پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنــتــونــیــو کــابــریــنــی - Bell'Antonio

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
50 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
آنتونيو كابريني
تصویر
متولد 8 اكتبر 1957 شهر كرمونا واقع در ايالت لومبارديا

تصویر
باشگاه
تصویر
آنتونيو كابريني فوتبال حرفه اي خود را در سري C از سال 1973 همراه با تيم كرمونزه آغاز كرد
در فصل 74/75 تنها موفق به شركت در سه مسابقه شـد اما در فصل 75/76 در سري B بارها
براي تيم آتالانتا به ميدان رفت و سپس در سال 1976 به يوونتوس پيوست. تيمي كه به گفته
خود او آرزوي پيوستنش را داشت .
در 1989 پس از 13 فصل موفقيت آميز با يوونتوس به تيم بولونيا پيوست . اين حضور براي دو
فصل ادامه يافت و سپس آنتونيو كفش هايش را آويزان كرد .
كابريني همراه با يوونتوس موفقيت هاي متعددي را تجربه كرد .
6 عنوان اسكودتو ، 2 قهرماني جام حذفي (coppa italia) ، يك قهرماني ليگ اروپا ، يك عنوان
قهرماني جام يوفا و قهرماني جام بين قاره اي از اين دست بودند .
او جمعا ً 352 بار در سري A به ميدان رفت و 35 گل به ثمر رساند .
كابريني را در ايتاليا با اسم bell' antonio مي شناسند كه به معناي آنتونيوي زيبا مي باشد
زيرا چهره كابريني در ايتاليا طرفداران بسياري داشت .
تكنيك بالا و فيزيك بدني مناسب ازاو يك مدافع نفوذي بينظير درتاريخ فوتبال ايتاليا ساخته بود

فوتبال ملي
تصویر
زماني كه او به ليست 20 نفره تيم ملي ايتاليا براي حضور در جام جهاني 1978 فراخوانده شد
در هيچ ديدار ملي شركت نكرده بود (تنها 23 بازي براي تيم جوانان ايتاليا انجام داده بود)
اولين بازي ملي او در مقابل تيم ملي فرانسه انجام شد و اين حضور تا 9 سال بعد تداوم يافت
او در كليه 18 مسابقه اي كه تيم ملي ايتاليا در سه جام جهـاني 1978 ، 1982 و 1986 انجام
داد به ميدان رفت و حتي درفينال جام جهاني 1982در مقابل تيم ملي آلمان غربي يك پنالتي
را از دست داد .
او جمعا ً 73 بار پيراهن تيم ملي ايتاليا را برتن كرد و 9 گل به ثمر رساند كه براي يك مدافع آمار
خوبي است . سپس اكتبر 1987 دوران بازي او براي آتزوري به پايان رسيد .
او در 10 مسابقه كاپيتان تيم ملي ايتاليا بود .

مربيگري

كابريني سابقه مربيگري در تيم هاي كروتونه و پيزا را دارد گر چه نتيجه هاي خوشايندي نداشته
است . او در حال حاضر مربيگري تيم نووارا در سري C1 را برعهده دارد .

افتخارات

- قهرماني جام جهاني 1982 همرا با تيم ملي ايتاليا
- قهرماني سري A در سال هاي 1977 ، 1978 ، 1981 ، 1982 ، 1984 و 1986 همراه با تيم يوونتوس
- قهرماني جام حذفي ايتاليا (Coppa Italia) در سال هاي 1978 و 1983 همراه با تيم يوونتوس
- قهرمان جام باشگاههاي اروپا (ليگ قهرمانان كنوني) سال 1985همراه با تيم يوونتوس
- قهرمان جام جامداران اروپا (در حال حاضر وجود ندارد) سال 1984 همراه با تيم يوونتوس
- قهرمان سوپر جام اروپا سال 1984 همراه با تيم يوونتوس
- قهرمان جام يوفا سال 1977 همراه با تيم يوونتوس
- قهرمان جام بين قاره اي اروپا/آمريكاي جنوبي سال 1985 همرا با تيم يوونتوس

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
اگر کابرینی به همراه سوریه به ایران میومد واقعا فوق العاده میشد . کلی مراسم تدارک دیده بودیم که واقعا میتونست هم برای یوونتوسی های ایران با ارزش باشه و هم همه بفهمن که ما چقدر پرتوان هستیم . در کل امیدوارم روزی مجددا بشه که کابرینی رو در ایران ببینیم تا بتونیم بخاطر سالهای بازی موفق در یووه ازش تقدیر کنیم .

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
man vaghean az cabrini khosham miad. har chand sene man be zamane bazihash nemirese vali ba in chan ta bazi ke azash didam fahmidam zamane khodesh ajab bashari boode: ye modafe nabe italiayi va moteaseb ba 297 bazi baraye juve ke aslan nemishe be sadegi az kenaresh gozasht. khodaeesh team fogholadei boode italiaye 1982: cabrini, rossi, ... من واقعا از کابرینی خوشم میاد، هر چند سن من به زمان بازی هاش نمیرسه ولی با این چند تا بازی که ازش دیدم فهمیدم زمان خودش عجب بشری بوده، یه مدافع ناب ایتالیایی و متعصب با 297 بازی برای یووه که اصلا نمیشه به سادگی از کنارش گذشت، خداییش تیم فوق العاده ای بوده ایتالیای 1982، کابرینی، روسی ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

کابرینی بعد از ترک سوریه هنوز بیکاره ؟!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

کابرینی بعد از ترک سوریه هنوز بیکاره ؟!

کابرینی بعد از اینکه با اسپانسر فدراسیون فوتبال سوریه به توافق نرسید موفق به عقد قرارداد با این فدراسیون نشد
در حال حاضر هم به عنوان مفسر فوتبال سری آ با کانال الجزیره اسورت کار می کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

تصویر

آنتونیو کابرینی از فبریه 2010 در شبکه Dahlia TV به عنوان مفسر کار میکنه؛

خیلی ها کابرینی رو خوشگل ترین بازیکن تاریخ یوونتوس هم میدونند ! :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال
امروز ( الان دیگه شده دیروز :دی: )، تولد کابرینی بود.
آنتونیو 53 ساله شده.

:ultra:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

کابرینی بعد از شیره ا و به مدت 1 سال و در فصل 1988.89 بازوبند کاپتانی یوونتوس را به بازو می بنده .کابرینی در جام جهانی 1978 بعنوان بهترین بازیکن جوان انتخاب میشه عنوانی که در جام 2006 به پودولسکی رسید و ...

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
حرف از کابرینی شد دلم نیومد یادی از اون گل بسیار زیباش به ارزانتین در جام جهانی 82 نکنم . من اون بازی رو مستقیم دیدم و خوب یادمه . حتما همه اون گل را دیدن در سال 1985 به همراه تاردلی نقش مهمی در قهرمانی یووه در اروپا و جام بین قاره ای داشت.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فکر کنم برونو کونتی ( رمی ) ...... پاس به بیرون براش نداخت ..... اون شوت زد و گل شد ........ ویرایش : گل اول ایتالیا رو تاردلی زد ...... و کابرینی دقیقه 67 بازی رو دو به صفر کرد ........ ایتالیا 2.1 بازی رو برد .....

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

تصویر

اسطوره ی پیشین و ماندگار یوونتوس " آنتونیو کابرینی " در گفتگویی از علاقه ی خود به یوونتوس کنونی خبر داد :

یوونتوس را چگونه می بینید ؟

" یوونتوس از درون قدرت فراوانی یافته است چرا که این تیم یک بار دیگر متولد شد و توانایی پدید آوردن بسیاری چیزها را نیز خواهد داشت "

چه احساسی نسبت این یوونتوس دارید ؟

" بنظر من آنها در مسیر درستی گام بر می دارند اما راه بسیار طولانی پیشرو خواهند داشت ، آندریا و ماروتا کار فوق العاده ای را انجام می دهند و این مساله از هنگامی که آغاز بکار کردند مشخص بود ، اکنون من باید از این وضعیت رضایت داشته باشم بویژه اینکه شخصیت مهم ترین چیزی بود که به تیم بازگردانده شده است و آن هم پس از سپری کردن چندین فصل دشوار "

با توجه به انجام بازی های فراوان ، نظر شما در مورد موتا چیست ؟

" بنظر من این بازیکن از ناحیه ی دفاعی هیچگونه پیشرفتی نکرده است ، البته باید از ناحیه ی تحرک بدون توپ نیز بهتر از این شود ، باید در محیطی آرام به وی کمک کنیم تا پیشرفت کند البته نتایج خوبی که تیم بدست می آورد نیز می تواند در پیشرفت وی تاثیر گذار باشد ، بنظر من وی می تواند در آینده خود را در یوونتوس جای بگیرد "

در سمت راست ، سورنسن نیز وجود دارد ؟

" بله ، این بازیکن جوان در پستی بسیار دشوار ، نمایش بسیار خوبی را ارائه می دهد ، وی استعداد زیادی برای پیشرفت دارد و هیچکس در این شک ندارد "

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

ای روزگار ... چقدر پیر شده :1:
یه مدتی توی آکادمی فدراسیون فوتبال ایتالیا کار میکرد و تخصصی روی پست دفاع های کناری کار میکرد.
حتی فکر کنم یک مقاله هم داره در این باره !
یکی از نوابغ فوتبال ایتالیاست که دیگه مثلش نمیاد !

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تا چند وقت پيش از مفسران الجزيره بود اما الان ديگه فكر ميكنم نيست چون اخرين بار پارسال تو استوديو ميلان الجزيره ديدمش .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
كابرينى در گفتگو با la domenica sportiva : " در اين لحظات دلنرى بايد بهاى سنگينى را بپردازد و اين طبيعى بنظر مى رسد ، اما آنيلى به من گفت كه قصد ندارد وى را اخراج كند و تا پايان فصل دلنرى در يوونتوس خواهد ماند ، يوونتوس ابزار لازم براى رقابت با تيم هاى صدرنشين را ندارد و بايد به بازار نقل و انتقالات تابستان آينده توجه بيشترى داشته باشد ، بسيارى از بازيكنان مانند آمائورى مى خواهند ارزش هاى خود را اثبات كنند و يوونتوس بايد آنها را نيز مد نظر گيرد ، يوونتوس نسبت به ديگر مدعيان از كيفيت كمترى برخوردار است "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این کابرینی نابغه ای بوده ...

در عین اینکه مدافع بوده ...

شوت میزده .. پنالتی زن ایتالیا و یووه بوده .. با سر گل زده ... پا به توپش عالی بوده و ... ضربات ایستگاهی رو هم گاها میزده

توی مدافعای یووه ، بیشترین آمار گلزنی رو داره ..

چند تا کلیپ ازش دیدم ولی چون به تکنولوژیش مسلط نیستم :Facepalm:... توی فروم نمیذارم ... :2qcmh45:

امیدوارم این تکنولوژی ابرادی نداشته باشه ... :1: و بهمن خشن نشه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

10 گل

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

این کابرینی نابغه ای بوده ...
در عین اینکه مدافع بوده ...
شوت میزده .. پنالتی زن ایتالیا و یووه بوده .. با سر گل زده ... پا به توپش عالی بوده و ... ضربات ایستگاهی رو هم گاها میزده
توی مدافعای یووه ، بیشترین آمار گلزنی رو داره ..

کابرینی رو یکی از برترین مدافعین کناری تاریخ فوتبال می دونند.
همون جور که گفتی یکی از نوابغ فوتبال به حساب میاد.

همون قدر که توی کارهای دفاعی محکم و عالی بود در کارهای هجومی هم موثر و خطرناک ظاهر میشد، سانترهای خیلی خوبی داشت که اون موقع مدافعین کناری کمی از چنین مزیت هایی برخورد دار بودند.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فینال 1982 ... در ابتدای بازی با المانغربی ... یه پنالتی از دست داد ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
آمار کابرینی رو هم چک کردم ... اونم مثل شیره آ در تمام دوران حضورش توی یووه ... یه کارت قرمز هم نداره .. جالبه امار کارت زردشم ... خیلی پایینه ...

تصویر تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یه نکته ای که لازمه بهش اشاره کنم اینه که کابرینی اولین بازی ملی خودش رو توی جام جهانی انجام میده و اونم در بازی با فرانسه ...
جام 78 یه بازیکن 20 ساله بود که به جام جهانی رفت ... و توی همون جام جهانی اولین بازی ملیش رو انجام داد ..
که در نهایت بعنوان جوان اول جام جهانی آرژانتین انتخاب شد ..

تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی