پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

عــمــر ســیــووری - El Cabezon

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال
اولین رقابت اروپایی یوونتوس در جام اروپا :

دومین هتریک عمر سیووری

یوونتوس به عنوان قهرمان لیگ ایتالیا و تنها نماینده ایتالیا در این مسابقات برای اولین بار شرکت کرد،
اسامی بازیکنان یوونتوس در جام اروپا 1959 - 1958 : گارزنا - ماترل - سارتی - کاستانو - واواسوری - مونتیکو - امولی - کرواتو - کلمبو - لئونچینی - لوجودیچ - ولتالینا - نیکوله - استاکینی - استیوانلو - راسونا - بونی پرتی - سیووری - چارلز
سرمربی یوونتوس : لوبیشا بروچیچ،

چهارشنبه ودر 24 سپتامبر 1958 یوونتوس در ورزشگاه کوموناله به مصاف تیم اتریشی وینر اسپورت کلاب رفت،
مثلث زهردار یووه در همون دقایق اول اثر خودش رو گذاشت و عمر سیووری در دقیقه 2 اولین گل تاریخ یوونتوس رو در این مسابقات وارد دروازه حریف کرد،
اما 6 دقیقه بعد والتر هوراک مهاجم ملی پوش اتریشی دروازه یوونتوس رو باز کرد،
بازی با همین نتیجه به پایان رسید در نیمه اول
با آغاز نیمه دوم و بعد از گذشت 11 دقیقه، بازم این عمر سیووری بود که گل زد و یوونتوس رو پیش انداخت،
در دقیقه 62 نیز عمر سیووری هتریک کرد تا یک رکورد جاودانه رو به اسم خودش ثبت کنه،
یوونتوس با همین نتیجه 3-1 وینر اسپورت کلاب رو برد در بازی رفت،

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سومین هتتریک عمر سیوری

فصل 1958.59، هفته 24،،، 22 مارس 1959، استادیوم کوموناله تورین

یوونتوس 3
فیورنتینا 2

بازیکنان یووه :
واواسوری - کورادی - گارزنا - فلاویو امولی - ارنستو کاسانو - کولومبو - موچینلی - بونی پرتی - برونو نیکوله - سیووری - استیوانلو

مربی :
تئوبالدو دپترینی (بازیکن سابق یووه)

یووه 58.59

تصویر
تصویر [i]

این هتریک سیوری از اون هتریکهاست !!
یعنی اینکه هر گل از این سه گل به اندازه یه برد ارزش داشته.
و همچنین فیورنتینا در انتهای فصل دوم میشه و یووه چهارم .

از جمله بازیکنان فیورنتینا هم میتونیم به دروازه بان سرشناسشون یعنی " انریکه آلبرتوزی " اشاره کرد.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
حذفی ایتالیا .... مرحله یک هشتم ... فصل 1958.59........ کوموناله

یوونتوس 6 الساندریا 2

بازیکنان یووه :

متریل _ کورادی _ فوین _ گارزانه _ فراریو ( پیترو آکاردی ) _ لئونچینی _ پالمر _ استیوانلو _ چارلس _ سیووری _ ستاچینو

گلها :

سیوری سه گل
:1:

چارلس سه گل :1:

مربی :

تئوبالدو دپترینی

یووه در این بفصل .. قهرمان حذفی ایتالیا میشه ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
هفته 19 سری آ ....... فصل 1959.60....... کوموناله .......24 فوریه 1960

یوونتوس 5 پادوا 1

بازیکنان یووه :

واواسوری . گارزنا . بنیتو سارتی . فلاویو امولی . سرجیو کرواتو . لئونچینی . نیکوله . بونی پرتی . چالس . سیوری . ستاچینی

گلها :

تصویرتصویر

سیوری سه گل

جیانفرانکو لئونچینی و چارلس یک گل

یوونتوس 59.60

تصویر

مربی :
کارلو پارولا

کاپتان :

بونی پرتی

در انتهای فصل ، یووه برای یازدهمین بار ، قهرمان ایتالیا میشه و فیورنتینا دوم میشه ...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
:1: انصافا این چند وقت هر چی پست ار محمد راجع به مثلث مرگار خوندم توش حرف از هتریک بود و ... خدایی کی بودن اینا ؟ :1: سیوری 3 تا گل میزنه 3 تا پاس رو چالز میده چالز 3 تا میزنه اون یکی پاساشو داده :1: یییهو بونی پرتی هم از راه میرسه یه هتریک میزاره تنگش :1: فک کنم اون زمون مربی یه سیگار برگ میزاشته کنج لباش و پاهاش رو مینداخته رو هم و دود میکرده فقط :np: :1: یه خورده منطق نداشتن اینا ، تا جا داشته و میزدن :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
هفته 27 سری ا ایتالیا ... 17 آوریل 1960...... فصل 59.60 یووه 4 ناپولی 2 گلها : سیووری سه گل و چارلس یک گل سیووری در این فصل بهترین گلزن سری ا شد ... در مسابقات مختلف 32 گل برای یووه ثبت کرد ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سایر هتتریکهای سیووری : فصل 1960.61..........یووه 5.1 اودینسه رو شکست میده که سیووری سه گل میزنه ... فصل 1960.61......... یووه 4.2 بلونیا رو شکست میده که سیووری سه گل میزنه .... فصل 1960.61......... یووه 4.0 ناپولی رو شکست میده که سیوری سه گل میزنه..... فصل 1960.61......... یووه 9.1 اینتر رو شکست میده که سیوری 6 گل میزنه ...... فصل 1962.63.......... یووه 6.3 آتالانتا رو شکست میده که سیوری سه گل به ثمر میرسونه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

سیووری سابقه اخراج از بازی رو هم داشته...

تصویر

1

- فصل 58.59 و در بازی ای که یووه 3.2 اینتر رو شکست میده سیوری بهمراه اموبرتو کولومبو اخراج شده ...هفته 28

2 - فصل 59.60 در مسابقه ای یووه اینتر رو با یه گل شکست میده ... سیوری از زمین اخراج شده ...هفته 11

3 - فصل 59.60 در بازی با اتالانتا ... یووه شکست میخوره و سیوری هم اخراج میشه .... هقته 21

4 - فصل 60.61 و دور رفت لیگ ایتالیا ... یووه بازی رو 4.3 به میلان و در کوموناله میبازه که از یووه سیوری و از میلان چزاره مالدینی اخراج میشن ... 6 نوامبر 1960

جالبه یه گل هم توی این بازی میزنه و اخراج میشه ...

تصویر

[right]5 - فصل 61.62 هم در بازی با تورینو اخراج میشه ... یووه یک به هیچ میبازه ... هفته 7

6 - فصل 61.62 و وقتی یووه با سمپدوریا در زمین حریف داشته و یک به هیچ باخته ... از زمین بازی اخراج شده ..

7 - فصل 63.64 در بازی علیه سمپدوریا اخراج میشه .. یووه 1.0 پیروز شده

8 - فصل 63.64 هم در بازی با مسینا اخراج شده .. یووه یک به صفر باخته ...

[

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
درخشش سیوری و بونی پرتی در بازی با ناپولی .. فصل 1960.61

یووه این فصل قهرمان ایتالیا شد ..

کلیپ این بازی :

ناپولی 0 یوونتوس 4

گلها:
سیوری . بونی پرتی . سیوری . سیوری

مربی تیم هم .. کارلو پارولا بوده ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سیوری بعد از 8 سال بازی در یوونتوس .. درسال 1965 یوونتوس رو ترک کرد .. بعد از حضور هره را در پست مربیگری یووه ، سیوری کمتر به بازی گرفته شد و کمتر هم گل زد و اون تصمیم گرفت در انتهای فصل 64.65 از یوونتوس بره ... سیوری برای یوونتوس259 بازی و 174 گل زد ..

و در تاریخ 23 می 1965 یوونتوس رو به مقصد ناپولی ترک کرد .. اخرین بازی رو در مقابل فوجیا انجام داد که یووه یک به هیچ باخت ..

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سیوری با پیراهن ناپولی 4 بار علیه یووه بازی کرد که گلی رو نتونست به یووه بزنه ... اما توی این بازیها یووه 2 بار به ناپولی باخت.. در اخرین بازیش هم سیوری از بازی اخراج شد ... توی اون بازی زوف و سیوری از اعضای ناپولی بودن که ناپولی 2.1 برد ...فصل 1968.69

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در مورد اون سيلي معروف كه از جان خورده ، البته كه زياد جدي نبوده و صرفا جهت شوك دادن بوده :1: ، اما به وضوح معلومه جرات نداره حرفي بزنه بهش و سكوت ميكنه و منتظره تا يكي بياد جدا كنه :lol: ---- از نظر تكنيك ، بخوايم با هر بازيكن حال حاظر مقايسه اش كنيم يه مقدار به حق عمر سيووي ظلم كرديم . زياد ازش بازي نديدم ، اما همونايي كه ديدم هوش از سر آدم ميبره ! تو يه صحنه ٢ بازيكن رو ٣ مرتبه با هم دريبل ميده :np:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
[img width=480 height=314]http://tehranpic.net/download.php?img=584864[/img]

juve milan در comunale
فک میکنم مربوط به سال 61 باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال

24 آگوست 1958 روزی بود که شماره 10 جدید یوونتوس باید به میدان می رفت. هواداران زیادی به Biella اومده اومده بودند تا رقابت تیم اصلی یوونتوس رو با ذخیره هاش ببینند.
گاهی یک بازی دوستانه پیش از فصل هم میتونه جذابیت و هیجان زیادی رو به بیانکونری ها بده و 24 آگوست 1958 یک روز فراموش نشدنی برای این طرفداران بود. بازی بین تیم اصلی و ذخیره های یوونتوس در نیمه اول با درخشش سیووری به پایان رسید، او هتریک کرد و یک گل دیگه رو بونی پرتی به ثمر رسوند. نمایش سیووری همه رو به وجد اورده بود. شماره 10 جدید یووه فقط یک نیمه بازی کرد.
در نیمه دوم پالمر و نیکوله 2 گل دیگه زدند و یووه این بازی رو 6-0 برد.

امروز بود که تاریخ جدیدی برای یووه رقم زده شد، یوونتوس با رهبری امبرتو آنیلی مثلثی رو در تیمش تشکیل داده بود که تاریخ ساز شد. بونی پرتی - چارلز - سیووری.

24 آگوست 1958 رو نه فقط اون مردم، بلکه هیچ یوونتوسی فراموش نمی کنه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
سیوری چهارمین گلزن برتر تاریخ یووه است .
سیوری توپ طلا رو برده.
در زمان خودش گرانبهاترین بازیکن بوده در نقل و انتقالات .

اما درسال 1965 و با نامهربانی مدیران و مربی تیم یعنی Heriberto Udrizal Herrera ( هره را ) از یووه جدا شد و به ناپولی رفت .
هره را فقط یک فصل تونست با " سیوری " کنار بیاد و در انتهای فصل 1964.65 عذر سیوری رو خواست تا این بازیکن با ناراحتی از یوونتوس جداب بشه.
یوونتوس در اخرین فصل حضور سیوری و در حالی که بازوبند کاپتانی بر بازوی سیوری بود تونست قهرمان حذفی ایتالیا بشه .

تصویر
Herrera
http://cfs4.tistory....DAwMDAwMC5qcGc=

Sivori

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
سه صفحه تاپیک رو خوندم ، دیدم کسی به این نکته اشاره نکرده. به صفحه ویکیپدیای سیووری که برید و به قسمت Quotes (نقل قول ها) که توجه کنید ، به صحبت های جالب بونیپرتی در مورد سیووری می رسید ... " بازی کردن در کنار او لذت فوق العاده ای داشت. جان چارلز مهاجم هدف بود و سیوری از فضاهای خالی برای به مشکل انداختن مدافعان حریف استفاده می کرد. عمر جوراب های ورزشی خود را تا مچ پاهایش پایین می کشید ، بدون هیچ محافظی ، تا نشان دهد ترسی از مدافعان ندارد. او روحیه ی پیروزی خواهی باور نکردنی ـی داشت. " روحش شاد ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21139 ارسال
این نقل قول رو من به یک بیان دیگه ای شنیده بودم، ولی ممنونم محمد، نقل قول زیبایی بود.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اله و سيوري شباهتهاي زيادي دارن !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
آره ، دقیقاً محمد ! یوونتوس ، همونطوری که داره اله رو از دست میده ، سیووری رو از دست داد. سیووری کسی بود که 18 سال برای یوونتوس زحمت کشید ، دوید و عرق ریخت و بعد از گذشت 18 سال ، خیلی راحت در های خروجی باشگاه بهش نشون داده شد ... ! امیدوارم هرگز و تا ابد دیگه چنین اتفاقی برای اسطوره های یوونتوس نیفته ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اميدوارم از نحوه جدايي سيوري از يووه درس بگيريم ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی