پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امپولی-یوونتوس(هفته بیست نهم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
56 پاسخ برای این موضوع

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به این میگن مربی ناشی نه غیرحرفه ای. حالا که با یه برد می تونستیم خودمون رو به صدر نزدیک کنیم بازهم با تفکرات غلط رانیری امتیاز از دست دادیم. خدایا دیگه چی بگیم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چرا حمیدزیچ رو نکشید بیرون چرا کامورانزی آخه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
سلام دوستان من اكثر قريب به اتفاق جمع اين احتمال رو ميداديم كه يووه شانس برد ، باخت يا تساويش يكسانه . من معتقدم يووه توان برد رو داشت ولي تساوي رو هم محتمل مي دونستم . با تشكر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من اومدم یه لحظه 0-0 پیش بینی کنم گفتنم بی خیال بزار شب عیدی حال کنیم نشد ولی ته دلم میگفت مساوی میشه حالا اینش خوبه هم فیورنتینا باخت هم میلان هم اینتر مساوی کرد هم تا دقیقه 80 رم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينم ختام مزخرف سال مزخرف 86 كه خداروشكر تا چند ساعت ديگه تموم ميشه...بدترين سال عمرم بود... اما حالا داريم مي ريم سراغ يكي بهتر از اون... قطعا امسال بهتره... فقط كاش رانيري در بدو سال اخراج بشه از يووه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بوفون 6 - زبینا 6 - لگروتالیه 6 - کیه لینی 6.5 - مولینارو 5 ( گریگرا 5.5 ) - کامورانزی 5.5 ( ندود 5.5 ) - نوچرینو 5.5 - تیاگو 5 ( ترزگه 5.5 ) - دل پیرو 5.5 - یاکوئینتا 5.5 رانیزی گفته به شاگردانم افتخار می کنم و خوب بودند و اونا خیلی خوب بازی کردند و این نتیجه عادلانه بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
رو رو ببین ... تازه افتخار هم میکنه... این چی بود دیگه!!!!!!!! فرصت به این خوبی رو با بازی افتضاح و تفکرات غلطش از دست دادیم تازه افتخار هم میکنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
نوچرینو هم گفته اونا فقط برای تساوی به زمین اومده بودند و ما رو بیچاره کردند چون اصلا فضا نمی دادند و در کل اصلا بازی خوب و جالبی نبود

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من از نتیجه خبر نداشتم الان متوجه شدم واقعا چرا صفر صفر ؟؟؟ وااااااااااااای خدا همه تیمها که باختند!!!! عجب فرصتی رو از دست دادیما

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال
من که بازیرو کامل دیدم. اصلا با هم هماهنگ نبودن! دریغ از 4تا پاس سالم. خط حمله هم که چیزی واسه گفتن نداشت. انگار 2 تا مداد اون جلو بود. من که همش مبلو گاز میگرفتم! این رانیه ری چرا اینجوریه ؟ اونایی که بازیرو دیدن متوجه شده بودن که امپولی تو عمق مشکل داشت ولی یووه چپ راست سانتر میکرد رو دروازشون! اخرشم که دفاعشون توپ جمع میکرد. من دیگه نمیدونم چی بگم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یوونتوز رو خوندم تا ببینم بازی چطوری بوده... همه از واژه های : نا امید کننده-شوکه کننده، افتضاح ....استفاده کردند. در مورد بازی بازیکن ها،نوشته شده بود،خط دفاع خوب بود، نیمه دوم 3 مهاجم جلو بود ولی هیچ موقعینی برای اونا خلق نشد. مشخصه خط هافبکی نوچرینو،صالی امیجیچ و تیاگو باشه چه توپی می خواد روی دروازه بفرسته !؟ یکی گفته بود تنها تاکتیک یووه حرکت ها و نفوذ های کامورانزی بود که اونم بین این همه آدم چیکار می تونست انجام بده. یکی گفته بود : فکر نمی کنم فصل دیگه رجینا هم حاضر باشه صالی امیجیچ رو بخره.نوشته بود یووه 10 نفر قوی تر از یووه با تیاگو ست !! گفته میشه خط دفاع آهنین و عالی بود.حتی همه از بازی خوب زبینا تعریف میکنند.لگرو و کیه لینی عالی بودند. کامورانزی خوب بوده اما تنها بوده.در مورد نوچرینو نوشته بودند بعیده خودشم بفهمه چیکار میکنه توی زمین !! تیاگو پاس های ضعیف و خلاقیت پایینی داشته و بی فایده بازی میکرده. صالی امیجیچ فقط خطا کرده ! توی بازی گم بوده کلا... دلپیرو ضعیف بوده...بازی خوبی نکرده.یکی یه نکته ای که من چند به امین گفتم رو گفته بود : دلپیرو زیاد با توپ ور میرفت و خیلی دیر توپ رو پاس میداده.حتی وقتایی که براحتی می تونسته بقیه رو صاحب توپ کنه. یاکوینتا بازی ضعیفی داشته...دلپیرو خیلی بهتر از یاکوینتا بوده ! تعویض ها : گریگرا : بد نبوده... ترزگه : نامرئی ندود : وقتی به زمین اومده خیلی تلاش کرده و نشون داده که پیروزی میخواد...ولی خیلی دیر بوده دیگه... ---- goal.com هم چیز باحالی راجب صالی امیجیچ نوشته ! نوشته اصلا تو بازی با توپ دخالتی نداشت که این چیز مهمی در فوتباله !!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
برای رانیری متاسفم که تفکراتش در حد سری C2 هستش ! این چه ترکیبی بود که فرستاد تو زمین ! یکی به این حالی کنه ما یوونتوسیم نه پارما و چلسی ! دیشب بعد از مدت ها بغض کردم ! دلم واسه تیم باشکوه و پر ابهت لیپی و موجی تنگ شده ...

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من هم کاملا متاسفم اگه دیشب برده بودیم عالی بود(باخت رم و میلان و فیورنتینا و مساوی اینتر) اما معلوم نیست رانیری چشه که ندود را از اول نگذاشت.سیسوکو هم به نظر من بهتر از نوچرینو است و........

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
باور کنید وقتی ترکیب ابتدای تیم را دیدم قید سه امتیاز بازی را زدم این تیاگو واقعا شاهکاره فقط میتونم بگم هافبک تیم در حد تیمهای سری بی بود (نوچرینو،صالی امیجیچ و تیاگو)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
سلام دوستان من بازي به دستم رسيده ! البته 70 دقيقه فقط ! تا اينجايي كه ديدم NOCERINO و حسن افتضاح بودن ! با تشكر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی اینطور که گفته میشه یه خطای پنالتی روی یاکوینتا به اشتباه برای یووه گرفته نشده.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

راستی اینطور که گفته میشه یه خطای پنالتی روی یاکوینتا به اشتباه برای یووه گرفته نشده.

من صحنش رو دیدم رضا جان و به نظر من پنالتی نبود - یعنی هم بود و هم نبود ولی نظر خودم این بود که نبوده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی