پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جــانلوکـا ویـالـــی - Re Leone - Lucagol

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

بعید میدونم سال 95 ژرژ وه آ بهترین بازیکن جهان شد !
ویالی تا حالا بهترین بازیکن دنیا نشده .

درسته دوست خوب و پیشکسوت من ...
از تذکرت ممنونم ....

جملم یه کم ناقصه ...واسه همین شما ، به اشتباه افتادین ...

منظور من این بوده که از دید مجله ورد ساکر بهترین شده ....
http://en.wikipedia....occer_(magazine)#Award_winners

اگه این توضیح کوتاه رو می اوردم بهتر بود .... بازم از دقت نظرت ممنون :thankyou:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال
[img width=399 height=600]http://cache.daylife.com/imageserve/0avz6dBapcgRA/x610.jpg[/img]

چقدر پیر شده ها !
این عکس ماله فصل پیش هست و بازی یووه - میلان تو تورین.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
فصل 93.94 یووه با حساب 6 به یک موفق شد لاتزیو رو شکست بده که در اون بازی ویالی 3تا گل به لاتزیو زد دوگله دیگه رو کهلر و ربی باجو زدند ویرایش : یه نکته ای رو اضافه کنم ... ویالی به جام 94 نرفت و بازیکنی مثل ماسارو رفت ... البته 93.94 انچنان فوق العاده نبود ولی ساکی ... ازمایشش نکرد ... ملتهای 96 هم اصلا اون به ملتها برده نشد ... ویالی میتونست مفید تر از اینا باشه ... نمیدونم .. حس میکنم یه نوع لجبازی علیهش هست..

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال

فصل 93.94 یووه با حساب 6 به یک موفق شد لاتزیو رو شکست بده که در اون بازی ویالی 3تا گل به لاتزیو زد
دوگله دیگه رو کهلر و ربی باجو زدند

اون یک گل دیگه رو کی زد
3تا ویالی یکی باجو یکی هم کهلر میشه 5تا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21132 ارسال

آخرین عکس ویالی :

Spoiler

مربوط میشه به بازی چلسی - منچستر یونایتد،

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ويالى : " سران يووه تا كنون با من تماس نگرفتند ، در واقع من خواستار ماندن دلنرى هستم ، بايد به وى فرصت لازم داده شود تا بتواند تيم را به روند خوب خود بازگرداند ، تغيير سرمربى در اين مقطع منطقى نيست چرا كه بنظر من با اين كار شرايط تيم تغيير نخواهد كرد ، براى برطرف كردن كمبودها بايد وضعيت تيم در پايان فصل را بررسى كرد "

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سوپر گل ویالی ....

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
حضور ویالی در یوونتوس .. مختصر و کاملا مفید بود ..

ویالی قهرمان لیگ . حذفی . سوپر کاپ ایتالیا . یوفا . لیگ قهرمانی اروپا رو در 4 سال حضورش تجربه کرد ..

همچنین بعد از باجو کاپتان یوونتوس هم شد ..

در 22 می 1996... آخرین بازی رو با پیراهن یوونتوس تورین انجام داد ... بازی فینال اروپا بین یووه و آژاکس

تصویر آخرین بازی ویالی

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

هنوزم بزرگترین حسرت این فصلم چشم پوشی جماقت بار مسئولان یوونتوس از ویالی است.

اینا که مربی بزرگ بیار نبودن. ویالی هم که چراغ سبز رو داده بود. نمی دونم چی شد که یهو کونته رو نشوندن سر کار! امان از پشت پرده ها!

ویالی یکی از بازیکنای سابق و محبوب یووه بوده که بارها با این تیم قهرمانی رو تجربه کرده، بارها گلزنی های بزگی کرده و از همه مهمتر تو یه تیم بزرگ ( چلسی ) مربیگری کرده و من حیث المجموع عملکرد قابل قبولی داشته، اما خوب ایشون با آندره آی جوان و حاج آقا الکان رفاقتی نداشته. به همین خاطر هم نباید می یومده.

اعتقاد شخصی من اینه که اگر قرار به نیوردن یک مربی بزرگ بود، ویالی مناسب تر از کونته بود.

باور کنید خصومتی با کونته هم ندارم. یکی از بازیکنای مورد علاقه ام بود، زمان بازیگریش. سخت کوشیش همیشه مجذوبم مب کرد اما در مربیگریش برای یووه این فصل اصلا نمی تونم خوشبین باشم.

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
09.07.1964 تولدت مبارک

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
ویالی رو من خیلی دوستش دارم . ولی ...اون از بازیکنای خوش شانس یوونتوس بود .

- به یووه اومد
- جام قهرمانی اروپا رو فتح کرد که این جام نصب خیلی از بزرگانی که سالهای سال توی یووه بودن نشد ( مثل بتگا . فورینو . تاردلی . جنتیله و ...)
- کاپتان یوونتوس شد ( یکی با ده سال بازی در یووه کاپتان نمیشه و ویالی براحتی کاپتان یووه شد
- با بازوبند کاپتانی یووه ، جام قهرمانی اروپا رو در سال 1996 بالای سر برد( مثلا اله نتونست چنین کاری رو بکنه) .

اضافه کنم که :
فینال 1996 اروپا در یه صحنه یه موقعیت تک به تک ( بهتره بگم) دروزاه خالی رو زد بیرون .

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
ویالی: یوونتوس از دلپیرو می‌ترسد جیان لوکا ویالی معتقد است یوونتوس کار درستی‌ می‌کند که اجازه میدهد دلپیرو یووه را ترک کند,حضور او مهاجمین دیگر را میترساند قرارداد کاپیتان در ماه جون به پایان می‌رسد ولی‌ باشگاه حاضر نیست تحت فشار هواداران قرار گرفته و قرارداد او را تمدید کند. ویالی به سکای اسپرت ایتالیا گفت شاید اعلام دلپیرو در ساله گذشته که ابراز کرد حاضر است قراردادش را سفید امضا کند آندرا آنیلی را غافلگیر کرد این حق یوونتوس است که آیندهٔ خود را بدون دلپیرو تصور کند. شاید آنها نگران دیگر مهاجمان هستند زیرا که آنها ممکن است با حضور دلپیرو احساس راحتی‌ نکنند و بهترینشان را برای یوونتوس به اجرا نگذارند! شاید حضور یک بازیکنه بزرگ و مهم به این معنی‌ است که آنها نمیتوانند تمام مسولیت را به عهده بگیرند! بهتر است که یک مهاجم خودش در زمانش کنار برود تا روزی از دیگران بشنود آهای تو پس کیه میخواهی‌ بازنشست شوی؟؟؟؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این مصاحبشو دیشب خوندم خندم گرفت ، فقط میتونم بگم داره مضخرف میگه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
واقعا دوست دارم وقتی داشت این مصاحبه رو می کرد اینو بهش می گفتم
باش باش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته اینطور نامحترمانه نیست اصل مصاحبه. ویالی گفته حضور سنگین دلپیرو روی نیمکت باعث وارد شدن استرس به مهاجم های دیگه میشه. گفته وقتی همچین شخصیت بزرگی روی نیمکت باشه هیچوقت مهاجم ها نمی تونند ریلکس باشند و بازی خودشون رو ارائه بدند و یه چیز معقوله که یووه به آینده ای بدون الکس فکر کنه.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ویالی مصاحبه کرده و به یووه توصیه کرده که به جایِ ون پرسی ، سراغِ ادینسون کاوانی ، مهاجمِ ناپولی بره : - اگه مشکلِ مالی ـی وجود نداره ، پس من میخوام کاوانی رو تو لباس یوونتوس ببینم. - کاوانی میتونه به عنوان مهاجمِ نوک یا مهاجم نفوذی بازی کنه. اون الان فوبتالِ ایتالیا رو به خوبی میشناسه و همیشه توپ رو در زمین حریف نگه میداره. - شما قطعاً با خریدن ون پرسی اشتباهی مرتکب نشدید ، اما من احساس میکنم که اون نمیخواد به ایتالیا بیاد.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

تصویر

امروز ، جانلوکا ویالی ، مهاجم گلزنِ سابق یوونتوس ، تولد 48 سالگی خودش رو جشن میگیره. ویالی با یوونتوس موفق شد که به 1 قهرمانی در سری آ ، 1 قهرمانی در کوپا ایتالیا ، 1 قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا ، 1 قهرمانی در جام یوفا و 1 قهرمانی در جام باشگاه های اروپا در سال 1996 برسه.

آخرین عکس از ویالی (مربوط میشه به یه مسابقه گلف) :

Spoiler

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کارو زندگی نداره ویالی یا تو استودیو سکای ولوئه یا داره گلف بازی میکنه خیلی زود خودش رو بازنشست کرده .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی یه چیز عجیبی بوده این ویالی! در عجبم چطور تو یووه دووم نیوورده!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
*جانلوکا ویالی*تنها بازیکن در تاریخ است که موفق شده 2 بار جام در جام اروپا را کسب کند.(سمپدوریا 1990 - چلسی 1998 )

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی