پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-تورینو(هفته بیست پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
بازی راحتی نخواهد بود اما من مطمئنم که این بازی رو دیگه حتما میبریم

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Del Piero Free Kick (Min 12)
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Sereni And Natali Clash (Min 24)
Click Here for Video

Iaquinta Header (Min 27)
Click Here for Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی گره خورده،ولی یووه میبره ! 1-0 میبره یووه من حدس میزنم. چیز خاصی برای گفتن نیست.همه چیز معمولی و فشرده بود.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
بازی اروم بود - ایتگاهی دوم الکس اگه به سره مدافع نمیخورد کل بود نیمه دوم میبریم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی خوبی نبود!هافبک ها اصلا خوب نبودند! به جز ندود که خیلی تلاش کزد و خطای پشت محوطه هم گرفت. یووه مثلا داشت با سه مهاجم بازی میکرد که پالا عملا سمت راست بود و مثل هافبک ها توپ رو سانتر می کرد.مث همیشه هم بد بود!یه سانتر درست و حسابی نکرد! دفاع مشکلی نداشت و تورینو موقعیت خیلی جدی نداشت در کل. پالا باید بین دو نیمه بیرون بیاد و نوچرینو جاش به بازی بره و یووه با ترکیب 2-4-4 بازی کنه.اومدن صالی آمیجیچ به جای زبینا هم میتونه تعویض خوبی باشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
عجب نیمه اول مزخرفی نکات مثبت نیمه اول این بود که فهمیدم پالادینو به هیچ دردی نمی خوره کیه لینی بی نظیر دفاع می کنه واقعا حقشه تو تیم ملی بازی کنه نمی دونم چه طوری داشتیم این بازیکن رو از دست می دادیم مولینارو می تونه یه زامبروتای دیگه باشه اگه یه کم اعتماد به نفسش بالا تر بره چون یادمه زامبروتا هم اوایل یکم بی اعتماد به نفس بازی می کرد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره! توپ خیلی در جریان بود! همش در حال رفت و آمد بود! حالا امشب مولینارو بد جوری رفته تو مخ من!!! البته پالا همچنان به پیاده رویه شبانه اش داره تو مخ من و زمین مسابقه ادامه میده. عجیب دفاعیه این کیه لینی!

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Juventus Disallowed Goal (Min 62)
Click Here for Video

hijjawi

hijjawi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 172 ارسال
Del Piero Free Kick (Min 68)
Click Here for Video

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تنها نکته بازی این بود که وقتی زانتی نیست شیرازه ی یووه از هم باز میشه.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
بازیه مزخرفی بود - من از ضربات الکس تعجب کردم تو این بازی!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
چهارم شدن هم به سرمون زیادیه!!! لعنت به هر چی مدیره که تیم اینجور بدون مهره میمونه. همه چیز افتضاح است

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
نه سوم که میشیم ولی بازیه مفتی بود که نبردیم ندود بهترین بازیکن زمین بود

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یووه داره چوب بی مهرگیش رو میخوره همین وبس همش هم بر میگرده به شخص سکو که فقط بلده از مدیریت قبل باشگاه و موجی بد بگه نمیدونم  رو چه حسابی میگی ندود بهترین بازیکن زمین بود ولی ندود یه بازیکن تمام شدست

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
حالم به هم خورد عجب بازی مزخرفی بود اخرش هم ندود حال گیری کرد حالا سر بازی با فیورنتینا ندود هم نیست هم مهاجم ها و هم هافبک ها بد بودند ایده ی بازی با سه مهاجم با وجود نبود ترزگه اصلا ایده خوبی نبود هم چنان یووه از نبود خلاقیت رنج می بره داور هم که کاملا رو روان بود کوچکترین برخورد ها رو خطا می گرفت

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کل بازی رو ول کنید فقط ندود رو بشسبید خوشم میاد ندود تو هر بازی احساساتش رو بروز میده و این نشون میده که این بازیکن با جونش واسه یووه بازی می کنه واقعا جای خالی ترزگه و زانتی توی تیم احساس میشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی نکته خاصی نداشت! اومدم بگم سیسکو خوب نیود که 10 دقیقه آخر خیلی عالی بازی کرد.کیلینی فوق الغادست!دفاع رو دستش در حال حاضر نداریم!کلا تو کارهای دفاعی یووه منظم بود.لگروتالیه هم خر های بازی اصلا اجازه نفوذ به روسینا نداد ندود خیلی خوب بود.اما حرکت آخرش باعث شد مجبور بشیم به احتمل زیاد 2 یا 3 جلسه پالادینو رو توی پستش تحمل کنیم! الکس هم نتونست از ضربه آزادها استفاده کنه.البته یکی رو عالی زد و سرنی هم خوب عکس العمل نشون داد.یاکوئینتا دو تا موقعیت خیلی خوب رو از دست داد. نوچرینو خیلیی بهتر از قبل شده.همین بیرون نشستنش بهش انگیزه خوبی داده! قبلا هم گفتم.محاله یووه اول بشه.پس به شدت امیدوارم(احتمالا همین طور هم برنامه ریزی شده!) که فردا اینتر ببره!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خواهشا در مورد یه بازیکنی که اینجوری دست و پای تیم رو برای بازیه بعدی میبنده صحبت نکنید کجای ندود خوب بود؟ بابا امسال که گذشت ولی سال بعد ندود دیگه نمیتونه اون سطح بالای بازیش رو نشون بده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بازهم میگم چهارمی هم به سرمون زیادیه! هر بازی داریم الکی الکی محروم میدیم! اینقدر عصبانی بودم از دست بازی با اینکه ندود اون حرکت خنده دار رو کرد با این حال بازهم خندم نگرفت. نمیدونم چرا امشب توپ هامون توی گل نمیرفت. به نظر من ندود خوب کار نکرد. کیه لینی فوق العاده بود. الکسی نرمال بود! ولی کرنرهاش اکثراً کوتاه بودن و قبل از تیر یک دفع میشدن. نوچرینو هم که وظیفه اصلیش رو انجام داد و کارت زرد رو گرفت! ضریب هوشی پالا در حد یک گنجشک هم نیست! ملت تو محوطه جریمه خودشون رو ول میکنن روی زمین! این یک جایی خودش رو انداخت روی زمین که اصلاً به دردمون نمیخورد .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی