پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-فیورنتینا(هفته بیست ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
122 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

غزیزم موتو توی این بازی حضور نداره و 3-4 هفته مصدوم خواهد بود

می خواستم این رو بگم !
کلیدی ترین مهره ی فیو توی این بازی نخواهد بود.

تیاگو می تونه هافبک دفاعی بازی کنه.پست اصلیش دفاعی اصلا.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
کیه لینی هم از اینکه نیست ابراز تاسف کرده و گفته : متاسفم که یووه را همراهی نخواهم کرد. این یک دیدار بسیار مهم است و تمایل داشتم در این بازی مهم یوونتوس را یاری می کردم اما مطمئن هستم هم تیمی هایم بسیار عالی ظاهر خواهند شد و با شایستگی پیروزی یووه را به همراه خواهند اورد. دیوید با رفع مصدومیت به کنار ما بازگشته و این یک خبر فوق العاده خوب به حساب می اید. امیدوارم پیروز میدان باشیم و من شاهد برتری دوستانم در زمین خواهم بود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بازی خیلی سختی هستش و من منتظر عملکرد یه بازیکن در تیم ویولا هستم و اونم مونتولیوو هستش . به نظرم نقش سه بازیکن برای موفقیت تیم در این بازی خیلی بالاست ؛ دل پیرو ، بوفون و کامورانزی . فیورنتینا از گوشه ها خیلی قوی هستش یعنی دقیقا جایی که دفاع ما مشکل داره و زیاد مطمئن نیست . بازی بالزارتی هم دیدنی خواهد بود .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با نبود موتو خط دفاعی میتونه نفسی راحتی بکشه بخصوص که ممکنه در خط حمله فیورنتینا مهاجمی به اسم بوبو ویری هم باشه که حضورش برای هر خط دفاعی یه نعمته!!!! خداکنه پالادینو این بازی رو خوب کار کنه.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

بازی خیلی سختی هستش و من منتظر عملکرد یه بازیکن در تیم ویولا هستم و اونم مونتولیوو هستش . به نظرم نقش سه بازیکن برای موفقیت تیم در این بازی خیلی بالاست ؛ دل پیرو ، بوفون و کامورانزی . فیورنتینا از گوشه ها خیلی قوی هستش یعنی دقیقا جایی که دفاع ما مشکل داره و زیاد مطمئن نیست . بازی بالزارتی هم دیدنی خواهد بود .

بالزارتی که نیست!رفت پالرمو
این بازی هم از اون دسته بازی هایی هست که اگر یووه تو 20 دقیقه اول به گل برسه کار تمومه.اما اگر نتونه این کار رو بکنه کارمون سخت میشه!
جدال سیسوکو و مونتولیوو هم مطمئنا قشنگ میشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

بالزارتی که نیست!رفت پالرمو

حواسم نبود ، مرسی که گفتی ;)

---------------------------------------

پاتزینی هم مهاجم خطرناکی هستش . من به کامورانزی خیلی امیدوارم چون کلا همیشه جلوی فلورانسی ها خوب بوده .
داور بازی کی هستش ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان از سلیم ترکیب ایده ال فیورنتینا رو سوال کردم و این رو گفت : فری اویفالوسی داینلی گامبرینی پاسکوال کوژمانوویچ دونادل مونتولیوو سانتانا پاتزینی اوسوالدو راستی جدال من و سلیم هم توی این بازی کم از جدال یوونتوس و فیورنتینا نداره

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
فکنم سیستم 4-3-3 خیلی سیستم خطرناکی باشه!!! من به این سیستم خیلی اعتقاد دارم!!! امیدوارم بتونیم خوب کار کنیم!! و بازی رو ببریم!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این سیستم که مربوط به فیورنتینا هست چیکار به ما داره ؟؟؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خوب میدونم به خاطر همین گفتم خیلی خطر ناکه!!!آخه خیلی این سیستم به اون تیم هایی که استفاده میکردن جواب مثبت داده!!!!!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

غزیزم موتو توی این بازی حضور نداره و 3-4 هفته مصدوم خواهد بود

خدا رو شکر! موتو از اون دسته بازیکناییه که دوست ندارم مقابه یووه وایسه/نه به خاطه نفرت بلکه به خاطره اینکه خوشم ازش میاد و دلم نمیخواد با گل زدنش باعث تنفرم نسبت بهش بشه!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من هم.من عاشق موتو هستم و دوست ندارم مقابل يووه بازي كنه.خداروشكر... هر چند اگه بود كه عمرا حريف بوفون نمي شد...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
داور این بازی حساس و مهم هم فارینا شد

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اسم داور قبلیه چی بود؟ من خیلی دوستش میدارم!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوندارینی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
فیورنتینا بدون موتو هم خیلی خطرناک خواهد بود و واقعا باید مراقب این تیم باشیم به نظر من که این بازی یکی از سخت ترین بازی های یووه در این فصل خواهد بود و من به شخصه به نتیجه گیری یووه در این بازی امیدی ندارم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب یک خبر خوب برای یوونتوسی های عزیز خودم امروز طبق رای مسولین فدراسیون دو جلسه محرومیت کریستین زانتی به یک جلسه محرومیت کاهش یافت پس بدون شک زانتی در این دیدار کنار سیسوکو بازی خواهد کرد

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
پس به جرات میگم که حتما میبریم! البته این چند هفته بدجوری روی فرمه!من 2-3 بازی قبلی فیورنتینا رو دیدم.توپ های خیلی خوبی رو میگرفت.اما اگر به صورت یکنواخت و مرتب روی دروازه فیورنتینا حمله بشه تمرکز فری از بین میره و به گل میرسیم.برای اینجور حمله هم باید هافبک های آماده داشته باشیم و حالا با بازی کردن زانتی کارمون راحت تر شد!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خبر عالی بود رسیدن زانتی. خیالمون راحت تر شد .بوفون هم که هست. خداکنه تیم این بازی رو فرم باشه و بتونیم ببریم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اگه كسي كه بازي هاي فيورنتينا رو توي اين فصل دنبال كرده باشه متوجه شده كه در نبود موتو چه مشكلاتي داشته بازگشت نوچرينو خبر خيلي خوبي بود من اين بازي رو نقطه بازگشت كامورانزي مي دونم فقط نبود كيليني نگران كننده ست و بودن پالادينو كه احتمالا ً بايد جاي خالي ندود رو پر كنه اين يعني بيكار موندن سمت چپ من توي فيورنتينا بيشتر از همه از پاپا واگو مي ترسم مهاجم زهرداريه سال گذشته با اينكه تقريبا ً از نيم فصل دوم به تيم چزه نا اضافه شد ولي با 15 گل زده سومين رده جدول گلزنان سري ب رو به خودش اختصاص داد اين يعني با تعداد بازي هاي كمتر به اندازه ترزگه گل زدن نمي دونم كي مي خواد مهارش كنه چون لگروتاليه بايد خط دفاع رو جمع و جور كنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی