پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین مدافع راست یووه در حال حاضر ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
21 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
از اول فصل تا حالا عملکرد همه ی این بازیکنان رو در اون پست دیدیم. کدوم رو ترجیح میدید ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نظر من نمیشه یه بازیکن رو توی اون پست بهتر از بقیه دونست چون هیچ کدوم از این بازیکنان یا در حد و کلاس بالا نیستند یا پست تخصصیشون اونجا نیست!بهترین روش همین چرخشی کار کردن و استفاده کردن از این مهره ها با توجه به قدرت و نوع حملات تیم حریف هست.کاری که رانیری هم داره انجام میده برندلی که اصلا نباید باشه!من در بدترین شرایط حاضرم کامورانزی یا مارکیونی اونجا بازی کنن اما بریندلی نباشه!! صالی آمیجیچ این فصل بازی های خوبی برای یووه مرده اما توی هیچ کدو یه مدافع موفق نبوده! زبینا هم گاهی اوقات اشتباهات خیلی مبتدیانه ای انجام میده اما همون طور که خودش هم بعد از بازی مقابل رم گفت انصافا حقش هست که بیشتر بازی کنه. گریگرا هم سرعت و هوشیاری لازم برای دفاع راست بودن تو سیستم یووه رو نداره.طبق سیستم بازی یووه مدافعان کناری خیلی باید موظب پشت سرشون باشن و اون فضا ها رو ببندن اما گریگرا نمیتونه خیلی خوب از پس این کار بر بیاد

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
از بين اينا كه داريم زبينا بهترينه. ولي در كل يووه يك مدافع راست درست و حسابي نداره و بعد از رفتن زامبروتا اين پست مشكل پيدا كرده. بالزارتي از اينهايي كه داريم بهتر بود كه اون رو هم بيخودي دادن رفت. افسوس بايد خورد!

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
هیچ کدام جالب نیستن ولی زبینا از اینا بهتره

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
آره زبنا هم سرعت خوبی داره و هم روونتر بازی میکنه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دیگه ببینید چی شده که زبینا بهترینمونه!!! زبینا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من گريگرا رو ترجيح مي دم حداقل حركات محيرالعقول انجام نمي ده

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
واقعا كارمون به كجا كشيده شده زبينارو اصلا خوشم نمياد ولي تو بازي با رم خوب بود. گريگرا تدافعي تر ولي يادش بخير بريندلي كارش عالي بود مخصوصا يو بازي برگشت جام باشگاهها با رثال فيگو جم نتونست بحوره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21219 ارسال
سلام دوستان من
من گريگراي آماده رو انتخاب ميكنم
البته زبينا الان خيلي آماده هست و بايد فيكس باشه .
حسن هم در مواقع ضروري خوب بود .
بيريندلي هم عملكردش اصلا قابل دفاع نيست .
با تشكر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
گریگرا خوب بازی کی کنه!!! ولی اصلا نفوذ نمی کنه!!! همین که تو دفاع سوتی نده ، غنیمته!!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
الان رو نمی دونم ولی در اینده نه چندان دور مهندس الف ملبرگ بهترین مدافع جهان میشه... (اقا من راست رو ندیدم ... ولی در کل بهترین مدافع میشه دیگه)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
هيچكس

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
هیچ کودوم ولی حسن صالی بهتر بقیه هست

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
کلا خوب نیستند و به گروسو نیاز داریم و ولی از این بین حسن به علت نفوذ های بهتر گزینه کامل تری است.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

کلا خوب نیستند و به گروسو نیاز داریم و ولی از این بین حسن به علت نفوذ های بهتر گزینه کامل تری است.

گروسو دفاع چپ هست.چه ربطی داره؟!
اتفاقا گاتزتا دیروز نوشته بود که ممکنه سکو با سانیا مدافع راست آرسنال وارد مذاکره بشه.
یکبار دیگه هم گفته بودم.با توجه به مهره ها بهترین کار انتخاب از بین این بازیکنان با توجه به تاکتیک تیم حریف هست!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
زبينا و گريگرا خوب كار كردن تا به اينجا

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
به نظرم زبینا یه راست به تمام معنا نمیتونه باشه ولی اگه وسط مایل به راست کار کنه موثرتر خواهد بود و گریگرا برا این پست مناسب تره که این فصل خیلی مصدوم میشه! :-[بعد از اونم امیدجیچ میتونه جاشو پر کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21219 ارسال
سلام دوستان من همون چیزی که روز اول گفتم ، گریگرا ! یه مدتی اماده نبود که نیمکت نشین شد ، الان دوباره برگشته و خیییییییلی خوب و آماده هست . مرد شماره یک برای این پست هست . با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
منم در هر صورت گريگرا رو ترجيح مي دم بازي به بازي داره بهتر ميشه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
منم با هیچ کدام موافقم ولی از بین اینا فکر می کنم سالی امیجیچ از همه بهتر باشه....

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی