پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

با لژیونرها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
505 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

سلام نويد جان
علت کارت قرمز مهدي چي بوده ؟
با تشکر

من که تعجب کردم چطور پای این بازیکن نشکست
یه چیزی تو مایه های تکل تو روی من یه 7-8 ماه پیش ;D

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان چه مثالي بيچاره طرف به نظر من اصلا از مهدي اين کارها بعيده با تشکر

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
حتما کمیته انضباطی محرومش هم میکنه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هنوز که خبری جایی نبومده ولی خیلی خیلی خوب بازی کرده رحمان هم 90 دقیقه مهاجمان میلان رو کنترل کرد و جزو سه تا بازیکن برتر تیمش شد

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
راستي رحمان با اين اوصاف ركورد دار ميشه.16 هفته همه بازيهارو 90 دقيقه كامل بازي كرده! جلوي ميلان هم كه وايستاد و ..... ;D

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من لاي لژيونرها رحمان رو خيلي قبول دارم چون توي ايتاليايي که به دفاع شناخته ميشه يک مدافع بتونه ترکيب اصلي باشه کار خيلي سختيه با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال

هنوز که خبری جایی نبومده ولی خیلی خیلی خوب بازی کرده
رحمان هم 90 دقیقه مهاجمان میلان رو کنترل کرد و جزو سه تا بازیکن برتر تیمش شد

پاس گل هامبورگ رو هم خود مهدی داد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
يكشنبه اوساسونا توانست در خانه سلتاويگو دو بر صفر پيروز شود. اين بار سيگاندا كه به شيوه‌ي چرخشي در تيمش اعتقاد دارد از جواد نكونام در تركيب اصلي استفاده كرد. روزنامه AS درباره‌ي اين ديدار نوشت:« از همان دقيقه نخست آرامش در تيم سرخ‌ها وجود داشت. مثلت «مونيوس»، «نكونام» و «رائول گارسيا» سلتاويگو را در ميانه ميدان غرق كردند. بازيكنان ميزبان در ميدان راحت نبودند و بدون سرعت بازي مي‌كردند و به دنبال راه فراري از حملات اوساسونا بودند.»

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
پس بلاخره جواد هم خودشو توی اوساسونا پیدا کرد و تونست جایی واسه خودش وا کنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام نويد جان البته توي خبر نوشته که مربيش سيستم چرخشي اجرا ميکنه فکر نکنم بازي بعدي جواد نود دقيقه بازي کنه با تشکر

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من فقط رحمان رضای تو سری A خیلی خوب بازی میکنه در برابر این همه مهاجم میلانی کم نیاورد

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
من عاشق بازي علي كريمي ام! :-* بنظر منكه اوجوبست! يكم از بازي انفرادي خودش كم كنه و تيم رو هم تحويل بگيره ميشه گفت بايرن هم مثل بارسا رونالدينيو داره! ;D

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من حالا امشب معلوم ميشه کريمي چه ميکنه ميخوام اگر تو ترکيب بود يک مشت از طرف من بزنه تو شکم اون زلاتانه ..... با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بازی امشب بایرن اینتر اگه علی بازی کنه خیلی دیدنی میشه در ضمن مهدوی کیا هم که از سوی کمیته انظباطی فوتبال المان 4 جلسه از همراهی تیمش محروم و همچنین به پرداخت 5000 یورو محکوم شد دیشب مقابل زسکا مسکو بازی کرد اما نتونست کاره خاصی انجام بده و تیمش برای بار دوم نیز بازنده میدان بود

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من توي بازي ديشب بايرن و اينتر علي کريمي بازي نکرد ولي نتيجه خيلي دلچسب بود اميدوارم در بازيهاي بعدي علي کريمي در ترکيب باشه با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
تیم فوتبال هانوور المان دیشب در ادامه مسابقات بوندسلیگا به مصاف تیم فوتبال دورتموند رفت و در شرایطی که بازی را 1-0 واگذار کرده بود در دقیقه 60 وحید هاشمیان به میدان امد و در ذقیقه 74 یک گل زد و در دقیقه 76 نیز یک پاس گل داد تا این تیم بازی 1-0 باخته را به لطف مهاجم ایرانی خود 2-1 جلو بیفتد اما تیم دورتموند در نهایت بازی را به تساوی کشاند

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
بين لژيونر ها فقط جواد نكونام! بدون افت و خيز،يه بازيكن عالي،داراي شخصيت فوتبالي و...پاسي درجه ي يك!!!! ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
و بی لیاقت ترین هم علی کریمی امروز شنیدم با مبلغ قابل توجهی به الاهلی برگشته از وقتی که اون حرکت مسخره رو توی جام جهانی انجام داد ازش متنفرم

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
چه بد میشه اگه علی کریمی برگرده الاهلی. >:( یه سقوط خفن :'(

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بحثش هست که بره سالزبورگ اتريش ولي خودش ميگه بايرن رو خيلي دوست داره با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی