پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جورجو كيه‌لينی - Chiello

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1938 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

از مشکلات کیلینی اینه همین کهبه هیجده حریف رسید اونجا عملکردش صفر میشه

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
اولین کاپی که به عنوان کاپیتان اصلی بالا میبره :8:

سه تا دیگه هنوز مونده ...
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال
دقت کردید بازی با پاش چقدر پیشرفت کرده؟ قدیما توپ میرفت زیر پاش استرس کل وجودمو میگرفت
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6360 ارسال
  • LocationRasht

« نه نه! کاملاً برعکسه. باهاشون خوش رفتاری میکنه. بعد بازی با آرک میلیک صحبت کردم و بهم گفت سخته بتونی از کیه لینی متنفر باشی؛

چون شوتت میکنه و بعدش یچیزی تو این مایه ها میگه : 'آخ آخ من واقعاً متاسفم (ببخشید)، من واقعاً متاسفم... :6: »

4A032ED000000578_5486113_image_a_201_152

~ شزنی در مورد اینکه آیا کیه لینی کثیف بازی میکنه و با حرفاش میره رو اعصاب حریفاش...

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

^^^  :1:  :21:  :53:

---

موراتا همیشه از کیه لینی میترسیده.. اگه بره اتلتیکو و جلوی یووه بازی کنه امیدوارم از ترس نزدیک محوطه ی یووه نشه

• Orphée, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
با ی اختلاف خیلی مناسبی از نظر من اوج کیلینی از اوج فردیناند و پویول و تری و هیپیا و یاپ استام و ویدیچ و گودین و ماتراتزی و پیکه و هوملس و بواتنگ و کمپانی و کمپل و ساموئل و سیلوا و لوییز و مرته ساکر و حتی راموس و خیلیای دیگه که الان یادم نمیاد اسماشون بهتر بوده در حقیقت تو ۱۰ سال اخیر بهترین مدافع جهان و توی ۲۰ سال اخیر جز ۵ تای اول هست تو رقابت با کاناوارو و یکم ضعیف تر نستا و مالدینی
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران
@Camel Blue

با ی اختلاف خیلی مناسبی از نظر من اوج کیلینی از اوج فردیناند و پویول و تری و هیپیا و یاپ استام و ویدیچ و گودین و ماتراتزی و پیکه و هوملس و بواتنگ و کمپانی و کمپل و ساموئل و سیلوا و لوییز و مرته ساکر و حتی راموس و خیلیای دیگه که الان یادم نمیاد اسماشون بهتر بوده در حقیقت تو ۱۰ سال اخیر بهترین مدافع جهان و توی ۲۰ سال اخیر جز ۵ تای اول هست تو رقابت با کاناوارو و یکم ضعیف تر نستا و مالدینی

با احترامات فایقه :دی
از این لیست : پویول و هوملس رو در سطح پایین تری نسبت به کیلینی نمیدونم .‌
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

کاری به نظرت ندارم فقط دلت اومد اسم دکتر رو با بچه خوشگل (سامی هیپیا) کنار هم بزاری؟!  :fp:  خیلی خوش استیل بود لعنتی.. شبیه علیرضای خودمون ولی پایینتر  :39:

• Orphée, Aminvo, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
شخصا راموس و پیکه و پویول رو به عنوان مدافع در حد ویکتور والدز به عنوان دروازه بان می دونم!
به نظرم همشون شدیدا هایپ شده هستن به عنوان یک مدافع!
  • Orphée, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران
^
نظر شما محترم و در مورد پیکه و راموس هم با شما موافق هستم .
ولی اگر بازی های پویول رو در سنین جوانی دیده باشید ، اسم پویول و کنار راموس و پیکه نمیارید .
پویول از نظر من سطح بالاتری نسبت به راموس و‌پیکه داشت و علاوه بر رهبر خط دفاع بودن در نبرد های تن به تن هم واقعا هر مهاجمی رو آزار میداد .
یادمه اوایل دهه ۲۰۰۰ یک مدت دفاع راستم بازی کرد برای بارسا ، واقعا خیلی خوب بود .
من تعصبی روی بارسا ندارم و طرفدارش نیستم
ولی شخصا اونجه که دیدم و عرض کردم .
  • Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نيكولا لگروتاليه در گفتگو با La Gazzetta dello Sport

كيه‌ليني مثل يك شراب چند ده ساله‌ است؛ هرچه مي‌گذرد بهتر مي‌شود.

76f_images.jpg

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

به گزارش "ورزش سه"، 

کیلینی در ادامه گفت:" در شصت دقیقه اول به نظر من شاهد ضعیف‌ترین عملکرد یووه در فصل جاری بودیم. ما این اواخر انرژی زیادی مصرف کردیم و سفر به جده عملا ریتم تیمی ما را مختل کرده بود. ولی مهم این بود که هر طور شده این بازی را ببریم. ما در برگرداندن نتیجه بازی کار بزرگی کردیم. در زمین حریف خیمه زدیم و نشان دادیم انرژی ذهنی و روحی لازم برای انجام چنین کار سختی را داریم".

کاپیتان در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره راز موفقیت یوونتوس گفت:" ما بازیکنانی داریم که در هر منطقه از زمین نسبت به حریفان خود برتری دارند و می‌توانند نتیجه بازی را هر لحظه تغییر دهند".

کیلینی در ادامه افزود:" شما یوونتوس واقعی را از 20 فوریه به بعد خواهید دید. ولی تا آن زمان باید به همین شکل به تلاش ادامه بدهیم، روی اشتباهات‌مان کار کنیم و نتایج خوبی بدست بیاوریم. روز چهارشنبه در جام حذفی به میدان می‌رویم و می‌خواهیم در آن تورنمنت هم بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم".

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- این وابستگی بیش از حد یووه به کیه لینی نگران کننده ست، بونوچی وقتی خوبه که کیه لینی کنارش باشه، روگانی وقتی خوبه که کیه لینی کنارش باشه،

حالا اگه کیه لینی نباشه چی ؟ یا مثل هر بازیکن دیگه ای توی دوران افتش باشه، تکلیف چیه ؟

به نظرم یووه باید در تابستون یک فکر جدی برای این مشکل بکنه، کیه لینی رفته رفته داره سنش میره بالا و دیگه مثل سابق نمیتونه همه بازی ها رو 90 دقیقه بجنگ ـه.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بذارید حرف دلمو بزنم

چند روزه میخوام بگم ولی تردید دارم

باور نمیکنم کیلینی مصدوم باشه 

شاید شاید بونوچی مصدوم باشه شاید 

ولی کیلینی رو اصلا باور نمیکنم 

اشفتگی فعلی تیم رو هم باور ندارم

انیلی داره از تجربه پدرانش استفاده میکنه 

ببینیم و بعد قضاوت کینم 

............................................

حس میکنم توی تیم یه دعوای زرگریه برای ایجاد هیجان و انگیزش

تیم باید زخم بخوره و بره روبروی اتلتیک گرگ 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
منم واسه فینال 2014 وقتی رفیقام بهم اس ام اس زدن که کیلینی تو تمرینا مصدوم شده اصلا باور نکردم.
تا قبل از اینکه ترکیب بیاد هم مطمئن بودم بازی میکنه.

تا اینکه ...

در کل از بس این ایتالیاییا آداب و خرافات خاص خودشونو دارن نمیشه بهشون اعتماد کرد.
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

دوارن بازیش داره تمام میشه هنوز نمیتونه یه بازی بزرگ بدون استرس بازی کنه.. چندبار تا مرز شوهر دادن تیم رفت که بخیر گذشت.. افتضاح بود و کاستا و گریزمان هرکاری خواستن کردن. 

آدم از خیلیا انتظار نداره، میگه خب سقف و حد یه بازیکن همینه ولی کیه لینی بعنوان کاپیتان، با تجربه های زیاد باشگاهی و ملی انتظار داره در یه همچین بازی هایی اگه لیدر نیست حداقل سوتی کم بده.. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
مهم نیست چه قدر دفاع خوبی باشی، بتن باشی یا تیرآهن. هرچه قدر از دید فنی بالا باشی ولی ذهنیت نامناسبی داشته باشی در نهایت یک مدافعی هستی که در مواقع حساس خیلی ضریب اشتباهت بالا میره.
دیشب به مانند یک دفاع اماتور 2 بار توپ رو در بدترین جای ممکن از دست داد و ضدحمله برای اتلتیکو شد.
گل موراتا هم با کوچکترین ضربه ای خودشو زمین انداخت که به راحتی میتونست ضربه ی سرو بزنه و نیاز به این همه بازدید var هم نبود.
شاید از راموس از نظر فنی بالا باشه ولی هزاران کیلومتر از نظر ذهنی و قدرت رهبری با راموس فاصله داره!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

دیشب اکثر بازیکنای یووه نمایش خوبی نداشتن و بخاطر تصمیمات مربی ، سبک بازی تیم و ضعف خط میانی ، مدافعین ما نسبت به مدافعین اتلتیکو کارشون سخت تر بود ، کیلینی دیشب اشتباه داشت و بهتره شبِ بدش با شب بدِ مدافعین دیگه مثل راموس مقایسه بشه (مثل وقتایی که سوتی میده یا تیمش 4-3 تا گل میخوره) ، اگه ما هم اتلتیکو رو تحت فشار میزاشتیم یا حمله میکردیم احتمال اشتباه مدافعین اونا مثل بازی با دورتمند وجود اشت ، ولی از طرفدارای خودی انتظار نمیره که در مورد صحنه ای که با بازبینی داور و به درستی خطا تشخیص داده شده معترض باشن و یک گل دیگه هم به حساب اتلتیکو بزنن ... موراتا با هر دو دستش کیلینی رو هُل داد و کاملا مشخص بود که شارژش کرده و داور هم سریع با دیدن تصویر تونست تشخیص بده و تصمیم بگیره ، اینکه در حالت عادی با اون شدت شارژ کیلینی نقش بر زمین میشه یا بزرگنمایی کرده یه بحثه ولی واقعیت اینه که کیلینی شارژ شد و با اون شارژ نمیتونست تو همون لحظه از زمین بپره و سر بزنه (حالا چه زمین میخورد و چه نمیخورد) و هُل دادنِ موراتا هر چند خفیف مانع از دفاع کردن کیلینی شد ...

بونوچی هم رو چند صحنه مقصر بود و عملکرد خوبی نداشت ، رو گل اول بزرگنمایی کرد و میخواست داور رو مجاب به گرفتن خطا بکنه ولی باید بدونه ما ریال نیستیم که تو این صحنه ها داور به نفعمون سوت بزنه (مثل اخراج اشتباه کیلینی و کوادرادو تو بازیامون جلو ریال) ، البته دست خیمنز با صورتش برخورد کرد ولی خب برخورد جوری نبود که خطا تشخیص داده بشه ، ولی همین صحنه ممکنه واسه تیمی مثه رئال خطا گرفته بشه ...

در کل اتلتیکو تیمیه که جدا از مسئله استحکام دفاعی کثیف بازی میکنه ، بازیکنانش شیطنت و خطاهای ریز زیادی انجام میدن و خشن بازی میکنن ، تو چند صحنه که توپ داشت فرود میومد گریزمان بجای اینکه بپره توپ رو بزنه یه تنه ی ریز به بازیکنمون میزد و یه شارژ کوچیک انجام میداد ، یا کاستا اول بازی شروع کرده بود بازیکنای یووه رو هی هُل میداد که عصبی کنه ولی داور با کارت زردی که سر ضربه ایستگاهی بهش داد محدودش کرد ، مدیر و مربی اتلتیکو هم بجای انتقاد از کیلینی و بونوچی بهتره در مورد صحنه ای که بازیکن تیمشون با توپ کاری نداشت و استوک کفششو محکم رو پای رونالدو گذاشت و کارتی هم دریافت نکرد صحبت کنن ...

ریال هم وقتایی که حریف اتلتیکو میشه جدا از بحث فنی و کمکِ داور ، بازیکناش اینجور کثیف بازی کردن رو بلدن ، از شیطنت راموس بگیر تا فیلم اومدن رونالدو ، کارواخال وحشی میاد پای بازیکن ما رو بدون توپ لگد میکنه ازونور دیبالا اخراج میشه ...

جدا از بحث بازی دیشب که به درستی بیشترِ انتقادات متوجه الگری هست ، ما چند سال پیش علاوه بر تعویض اشتباه مربی بخاطر کیفیت پایین و نقص خط میانیمون مقابل بایرن به مشکل خوردیم و تو شبی که ویدال مقابلمون به خوبی توپ گیری و قطع توپ میکرد و هافبک های ما نه تو حفظ توپ خوب بودن و نه تو جنگندگی و توپ گیری ، ضعف خط میانی یکی از دلایلی بود که باعث شد دقایق آخر بازی فشار زیادی رو خط دفاعمون بیاد و نتونن دروازه رو بسته نگه دارن ، این فصل هم بعد از چند سال همچنان مشکل کمبود کیفیت رو در خط میانی داریم و هنوز هم ویدال و پوگبا هیچکدوم به درستی جایگزین نشدن ...

اگه با همین ترکیب الگری رو اخراج شده بدونیم و جاش یکی از مربیان خوب اروپا رو بیاریم با اینکه احتمالش میره بهتر نتیجه بگیره ولی تو خط میانی ابزار مناسبی رو در اختیار نخواهد داشت ... همونقدر که برای فصل بعد تعویض مربی میتونه حیاتی باشه امیدوارم  بالا بردن لِول خط میانی هم تو اولویت قرار بگیره ...

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کیلینی عالیه ....ی بازیکن وقتی 40 تا بازی حوبه حالا یکی دوتا اینور اونور حق داره بد باشه تازه بد نبود کیلینی

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

زمانی بهترین اروپا میشیم که وقتی بازی میکنیم بهترین بازیکنامون مهاجمهامون باشن 

بازی مهاجمهامون به چشم بیاد 

از مهاجمهامون تعریف و تمجید بشه و بازی مدافعهامون کمتر به چشم بیاد

نه مدافعهامون ستاره هامون باشن

ما همیشه مدافعای خوبی داشتیم ولی همیشه(غالبا) مهاجمهامون توی دنیا معروفتر و محبوبتر بودن

علت اینکه بازی کیلینی و مدافعا به چشم می یاد بخاطر اینه که بازی دیبالا و رونالدو و برنار و مانزو و کاستا هیچی نداره 

وای بحالمونه تا زمانی که ستاره تیممون کیلینی و بونوچی یا بوفون باشه 

کیلینی یا بوفون یا بونوچی باید در حاشیه باشن نه در متن اصلی

شبیه گریزمن نیست ؟!!

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی