پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا-یوونتوس(هفته بیست هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
68 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ستاره ی نیمه اول گریگرا بود ! هم خوب بازی کرد.هم گل قشنگ زد ! هم پاس گل قشنگ داد! کلا یووه روون بازی میکنه. بعد از مدتی زانتی هم دوباره به بازی های خوبش بازگشت. سیسوکو مثل همیشه خوب. کامو خوب. دیوید و الکس عالی. یه ذرررررره کوچولو خط دفاع متزلزل بود.لگرو چند بار اشتباه کرد. ولی یووه قشنگ و روون بازی میکنه. فقط آمیجیچ رو اعصابه منه ! اگر ندود بود تیم کامل میشد....

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

آقا یکی گل ها رو بزاره من ببینم آخه امشب نمیتونم بازی رو ببینم هیچ کدوم از کانالایی که دارم پخش نمی کنه :(
-----------------
عزیزم دستت درد نکنه !!!

احمد جان! این یارو عربه! به عربی ازش تشکر کن!

حدس میزدم تو این بازی یووه به خودش بیاد! هر چند دوست دارم دیوید و الکس آمار گل هاشونو بالا ببرن ولی بدمم نمیاد که با همین نتیجه ببریم!تا منم به نوعی برنده این بازی باشم!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خوش به حالتون اون بازی که من نمیتونم ببینم یووه داره خوب بازی میکنه!! خوب میخوام ببینم :(((( ولی خیلی خوشحالم!! گلها خیلی خیلی قشنگ بود امشب هممون شاد هستیم!! ----------- hijjawi tanks for clip

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها به همتون تبریک میگم من که بازی رو ندیدم ولی فکر میکنم بازی خیلی قشنگی رو انجام دادن همگی شاد باشین!!!! چند دقیقه وقت اضافه گرفته چرا تموم نمیشه؟؟؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تموم شد! به همه تبریک میگم! اختلافمون با فیور 4 تا شد!

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
تبریک به خاطر برد در خانه ی حریف قدرتمند.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خدارو شکر بازم یه امیدی واسه مسابقات پیدا کردیم به همه تبریک میگم ماچ ماچ ماچ!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امشب کامورانزی یه چیزیش بود !! دوپینگ کرده بود فکر کنم !!! فوقولعاده بازی کرد. ازونطرف زانتی هم بی نظیر بود.وقتی زانتی مصدوم شد و رفت بیرون ازون دقیقه به بعد فشار روی دروازه یووه خیلی زیاد شد ! بیرون کشیدن سیسوکو و آوردن نوچرینو هم اصلا نمی فهمم به چه دلیلی بود ! یکی دیگه از ستاره های امشب گریگرا بود ! که عالی بازی کرد. آخرین دقیقه بازی یه گل رو نجات داد ! بوفون بیرون بود،دروازه خالی بود همزمان به مهاجم جنوا برای توپ رفتند تکل گریگرا زودتر رسید ! ترزگه رو حتی توی خط دفاع هم میدیدم !! سمت چپ دفاع گاهی که زبینا جا می موند تا محوطه ی خودی بر میگشت. تنها بازیکن بد امشب آمیجیچ بود که اصلا خوب بازی نکرد. زبینا متوسط بود. در کل بازی خوبی بود.یووه قشنگ بازی کرد. کامو من رو خیلی تحت تاثیر قرار داد ! به شکل عجیبی می جنگید و توپ رو حتی از مدافعان حریف هم میگرفت.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا تبریک می گم - می تونستیم بازی رو خیلی پر گل تر ببریم ولی واقعا همه خوب بودند - تبریک صمیمانه به همه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
یه خلاصه ای از بازی رو بگید ما ها بی نوایان هم یه چیزی از بازی بفهمیم!!!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال

تصویر

تصویر تصویر تصویر

:: Goals ::

0-1 Grygera (Min 25)
Click Here for Video

0-2 Trezeguet (Min 32)
Click Here for Video

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به هر حال همونطور كه قبل از بازي هم پيش‌بيني كرده بودم بعد از يك دوره افت دوباره به نوار نتايج خوب برگشتيم. انشاء ا... اين فرم رو حفظ كنيم. كابوس يك امتياز از رجينا، تورينو و فيورنتينا رو بايد فراموش كرد.

faryansaba

faryansaba

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 103 ارسال
سلام به همگی و تبریک.یکی از بهترین بازیهای یووه تو این فصل بود...و یه چیزه جالب!زبینا!خیلی عجیب بازی میکرد(یعنی خوب!) کامو هم راست گفتین دوپینگ کرده بود از زمین خودمون تا دروازه حریف مدام میدوییدو توپ میگرفت. سیسوکو هم دلیل داشت که تعویض شد و اونهم احتمال اخراجش بود..در کل داور اگهمیخواست سخت گیرانه قضاوت کنه کمه کم دو تا اخراجی داشتیم. تو یه صحنه هم بوفوون عالی از دو متری توپو دفع کرد.حسن هم خیلی پر تلاش نشون داد و تو دقایقی از بازی به جای گریگرا میرفت عقب و به نظر من خوب بود.کیلینی هم عالی بود و ایتالیا تامدتها میتونه یه مدافع کلاس جهانی داشته باشه. و اما گریگرا امتیازش 10 بود به نظر من!تیاگو هم تو دقایقی که تو زمین بود چند تا پاس خوب داد و نوچرینو که تکنیکی شده بود. و در پیان باز هم با نام مقدس زبینا این پستو تموم میکنم....زبینا بی بیب هورا(الکی که خوشحال بشه)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گریگرا همه کار کرد!اصلا انتظار نداشتم تو بازی که تازه توی پست تخصصی خودش هم نبود این طور بازی کنه کامو هم که استثنایی بود.همه جای زمین بود و به جرات موفق ترین بازیکن چه توی حمله و چه توی دفاع بود! نقش الکس تو نیمه دوم برای من جالب بود.وقتی آرایش تیمی یووه به هم می ریخت تا خط دفاع عقب میومد و بازی رو آروم میکرد و بهش نظم میداد دفاع همچنان آشفته بود/1شاید خیلی به چشم نمیومد اما اگر به کارهای دفاعی یووه توجه میشد بی نظمی کاملا قابل احساس بود.مخصوصا 20 دقیقه اول و 10 دقیقه آخر. درکل یووه توی زمانی که حیاتی بود به گل رسید و به راحتی از سد جنوا گذشت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب و نمرات بازیکنان یوونتوس بوفون 7 - زبینا 6 - لگروتالیه 7 - کیه لینی 6.5 - کامورانزی 6.5 - سیسوکو 7 ( نوچرینو 6 ) - زانتی 6 ( تیاگو ) - امجیچ 6 - ترزگه 6.5 - دل پیرو 7 ( یاکوئینتا )

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
پس گریگرا کو؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 7 - زبینا 6 - لگروتالیه 7 - کیه لینی 6.5 - گریگرا 7.5 - کامورانزی 6.5 - سیسوکو 7 ( نوچرینو 6 ) - زانتی 6 ( تیاگو ) - امجیچ 6 - ترزگه 6.5 - دل پیرو 7 ( یاکوئنتا )

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
تبریک به امید پیروزی بر ناپولی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اول از همه بايد خوشحال بود به خاطر بازي خوب گريگرا عالي بود نيمه اول هر كاري كه مي كرد نتيجه مثبت مي داد مطمئنم كامو REDBULL خورده بود ;D برجسته ترين نكته اي كه ديشب به چشم ميومد 90 دقيقه دفاع از نيمه زمين جنوا بود اين يعني 90 دقيقه پرس كه كار هر تيمي نيست فكر مي كنم كساني كه تمرينات بدنسازي يوونتوس رو زير سوال مي بردن متقاعد شده باشن ولي نكته منفي بازي رانيري نمي خوام عملكرد رانيري رو كمرنگ كنم و برد رو بي ارتباط با تصميمات رانيري بدونم ولي متاسفانه يه جاهايي تصميمات محيرالعقولي مي گيره زانتي از اواسط نيمه اول بصورت نيمه مصدوم بازي رو ادامه مي داد تعويض سيسوكو مي تونست يه تصميم كشنده باشه چون مشخص بود كه نمي تونه كار رو تا آخر دنبال كنه حالا من مي خوام بدونم چطور رانيري متقاعد شد كه در ادامه هر دو هافبك دفاعي خودش رو تعويض كنه فكر نمي كنم توي هيچ جاي دنيا كسي هر دو هافبك دفاعي خودش رو تعويض كنه اين كار نظم و هماهنگي تيمي رو نابود مي كنه همونطور كه اواخر بازي اين اتفاق افتاد و عملا ً خط هافبك جنوا رو در روي خط دفاعي يوونتوس قرار گرفت سيسوكو خيلي بازيكن خوبيه ، با نگاه به حركات و بازيخواني كه داره ميشه فهميد كه بازيكن سطح بالائيه يه خورده زمان مي خواد كه با تيم هماهنگ تر بشه نوچرينو كه طبق معمول هيچ چيزي واسه گفتن نداشت و با چسبيدن به خط دفاع وسط زمين رو واسه جولان دادن جنوا باز گذاشته بود تياگو هم كه انتظار بيشتري ازش نمي رفت الكس نيمه اول بي نظير بود حركات تكنيكي الكس روح مي ده به تيم يه جا بود يه پا گذاشت روي توپ بعد برگشت و حركت كرد ديوونه شدم با همين يه بدن دادن كوچيك بازيكن جنوا رو سرنگون كرد ولي مشخص بود نيمه دوم اجازه كار رو بهش نمي دن با اينكه ترزگه گل زد ولي من گلش رو اصلا ً مرتبط با آماده بودنش نمي دونم چند تا ضربه خيلي ضعيف به توپ زد و واقعا ً حقش نود دقيقه بازي كردن نيست من واقعا ً متاسف ميشم وقتي اشتها و اشتياق مرگبار ياكوئينتا رو مي بينم واقعا ً بي انصافيه 15 دقيقه زمان دادن به ياكي اونم زماني كه تيم اشتياق چنداني واسه گل زدن نداره حالا هر چقدر ترزگه ترزگل باشه ولي اين حق ياكي نيست اميدوارم رانيري دست از تفكرات عجيب و غريبش برداره و با كمترين تغييرات به مصاف ناپولي بره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

اميدوارم رانيري دست از تفكرات عجيب و غريبش برداره و با كمترين تغييرات به مصاف ناپولي بره

مانی جان توی بازی مقابل ناپولی باید با سیستم جدید به میدان بریم چون زبینا - لگروتالیه و کامورانزی سه اخطاره هستند و نمی تونند بازی کنند و زانتی هم شاید نرسه و در نقزه مقابل ندود - مولینارو به تیم اضافه می شوند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی