پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

زبيـگنـــف بونيــــك - Bello di notte

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
21 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
زبيگنف بونيك

تصویر

تصویر

متولد 3 مارچ 1956 در شهر بيدگوزچ كشور لهستان
بونيك يكي از نامدارترين بازيكنان تاريخ كشور لهستان مي باشد . او فوتبال خود را در تيم زاويدزا آغاز كرد و
بعد از آن به تيم ويدزف لودز پيوست .
اما در سال 1982 با يك انتقال رويايي به تيم يوونتـــوس ايتاليــا نقل مكان كرد . بدين ترتيب او اولين بازيكن
لهستاني حاضر در يك ليگ بزرگ و معتبر اروپايي نام گرفت .

تصویر

او موفق شد مدال برنــز بازيهاي جام جهاني 1982 را همــــراه تيم ملي كشورش ، قهرماني جـــام برنــدگان
اروپا 1984 ، سوپر جام اروپا 1984 و جام قهرماني اروپا 1985 را همراه تيم يوونتوس به دست آورد .
او موفق به زدن 24 گل در 80 مسابقه براي تيم ملي لهستان شده است .

تصویر

پس از پايان دوران بازي خود به عنوان مدير مالــي دوران موفقيت آميـــزي را در باشگـــاه آ.ث. رم سپري كرد.
مديرعامل وقت باشگاه يوونتوس به او لقب زيبـــايي شب (Bello Di Notte) را داده بود . دليــل اين نام گذاري
كارآيي عالي او در شب مسابقه بود .
بونيك در ايتاليــا تجربه مربيگــــري نيز داشتــه است ، مربيگــــري لـه چـه (91-1990) ، بـــاري (92-1991) ،
سامبنتدزه (93-1992) و آوه لينو (96-1994) از اين دست مي باشند .

تصویر

سپس بونيك به عنوان نايب رئيس فدراسيون فوتبال لهستان منصوب شد .
در ژولاي 2002 او كانديداي سرمربيگــــري تيم ملي لهستـــان نيز شد . اين انتصاب در دسامبر 2002 صورت
گرفت و حاصل نتايج تيم ملي كشورش تحت رهبري او در 5 مسابقه 2 پيروزي ، 1 تساوي و 2 شكست بود .
او در جام هاي جهاني 1978 با شماره 18 ، 1982 و 1986 باشماره 20 حضور داشته است كه در جام جهاني
1982 تا مرحله نيمه نهايي نيز پيش رفت و با شكست 0 – 3 مقابل ايتاليـا قهرمان آن دوره از ادامه رقابت ها
متوفق گرديد .
تصویر

با تشکر از مانی ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
سلام دوستان من یکی از اندک بازیکن خارجی و غیر فرانسوی موفق یوونتوسه ! ازش یکی دو تا بازی به صورت خلاصه دیدم ولی چیزی عایدم نشده ! الان هم فکر کنم یکی از شخصیت های سیاسی - ورزشی کشور خودش باشه ! باتشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اطلاع دقيقي ندارم ولي فكر نمي كنم اينطوري باشه چون توي ايتاليا زندگي مي كنه به عنوان كارشناس مسابقات فوتبال شبكه هاي راي هم فعاليت مي كنه مخصوصا ً Rai sportivo كه يكشنبه شب ها بعد از پايان آخرين مسابقه سري آ برگزار ميشه

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
توی یووه درکنار پائولو رسی - پلاتینی دوران خوبی راداشت . ودر کنار هم گلزنترین خط حمله باشگاهی جهان رو داشتند. توی جام 82 ودر مرحله گوهی لهستان واسه ایتالیا دردسر ساز شد. اما توی مرحله حذفی باخت وسوم شد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
تصویر

بونیک با اینکه فقط 3 سال تو یوونتوس بود، ولی افتخارات باشگاهی رو درو کرد !
تو بازی هایی که ازش دیدم بازیکن بسیار سرعتی بود و یکی از تاکتیک های تیم تراپاتونی استفاده از ضد حملات با حرکات بونیک بود؛

خود بونیک درباره یوونتوس میگه : دوران با شکوهی رو داشتم با یووه و هوادارانش، وقتی که در سال 80 مقابل یووه بازی کردم اصلا فکر نمیکردم که روزی به این تیم بیام !
تراپاتونی و تفکرش دقیقا اون چیزی بودند که من میخواستم،
روزی که اومدم تورین برای کارهای قرارداد، تراپاتونی یکی از اولین افرادی بود که با من صحبت کرد، بهم گفت تو تمرینات اگه یک دقیقه کم کاری کنی یک نفر دیگه جات رو میگیره !

بونیک خاطره انگیز ترین بازی خودش رو هم فینال جام اروپا 85 میدونه که پنالتی گرفت و پلاتینی گل زد، یوونتوس هم قهرمان شد؛

اینم چند تا عکس دیگه از این بازیکن خوب یوونتوس :

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

[img width=480 height=294]http://www.tuttosport.com/images/73/C_3_Media_551373_immagine_l.jpg[/img]

گفتگوی زبیگنف بونیک با برنامه ی تلویزیونی Tutti Pazzi Per La Juve

نظر شما در مورد مدیریت جدید یوونتوس و دلنری چیست ؟

" بنظر من همواره موفقیت یک تیم به مدیریت آن وابسته است و اکنون مدیریت به خانواده ی آنیلی بازگردانده شد ، در حال حاضر آنها تیم ایده آل و سرمربی توانایی دارند ، بنظر من بازیکنان نیز برنامه های خود را بسیار عالی پشت سر می گذارند ، در سری آ تیمی که بتواند در بیرون از زمین خود به پیروزی برسد توانایی رسیدن به اسکودتو را نیز خواهد داشت همانگونه که اینتر در چند سال گذشته انجام داد ، همه ی تیم ها شانس برابری برای رسیدن به قهرمانی دارند شاید یوونتوس به پیشرفت بیشتری نیاز داشته باشد اما راه برای یوونتوس هموار خواهد بود و بزودی یوونتوس به جمع مدعیان کسب قهرمانی بازخواهد گشت "

نظر شما در مورد نمایندگان ایتالیا در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا ؟

" بنظر من این فصل می تواند برای میلان یک فصل استثنایی باشد چرا که ابراهیموویچ را خریدند و به اینتر بسیار نزدیک شدند ، اینتر با رفتن مورینیو دچار ضعف شدیدی شد البته مورینیو در زمان مناسب کالچیو را ترک کرد چرا که سری آ نسبت به 3 سال گذشته با قدرتمند شدن یوونتوس ، رم ، پالرمو و ناپولی و لاتزیو بسیار دشوار شده است ، همه چیز از یکشنبه تا یکشنبه ی بعد تغییر پیدا می کند ، تمام تیم ها شانس برابر دارند و مدعی جدی وجود ندارد ، میلان که اکنون صدرنشین است در بسیاری از بازی ها از فرصت ها نهایت استفاده را کرد مانند دست بواتنگ در برابر پالرمو و عدم اخراج گتوزو از میدان پس از برخورد شدید با اشنایدر ، لیگ اینگونه است و باید از تمام فرصت ها استفاده بکنید "

آندریا آنیلی را در مقایسه با جیانی آنیلی چگونه می بینید ؟ آیا یوونتوس با یوونتوس گذشته تشابه دارد ؟

" فوتبال در حال تغییر است اما وجود نام آنیلی اطمینان بسیار زیادی را به شما خواهد داد ، امروزه همه چیز دشوارتر است چرا که در گذشته همه آرزو داشتند که برای یوونتوس به میدان روند ، در گذشته قبل از خرید هر بازیکن ابتدا یک سوال پیش می آمد که آیا یوونتوس خواستار این بازیکن است ؟ اکنون ترانسفر متفاوتی وجود دارد و تیم های ثروتمند فراوانی وجود دارند و باید بگویم که یوونتوس پس از 2006 در بسیاری از چیزها پیروز شد ، این مدیریت اطمینان را به شما هدیه می کند "

در بسیاری موارد به یوونتوس حمله کردید بویژه در کالچیوپولی ، نظر شما در مورد دادگاه ناپل چیست ؟

" باید بگویم که هنگامی که تیم ها بازی شرافتمندانه و پاک را رعایت نمی کنند دیگر چه نیازی به وجود فوتبال خواهد بود ، بسیاری از تیم ها در این مساله نقش داشتند و یوونتوس نیز به مشکل خورد ، دادگاه ناپل را دنبال نمی کنم چرا که نمی توانید یک شخص را به جرم تخریب فوتبال را در دادگاه جنائی محکوم کنید ، اگر در تیمی بازی می کردم که مدیر آن قبل از هر بازی 50 تماس با داوران داشت برای من بسیار زشت خواهد بود من فقط همین را گفته بودم "

در واقع همه چیز قانونی بود ، بعنوان یک بازیکن چه احساسی دارید از اینکه دو اسکودتوی تیم سابق شما سلب شده است ؟

" همواره برای بازیکنان یوونتوس احترام قائل بوده ام اما باید بگویم که هیچگاه با مدیران سابق یوونتوس ابراز همدردی نخواهم کرد ، نه برای هر سه مدیر اما قطعآ برای دو نفر از آنها ، نمی توانم از این حقیقت چشم پوشی کنم که بسیار ناراحت هستم از اینکه یک تیم موفق در نهایت نابود شد ، یوونتوس بوسیله ی کالچیوپولی به بسیاری از چیزهای با ارزش دست یافت : تیمی جدید ، مدیریتی جدید و رئیس جدید "

تیم بدون دلیل و منطق نابود شد ، آیا گفته هایی بی اساس نسبت به آنچه که اکنون در ناپل در حال روشن شدن است وجود ندارد ؟

" اما چه چیزی در حال کشف شدن است ؟ چیزی که روشن شده است این است که هیچ مدیری در یوونتوس وجود نداشت که قصد تبانی و دخالت در نتایج را داشته باشد "

اما در دادگاه سیمکارت های سوئیسی نیز شنود شدند ؟

" نمی خواهم در این زمینه قضاوت کنم چرا که من تاکنون از سیمکارت سوئیسی استفاده نکرده ام ، بنظر من لوچیانو موجی شخصی نبود که می خواست بطور طبیعی به پیروزی برسد ، من تمام بازی ها را که دیده ام ملاک قرار می دهم "

به کدام بازی اشاره می کنید ؟

" در شهر جنوا داور یک پنالتی به سود یوونتوس اعلام کرد ، زیاد مهم نیست ، یوونتوس در بازی برابر بولونیا در دو دقیقه ی پایانی با کمک داور به پیروزی رسید اما ما همواره می گویی که یوونتوس تنها یک قربانی بود "

همه با کمیته ی انتخاب داوران در تماس بودند ؟

" بنابراین ، همه مقصرند و هیچکس بی گناه نخواهد بود "

پاولو برگامو می گوید که این کار به دستور اتحادیه ی لیگ ایتالیا انجام می شد و هزینه ی سیمکارت ها و مکالمات نیز بوسیله ی اتحادیه ی لیگ ایتالیا صورت می گرفت ، دلیل آن هم جلوگیری از اعتراض مدیران به داوران در برابر دوربین ها بود ؟

" این برای من مهم نیست ، مدیران یوونتوس دست به انجام چنین کاری زدند و من می خواهم بگویم که من موجی و جیرائودو را بیرون نکردم ، من تنها بازیکن یوونتوس هستم که با این تیم به قهرمانی های فراونی دست یافتم و البته با تمام توان نیز به این تیم کمک کردم و به همین دلیل نیز می توانم بگویم که اگر مدیران یوونتوس دست به انجام کاری بزنند من می توانم بگویم که موافق هستم یا خیر ، اینگونه نیست ؟ "

از نظر شخصی می توانید که قضاوت کنید ، اما آنها کار غیر قانونی انجام ندادند ، نمی توانید بگویید که یوونتوس لیگ را به سود خود تغییر داد ؟

" چه کسی این را گفته است ؟ من نگفته ام که یوونتوس لیگ را به سود خود تغییر داد ، موجی مالک یوونتوس نبود بلکه در یوونتوس مشغول بکار بود و کارهایی که در قبل از بازی انجام می داد با دیگران مختلف بود ، وی خلاف قانون عمل کرده بود ، برای مثال ما با سرعت 130 کیلومتر در ساعت رانندگی می کنیم اما در نهایت باید جریمه ی آن را بپردازیم ، موجی احساس می کرد که یک شخص غیر قابل شکست است به همین دلیل بعضی اشتباهات را انجام داد و اکنون باید جریمه ی آن را می پرداخت "

اما در آن زمان می گفتند که پیروزی یوونتوس در دیدارها تعیین شده بود ؟

" بله همانگونه که اکنون با اینتر رفتار می کنند ، در ایتالیا همه از تیم قدرتمند متنفرند "

قدرت یوونتوس چگونه بود ؟ آیا بازی در کنار پلاتینی دشوار بود یا آسان ؟

" کار پیچیده ای نبود ، تنها پشیمانی من این است که فینال آتن در برابر هامبورگ را از دست دادیم چرا که اگر آنرا بدست می آوردیم بسیار فوق العاده می شد ، اما در سال بعد توانستیم جام در جام و لیگ را از آن خود کنیم و در فینال لیورپول را مغلوب کنیم ، با توجه به انتقاداتی که حریفان می کردند اما من هیچ مبلغ مالی را در آن فینال دریافت نکردم و تمام آنرا به خانواده ی قربانیان حادثه ی هیسل هدیه کردم ، من هیچگاه سخنان ناشایستی در قبال هوادران و بازیکنان یوونتوس انجام ندادم ، اما من اطمینان دارم که دو یا سه نفر بودند که در خلاف پیروزی های یوونتوس گام برداشتند ، حتی اگر اینگونه نباشد من اهمیتی نمی دهم "

اما می توانید بگویید که دو قهرمانی اینتر غیر قانونی بود ؟

" بله ، اما مکالمات به بعضی سال ها تعلق دارد ، اتفاقاتی که در گذشته رخ داد بسیار واضح است و افرادی که از بیرون جهان فوتبال به این مساله بنگرند متوجه این نکته خواهند شد که تیمی را دستگیر کردند که کیف پولی را حمل می کرد که به تیم دیگری تعلق داشت "

ورزشگاه جدید 50 ستاره خواهد داشت و یک ستاره نیز از آن شما خواهد بود ، چه احساسی داشتید هنگامی که هوادران با این کار مخالفت کردند ؟

" بسیار ناراحت شدم چرا که آنها به این دلیل که من هیچگاه خود را مدیون یوونتوس ندانسته ام با این کار مخالفت کردند ، اما چه کسی ؟ من همواره در میدان با تمام وجود حاضر و هیچگاه خسته نمی شدم ، هنگامی که رئیس آنیلی در نامه ای به من خبر داد که یکی از 50 اسطوره ی تاریخ یوونتوس خواهم بود ، باعث افتخار من شد ، طبیعی خواهد بود که هر بازیکنی که در یوونتوس توپ بزند محبوب نخواهد شد ، اما کنار آمدن با نظرات مختلف هواداران نیز زیبا خواهد بود ، اگر هوادران نام من را در ورزشگاه جدید نخواهند من به آنها می گویم که تاریخ را نمی توان از بین برد ، من هیچگاه به یوونتوس حمله نکردم و اگر به یک نفر که در گذشته کارهای زشتی انجام داده است انتقاد می کنم به من مربوط می شود و اگر آنها من را نمی خواهند خود را نخواهم کشت ، اما من در میدان به ساخت تاریخ پرداختم و از اینکه این پیراهن را بر تن کردم افتخار می کنم ، من به یاد دارم که در نزد هوادران محبوب بودم ، هوادارانی که نوشته هایی با عنوان " زبی تا پایان " را بلند می کردند ، اما من تنها به افرادی انتقاد می کنم که نام یوونتوس را خدشه دار کردند و مطمئن هستم که این مشکلات با مدیران جدید و ماروتا به پایان خواهد رسید چرا که آنها بار دیگر به پاک سازی همه چیز خواهند پرداخت "

آیا پیشنهادی از سوی مدیران برای عضویت در کادر مدیریتی به شما شد ، مانند ندود ؟

" وارد شدن ندود به کادر مدیریتی فوق العاده خواهد بود ، شاید در صورتیکه در یوونتوس با فوتبال خاحافظی می کردم نیز به من پیشنهاد می شد ، بدون شک چنین پیشناهدی برای من باعث افتخار خواهد بود اما من در رم با فوتبال خداحافظی کردم و هیچ پیشنهادی از سوی یوونتوس به من نرسید اما مطمئن هستم که دلپیرو روزی رئیس یوونتوس خواهد شد "

ببخشید بچه ها این گفتگو به روز سه شنبه تعلق داره اما خیلی کار داشت ترجمه ی اون برای همین دیر شد ، امیدوارم که من رو ببخشید .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
مرسی مسعود بابت ترجمه مصاحبه

بونیک همون جوری که خودش گفت، در زمان بازیش برای یووه، یکی از محبوب ترین ها بود،
هم بخاطر سبک و استایل بازیش و هم تاثیر گذاری فراوانی در در بازی داشت، که دیگه اوج شاهکارش بازی فینال چمپیونز لیگ مقابل لیورپول بود که بونیک خطای پنالتی رو گرفت،

اما این قضیه کالچوپولی و مصاحبه ای که انجام داد من فکر میکنم بیشتر سوء تفاهم بوده که باعث مشکل شده،
بونیک سعی کرد موجی و یووه رو یکی ندونه برای همین گفت موجی گناهکار بوده و چون موجی مدیر یووه بوده پس یووه هم باید جریمه میشده.
حرفش از نظر منطقی کاملا درسته، بخصوص اینکه بعدش هم اینو اضافه میکنه که "بقیه تیمها هم بی گناه نیستند"،

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا ممنونم از مسعود ! خیلی خیلی فوق العاده بود ! من عاشق چنین مصاحبه هایی هستم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

بونیک در جواب سوال "شما طرفدار یووه هستید یا ضد یووه ؟" گفته من همیشه به اینکه برای یوونتوس بازی کردم افتخار کردم، من مخالف یووه نبوده و نیستم ولی همه حرف های من رو بد برداشت می کنند.

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
بونیک درسال 1983 یکی از بهترین خریدهای یووه بود . اون با لهستان در اسپانیا خوش درخشید و فکر میکنم به مقام سوم رسیدند - شما تصور کنید ترکیب تیم ایتالیا با اون همه بازیکن در قالب تیم یوونتوس بود - همراه شد با خرید بونیک و پلاتینی - خودتان دیگه باید قضاوت کنید چه تیم فوق العاده ای بود. بونیک در سال 1984 در سوپر جام اروپا دو گل اساسی به لیورپول زد و باعث قهرمانی در سوپر جام اروپا شد . و در سال 1985 در بروکسل یک پنالتی از لیورپول گرفت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

بونیک در سال 1984 در سوپر جام اروپا دو گل اساسی به لیورپول زد و باعث قهرمانی در سوپر جام اروپا شد . و در سال 1985 در بروکسل یک پنالتی از لیورپول گرفت

نکته جالب درباره بونیک همینه، در بازی های بزرگ همیشه یکی از بهترین های یووه بود.
در واقع مرد بازی های بزرگ بود ! چیزی که برای یک بازیکن خیلی میتونه مهم باشه و متمایزش کنه از بقیه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
از جمله گلای معروف و حساس بونیک میتونیم به گلش به منچستر یونایتد در جام برندگان فصل 83.84 اشاره کنیم ... اون بازی رو یووه در زمین خودش 2.1 برد ... یا گلش در فصل 82.83 به استن ویلا در زمین حریف ... که باعث برتری 2.1 یووه شد ....

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نکته جالب در مورد بونیک اینه که اونو به اختصار " زیبی " صدا می زنن. بازیکنی که به اعتقاد پله ( اسطوره فوتبال برزیل ) یکی از 125 فوتبالیسیتی هست که در تاریخ این ورزش جزو بهترین ها بوده.
" زیبی " در لیستی هم که از چند سال پیش از طرف فیفا منتشر شده بود به عنوان 100 فوتبالیست برتر تمام تاریخ فوتبال انتخاب شده بود.
این بازیکن قدیمی باشگاه یوونتوس در دوازدهم اکتبر سال 2009 هم برنده جایزه " پای طلایی " برای یک عمر زندگی ورزشی شده بود.
آخرین مسئولیت فوتبالی " زیبی " مربوط می شود به سال 2002 که در چند دیدار به عنوان مربی تیم فوتبال لهستان مشغول به کار بود.

تصویر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بچه ها کسی خبر داره بونیک با تیم لهستان اومده ایران یا نه یکی رو دیدم دیروز گفتش که اونم با تیم پیشکسوتان لهستان اومده بوده ایران و تو بازی با هنرمندان هم یه کاشته قشنگ رو گل کرده خدایی اگه اومده خیلی بد شده کسی از هوادارای یووه نرفته و ببیندش از نزدیک و حتی میشد رفت و باهاش یه مصاحبه ای متینگی چیزی ترتیب داد حالا ببینید اومده بوده یا نه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بچه ها کسی خبر داره بونیک با تیم لهستان اومده ایران یا نه
یکی رو دیدم دیروز گفتش که اونم با تیم پیشکسوتان لهستان اومده بوده ایران و تو بازی با هنرمندان هم یه کاشته قشنگ رو گل کرده
خدایی اگه اومده خیلی بد شده کسی از هوادارای یووه نرفته و ببیندش از نزدیک و حتی میشد رفت و باهاش یه مصاحبه ای متینگی چیزی ترتیب داد
حالا ببینید اومده بوده یا نه

من اگه می دونستم اومده که حتما می رفتم سراغش ! هر بازیکنی از یوونتوس در گذشته و فعل حتی ماله 40 سال پیش هم بیاد ایران می ریم سراغش

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

بچه ها کسی خبر داره بونیک با تیم لهستان اومده ایران یا نه
یکی رو دیدم دیروز گفتش که اونم با تیم پیشکسوتان لهستان اومده بوده ایران و تو بازی با هنرمندان هم یه کاشته قشنگ رو گل کرده
خدایی اگه اومده خیلی بد شده کسی از هوادارای یووه نرفته و ببیندش از نزدیک و حتی میشد رفت و باهاش یه مصاحبه ای متینگی چیزی ترتیب داد
حالا ببینید اومده بوده یا نه

دقیقا یادم نیست ولی اگه اشتباه نکنم گزارشگر بازی گفت بخاطر اینکه مربی یه تیمی شده نتونسته بیاد ایران البته اگه درست یادم مونده باشه :1:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
زبیگنف بونیک [زیبی] در تاریخ 18 آگوست 1982 اولین بازی خودش رو برای یوونتوس انجام داد.(یوونتوس 1 - 1 کاتانیا.کوپا) 3 فصل برای یوونتوس بازی کرد و 31 گل زد. 2گل : 4 بازی 1 گل : 23 بازی + چند ماه پیش رای اسپورت بازی منتخب جهان[که 8 بازیکن این تیم از یوونتوس بودند] و آرژانتین رو نشون داد اگه اشتباه نکنم سال 1978 بود. بونیک تو اون بازی هر بلایی خواست سر بازیکنای آرژانتین درآورد بازیکن بزرگی بود. منتخب جهان اون بازی رو 2-1 برد.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
برای انتخابات فدراسیون فوتبال " لهستان " نامزد شده ودر این انتخابات شرکت خواهد کرد.

+ " بونیک " پس از حذف تیم لهستان در یورو 2012 به شدت از این تیم انتقاد کرده بود و اعتقاد داشت این تیم باید به راحتی از گروهش صعود می کرد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

Platini

lancio lungo

Boniek Boniek Boniek

calcio di rigore

جملات گزارشگر فینال 1985
و منظورش همون پاس بلند پلاتینیه که واسه بونیک ارسال شد و منجر به پنالتی روی بونیک شد

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
بونیک:
[FONT="]یوونتوس اسکودتو را خواهد برد.بیانکونری ها هنوز تیم برتر هستند،دارنده ی قهرمانی فصل قبل هستند و ساختار قوی ای دارند و ذهنیتی درست.معتقدم که یوونتوس با وجود حضور در لیگ قهرمانان تنها تیمی است که خواهد توانست این روند را ادامه دهد.اگر هم راه یوونتوس در اروپا ادامه پیدا کند،چیزی که من امیدوارم،یوونتوس به دلیلِ ساختار و گروه می تواند شانس اول برای بردن اسکودتو باشد.[/FONT]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی