دونستم بردیم چه زیبا هم بردیم سایت گل رو می دیدم کمارین امتیازی که بازیکنا گرفتن 6 بود و دل پیرو با 7 امتیاز بیشترین امتیازو گرفته تبریک می گم عیدی خوبی بود از طرف بروبچ یووه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یوونتوس یعنی این عالی بود اینتر سر تعظیم برای یووه پایین اورد اونقدر حال داد که دو باز باری را نگاه کردیم دل پیرو دقت بیشتری میکرد تا پنج گل هم جا داشت بهترین بازی فصل یووه و بهترین برد یووه تو این دو سال این بازی بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
این برد به اندازه یه اسکودتو حال داد واقعا بازیه خیلی خوبی بود همه بازیکنان برای یووه و الکس بازی کردند بدون شک روز کاپیتان بود اگه یکی از توپاش هم میرفت تو گل دیگه یه روز دلپیرویی میشد اما کلا خیلی حال داد خیلی حالا فقط مونده میلان رو ببریم که تکمیل بشه

baris

baris

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
در هفته سي ام رقابتهاي فوتبال سري آ باشگاههاي ايتاليا، بامداد يكشنبه به وقت ايران تيم يوونتوس بر اينترميلان صدرنشين مسابقات غلبه كرد و فاصله خود تا صدر جدول را كاهش داد. همچنين پيروزي تيم رم سبب شد تا اين تيم به چهار امتيازي اينتر برسد. يوونتوس كه در زمين اينتر به زمين رفته بود، با گلهاي كامورانزي و ترزگه در مقابل تك گل مانيش ، موفق به پيروزي ‪ ۱ - ۲‬شد. در ديگر ديدارهاي امروز اين نتايج بدست آمد: آتالانتا صفر كاتانيا صفر فيورنتينا ‪ ۱‬لاتزيو صفر پالرمو ‪ ۲‬جنوا ‪۳‬ رجينا ‪ ۱‬ناپولي ‪۱‬ رم ‪ ۲‬امپولي ‪۱‬ سمپدوريا ‪ ۱‬كالياري ‪۱‬ سيه نا ‪ ۲‬پارما صفر تورينو صفر ميلان ‪ ۱)‬گل : پاتو ‪(۶۶‬ اودينزه ‪ ۲‬ليوورنو صفر در جدول رده بندي اينترميلان با ‪ ۶۸‬امتياز همچنان صدرنشين است و تيمهاي رم ، يوونتوس و فيورنتينا بترتيب با ‪ ۶۴ ، ۵۸‬و ‪ ۵۳‬امتياز در مكانهاي بعدي ايستاده اند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی