پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-تورینو(هفته بیست پنجم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سه شنبه 7 اسفند 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته بیست پنجم سری آ ایتالیا
یوونتوس-تورینو(ورزشگاه المپیک تورین)
سایر مسابقات سری آ ایتالیا
سه شنبه 7 اسفند (تمامی ساعت ها به وقت تهران هست)
یوونتوس-تورینو (ساعت 23)
چهارشنبه 8 اسفند
رم-اینتر (ساعت23)
لیورنو-فیورنتینا
کالیاری-سیه نا
امپولی-پالرمو
میلان-کاتانیا
ناپولی-جنوا
رجینا-لاتزیو
سمپدریا-اتالانتا
اودنیزه-پارما

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
انگار همین دیروز بود که تره زگه گل زد و تورینو رو بردیم ... امیدوارم تو این بازی مثل بازی رفت به مشکل نخوریم و به راحتی گل بزنیم و برنده بشیم . نقش دل پیرو و ندود خیلی پر رنگ هستش و نمیشه در اون طرف از روزینا غافل شد . البته داور هم یه حریف برای یووه هستش ولی در کل امیدوارم راحت ببریم ...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بايد ببينيم مصدومها بر مي گردن يا نه.اگه ترزگل، ياكي و بوفون رو داشته باشيم توانايي شكست تيم 12 نفره حريف رو داريم. درغير اين صورت كار سخت ميشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
متئو سرنی دروازه بان تورینو هم اصلا گلر مطمئنی نیست . کلا فراز و نشیب زیاد داره و اگر مثل بازی رفت آماده نباشه کار خیلی راحته و مطمئنا در روزی که روی فروم نباشه خیلی اشتباه میکنه . البته تورینو بازیکنایی نظیر رکوبا ، کوموتو و بارونه رو هم در اختیار داره و کلا این بازی چون داربی هستش شرایطش با بقیه بازیها مخصوصا برای تورینو فرق داره .

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
برنده شدن با این داور های مزدور داره غیر ممکن میشه .آخه چه جوری تو بازی رجینا پنالتی روی ندود وسیسوکو را ندید و اون پنالتی به این مشکوکی را دید.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
طبق اخرین اخباری که من دارم بوفون و ترزگه حتما به این بازی خواهند رسید و هیچ مشکلی ندارند ولی زانتی رو 2 جلسه در اختیار نحواهیم داشت دیگه --- در صورتی که این دو به بازی برسند من فکر کنم بهترین ترکیب این باشه بوفون مولینارو کیه لینی لگرو امجیچ ندود نوچرینو سیسوکو کامورانزی دل پیرو ترزگه البته باید بگم که ترزگه هنوز 100% اماده نیست و یاکی هم احتمال 99% به بازی نخواهد رسید

sasan50cent

sasan50cent

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
خدا کنه بوفون و ترزگه برسن ، و دوباره مصدوم نشن . خدا وکیلی بد شانس ترین تیم سری آ این فصل بدون شک یوونتوس هست .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نظر من توی این بازی 3 تا بازیکن نقش اصلی رو دارند.االکس و پاول و سیسوکو! در نبود زانتی سیسکو همه کاره مرکز زمین هست و من مطمئنم با توجه به اینکه بازی توی خونه خودمون هست و تشویق هم پشت سیسوکو هست میتونه موفق بشه. کوموتو خیلی بازیکن خشنی هست و اگر یادتون باشه توی بازی رفت الکس رو چند بار خیلی بد زد و عصبانیش کرد و انصافا شانس آورد که اخراج نشد. رکوبا کبریت بی خطره!فقط اسمش باقی مونده!به شدت امیدوارم که این بازی رو با نتیجه خیلی خوب ببریم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خدا كنه نوچرينو يه تكوني به خودش بده در نبود زانتي بار بيشتري به دوش سيسوكو ميفته

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
فکر کنم اگه بشه با ترکیب احتمالی تورین ترکیب رو چید خیلی بهتر باشه میشه ترکیب تورین هم بذارین البنه چیزیکه محتمله رو همه میدونن ولی خوب حسین جان با اخباری که داره بیشتر با این ترکیب اشناست در ضمن واقعا بودن بوفون توی تیم 50 درصد روحیه تیمه خدا از دهنت بشنوه حسین

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال

خدا كنه نوچرينو يه تكوني به خودش بده
در نبود زانتي بار بيشتري به دوش سيسوكو ميفته

بات کاملا موافقم
مرسی که ذکر کردی
اینجا میشه جنگ هافبک ها

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

فکر کنم اگه بشه با ترکیب احتمالی تورین ترکیب رو چید خیلی بهتر باشه

والا من شناخت چندانی از تورینو ندارم اما خوب می شه حدس زد تا حدودی و به نظر من با ترکیب

سرنی

کوموتو دی لورتو ناتالی پیزانو

دی انا گرلا زانتی لازتیچ

استلونه روزینا

البته ار مصدومان و محرومانشون هیچ خبری ندارم اما فکر می کنم این ترکیب احتمال بیتشری داشته باشه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

یاکی هم احتمال 99% به بازی نخواهد رسید

چرا یاکوینتا نمیرسه؟
مگه چش هست؟!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
تیم تورینو با این ترکیب بازی می کنه البته به احتمال زیاد : سرنی - کوموتو - ناتالی - دی لورتو - پیزانو - دیانا - گرلا - بارونه - لازتیچ - استلونه - روزینا بازیکنان نیمکت نشین : گومیس - لانا - کورینی - زانتی - رکوبا - دی میکله - ونتولا البته غایبان تیم تورینو هم اینها هستند : فونتانا - روبین - اوگورو - بیه لانوویچ به مربیگری والتر نوولینو

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من فکر کنم با توجه به بازی قبلی و اون باخت بد تو این بازی همه تلاششون رو میکنن تا بتونن اون نتیجه بد رو جبران کنن و دوباره قدرت یوونتوس رو به رخ بقیه بکشند. میشه این بازی رو صحنه ای برای غرش یاران بیانکونری تصور کرد. شیرانی که میرن قدرتشون رو اثبات کنن. اگه بوفون و دیوید هم باشن که دیگه عالی میشه. به امید اینکه غیرت یوونتوسیها به جوش بیاد و تورینو رو قربانی قدرت نمایی خودشون کنن.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
1 Buffon 2 Birindelli 3 Chiellini 5 Zebina 7 Salihamidzic 8 Camoranesi 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Nedved 12 Belardi 20 Palladino 21 Grygera 22 Sissoko 23 Nocerino 25 Stendardo 28 Molinaro 30 Tiago 33 Legrottaglie بوفون و یاکی رسیدن اما ترزگه نرسید!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
پس با این حساب ترکیب یوونتوس از دید من : بوفون مولینارو کیه لینی لگرو امجیچ ندود نوچرینو سیسوکو کامورانزی دل پیرو یاکوئنتا

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
به نظر شما چه جور بازی هست؟ سخت - معمولی - آسون؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
دربی رو اصلا نمیشه بازی قلمداد کرد دیگه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
چرا نمیشه!! میشه دیگه!! :D ولی من فکر کنم مسابقه آسونی باشه!! و خیلی راحت ببریم! چون یووه توی بازی قبل شکست خورد 100% یه کاری میکنه و به همه (مخصوصاً اونایی که توی بازی قبل بر زدش بودن)یه تو دهنی میزنه!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی