پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا-یوونتوس(هفته بیست هفتم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
68 پاسخ برای این موضوع

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
دی وایو اون موقع که خودش تو یووه بود از این بلبل زبونیا نمیکرد! >:(حالا دیگه زبونش دراز شده؟؟؟ :-\

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
دی وایو واقعا محاجم خوبی بود الان رو نمیدونم اگه الان هم مثل سابق باشه کار یووه خیلی خیلی توی دفاع سخت میشه چون اقای گل سری ا هم توی جنواست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کریشیتو هم توی مصاحبه ای گفته : اگر جنوا گل بزنه منم خوشحالی میکنم.مطمئن باشید که این کار رو میکنم اما به هم تیمی ها و طرفداران هم احترام میذارم.من چیزهای زیادی توی تورین یاد گرفتم اما برای جنوا بیشتر بازی کردم! در مورد بازی هم گفته : ما باید تمام 90 دقیقه روی بازی تمرکز داشته باشیم.اگر کوچکترین اشتباهی رو مقابل یووه انجام بدیم کارمون تمومه!

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال

:) خیلی حرفش خنده دار بود!!
یووه از این بازی به بعد فقط و فقط برای گرفتن 3 امتیاز میاد چون در غیر این صورتی وجود نداره!!!!

بابا مگه قبل این واسه باخت میومدیم تو زمین
نه عزیزم بازیهای قبل هم همین حرفا تکرار شد
ما برد میخوایم و حتما داسه 3 امتیاز میایم و ....
ولی بیرون و داخل خونه ، ضعیف و قوی واسمون فرقی نداشت و در همه صورتی شورشو در آوردیم
امیدوارم این انتقادات مثل سیل بازیهای بد اخیر بی اثر نباشه
رانییری هم دیگه خودشو گم کرده نمیفهمه که داره مثل یه نوار قلب نوسان میکنه نمیدونم کی میخواد این تعصب و طرز فکر غلط و نسبت به چینش بازیکنا عوض کنه
بازم امیدوارم فردا از اون روزای خیلی نادر اوجش باشه که مدیرای بانوی پیر بش دل خوش کردن
با این امیدواریا باید ببریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به احتمال زیاد بورلیو مهاجم آماده و آقای گل سری آ به بازی جنوا مقابل یووه نرسه ! خبر خوبی بود.بورلیو همین هفته پیش فکر کنم با زدن گل شانزدهمش از ترزگه هم پیش رفت. بهرحال جنوا در مکان هشتم قرار داره و بازی توی خونه اش می تونه یووه رو آزار بده. هرچند ما به فیو بدون موتو که باختیم ! البته من فکر میکنم این یکی رو دیگه می بریم. داور بازی هم مورگانتی خواهد بود.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
رضا جونم فکر میکنی؟؟ بازم که یه درصدی از نظرتون منفی بود که . قرار شد از این به بعد فقط و فقط از قانون امید استفاده کنیم . ok؟ !!!!!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مگه اینجا کلینیک روان پزشکیه!؟! پست ها باید محتوا داشته باشه.توش بحث وجود داشته باشه.نه اینکه از این به بعد بیایم و بگیم یووه حتما می بره!یکم تو کارهاتون تعادل داشته باشید! مرسی ;)

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هر جور راحتین!!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به نظر من با در نظر گرفتن مجموع شرايط ما جنوا رو خواهيم برد. به هر حال عادي هستش كه هر تيمي در مقطعي از فصل افت كنه و در چند بازي پي در پي نتيجه بد بگيره. ولي اين وضعيت يووه دائمي نيست و ما دوباره به شرايط خوب برمي‌گرديم. فكر ميكنم نوار نتايج خوب از اين بازي شروع بشه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خدا از دهنت بشنوه یووه این بازی رو که ببره روحیه تیم عوض میشه و میشه گفت یه استارت میخوره تیم چون الان همه دارند از یووه ایراد میگیرند این برد میتونه خیلی جریان رو عوض کنه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آخه تیم الان به چیزی به غیر از برد نباید فکر کنه! دیگه اختلاف امتیازیمون به 1 رسیده از اون طرف هم که میلان حذف شد و اون هم 100% برای گرفتن سهمیه به جدال میپردازه!! الان یووه باید خیلی مواظب باشه!!!

ساناز خوشکله

ساناز خوشکله

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
من یکی امیدوارم یوونتوس عزیز بتونه ببره و با رانیری جز 2 تیم اول بشیم حالا نشد سوم هم بد نیست

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

به نظر من با در نظر گرفتن مجموع شرايط ما جنوا رو خواهيم برد. به هر حال عادي هستش كه هر تيمي در مقطعي از فصل افت كنه و در چند بازي پي در پي نتيجه بد بگيره. ولي اين وضعيت يووه دائمي نيست و ما دوباره به شرايط خوب برمي‌گرديم. فكر ميكنم نوار نتايج خوب از اين بازي شروع بشه.

موافقم
منم همينطور فكر مي كنم
البته قبل از بازي با فيورنتينا اين اعتقاد رو داشتم
حتي همين الآن منهاي اون 20 دقيقه پاياني همين نظر رو دارم
يعني ما به هيچ عنوان شايسته باخت نبوديم
اگه اون تعويض ها و تغييرات كشنده انجام نميشد ما بازي رو برده بوديم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
سلام دوستان من يووه امروز محروم يا مصدوم نداره ؟ ندود فقط نيست ، درسته ؟ با تشكر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
ترکیب احتمالی یوونتوس : بوفون، زبینا، لگروتالیه، کیه لینی، صالح امیجیچ، کامورانزی، سیسوکو، زانتی، پالادینو، دل پیرو و ترزگه داور بازی : مورگانتی محرومان یوونتوس : ندود مصدومین یوونتوس : اندراده، مارکیونی و مولینارو تیم ذخیره یوونتوس : بلاردی، بریندلی، گریگرا، استانداردو، نوچرینو، تیاگو و یاکوئنتا

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
این ترکیب نشونه یه برد خوبه حالا خط دفاع بهتر شد یعنی خیلی بهتر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ایول بالاخره دیوید گل زد

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
خوب تا دقيقه 35 با نتيجه 2-0 جلو هستيم. نتيجه اميدوار كننده است.

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
0-1 Grygera (Min 25)
Click Here for Video

0-2 Trezeguet (Min 32)
Click Here for Video

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آقا یکی گل ها رو بزاره من ببینم آخه امشب نمیتونم بازی رو ببینم هیچ کدوم از کانالایی که دارم پخش نمی کنه :( ----------------- عزیزم دستت درد نکنه !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی