پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جورجو كيه‌لينی - Chiello

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1938 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر

Name: Giorgio Chiellini

Date of Birth: Aug 14, 1984

Place of Birth: Pisa

Position: Defender

Height: 186.0 cm

Weight: 76.0 Kg

Serie A Debut: 12/9/2004, Roma - Fiorentina 1-0

Nickname(s): Brichiel, Chiello, Re Giorgio

جورجو کیه لینی فوتبال را در 6 سالگی و با تیم پایه لیورنو آغاز کرد. وی در ابتدا به عنوان هافبک وسط استفاده می شد اما چند سال بعد و زمانی که به سن بلوغ رسید پست خود را به وینگر تغییر داد و سرانجام خود را در پست دفاع چپ پیدا کرد ، او بین سال های 1990 تا 2000 در آکادمی جوانان باشگاه بازی میکرد و اولین بار در فصل 2000-2001 و در جریان مسابقات سری C1 به تیم اصلی راه یافت ، جورجو در اولین فصل حضورش در تیم اصلی 3 بار به میدان رفت و پس از آن در فصل بعد نیز مجموعا 5 بازی انجام داد. در تابستان 2002 او با قراردادی مالکیت مشترک و به ارزش 3.1 میلیون یورو به رم پیوست با این حال باشگاه رم مجددا کیه لینی را به لیورنو قرض داد و جورجو فصل 2002-2003 را به صورت قرضی در سری B سپری کرد . در اولین فصل حضورش در سری B ، جورجو 6 بار به میدان رفت ، همچنین در این فصل برای اولین بار در رقابت های کوپا ایتالیا بازی کرد ، در فصل دوم حضورش در سری B همراه لیورنو کیه لینی به بازیکن اصلی این تیم تبدیل شد و مجموعا 42 بار در این فصل برای این تیم به میدان رفت و در پست دفاع چپ 4 گل نیز به ثمر رساند . در ژوئن 2004 باشگاه لیورنو به صورت رسمی با مبلغ 3 میلیون یورو نیمی از مالکیت جورجو را از رم پس گرفت.

کیه لینی 4 فصل در لیورنو بازی کرد و در مجموع 57 بازی انجام داد و 4 گل نیز به ثمر رساند تا اینکه سر انجام در تابستان 2004 با مبلغ 6.5 میلیون یورو به غول های اروپا ، یوونتوس پیوست اما بلافاصله با قراردادی مشترک و به مبلغ 3.5 میلیون یورو به فیورنتینا فروخته شد ، کیه لینی فصل 2004-2005 را در این تیم فلورانسی سپری کرد و به یکی از بازیکنان اصلی این تیم تبدیل شد و در مجموع 42 بازی انجام داد و 3 گل نیز به ثمر رساند.

پس از سپری کردن یک فصل فوق العاده به همراه فیورنتینا در سری A ، یوونتوس با مبلغ 4.3 میلیون یورو نیمی از مالکیت جورجو را پس گرفت و مالکیت کیه لینی را به صورت کامل در اختیار گرفت ، جورجو در اولین فصل حضورش در یوونتوس به صورت منظم توسط فابیو کاپلو مورد استفاده قرار میگرفت و در این فصل 23 بازی برای یوونتوس انجام داد و به باشگاه برای رسیدن به اسکودتوی 29 اُم کمک کرد.

پس از اتفاقات کالچو پولی و سقوط یوونتوس به سری B با وجود اینکه نقل و انتقالات زیادی در این باشگاه انجام شده بود و بازیکنانی نظیر زلاتان ابراهیموویچ ، پاتریک ویرا ، امرسون ، زامبروتا و فابیو کاناوارا این باشگاه را ترک کرده بودند ، کیه لینی تصمیم گرفت تا در تورین بماند ، در سری B او به یکی از مهرهای مهم تیم دشام تبدیل شد و پس از مصدومیت نیکولا لگروتالیه ، بومسونگ و روبرت کواک ، او که در تمام دوران حرفه ای اش به عنوان دفاع چپ بازی کرده بود در چند بازی بنابر خواسته مربی تیم به پست دفاع وسط منتقل شد.

پس از بازگشت یوونتوس به سری A ، کیه لینی مجددا به پست دفاع چپ بازگشت اما پس از مصدومیت خورخه آندرادا و دومنیکو کریشیتو او به وسیله کلودیو رانیری ، سرمربی یوونتوس به پست دفاع وسط منتقل شد ، کیه لینی فصل فوق العاده ای را در این پست سپری کرد و به عنوان بهترین مدافع وسط سری A دست یافت و توسط بسیاری از افراد به عنوان بهترین مدافع وسط جهان هم انتخاب شد ، از زمان بازگشت یوونتوس به سری A او در اکثر بازیهای یوونتوس به صورت فیکس قرار گرفت و در بازی برابر اینتر و پس از مهار فوق العاده هم تیمی سابقش زلاتان ابراهیموویچ به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد ، سر انجام در 12 اکتبر 2006 کیه لینی قرارداد خود را تا سال 2011 با یوونتوس تمدید کرد ، در ماه آپریل 2008 کیه لینی در دیدار مقابل لاتزیو 2 گل به ثمر رساند و باعث شد یوونتوس با نتیجه 5-2 لاتزیو را شکست دهد و جایگاه یوونتوس در بین 4 تیم برتر سری A را تثبیت کند . جورجو سپس در 26 ژوئن 2008 قراردادش با یوونتوس را تا پایان سال 2013 تمدید کرد.

در طول فصل 2008-2009 کیه لینی اولین انتخاب برای دفاع وسط باقی ماند و در کنار لگروتالیه به باشگاه کمک کرد تا به مقام نایب قهرمانی سری A دست یابد ، جورجو اولین گل اروپایی خود را در تاریخ 13 آگوست 2008 در دیدار مقابل Artmedia Petržalka در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند . 4 روز بعد در جام برلوسکونی مقابل میلان از ناحیه زانوی پای چپ مصدوم شد و آغاز فصل جدید سری A را از دست داد ، در ماه سپتامبر از مصدومیت بازگشت و در دیدار های مرحله گروهی لیگ قهرمانان به ترکیب یوونتوس اضافه شد ، و سر انجام در پایان فصل به عنوان بهترین مدافع سال 2008 سری A انتخاب شد.

در فصل 2009-2010 و در تاریخ 6 مارچ 2010 در دیدار مقابل فیورنتینا دچار مصدومیت شد و بازیهای مهمی را از دست داد ، در غیاب او یوونتوس نیز فرم خوب خود را از دست داد و در 4 بازی 9 گل دریافت کرد ، پس از بازگشت از مصدومیت در اولین بازی خود برای یوونتوس گلزنی کرد اما نتوانست مانع از شکست 3-1 تیمش مقابل ناپولی شود ، سر انجام در تاریخ 23 نوامبر 2010 کیه لینی به شایعات انتقالش به تیم هایی مثل رئال مادرید و منچستر یونایتد پایان داد و مجددا قرارداد خود را تا سال 2015 با یوونتوس تمدید کرد ، در پایان فصل نیز علیرغم شرایط بد یوونتوس و به دور ماندن این تیم از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا او مجددا به عنوان بهترین مدافع سری A دست یافت.

جورجو فصل 2010-2011 را نیز در کنار لئوناردو بونوچی در قلب دفاع سپری کرد ، اما در تیم دلنری بعضی اوقات در پست دفاع چپ نیز به کار گرفته می شد ، در مجموع در طول این فصل بر خلاف شرایط تیم یوونتوس جورجو در شرایط خوبی به سر می برد و توانست فرم خوب خود را حفظ کند اما وجود او برای موفقیت تیم کافی نبود و یوونتوس برای دومین فصل پیاپی از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دور ماند.

مدافع مستحکم یوونتوس در فصل گذشته نقش تعیین کننده ای در قهرمانی یوونتوس داشت ، او در کنار آندره آ بارتزالی و لئوناردو بونوچی برترین ترکیب دفاعی سری آ را تشکیل دادند و با همکاری کاپیتان جانلوئیجی بوفون آمار فوق العاده ای را از خود بر جای گذاشتند.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من همه ميدونن که اين بازيکن رو من چقدر دوست دارم و از من اين بازيکن ميتونه سمبل باشگاه بشه با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
فکر نکنم سمبل بشه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
یه روزی حسرت می خوردم یعنی میشه این بازیکن توی یوونتوس فیکس بشه اون زمانی که توی فیورنتینا بازی می کرد بی نظیر بود توی لیورنو-رم-فیورنتنا و یوونتوس بازی کرده

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من تنها ايراد اين بازيکن اينه که يکم از نظر تهاجمي ضعيفه و بايد روي اون کار کنه با تشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پارسال پاسای اشتباهش خیلی بود.اما دفاع کردنش خوب بود

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
یعنی میتونه مثل اون زامبروتای پول پرست و خائن بشه؟؟؟ ??? البته از نظر بازی .....نه پول پرستی....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کاری به رفتن زامبروتا ندارم ولی خداییش تک بود تو اون پست! از نظر بازی محشر بود.حیف که رفت.واقعا حیف بود.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من زامبروتا رو خيلي دوست داشتم يک آچار فرانسه به تمام عيار بود در هر پستي نه فوق العاده بود و نه ضعيف هميشه متعادل بود فکر کنم تنها پستي که بازي نکرده بود دروازبان بود بهرحال واقعا حيف شد و حرفهايي که بعد از جدايي زد واقعا سوزناکتر بود انشاالله کيه ليني در بعد فني مثل زامبروتا بشه ولي از نظر اخلاقي اصلا از اين بازيکن الگو برداري نکنه با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

سلام دوستان من
زامبروتا رو خيلي دوست داشتم
يک آچار فرانسه به تمام عيار بود
در هر پستي نه فوق العاده بود و نه ضعيف
هميشه متعادل بود
فکر کنم تنها پستي که بازي نکرده بود دروازبان بود
بهرحال واقعا حيف شد و حرفهايي که بعد از جدايي زد واقعا سوزناکتر بود
انشاالله کيه ليني در بعد فني مثل زامبروتا بشه ولي از نظر اخلاقي اصلا از اين بازيکن الگو برداري نکنه
با تشکر

منم امیدوارم مثل زامبروتا خائن نشه.........

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من هنوزم زامبروتا رو دوست دارم و اعتقاد دارم خائن نیست زامبروتا هنوز هم بهترین مدافع کناری دنیاست

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
منم خيلي به زامبروتا اعتقاد دارم.واقعا عالي بازي ميكنه.حيف كه رفت و حالا ما فقط ميتونيم افسوس بخوريم و اونايي كه مسبب اينهمه مشكلات يووه شدنو لعنت كنيم :'(

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
زامبروتا بازیکنی بود که اشتباه نداشت همیشه متعادل بود ولی کیه لینی هر چقدر هم پیشرفت کنه فکر نکنم دریبل هاش مثل جانلوکا بشه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
کیلینی باید خیلی ذحمت بکشه تا بشه نصف زامبی ولی خب جوونه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من چقدر تو سر کيه ليني ميزنيد زامبروتا هم اولش يه افغاني بود که بازي حاليش نبود بعد بازيکن شد ، اين کيه ليني که ايتاليايي اصيله ، پس حتما بهتر از زامبروتا هم ميشه با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نه زامبی یه چیز دیگس

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

نه زامبی یه چیز دیگس

سلام دوست من
صد در صد زامبروتا يک چيز ديگه است
چون زامبروتا يک خائنه ولي کيه ليني يک فرد بسيار متعصب به يووه
با تشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خداییش بترین دفاع کناری زامبیه

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
کیه لینی از اوناییه که در سالهای آینده یه ستون یووه میشه!

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

خداییش بترین دفاع کناری زامبیه

پول پرست یادت رفتش.....
فقط کیه لینی................
من که خیلی مشتاقم ببینم که یکی از بهترین ها بشه
  • Caspian+Gauss از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی