پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دیـدیـه دشـــان - Didi

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
گفته میشه دشام مورد توجه مسئولان لیورپوله با تمام وجود دوست دارم به لیورپول بره تا این تیم رو هم از یه تیم میانه جدولی به یه تیم قهرمان تبدیل کنه مطمئنم دشام اگر یه تیم خوب بگیره به همه نشون میده چه مربی شاخیه باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
مسئولان ليورپول از حالا تلاش هاشون رو براي به خدمت گرفتن ديديه براي فصل بعد اغاز كردن !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم دیدیه بیاد به سطح اول اروپا اینطوری همه قدرتش رو میبینن ببینید لیورپولی که انقدر نابوده رو به چی تبدیل میکنه اگر لیورپول بعد از عمری قهرمان لیگ برتر نشد باتشکر

سعید

سعید

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
من دوستش دارم درست که فرانسویه اما به هر حال یه زمانی کاپیتان یوونتوس بوده و تیمو خوب به سزی آ آورد مربی باهوش و خوبیه اینو هم تو موناکو در جام باشگاههای اروپا خوب نشون داد هم تو تیمای دیگه ای که مربیگری کرد :1: :1: :ghelioon:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

بعد از لیورپول، حالا چلسی هم شایعه شده که دشام رو برای سال بعد میخوان !
و البته گفته میشه که خود مارسی هم پیشنهاد تمدید قرارداد رو به دشام داده و تقریبا حقوقش 2 برابر شده.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیشب بازی منچستر - مارسی رو دیدید ؟ تیم دشام خیلی خوب بازی میکرد هر وقت که یک طرف بازی گره میخورد خیلی قشنگ منطقه بازی رو عوض میکردند چیزی که اصلا توی یوونتوس فعلی انجام نمیشه خیلی خوب از کل زمین استفاده میکردن ، واقعا تیم دشام قابل احترام بود هر وقت هم دوربین نشونش میداد واقعا با شور و حرارت کنار زمین بود دیشب دشام تیمی رو متوقف کرد که بهترین مربی جهان هدایتش میکرد باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خداییش یووه در حق دشان نامردی کرد من همه این عدم موفقیت ها رو از اه او میدونم خداییش اخ مون کرد بد جورم جقشه بازم رو نییمکت بیانکونری بشینه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یواش یواش داره رویا میشه واسمون که دشام رو روی نیمکت یووه ببینیم در ضمن من که یاد ندارم دشام کاپیتان یووه بوده باشه تو 3-4 تا پست قبل یکی از بچه گفته بود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
بازی منچستر - مارسی رو دیدید ؟ پریشب نشستم بازی رو دیدم ، مارسی واقعا خوب بازی میکرد با اینکه دشام در مقابل بهترین مربی حال حاضر جهان مربیگری میکرد ولی واقعا خوب کار کرد تیمی درست کرده که کاملا بالانسه ، بازیکن شاخصی نداشتن و همه در یک سطح بازی میکردن پاس های توی عمقی که تیمش میداد منو یاد بازیهای یوونتوس تو سری بی و فرارهای جیووینکو از قلب دفاع حریف مینداخت واقعا دشام بی نظیره ، امیدوارم روزی دوباره در یوونتوس ببینمش باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

دشام بعد از شایعات زیادی که درباره ش بود گفت نه به یوونتوس فکر می کنه، نه به لیورپول و نه به چلسی !
گفته تمام تمرکزم روی مارسی هست و میخوام این فصل رو با هم با موفقیت پشت سر بزارم، از شرایطی که دارم راضی هستم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارسی یه دوره کوتاه افت کرد و پایین رفت توی جدول، ولی الان با 6 برد در 7 بازی آخر دوباره بالا اومدن و در مکان دوم هستند و در تعقیب صدرنیشن.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پارسال که مارسی قهرمان لیگ کاپ فرانسه شد، اولین جام این باشگاه بعد از 2 دهه بود. که بعد به این جام، قهرمانی لیگ و سوپرکاپ هم اضافه شد. امروز مارسی باید مقابل مونتپولیر بار دیگه فینال لیگ کاپ رو برگزار کنه و می تونه اولین جام فصل رو از ان خودش کنه. در لیگ هم مارسی به یک امتیازی صدر رسیده (یه دوره تا 3-4 رده پایین رفتند ولی مارسی در 10 هفته اخیر 8 پیروزی داشته و خودشو کشیده بالا و الان با تیم سوم یعنی لیون 5 امتیاز اختلاف داره!) و شانس خوبی برای قهرمانی داره. بازی سرنوشت ساز مارسی توی لیگ 3 هفته ی دیگه در زمین لیون ه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مارسی از سال 92 به اینور هیچ جامی نداشت. از پارسال که دشام اومده تا الان 4 جام گرفته. اولین جام فصل فرانسه رو مارسی بدست آورد، 1-0 مونتپلیر رو بردن و قهرمان لیگ کاپ شدن.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
هی افسوس

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
واقعا داره مسارسی رو به روزای گذشته بر میگورونه روزایی که تو فرانسه اقایی میکرد و احتمال زیادی هم داره بتونه قهرمان لیگ بشه ولی اون وقت یووه باهاش اون برخورد رو کرد من هنوز معتقدم داریم تقاص برخورد با دشان رو پس میدیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لیل صدرنشین مساوی کرد، اگر پسفردا مارسی در خونه ی خودش نیس رو ببره، میره صدر.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
با 4 گلی که برادران آیو زدن، مارسی به صدر لوشامپیونا رفت. هرچند لیل بازی های ساده تری داره نسبت به مارسی ولی خوب بهرحال مارسی که هفته 20 در مکان 5 جدول الان بعد با 10 پیروزی در 13 هفته به صدر اومدند و فرم خیلی بهتری دارند. مسئله اینه که اگر 2 هفته دیگه مارسی به لیون ببازه، لیون هم وارد کورس قهرمانی میشه و رقابت اونوقت خیلی سخت میشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

مارسی خراب کرد !
الان تیم دوم لیگ شد و اختلافش با لیل 4 امتیازه،
البته 4 هفته دیگه مونده به پایان لیگ.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

مارسی خراب کرد !
الان تیم دوم لیگ شد و اختلافش با لیل 4 امتیازه،
البته 4 هفته دیگه مونده به پایان لیگ.

دشان به بازیکن هاش گفته نا امید نشند و هنوز تمام نشده.

حرف دشان بی راه هم نیست، مارسی توی 4 بازی آینده اش فقط یه تیم از نیمه ی بالای جدول داره، در صورتی که لیل باید با تیم های بالا جدولی بازی کنه که دوتا از بازی هاش با تیم های جزو 5 تای اول هستند.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
معجزه اي بشه و دشام مربي مون بشه . واقعا استثنائيه ! از هر مربي خرد و كلان كه اين روزها حرفشون هست به نظرم ، انتخاب بهتريه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی