پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جــامــپــیــرو بــونــیــپــرتــی - Il Ragazzo D'Oro

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
113 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
بونی پرتی که چند وقت پیش به همراه بلان و چند مهندس از ورزشگاه یووه دیدن کرده بود؛
گفته باعث خوشحالیه که چنین ورزشگاهی با این امکانات عظیم و کامل در حال ساخت هست و لحظه شماری میکنه برای اینکه کامل ساخته بشه و یووه رو در این ورزشگاه "تشویق" کنه !

همچنین گفته که آنیلی (آمبرتو) همیشه چنین کاری رو میخواست بکنه، ولی اون موقع شرایط مثل الان نبود؛ و خوشحاله که بالاخره آرزوی آنیلی برآورده میشه؛

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بونپرتی : - من بازی رو ندیدم، توی اتاقم در و بستم و تنها نشستم و از رادیو به گزارش بازی گوش می دادم، وقتی گزارشگر می گفت "حالا دلپیرو به بونپرتی پاس میده" تنم یخ می کرد، به زحمت جلوی اشکام رو گرفتم. - خود فلیپو هم خیلی احساساتی شده بود، چند روز گذشته خیلی استرس و نگرانی داشت ازینکه ممکنه امروز اولین بازی خودش برای یوونتوس رو انجام بده. - اولین بازی برای یووه خیلی مهمه، هیچوقت از ذهن شما نخواهد رفت اون روز. - پسرم از ورزشگاه زنگ زد به من، اونم خیلی هیجان زده و احساساتی شده بود، بهرحال پدرها همیشه از پدربزرگ ها احساسات قوی تری دارند. - جوان که بودم آرزو داشتیم فقط 1 بازی برای یووه انجام بدم. نه تنها 462 بازی برای یووه کردم، بلکه حالا نوه ام هم برای یووه 1 بازی کرده. لحظه ی خیلی زیبایی بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

امیدوارم فلیپو بتونه راه پدر بزرگش رو بره و به سرنوشت الساندرو بتگا دچار نشه !
ولی کلا فشار روی این بازیکن ها خیلی زیاده و باید خیلی خیلی تلاش کنند که توی مجموعه بمونند، البته متاسفانه اینجوریه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

مصاحبه با بونی پرتی :

10 جون 1961، برامون توصبفش می کنید ؟

البته، یک روز رویایی و بیانکونری، من اون روز همه چیز رو سیاه و سفید میدیدم و از خوشحالی نمی دونستم باید چکار کنم، سیووری و چارلز بهترین روز خودشون رو داشتند، و خوشحالی مردم در حالی که ما رو در آغوش خودشون گرفته بودند و سرود "یووه یووه" رو می خوندند، من هرگز این روز رو فراموش نمی کنم.

کاپیتان تیم هم بودید، بازی با اینتر چقدر برای شما مهم بود ؟
خیلی ! این بازی فقط برای ما مهم نبود، کل مردم ایتالیا نگاهشون به این بازی بود و تیم برنده تیم برنده ایتالیا بود ! بازیکن های جوون تیم استرس داشتند و بازیکن های با تحربه هم مضطرب بودند،

یکشنبه یک دربی ایتالیای دیگه رو پیش رو داریم، دوست داشتید کی در بازی باشه که الان نیست ؟
(با مکث زیاد)، دوست داشتم عمر سیووری باشه ! چون می دونستم باز هم گل میزنه ! :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بونی پرتی بعد از عمر سیوری( 1954) ، بعنوان کاپتان یوونتوس انتخاب میشه و تا سال 1961 کاپتان یوونتوس بوده .

در جامهای جهانی 1950 و 1954 حاضر بوده ...

در المپیک 1952 هم عضو تیم ملی ایتالیا بوده ...

در حال حاضر از نظر تعداد بازی د تیم یوونتوس ، مقام ششم رو داره ...

بهترین گلزن سری ا در فصل 1947.48

دومین گلزن تاریخ یوونتوسه ...

در زمره 100 بازیکن برتر فیفاست ..

تصویر

اگه ممکنه یکی دو پست اولیه این تاپیک یه ویرایشی بشه و یه دستی به سر و گوشش کشیده بشه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
بونی پرتی اخرین بازی خودش واسه یووه رو توی همون بازی معروف 9.1 با اینتر انجام میده ...و جالبه که اخرین گلش رو هم توی همین بازی ، به اینتر میزنه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
GIAN PIERO BONIPERTI - A great player and leader who was unfortunate to play in Azzurro in one of the worst periods for the Italian National Team (1947 - 1960). Although considered by many as one of the best Italian players of all time, he never won any major individual award. Making his debut in Azzurro after playing only 14 matches in the Seria A, he played a total of 38 games in Azzurro, 24 of them as Captain, and scored 8 goals

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
[img width=480 height=314]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/246932_228472457179991_171522852874952_985989_1477743_n.jpg[/img]

حسن اون کت مشکیه کیه ؟ :65: :65: :1:

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
2 تا کت مشکیه که :1: ، البته احتمالاً میدونی یکیش دینو زوفه اون یکی هم یه خواننده ی معروف ایتالیایی ـه ، اسمش تو ذهنم نیست

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
زوف ، لوچانو پاواروتی :65: تراپ و بونی پرتی .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
یه حسی توی وجودم میگه تو مجبوری که یکی از اساطیر یوونتوس رو بیشتر از سایرین دوست داشته باشی و مجبورم میکنه !

خب من در مورد خط آتش 3 نفره یوونتوس تقریبا خوندم چیزهایی و آشنایی نسبی و اجمالی دارم

در مورد پلاتینی که حرفی نیست ! زوف ، فرارا ، زیدان ، جنتلیه ، شیره آ و ...

اما خواه و ناخواه جامپیرو محبوبترین بازیکن تاریخ یوونتوسه برا من نمیدونم چرا ! شاید در حد و اندازه های الکس !

سیووری رو به قدرت دوست دارم ! بی نظیر بوده ، شاید تنها دلیل اینکه جامپیرو رو بیشتر دوست دارم ایتالیایی خالص بودنشه و البته کاپیتانی بانو !

[img width=480 height=365]http://lh6.ggpht.com/_NDa0EClc6hs/Sfc3tcL5FeI/AAAAAAAAAGE/mlhJ801T6dM/La+conquista+dello+scudetto+nel+1960.jpg[/img]

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تا حالا انقدر عظمت رو یک جا ندیده بودم ! :cry:

[img width=480 height=314]http://tehranpic.net/download.php?img=584868[/img]

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نکته :

خط حمله اتشین یووه در زمان مدیریت اومبرتو انیلی بوجود می یاد ...

و وقتی که آنیلی در سال 1962 جای خودشو به Vittore Catella ویتوریو کاتلا میده ... چارلز خشن میشه و میگه که

" یوونتوس بدون انیلی روح ندارد " .چارلز هم در سال 1962 از یووه جدا شد ... بونی پرتی گفته که هر چه سعی کردم که نظر چارلز رو تغییر بدم ... نتونستم و اون از یووه جدا شد ..بونی پرتی اتفاقا در سال 1961 از فوتبل خداحافظی کرده بود .
سیوری بعد از جدایی بونی پرتی و چارلز ... تا یکماه از نظر روحی ناراحت میشه و حتی در تمرینات قبل از فصل هم اماده نبوده ولی کم کم به شرایط طبیعی برمیگرده ..

بونی پرتی از سال 1947 تا 1961 عضو یووه بوده

سیوری از 1957 تا 1965 یوونتوسی بوده

چارلز از سال 1957 تا 1962 یوونتوسی بوده

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
پارسال دقیقا همینموقع بود بهمن زنگ زد واسه بونیپرتی والپیپر دست کن که اینکارو کردم اما الان لینکش خراب شده :1:

امروز 4 جولای تولدت 82 سالگی جامپیرو بونی پرتی عزیز هست،

تصویر

به همین مناسبت مجموعه ای از عکس های بونی پرتی رو برای دانلود گذاشتم :

Boniperti

به امید موفقیت و سلامتی همیشگی بونی پرتی ...

این والپیپری که بصیر به مناسبت تولد بونی پرتی زحمت کشیده :

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یه نکته ای که باید درباره سیوری . چارلز . و بونیپرتی اشاره بشه اینکه که ...

این سه تا ... هرکدومشون یه بار بهترین گلزن سری ا شدن

بونی پرتی فصل 1947.48 به این موقعیت رسیده .

چارلز فصل 1957.58 بهترین گلزن سری ا شده

سیوری هم فصل 59.60 بهترین گزن لیگ ایتالیا شده و سال 1961 هم توپ طلا رو برده ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

[img width=480 height=365]http://lh6.ggpht.com/_NDa0EClc6hs/Sfc3tcL5FeI/AAAAAAAAAGE/mlhJ801T6dM/La+conquista+dello+scudetto+nel+1960.jpg[/img]

این حرکت بونی پرتی که یک دستش رو میبره به سمت آسمون معروف ترین حرکتش بود که بعد از گل و پیروزی های مهم انجام میداد،
یک ویدئو چند وقت پیش دیدم از بازی یوونتوس با رم، بونی پرتی گل میزنه، همه تماشاگرها هم زمان دستشون رو می برند به سمت آسمون ! خیلی صحنه جالبی بود.
واسه همین حرکتش بونی پرتی رو فرستاده خدا می دونستند ! :nish:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
کاپتان دل پیرو وقتی گل 178 خودش رو در بازی با لچه به ثمر رسوند ...( 10/17/2010) 4 دقیقه از حضور دل پیرو در بازی نگذشته بود که اله گل چهارم یووه علیه لچه را زد ... و جاودانه شد ...بونی پرتی بعد از ثبت این گل توسط اله ... گلی که با رکورد وی برابری میکرد ... نامه ای خطاب به کاپتان نوشت :در این نامه از اله تمجید میکنه و میگه که تو حتی 5 دقیقه هم ما را منتظر نگذاشتی و با گلت به رکورد من دست یافتی ... بونی پرتی گفته که : من اهل دروغگویی نیستم .. باید با صداقت بگویم که مقداری از اینکه رکورد مرا شکستی ناراحتم ولی زمانی که میبینم ....این رکورد را کسی شکست که توسط من کشف شد و به یووه پیوست خوشحالم...من از وقتی که جوان بودی تو را میشناسم ... این اتقاق ممکن بود در هر زمانی رخ بدهد ... و حالا چه بهتر که تو این رکورد را ترقی دادی ..به مسیری که در پیش گرفته ای ادامه بده ... و به هم تیمی های خودت بفهمان که یوونتوس چه معنایی دارد ... اله در 36 سالگی به رکورد بونی پرتی رسید ... بونی پرتی در 33 سالگی این رکورد را بجا گذاشت ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

بونی پرتی بدون شک یکی از مهم ترین چهره های تاریخ باشگاه یوونتوس هست،
چه در زمان بازی که یک بازیکن ممتاز و یک کاپیتان واقعی بود، و چه بعد از خداحافظی از فوتبال که واره حیطه مدیریت شد و کارهای بزرگی کرد.
توی شهرهای مختلفی مدرسه فوتبال و استعدادیابی برای یووه ساخت که باعث کشف نیروی های زیادی شد، شدیدا به بومی گرایی روی اورد که باعث شد یووه اصالت خودش رو حفظ کنه، حتی توی مقطعی که فوتبال ایتالیا افت کرده بود.
بونی پرتی هم فوتبالیست موفقی بود و هم مدیری موفق.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
میگم محمد راجع به اون تاریخ مطمئنی؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی