پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جــامــپــیــرو بــونــیــپــرتــی - Il Ragazzo D'Oro

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
خودم هم اول شک داشتم ... و اولش کاملا گیج شدم :39:... :1:.... ولی فکر کنم اینجوری بشه درک کنیم ...بونی پرتی ... در مسابقات سری ا .... جمعا 178 گل به ثمر رسوند ...و در کل مسابقاتی که با یووه در رقابتهای مختلف داشت ...182 گل اله هم گل 178 خودش در سری آ رو در برابر با لچه به ثمر رسوند ...و البته گل 178 اله در همه رقابتها در سال 2005 و در بازی با لیورنو ثبت شد .. پس اون نامه رو بونی پرتی خطاب به اله در سال 2010 نوشته .. هفته 7 سری ا ... فصل 2010.2011 این گل به لچه گل 277 دل پیرو بوده.. در تمتم رقابتها .. و گل 178 دل پیرو بوده در لیگ ایتالیا بازم بررسی کنید ... اگه غلط بود با هم بحث میکنیم... تا بتونیم جواب درست رو پیدا کنیم :thankyou:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

هفته پیش از یکی کانال های ایتالیایی یه بازی قدیمی از یوونتوس که مقابل میلان بود داشت پخش شد. با اینکه علاقه چندانی به دیدن بازی های فوتبال قدیمی به خاطر پایین بودن کیفیت و سطح فوتبال در اون زمان به عقیده خودم ندارم اما به عشق یووه دیدم.
یوونتوس به طور کامل تسلط داشت به میلان.
اما نکنه ای که تو اون بازی برام جالب بود. دیدن بازی بونیپرتی بود. تا حالا حتی چند لحظه هم ندیده بودم بازی خاصی ازش.
بازیکنی بود که کاملا سطحش از تمام بازیکنای داخل زمین بالاتر یود. خیلی سرحال و پویا فوتبال بازی می کرد. دو سه تا پاس منحصر به فرد هم داد که واقعا حظ کردم. با اون موهای بورش تو زمین مثل یک طلا می درخشید.
خیلی خوشحالم که تونستم قسمتی از یکی از بازی هاش رو ببینم و از این حیث افتخار می کنم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

من از بونی پرتی 4 تا بازی دیدم،
توی این 4 بازی شباهت خیلی زیادی توی سبک بازی بونی پرتی و الکس دیدم، نوع راه رفتند، پاس دادن، پرستیژ و اخلاقشون توی زمین واقعا شبیه به هم هست.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بونی پرتی 14 بار روبروی فیو بازی کرده که 7 بار هم به فیو گل زده ... و این در بین یوونتوسی ها ... یه رکورده ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
اسطوره بی بدیله یووه آخرین گل ملیش رو در 10 نوامبر 1960 و به تیم اتریش زد . به نکته ای که باید اشاره بکنم اینه که بونی پرتی اولین بازی ملیش رو روبروی اتریش انجام داد که ایتالیا باخت و اخرین بازی ملی خودش و هم در مقابل اتریش بازی کرد که باز هم باخت

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
جامپیرو بونی پرتی ...

زندگی آماری بونی پرتی

-تولد 1928

- حضور در یووه در 19 سالگی 1947

- اولین بازی با پیراهن یووه 1947

- اولین بازی ملی در سال 1947 و علیه اتریش

- به ثبت رساندن اولین هتتریک در سال 1947 ( علیه لیورنو )

- بهترین گلزن سری آ در سال 1948

- اولین گل ملی در سال 1949 و در مقابل اتریش

- قهرمانی در لیگ 1950

- حضور در جام جهانی و بازی در برابر سوئد 1950

- قهرمانی در لیگ 1952

- حضور در المپیک 1952

- کاپتانی در یوونتوس 1954درسال و در سن 26 سالگی

- ثبت اولین گل در جام جهانی و در مقابل سوئیس در سال 1954

- قهرمانی در لیگ 1958

- ثبت گل 163 بنام خودش و برابری با رکورد بورل در بازی با اودینسه در سال 1958

- قهرمانی حذفی 1959

- قهرمانی در لیگ 1960

- قهرمانی در حذفی 1960

- انجام آخرین بازی ملی در مقابل اتریش 1960

- به ثمر رساندن آخرین گل ( گل 182) با پیراهن یوونتوس در سال 1961

- ثبت رکورد 465 بازی در سال 1961

- قهرمانی در لیگ 1961

- خداحافظی از فوتبال در سال 1961

انتخاب بعنوان مدیر تیم در سال 1971

تصویر

- کسب اولین جام ( فتح لیگ ) در زمان مدیریت 1972

- فتح لیگ 1973

- فتح لیگ 1975

- فتح لیگ 1977

- فتح اولین جام اروپایی یووه ( یوفا ) 1977

- فتح لیگ 1978

- فتح جام حذفی 1979

- فتح لیگ 1981

- فتح لیگ 1982

- فتح جام حذفی 1983

- فتح جام برندگان اروپا در سال 1984

- فتح لیگ 1984

- فتح سوپر جام اروپا 1984

- فتح باشگاههای اروپا 1985

- فتح جام بین قاره ای 1985

- فتح لیگ 1986

- پایان دوران مدیریت درسال 1990

کلیپ :

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این اسطوره قهرمانیاش تو زمان بازیکنیش اصلا قابل قیاس با الکس نیست .

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
دهه ای که بونی پرتی بازی میکرده ، یووه در حال بازسازی بوده ولی با این حال بونی پرتی رکوردهای زیادی رو به خودش اختصاص داده بود که دل پیرو کم کم به اون رکوردها دسترسی پیدا کرد . ولی اگه خوب دقت بکنی بونیپرتی 5 بار لیگ رو برده و دو بار هم جام حذفی رو

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
آره تو اسطوره بودنش که شکی نیست ولی منظورم به مقایسه ی این دو نفر بود . همینا بودن که باعث شدن یووه تو جایگاهه الانیش باشه و من و شما کشته مردش باشیم .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
به همون اندازه که نمیشه الکس رو با کسی مقایسه کرد، بونی پرتی رو هم نمیشه ! جایگاه خاصی داره بونی پرتی، چون هم در دوران بازیگریش چهره ای متفاوت با بقیه بازیکن ها بود و هم بعد از خداحافظی از فوتبال و وارد شدن به عرصه مدیریت کارهای بنیادی و بزرگی رو کرد برای یووه که هنوزم داریم آثارشون رو میبینیم. برای گفتن بهترین بازیکن های تاریخ یووه میشه اسم خیلی ها رو برد، ولی برای تاثیر گذارترینشون قطعا بونی پرتی اولین اسمی هست که گفته میشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
ظاهرا چند روزی رو بیمارستان بستری بوده؛ علت هم چکاپ کامل بوده ولی بخاطر دردهایی که داشته خصوصا از ناحیه قلب بستری شده. البته الان مرخص شده و وضعیت بهتری داره.

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بابابزرگ و نوه :bighug: :ultra:

تصویر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

بونی پرتی بعد از مدت ها تونست بازی یوونتوس رو دنبال کنه ، پزشک معالج بونی پرتی بدلیل بیماری قلب از وی خواسته تا بازی های یوونتوس رو بصورت زنده تماشا نکنه چونکه هیجان و استرس میتونه ضربه ی بزرگی به سلامت بونی پرتی بزنه اما این اسطوره امروز سلامتی خودش رو فدای یوونتوس کرد و به ورزشگاه اومد .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
Spoiler

[img width=480 height=312]http://albiazzurro.persiangig.com/image/Giampiero Boniperti/Giampiero%2BBoniperti%2BFC%2BJuventus%2Bv%2BNotts%2BCounty%2Bt6RIQhN5wbWl.jpg[/img]

ممنونم. قلب های بی ریایی که برای دل پیرو می تپند.

گرم ترین سلام من به همه.

من بايد عينکم را بر چشم بزنم !

[img width=480 height=312]http://albiazzurro.persiangig.com/image/Giampiero Boniperti/NEWS_1335685034_boniperti_del_piero_juve.jpg[/img]

در این فرصت ، من میخواهم به شما داستان اولین ملاقاتم با یوونتوس را بگویم ... داستانی که در 4 جولای 1946 اتفاق افتاد :

در روزنامه ورزشی توتو اسپرت ، مدیر کارلین نوشت :" پسر بچه ای که با 7 گل آمد !

"در پنجشنبه گذشته ، قبل از شروع بازی یوونتوس - تورینو ، دکتر ووگیلو به ما گفت که نگاهی به بازی مهاجمی که با تیم دوم یوونتوس بازی میکند داشته باشیم."

او 17 سال سن دارد و از نوارا آمده است ، اسمش بونیپرتی ست و من او را به اینجا آورده ام."

"ما نگاهمان به او بود و دیدیم که به راحتی 7 گل به ثمر رساند. یوونتوس 7-0 فوساتو !"

"یوونتوس به خوبی متوجه این بازیکن شد و فوراً او را جذب کرد."

[img width=480 height=312]http://albiazzurro.persiangig.com/image/Giampiero Boniperti/Gampiero%20e%20Ale.jpg[/img]

زندگي من در يووه در روز 4 ـُم ماه ژوئن سال 1946 آغاز شد.

و من بعد از 65 سال هنوز اينجا هستم ، تا همه ي شما را در آغوش بگيرم ...

و براي شما بهترين ها را آرزو کنم.

همچنين مي خواهم جمله اي را که که مدتي پيش روي يک بنر نوشته بودند به تمام بازيکنان يوونتوس يادآور شوم :

"پيروز شدن مسئله ي مهمي نيست ، تنها مسئله ي موجود است."

همه شما را صميمانه در آغوش مي کشم.

[img width=480 height=312]http://up.vatandownload.com/images/bix2y0zof0numd7luh56.jpeg[/img]

شب خوبي داشته باشيد و از اين نمايش لذت ببريد.

من از دل پيرو تشکر مي کنم به خاطر آنچه که تاکنون در يووه نشان داده است ، و همچنين براي آنچه که در آينده انجام خواهد داد.

بهترين ها رو براي شما آرزو مي کنم.

ممنونم.

[img width=480 height=312]http://albiazzurro.persiangig.com/image/Giampiero Boniperti/dgdgdg.jpg[/img]

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

تصویر

"اگر نمی دونی ، نمی تونی بازیکن یوونتوس باشی!"

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
هـــــــــــــــی...یه زمان چه عشقی بود برای سرپا نگه داشتن این انجمن...چه قدر کار شد،بگذریم... اومدم بگم که خلق بیانکونری،همه ی سال های تعصب ما به یوونتوس،جلوی عشق 66 ساله ی این مرد،پشیزی نیست...

FarSH4D

FarSH4D

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 215 ارسال
خوب امروز 8 جون مصادف هست با روزی که بونی پرتی اولین گل خودش رو برای یووه به ثمر رسوند! 65 سال پیش در 8 جون 1947 بونی پرتی اولین گل خودش رو مقابل سمپدوریا در پیروزی 0-3 یووه زد. آخرین گل اسطوره یعنی 179مین گلش هم 21 می 1961 بازی با ناپولی در سن پائولو بوده. :rose:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
4 جولای 2011 ، امروز جامپیرو بونیپرتی بزرگ ، تولد 84 سالگی خودش رو جشن میگیره ! مردی که بیش از هر کسِ دیگه ای میتونه مظهرِ روح و هویت بزرگِ یوونتوس باشه. غیر ممکنِ که طرفدار یوونتوس باشید و جمله ی معروف رئیس رو نشنیده باشید :

" ! Alla Juventus non è importante vincere. È l’unica cosa che conta "

" در یوونتوس برنده شدن مهم نیست ، بلکه تنها مسئله ی موجود است ! "

تولدت مبارک رئیس ... !

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
سه روز پیش تولدش بود ، این نامه ی یکی از هوادارای تیم هستش به اون مناسبت ، که من چون پررو هستم امروز می ذارمش :1:

امروز 4 جولای ، تولد جامپیرو بونی پرتی

در سالِ 1997 ، یوونتوس 100 ساله شد ، گزارش گری با بونیپرتی مصاحبه کرد و او گفت :" یووه ی 100 ساله ، می خزه! درست تو سالی که بشر داره با مریخ مبارزه می کنه. یه تصادف غیرعادی."

هنوز همه ی فلسفه ی او وجود دارد ؛ ایمانش به یوونتوس خالص و تغییر ناپذیر است. یکی از یوونتوسی های خمینی وار. دل پیرو با احتساب بازی های رسمی از [لحاظِ] حضورِ طولانی مدت در یووه از او پیشی گرفته ، ولی هیچکس نمی تواند مثلِ رئیس نماد "گوژپشتِ" مرکزِ میدان باشد!هیچ کس مثلِ او با بانویش ازدواج نمی کند تا همه چیزش را وقفِ او کند... یوونتوس و پیروزی هایش انگیزه ی زندگیند ، عزمی راسخ برای رسیدن به هدف و اعتماد به نفسِ فوق العاده.

حکایت دلنشینی از زمانی که بازیکن بود وجود دارد ، وکیل آنیلی در جایگاه ویژه ی ورزشگاه المپیک رُم ، شاهد بازی یوونتوس-رم بود ، 10 دقیقه از بازی گذشت و بونیپرتی در دقیقه ی نهم گل زد. آنها شرط بسته بودند که که او در 10 دقیقه ی اول بازی گل خواهد زد ، در آخر بازی ، وکیل به رختکن می رود و ساعتش را به بونیپرتی می دهد.

تراپ ، از دوران ریاست بونی پرتی می گوید :" در رختکن چه از تیم انتقاد می کردم ، چه تعریف ؛ هیچ وقت حرفِ نا به جایی نمی زد.چون خودش مدت ها در رختکن به عنوان بازیکن حضور داشته ، به همین دلیل آدمِ تیزهوشیه و می دونه زندگی مثِ توپه ، درحالیکه بقیه ی رئیسا ، شنیدم که تو رختکن یا تو باشگاه ، چرت و پرت می گن..."

لحظات به یادماندنی را با juventinità ـِ خودش رقم زده است ؛ در هواپیما ، تابستانِ1982 ، درحالیکه با یوونتوسِ قهرمانِ جهان از اسپانیا برمی گشت ، Cesare Romiti ( یکی از عواملِ فیات) می گوید :"آدم از دیدن جوجه جامپیروی خودش خیلی خوشحال میشه! ؛ برای او خوشحالم ولی برای یوونتوس ، نه." او در اینجا ، آرامشِ اجتناب ناپذیرِ پیروزی و سختیِ مدیریت [تکرار] ـِ ان را پیش بینی می کند.

یوونتوس اول همه : این بونیپرتیست. چیزهای بی اهمیت : کمتر کسی می داند ، اما بونی پرتی اولین کسی بود که کفش های آدیداس را به پا کرد.Posipal در بازی "انگلیس - بقیه ی دنیا" در سال 1953 به این نکته اشاره کرده است و در تاریخ خواهد ماند.او آنجا بود ، در ومبلی و ماراکانا بازی کرد ، در زمین عالی بود و فراتر از عالی ، قهرمان بود. اخرین هدیه ای رو را به یاد داشته باشیم : الساندرو دلپیرو. تبریک رئیس.

آندره آ دانوبی - کاستیالونه

Spoiler

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

تصویر

41 سال پیش در چنین روزی اسطوره ی باشگاه و رکورد دار ِ اون روز های تیم ، به عنوان رئیس ِ باشگاه انتخاب شد تا توی تیم ِ محبوبش در هر سمتی خدمت کرده باشه .

هر هوادار ِ یووه مدیون ِ زحمات ِ بزرگانی مثل ِ بونیپرتی هست . هر جا که هست موفق باشه . اون الگوی هر طرفدار ِ یوونتوس هم میتونه باشه با 66 سال سابقه ی هواداری .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی