Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

دیـنـــو زوف - SuperDino

- - - - -

• Please log in to reply
143 replies to this topic

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

^^^^^

Spoiler

75297937560288538505_thumb.jpg 89081538054170461840_thumb.jpg

[حجم تصاویر: 61 و 96 کیلوبایت]

+ امروز یک مطلبی رو توی یک سایتی خوندم.  :speechless: این رو میدونستید که زوف با انجام 332 بازی متوالی با پیراهن بیانکونری در این زمینه رکورد داره ؟!  :speechless: چقدر صحت داره؟ واقعاً داریم ؟!  :speechless:  :worship: 

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero and 13 others like this

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,492 posts

^

عدد عجیبیه. معنیش اینه که حدوداً هفت-هشت سال حتی یک بازی به دروازه‌بان دوم تیم نرسیده که خیلی دور از ذهنه، یا اینکه نویسنده از کلمه‌ی "متوالی" منظور دیگه ای داشته. کدوم سایت؟

• alexdelpiero, El rey leon, Escanor and 5 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

فکر نمیکنم 332 بازی متوالی فیکس بوده باشه توی یووه ولی طی 11 سال حضورش توی یووه حتی یک بازی لیگ رو هم از دست نداده.330 بازی طی یازده فصل توی لیگ 16 تیمی سری آ.شاید منظور اون افراد بازی توی سری آ بوده.با توجه به 23 بازی انجام شده توی ناپولی و این که مشخصا با این تعداد بازی یه تعداد بازی رو از دست داده بوده،اصلا بعید نیست که 332 بازی متوالی مربوط به بازی توی سری آ بوده باشه.

فصل 72-73 تمام 50 بازی یووه رو فیکس بوده.

فصل 73-74 از 43 بازی یووه فقط 1 بازی کوپا ایتالیا رو بازی نکرده نبوده.

فصل 74-75 تمام 50 بازی یووه رو فیکس بوده.

فصل 75-76 تمام 38 بازی یووه رو فیکس بوده.

فصل 76-77 از 52 بازی یووه 7 بازی کوپا ایتالیا رو بازی نکرده.

فصل 77-78 از 48 بازی یووه 1 بازی اروپایی و 6 بازی از کوپا ایتالیا رو بازی نکرده.

فصل 78-79 تمام 41 بازی یووه رو فیکس بوده.

فصل 79-80 تمام 42 بازی یووه رو فیکس بوده.

فصل 80-81 از 46 بازی یووه فقط 1 بازی توی کاپ Torneo di Capodanoo !!! بازی نکرده.

فصل 81-82 تمام 38 یووه بازی رو فیکس بوده.

فصل 82-83 از 52 بازی یووه فقط 7 بازی توی کوپا ایتالیا رو بازی نکرده.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, L'Avvocato and 5 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

^

عدد عجیبیه. معنیش اینه که حدوداً هفت-هشت سال حتی یک بازی به دروازه‌بان دوم تیم نرسیده که خیلی دور از ذهنه، یا اینکه نویسنده از کلمه‌ی "متوالی" منظور دیگه ای داشته. کدوم سایت؟

این صفحه رو ببینید. یک جایی اون پایینا نوشته: " Most consecutive games for Juventus: Dino Zoff with 332 games

من وب سایتش رو چک کردم، خیلی سایت عجیبیه  :39: به نظر خیلی وقته آپدیت نشده، فکر کنم از فصل 2008-2007 به این ور  :1:  :fp: ولی تا همین تاریخ آرشیو آمار، عکس و اخبار قدیمی خیلی خوبی داره !   :notbad: 

+ یک عکس زیبا از زوف با جام جهانی 1982

64211744863579024150_thumb.jpg

[حجم: 120 کیلوبایت]

زوف در سن 40 سالگی با برنده شدن در این جام، به عنوان مسن ترین  :1: (این اصطلاحشه دیگه  :1:) بازیکن این کاپ رو برنده شد

توی این تورنمنت 2 تا کلین شیت کرد و در پایان به عنوان بهترین دروازه بان جام انتخاب شد...

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero and 4 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

اخیراً مشکلاتی برای سلامتی زوف دروازه بان اسطوره ی بانوی پیر ایجاد شده بود که خوشبختانه بنا به گفته ی وب سایت باشگاه نگرانی در مورد وضعیت سلامتی او وجود ندارد و در حال بهبودی است.

زوف در دوران حرفه ای خود به عنوان دروازه بان یوونتوس، شش عنوان اسکودتو، دو عنوان کوپا ایتالیا و یک عنوان جام یوفا را در کارنامه ی خود دارد. همچنین، زوف با هدایت یوونتوس در فصل 1990-1989 به عنوان قهرمانی جام یوفا و کوپا ایتالیا رسید. در عرصه ی ملی نیز زوف عنوان قهرمانی در جام جهانی 1982 و جام ملت های اروپا در سال 1968 را در کارنامه ی خود دارد.

15820360811087978545.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan and 14 others like this

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

دینو زوف درمورد دورانی که در بیمارستان بستری بوده صحبت کرده :

مهم ترین سیو زندگی ام بود!

• برای اولین بار در زندگی ام ، من واقعا ترسیده بودم.حتی از وقتی که در فریولی بچه بودم و در طول جنگ بمباران می شدیم هم بدتر بود.در سن دو سالگی شما کامل متوجه نمی شوید که چه اتفاقی دارد می افتد ، اما در ۷۲ سالگی همه چیز را به خوبی درک می کنید.وقتی می گویم ترسیده بودم ، به خاطر خودم نبود ، بلکه به خاطر اطرافیانم ، همسرم و پسرم ، نوه هایم.خانواده ام در اصل.این که من از جمعشان برم به آنها اسیب می زد.
  • من برابر سرنوشت به شکل ذهنی قیام کردم.می دانید ، مغز انسان می تواند دچار معجزه شود.بقیه اش بر عهده ی تیم پزشکی بود که ویروس لعنتی را تشخیص دادند که قبل از اینکه به قلبم برسد داشت مرا فلج می کرد.
  • خوشبختانه ، حالا همه ی این چیزها گذشته و این مهم ترین سیو زندگی من بود.
  • یک شب من دو تا شبح را کنار تختم دیدم ، که صورت گائتانو شیره آ‌و انزو بیرزوت را داشتند.هر دوی آنها لبخند می زدند.من خواب نبودم ، رویا نبود.به آنها گفتم : 'حالا نه ، هنوز نه.' و هنوز اینجا هستم.

• GioVanni Agnelli, mory, Atomic Ant and 13 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

سوپر دینو :

• دوناروما کیفیت فوق العاده ای دارد که به او اجازه می دهد در ۱۶ سالگی در سری آ‌ بازی کند.انگار مقدر شده که او به دروازبان بزرگی تبدیل شود.
  • ما جز مدعیان یورو نیستیم ، اما در تاریخمان همیشه نشان داده ایم که وقتی انتظارات از ما بالاست ، مشکل داریم.تیم ما محدودیت هایی دارد  ، و مطمئنا تیم هایی هستند که از ما قوی ترند ، اما پیروزی برای همه اسان نخواهد بود.
  • دفاع یوونتوس بنای محکمی دارد که می توان تیم ملی را بر روی آن ساخت ، اما ارزش زیادی باید برای کار انتونیو کونته قائل شویم که باعث شده تیم ملی ما خوب بازی کند.
  • یوونتوس مدعی اصلی است که می تواند در پایان دور دوم قهرمان شود.آنها به صدرنشینی عادت دارند ، اما فیورنتینا و اینتر هم خیلی مستحکمند.ناپولی بسیار خوب بازی می کند ، اونها خیلی نزدیکند  ، اما فکر می کنم رم  از بقیه دورتر است.
  • نبودن بوفون در لیست ۶۰ نفر نهایی؟ درست است که باید به قهرمانانی که موقعیت های زیادی خلق می کنند و گل های زیادی می زنند پاداش داد.دروازبان ها موقعیت ایجاد نمی کنند ، حتی اگر شایسته باشند.به نظر من درست است که بازیکنان خلاقی مثل رونالدو  و مسی جایزه را ببرند. من در سال ۱۹۷۳ دوم شدم اما خوشحالم که یوهان کرایوف من را شکست داد.

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero and 8 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts

مونشن گلادباخ - یوونتوس ، لیگ قهرمانان اروپا ، مرحله یک هشتم نهایی فصل 76-75  | ورزشگاه دوسلدورف  |  دینو زوف و فرانچسکو مورینی ، بعد از اینکه یوپ هاینکس دروازه زوف رو باز کرد

57794812924017585559.jpg

یوونتوس این بازی رو 0-2 باخت و بازی برگشت هم تو ایتالیا 2-2 شد تا یووه در نهایت حذف بشه 

• Bianconero Amore, Escanor, Massimiliano Allegri and 8 others like this

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts

دینو زوف کبیر 74 ساله شد

67981204762598784758.jpg

87440635206303404681_thumb.jpg

60304857739295703630_thumb.jpg

• eⁿzº, alexdelpiero, L'Avvocato and 9 others like this

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts
زوف: « امیدوارم بوفون رکورد من را بشکند.»

99565584526255260333_thumb.jpg

[ حجم تصویر: 30 کیلوبایت]

دینو زوف دروازه باشگاه یوونتوس امیدوار است جی جی بوفون با کلین شیت در دیدار مقابل ساسولو رکورد او را بشکند و حتی بتواند بالاتر از سباستیانو روسی رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند. زوف با کسب رکورد 903 دقیقه بدون گل خورده در حال حاضر در رتبه ی دوم پس از سباستیانو روسی قرار دارد که با 929 دقیقه در صدر این لیست قرار گرفته است.

پیروز 2‐0 مقابل آتالانتا 93 دقیقه دیگر را به رکورد بوفون اضافه کرد و حالا او با یک کلین شیت دیگر در مقابل ساسولو در روز جمعه می تواند او را بالاتر از رکورد زوف قرار دهد.

دروازه بان سابق بیانکونری در مصاحبه با وب سایت دی مارتزیو در این مورد گفت:

" رکوردها برای شکسته شدن ساخته شده اند. همان گونه که رکورد من توسط سباستیانو روسی شکسته شد بوفون نیز می تواند موفق به انجام آن شود. مطمئناً می دانیم که در حال حاضر بوفون می تواند به رکورد من برسد و حتی رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند که امیدوارم این کار را انجام دهد. او دروازه بان شماره یک دنیا است و در حال حاضر در میان بهترین ها قرار دارد. امیدوارم جی جی در این بازی گلی دریافت نکند، نه تنها برای این لیست، بلکه به خاطر روند شکست ناپذیری که می تواند به بوفون برای کسب اسکودتوی متوالی پنجم کمک کند که برای او بسیار مهم خواهد بود."

پس از یک شروع ضعیف در ابتدای فصل، حالا بانوی پیر خود را در صدر جدول سری آ می بینید، اما زوف معتقد است هنوز رقابت بر سر قهرمانی به پایان نرسیده است. او در این باره گفت:

" یوونتوس فرصت بزرگی در اختیار دارد، آن ها چیزی بیش تر از ناپولی در اختیار دارند، اما هنوز ضمانتی برای قهرمانی وجود ندارد، به خاطر اینکه ناپولی به این زودی ها تسلیم نخواهد شد. اعتبار این بازگشت استثنایی به صدر جدول، به طور مساوی بین آلگری، بازیکنان و همچنین مدیریت باشگاه تعلق می گیرد که با اعتماد به نفس به مسیر ادامه داده و هرگز نسبت به توانایی های سرمربی خود شک نکردند."

یوونتوس در بازی برگشت لیگ قهرمانان باید در ورزشگاه خانگی بایرن مونیخ به مصاف این تیم برود:

" تصور می کنم که بازی در لیگ قهرمانان دشوارتر از سری آ است. بایرن مونیخ در خانه حریف بسیار سرسختی خواهد بود و آن ها در تورین نشان دادند حریف قدرتمندی هستند.  اعتماد به نفسی و غروری که دلیل بازگشت یوونتوس به کورس قهرمانی در سری آ بود، برای موفقیت در لیگ قهرمانان کافی نیست، در این جام چیزهای بیش تری نیاز است."

58694344135474680391.jpg

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra and 5 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

اسطوره 75 ساله شد

n_juventus_dino_zoff-3954180.jpg

• mory, alexdelpiero, El rey leon and 3 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

7kmq_8eaf8e337d70acc2d65ffb18afe36201.jp

یک اسطوره ی واقعی. کسی که 10 فصل پیاپی، حتی یک بازی لیگ رو از دست نداد.

تولدش مبارک

• mory, alexdelpiero, El rey leon and 1 other like this

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

دينو زوف در گفتگو با Il Corriere della Sera گفته: «اگر الگري با بيانكونري‌ها بماند، يووه هشتمين اسكودتو را نيز كسب خواهد كرد.»

• tecra, Camel Blue and اون که من دوسش دارم like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

دينو زوف در گفتگو با Tuttomercatoweb

دروازه‌بان سابق تيم ملي ايتاليا و باشگاه‌هاي يوونتوس در سالهاي 1972 تا 1983 + سرمربي يووه از سال 1988 الي 1990

يوونتوس و اسكودتو

كسب حداكثر امتيارات ممكن در سه هفته نخست نشان از سازمان يافتگي تيمي و قدرت تاكتيكي يوونتوس در شروع فصل جديد است. رم، ناپولي، اينتر، ميلان و لاتزيو را در يك سطح ديدم؛ آنها مي‌توانند اصلي‌ترين رقباي يوونتوس در رقابت‌هاي اين فصل باشند.

يوونتوس و مجبوبيت

محبوبيت يووه را نبايد به خاطر دو بار حضور اين تيم در فينال ليگ قهرمانان اروپا و يا خريد رونالدو محدود كنيم. يوونتوس نه در سالهاي اخير بلكه از دهه‌هاي گذشته تاكنون همواره يكي از باشگاه‌هاي پر طرفدار در دنيا بوده است.

كريستيانو رونالدو

در فصل‌هاي گذشته نيز شاهد دير روشن شدن موتور گلزني كريستيانو رونالدو بوده‌ايم؛ به همين خاطر فكر نمي‌كنم مشكلي در اين خصوص وجود داشته باشد. نگران نباشيد او در همان لحظاتي كه نياز است با گلزني‌هايش به يوونتوس كمك خواهد كرد.

كلوديو ماركيزيو

سالها از پس هم مي‌گذرند و هر بازيكني بايد بهترين تصميم را براي آينده ورزشي‌اش بگيرد. خوشبختانه بازيكني مثل ماركيزيو هنوز فرصت كافي براي بازي در سطح عالي و افزودن عناوين و افتخارات جديد به ويترين افتخارات ورزشي‌اش را دارد.

سنگربان شماره يك آتزوري

طبق آنچه تاكنون از سيريگو، پرين و دوناروما ديده‌ام، بايد بگويم هر سه آنها شايستگي پوشيدن شماره يك تيم ملي ايتاليا را دارند؛ با اين حال نظر نهايي بي‌ترديد از آنِ روبرتو مانچيني است.

mj27_112815-soccer-italy-dino-zoff-forme

• mory, tecra, amirali2001 and 5 others like this

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

اما اهمیت زوف در دوران مربیگریش 

سعی میکنم خلاصه بنویسم که حوصله داشته باشید بخونید 

..............................................................

با تراپاتونی 85.86 بین قاره ایIntercontinentale_.gif و لیگ  Campionato_.gifرو بردیم 

بازیکن شاخصمون پلاتینی - لائودروپ (اولین فصلش ) الدو سرنا (فصل اولش)

تراپ رفت 

86.87 رینو مارچستی بدون جام 

پایان فصل پلاتینی و  الدو سرنا رفتند

87.88 رینو مارچستی بدون جام 

88.89  زوف بدون جام

89.90 زوف  جام حذفی CoppaItalia.gif و یوفا CoppaUefa.gif

درسته که نتونست لیگ رو برنده بشه و نسبت به تراپ ضعیفتر بود ولی همینکه بعد از 3 فصل و در نبود پلاتینی جام گرفت میتونه مقبول باشه 

بازهم اثر مثبت زوف رو بخوایم بررسی کنیم 

اینه که بعد از خروج زوف هم  به مدت دو فصل هیچ جامی نداشتیم تا اینکه تراپاتونی یوفا رو سال 93 برد 

lqrz_juventus_fc_1989-90_-_coppa_italia_

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 12 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,060 posts
  • LocationKhorram Abad
دینو زوف 77 ساله شد!

gmh_20190228_120713_thumb.jpg
6qi7_20190228_120655_thumb.jpg
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 10 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1,394 posts
  • Locationقزوین

دینو زوف 77 ساله شد!

gmh_20190228_120713_thumb.jpg
6qi7_20190228_120655_thumb.jpg

مبارک باشه

ماشالا بزنم به تخته جوانیاش چه خوشتیپ بوده.
ما بیشتر عکسای 40 سالگیش توجام جهانی اسپانیا رو دیده بودیم  :22:

• mory, eⁿzº, Aminvo and 5 others like this

adp.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

a1dc_foto-2-2.jpg

Luigi Mastrangelo

این والیبالیست مشهور ایتالیا ... از علاقه مندیهای منه 

یه دیونه تمام عیار

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo and 3 others like this

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

لطفا یکی از دوستان فارسی سلیسش رو بنویسه

. Dino Zoff diceva che lo 'Stile Juve' non è un 'di più' che la Juve ha, ma qualcosa che agli altri manca.

• Aminvo and amirali2001 like this

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

دينو زوف

يووه و اينتر خوب تقويت شده‌اند؛ هرچند فكر روند جذب بازيكن‌شان در ماركت تابستاني همچنان ادامه دارد.

با اينكه اختلاف امتياز آنها در فصل گذشته بسيار ناچيز بود اما فكر كنم اينترِ آنتونيو كونته در اين فصل به اوج خودش نزديك شود و جنگي پاياپاي با بيانكونري بر سر كسب اسكودتو داشته باشد.

• mory, D E L P I E R O and اون که من دوسش دارم like this

Ti seguiremo anche noi

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users