پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــیــشــل پــلــاتــیــنــی - Le Roi

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
149 پاسخ برای این موضوع

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

19 سپتامبر 1982
یعنی 33 سال پیش
پلاتینی :worship:  تازه وارد اولین گلش رو برای یووه تو سری آ در برابر چزنا به ثمر رسوند

تو اون بازی که یووه 2-0 بازی رو برد بتگا دقیقه 47 و پلاتینی دقیقه 62 برای یووه گلزنی کردند
.
نکته اینجاست که یووه فصل قبلش 20 امین قهرمانی و دومین ستاره ی طلایی رو گرفته و این فصل رم با اختلاف 4 امتیازی قهرمان شد و دومین اسکودتوی تاریخش رو کسب کرد
.
پلاتینی اخر همین فصل بود که اقای گل سری ا شد با 16 گل
و از همین جا دوران حکومت پلاتینی بر اروپا شروع شد
سه سال پشت سر هم اقای گل سری آ
سه سال پشت سر هم توپ طلا

....

البته این پستو فردا باید میزاشتم تا دقیق بشه 33 سال پیش

اما ترسیدم یادم بره امروز گذاشتم :1:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

میشل پلاتینی رییس یوفا درباره ی دریافتی اش از رییس فیفا سپ بلاتر توضیح می دهد.

چند ساعت پیش فاش شد که هافبک سابق یوونتوس حدود ۱.۸ میلیون یورو از سپ بلاتر دریافت کرده است مبلغی که مدعی العموم سوئیس از آن به عنوان وجه نادرست یاد کرده بود.و آن را جزئی از کاوش برای فساد جاری فیفا می داند.

• من امروز توسط مسئولان سوییسی بازخواست شدم تا اطلاعاتی مربوط به بازجویی های جاری پیرامون فیفا در اختیارشان قرار دهم.
  • من همیشه برای حمایت از این مسئولین در این بررسی ها صریح بوده ام و به همین دلیل کاملا با آنها همکاری کردم.
  • درمورد این پرداختی که به من شده ، باید بگویم که مربوط به ماری بود که من تحت یک قرارداد با فیفا انجام دادم و بسیار خرسندم که توانستم تمام مسائل مربوط به آن را با دست اندرکاران توضیح دهم.

پلاتینی به عنوان یک شاهد مورد سوال قرارگرفته و هیچ جریمه ای شامل حال او نشده است.

تاوکیو قبلا از پلاتینی برای ریاست فیفا حمایت کرده است.

پ.ن : حالا اگه ایتالیا بود ، به خاطر عدم انجام کاغذبازی های مورد نظر فدراسیون ۴-۶ ماه محروم می شد ، سیرک عدالت ورزشی در جنگل های ایتالیا :2laugh:

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Florin

Florin

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1634 ارسال

یورو نیوز ساعتی پیش اعلام کرد پلاتینی بزرگ توسط دادستانی آمریکا به مدت 8 سال از تمام فعالیت های فوتبالی محروم شده است... البته به نظر حق اعتراض به این رای برای پلاتینی محفوظ هست...

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 2907 ارسال

نوع خلافکاری اش چی بوده؟

• Georgia , Florin و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است

زندگی در جهنم اول

hoceynjuventini

hoceynjuventini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 630 ارسال
  • Locationshiraz

نوع خلافکاری اش چی بوده؟

فساد مالی دریافت رشوه
  • Florin و مهدی تورین . آتزوري از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

متاسفانه با ورودش به مدیریت وجهه ی خوبش را خراب کرد

• Bianconero Amore, افشینز ثلتون فن, Alex2003 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 2907 ارسال

باید جزییات تخلفات را افشا کنند فکر کنم تهلفات سنگینی دارند..

باید یک سازمان حراست در فیفا و یوفا احداث کنند..

پلاتینی در مربی گری فرانسه هم ناکام ناکام بود اما در فوتبال هنوز هم حرکاتش ببینید لذت بخش است و جالب

• Bianconero Amore, El rey leon, افشینز ثلتون فن و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

زندگی در جهنم اول

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ساندرو ورزونی :

• به عنوان یک یوونتوسی اینکه پلاتینی جذب بلاتر شده باشد ، حالم را به هم میزند! اگر در آن جو باشی  به سادگی در لجن فرو می روی.به نظر من بین این دو نفر تفاوتی وجود دارد ، اگرچه رابطه ی بین این دو نفر به نظر اجباری می رسد ( بعد از فشارهای قطر برای میزبانی جام جهانی ) و مشخص بود که موضوع حول پول می چرخد ..."

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

The Stranger

The Stranger

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال

امروز تولد عمو میشل بود!

تولدت مبارک مرد افسانه ای :8:

se20ifyjcm2d0adkeu9y.jpg

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

HvfTcLl.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

عضو جدید

• اعضا
  • 20 ارسال

از اونجایی که قرارداد پلاتینی و سنت اتین منقضی شده بود

یوونتوس موفق شد فقط با پرداخت یک مبلغ اسمی برای یکی از بزرگترین بازیکنان جام جهانی 1982 و تاریخ فوتبال،پلاتینی رو به خدمت بگیره .

رئیس بزرگ و ماندگاریوونتوس(president Gianni Agnelli) در عظمت این خرید و مبلغ کمی که برای این انتقال داده بودندگفته بود که :

پولی که برای این انتقال ،دادیم فقط برای یک تکه نان بود 

9b6ac8bcac697fda2d83d9d7ec810ee9.jpg

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی