پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــورنـــو تـــوریچلـــی - Cenerentolo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
27 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

تصویر

مورنو توریچلی یکی از مدافعین خوب و مستحکم یوونتوس . متولد 1970 در اربا ( Erba ) . فوتبال خودش رو از تیم کاراتسه شروع کرد . دو فصل در این تیم بود و سپس به یوونتوس اومد . استیل خوب همراه با جنگندگی از عواملی بودند که تونست 6 فصل رو در یوونتوس دوام بیاره و با انجام 152 بازی یکی از رکورد داران باشگاه بشه !
در سال 1998 به فیورنتینا رفت و بعد از ان نیز به ترتیب به تیم های اسپانیول و آرتزو رفت و سپس در سال 2005 از فوتبال خداحافظی کرد .
توریچلی با تیم ملی ایتالیا هم 10 بازی انجام داده .

تصویر

افتخارات مورنو توریچلی در دوران بازیگری :
3 قهرمانی در سری آ - یک قهرمانی در کوپا ایتالیا - یک قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا - یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا - یک قهرمانی در جام یوفا - یک قهرمانی در سوپر کاپ اروپا - قهرمانی در جام قهرمانی باشگاه ها

خلاصه مورنو توریچلی :
نام : مورنو ( Moreno )
نام خانوادگی : توریچلی ( Torricelli )
تاریخ تولد : 23 ژانویه 1970 ( 38 ساله )
محل تولد : اربا ، ایتالیا
قد : 184 سانتی متر

• مهدی تورین . آتزوري و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یکی از محبوبترین بازیکنان من هستش . مورنو یه سیم خاردار به تمام معنا بود و واقعا در زمان خودش جزو بهترین های اروپا بود . البته معتقدم مورنو به حق خودش در فوتبال نرسید و میتونست خیلی پیشرفت کنه ولی در همون مقطع 6 ساله هم نشون داد که مدافع با ارزش و قابل اطمینانی هستش . مورنو به خاطر خشونت بازیش خیلی معروف بود و البته بخاطر ظاهر جذابش ...

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
یادش بخیر توریچلی هر وقت اسشمو میشنوم یاده میدون مین میافتم که هیچکس نمیتونست ازش رد بشه . سمت چپ یووه رو قبضه کرده بود . این آخریا تو فیورنتینا هم کولاک کرده بود . یادش بخیر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی بازم میگم که استحقاقش بیشتر از این حرف ها بود . مورنو خیلی هم زود از یووه جدا شد و میتونست بیشتر در تورینو بمونه . البته شاید خود باشگاه هم در جدائیش نقش داشت چون تو اون مقاطع بازیکنانی مثل پسوتو خیلی خوش درخشیده بودن و برادران زنونی هم در راه بودن . مورنو در تیم ملی هم 10 بازی ملی داره و در یورو 96 با شماره 9 و جام جهانی 98 با شماره 8 در تیم بود .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

توریچلی بعد از خداحافظی از فوتبال ابتدا فصل 2008 - 2007 در فیورنتینا مربی بوده؛
دز سال 2009 سرمربی تیم Pistoiese شد،
از نیم فصل همین سال هم سرمربی تیم Figline میشه؛ و تا پایان امسال سرمربی همین تیم بود؛
توریچلی جای خودش رو به انریکو کیه زا داد،

• مهدی تورین . آتزوري و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مورنو توریچلی کلا از بازیکنای مورد علاقه ی من بوده و هست.کلا اون تیم 96 همشون برای من محبوب هستن.بینشون توریچلی و راوانلی یه چیز دیگه هستن... کلا همونطوری که بابک گفت،به حق خودش نرسید در فوتبال،درست مثل پَر سفید... خیلی دوست دارم در سطح اول فوتبال ایتالیا ببینمش ولی گویا هنوز قصد نداره حقش رو بگیره
  • مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
البته هنوز زوده ولی ظاهرا تو مربی گری هم به حق خودش نرسید

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
امروز تولد مورنو هست. :drill:
تصویر
tanti auguri di buon compleanno

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

توریچلی گفته از اینکه می بینم ایتالیا مدافعین جوون خوبی داره خوشحالم و این هر ایتالیایی رو به آینده امیدوار می کنه،
ولی هنوز کم تجربه هستند و باید ازشون حمایت بشه،

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
20 می 1998...

توریچلی که با یوونتوس افتخارات فراوانی رو کسب کرد ... بعد از اینکه یووه فینال 1988رو به رئال باخت ..

یووه رو به مقصد فیورنتینا ترک کرد ... و اون بازی با رئال ، .. اخرین بازی توریچلی برای یووه بود ...

توریچلی 6 سال در خدمت یووه بود ... که 230 بازی و 3 گل ثمره حضور این مدافع متعصب بود ..

تصویر

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
توریچلی به نیمکت Grosseto نزدیک شد !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
23 ژانویه ! امروز روزِ تولد 42 سالگی مورنو توریچلی هست. مدافع مستحکمی که موفق شد با یوونتوس 3 بار اسکودتو رو فتح کنه.

تصویر

تولدت مبارک سیندرلا (Cenerentola) !

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6339 ارسال
  • LocationRasht
مصاحبه اخیر توریچلی مدافع دوست داشتنی یووه :

[img width=480 height=288]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/66419253319053176520.jpg[/img]
^ حدود 10 روز پیش هم اومده بود سر تمرین واسه تجدید میثاق :دی

آینده یووتیچ :

« برای فیورنتینا او بازیکنی در حال رشده و نباید بسادگی از دستش بدن. بهرامی رو فروختن و با فروختن او در فلورانس تظاهرات میشه ( :1: ) یووتیچ یکی از آینده دارترین جوونای حال حاضر اروپاست، با اینحال فکر میکنم یووه به بازیکن متفاوت تری نیاز داره. البته شاید کنته دوست داره سبک خاصی بازی کنه که در اون بازیکنان مونته نگرویی اولویت دارن.ولی یووتیچ مهاجم نیس، خصوصیات متفاوت تری داره. بعقیده من یووه به بازیکنایی از جنس ژکو و فان پرسی نیاز داره »

سرنوشت دسترو :

« طبیعیه که در شرایط اقتصادی فعلی باشگاه ها قبل از خرید، سود و ضررها رو بسنجن. دسترو از جمله مهاجمین ایتالیایی که سرمایه گذاری روش نتیجه میده. بازیکنی که میتونه تو هر تیمی خوب کار کنه و فکر میکنم داستان ترانسفرش با تصمیم درست خودش حل شدنیه »

مارکیزیو و شماره 10 یووه :

« میراث شماره 10 بعد از 20 سال حضور دل پیرو در این تیم بر تن هر بازیکنی سنگینی خواهد کرد. فکر میکنم قراردادن این بار بروی شونه های مارکیزیو صحیح باشه، چون او مظهر روح یووه ست. البته جووینکو هم در تمامی رده های سنی برای یووه بازی کرده و میتونه گزینه خوبی باشه. مطمئناً این شماره به کسی میرسه که خون یوونتوسی تو رگ هاش جریان داره، پس برای من مارکیزیو واجد این شرایطه »

برنده اسکودتو :

« یووه یه چیزی بیشتر از بقیه داره. میلان ایبرا و تیاگو سیلوا رو فروخته هرچند قطعاً خریدای جدیدی میکنه، ولی فکر میکنم بیانکونری یک پله بالاتر از بقیه قرار داره »

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
تورییچلی در گفت و گو با توتواسپورت :

کارِرا؟ پشت آنتونیو گرمه ؛ قهرمانی؟ چرا که نه؟

مورنو توریچلی از چرخش در نیمکتِ یووه بین دو دوست و هم بازیِ سابقش , آنتونیو کونته و ماسیمو کاررا , صحبت می کنه.

"کاررا رو شنبه کنارِ زمین دیدم؟ بله و خیلی عجیب بود. اول از همه ، باید بگم بابتِ اتفاقاتی که داره می افته متاسفم. خیلی دوست داشتنیه که پیگیرِ هم تیمی های سابقت ،مثِ آنتونیو و ماسیمو باشی که دارن تیمو اداره می کنن. این تصمیم علت داشت ، اجتناب ناپذیر بود ،این دو نفر برای مدت طولانی با هم در ارتباط بودن و انجام این کار درست بود ؛ با ابن حال من تحت تاثیر گرفتم ، تا حالا [ماسیمو] رو با این لباسا ندیده بودم.

آیا اونا اشتراکایی دارن؟ Lindole [ها؟ :1:] دیوونه ی کاره ، اگه اینجوری نباشید ، اگه به جزئیاتِ بازی های مدرن اهمیت ندید ،جایی که همه جور رقابتی وجود داره، به هیچ جا نمی رسید ، از لحاظِ تاکتیکی و تکنیکی باید تو اوج باشید تا [بتونید] همیشه برای مکان های بالای جدول بجنگید.هر مسابقه یه امتحانه که آخرش همه می خوان یووه رو شکست بدن.

کاررا به اندازه کونته هیجان زده نیست؟ شاید آروم تر باشه ، بله. تو زمین هم ساکت ، اما مصمم بود. از این لحاظ با هم فرق می کنن و مکملِ هم هستن. در واقع ماسیمو کار آنتونیو رو روی نیمکت ادامه میده.خلاصه پشت آنتونیو بهش گرمه.اونا هر دوشون کمال طلب هستن ، بودن و خواهند بود.

یوونتوس به یوونتوسی ها تعلق داره؟ [بله] و این زیباست ، هوادارا ، جامعه [یِ یوونتوسی ها] و پیشکسوتایی که درگیرن ؛ یه زنجیره ی همیشگی رو تشکیل میدن. اینجا اونا بهتون یاد می دن که پیروز باشید و فورا اینو به ذهن می سپارید ، و اینکه دوم شدن هیچ وقت کافی نیست ، [برایِ] هیچ کس. برای اینکه کارتونو انجام بدیم باید تو اوج باشید.کونته اول به عنوان یه بازیکن پیشرفت کرد ، و در اولین تلاشش به عنوان مربی [هم همین طور]. به افتخار فصل پیش که لیگ رو بدون شکست به پایان رسوند.

چشم انداز برای فصلی که داره شروع میشه؟ هدف قهرمانیه ؛ چرا که نه؟ تازه [هدف قهرمانیه چون] یووه باید اینجوری باشه.به علاوه باید به همون سبک و سیاق سالِ گذشته شروع کنیم ؛ با بازی و همین طور شخصیتِ بازیکن هایی که کمتر تحسین می شد. فکر می کنم تیم می تونه نقش مهمی تو اروپا بازی کنه ، اگه فورا بتونیم اون یووه رو پیدا کنیم ، بعدش می تونیم حالشو ببریم[ :1:]

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

[img width=480 height=452]http://2.bp.blogspot.com/-QMeKM6BFeSE/T1B9MMO7LiI/AAAAAAAACh4/Crgotr2ujDI/s640/moreno-torricelli.jpg[/img]

nimi69

nimi69

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
[img width=480 height=360]http://myup.ir/images/00034254741407396416.jpg[/img]

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
امروز 43 ساله شد :rose:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]
مورنو توریچلی مدافع سابق یوونتوس * 1998-1992

تصویر

- خرید اوگبونا یک خرید بسیار جالب خواهد بود. او بازیکنی است که بازی های بسیار خوبی را در تورینو و تیم ملی ایتالیا انجام داده .

- قطعا تمرینات منظم روزانه و بازی در کنار آندرا بارتزالی و لئوناردو بونوچی و البته کیلینی باعث می شود که او بیشتر پیشرفت کند .

- اوگبونا یک مدافع چپ خوب مانند کیلینی است و در آن منطقه بهترین عملکرد را دارد، اما این به این معنی نیست که توانایی بازی در جاهای دیگر را نداشته باشد .

- او هیچ مشکلی در یوونتوس نخواهد داشت, , و تنها ممکن است که چند هوادار تورینو به این انتقال واکنش نشان منفی دهند .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی