پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زبيـگنـــف بونيــــك - Bello di notte

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
21 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بونیک بازیکن و ستاره ی سابق یوونتوس و رم :

"چه چیزی در رم کم است؟ فشار مدیران برای تیم مفید است ، در ناپولی رییس دلاارنتیس همیشه حاضر است.من خودم همیشه به عنوان رییس فذراسیون همواره به بازیکنان نزدیک هستم ، وقتی موقع تصمیم گیری فرا می رسد حضور من سنگینی می کند و اثر دارد.در یک تیم ، به عنوان یک نهاد خصوصی حضور رییس یا مدیرکل که وزن و اهمیت جایگاهش را بداند بسیار مهم است.برای مثال ، من هرگز یک سلفی از بازیکنان یوونتوس در خارج از رستوران باشگاه ندیده ایم.اینجا در رم خیلی انعطاف نشان می دهد.با بازیکنان متفاوت رفتار می شود در حالیکه باید با آنها جدی بود و به خوبی مدیریت شوند."

• AAG, El rey leon, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

"ronaldo is a great thing for Serie A," Boniek – now president of the Polish Football Association (PZPN) after winning the Scudetto and European Cup with Juve in the 1980s – said. "For marketing, merchandising and media rights.

"In the past, no one was watching Juventus-Frosinone. Now all the world is watching that game. Cristiano Ronaldo is a great thing for Juventus and Serie A.

"Italian football has to take advantage of it and improving the structures. Cristiano Ronaldo to italy  means Italian league can be attractive. Italy is a serious country where football is very difficult. One of the most difficult.

"[Ronaldo's transfer to Juventus] is an advantage for the other clubs too. I really like this transfer."

Juve have won their opening six games of the season, and sit three points clear atop the Serie A table ahead of Saturday's blockbuster showdown against Napoliiin Turin.

بونیک که الان اتحادیه فوتبال لهستان (Polski Związek Piłki Nożnej)رو اداره میکنه درباره انتقال رونالدوبه گل انگلیسی گفته که:

حضور رونالدو در یووه برای بازاریابی،پخش تلویزیونی خیلی خوبه در گذشته هیچکس بازی یووه و فروزینونه رو مشاهده نمیکرد . :1357113443_لالا 

گفته فوتبال ایتالیا باید از این قضیه بهره مند بشه و ساختارهای خودشو بهبود ببخشه ،حضور رونالدو در ایتالیا به این معنیه که لیگ ایتالیا میتونه جذاب باشه.فوتبال در ایتالیا خیلی سخته.حضور رونالدو به سود بقیه باشگاهها هم هست .نهایتا گفته من این انتقال رو دوست دارمو..

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی