پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رجینا-یوونتوس (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
193 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا شما چرا میزنین باشه چششم!!
دیگه این کار رو نمیکنم

دوست عزیز یک بار دیگه به بازیکنان یوونتوس توهینی کردی بدون شک بن خواهی شد - شوخی هم در کار نیست نمی تونی به بازیکنان یوونتوس احترام بزاری خواهشا پست نده و احترام خودت رو هم حفظ کن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لیست 20 نفره ی تیم هم توی سایت یووه اعلام شد. بوفون،ترزگه،یاکوینتا،زبینا،نوچرینو اصلا توی لیست نیستند. نوچرینو محرومه،بقیه مصدوم. مصدومیت مارکیونی و اندراده هم که ادامه داره. چند بازیکن از تیم جوانان برای خط هافبک و حمله اضافه شده !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
ترکیب به احتمال زیاد همون چیزی هست که بالا گفتم چون فکر نمی کنم جور دیگه ای بشه ترکیب رو ارنج کرد کاستلیا و بوتونه هم از جوانان هستند که فردا باید روی نیمکت باشند

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ترکیب به احتمال زیاد همون چیزی هست که بالا گفتم چون فکر نمی کنم جور دیگه ای بشه ترکیب رو ارنج کرد

کاستلیا و بوتونه هم از جوانان هستند که فردا باید روی نیمکت باشند

حسین ترزگه اصلا توی لیست نیست،چطوری کنار دلپیرو بازی کنه ؟ ;D ;D
فکر میکنم همین ترکیب حسین باشه ولی به جای دیوید پالا بازی کنه.

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
يعني با اين وضعيت امكان پريدن 2 امتياز هست چون ايندفعه واقعا" دستش خاليه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

ترکیب بالایی رو باید اصلاح کنم زیرا احتمال بازی نکردن ترزگه هست و اون هم به لیست مصدومان اضافه شده البته هنوز 100% نشده اما احتمال رسیدنش به بازی خیلی کم هست پس اگه اینجوری باشه الکس در کنار پالادینو بازی خواهند کرد

رضا جان من پست بعدی ترکیب این رو ذکر کرده بودم عزیزم

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
ولی من فکر کنم موقع خوبی پالا به بازی گرفته میشه میتونه خودش رو نشون بده توی خط حمله

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
هر کی میخواد بازی کنه فقط الکس باشه و یوونتوس هم بازی رو ببره چون درحال حاضر نیاز شدیدی به امتیازهامون داریم و برای اثبات هرچه بیشتر شایستگیهامون به برد نیاز داریم.امیدوارم که بلاردی آماده تر شده باشه و یه بازی عالی رو از خودش نشون بده تا دیگه کسی بهش توهین نکنه. من خیلی بهش امید دارم. اگه بیشتر باهاش کار بشه خیلی پیشرفت میکنه. و دهن منتقدانش رو هم ببنده.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
فکنم این بازی مساوی بشه! آخه خیلی بی مهره هستیم!!!!

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
تركيب احتمالي Goal:

بوفون

مولينارو - كيه ليني - لگروتاليه - زبينا

ندود - زانتي - سيسوكو - كامورانزي

ترزگه - دل‌پيرو

http://www.goal.com/...tenutoId=596125

البته انگار نميدونستن كه بوفون و ترزگل نميتونه بازي كنه.
در ضمن خيلي هم كم مهره نيستيم و با اومدن كامو، كيه‌ليني تيم در شرايط بدي نيست. ضمن اينكه بايد ببينيم در صورت انتخاب شدن براي بازي سيسوكو در يك بازي كه از ابتدا در ميدان باشه چيكار مي‌كنه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مشكل اينه كه بوفون توي ليست اعلام شده اين بازي نيست همينطور ترزگه همين بوفون كه نباشه مي تونيم بگيم خيلي كم مهره ايم

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
وای نه من نمیدونستم بوفون عزیز نیست !!!! ای خدا باز باید شاهد سوتیهای بلاردی باشیم !!!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
توی لیست فقط و سه مهاجم حضور دارند! دل پیرو و پالادینو و بوتونه!(از جوانان) با این حال بازم نمیشه شانس یووه برای بردن رو کم دونست.من فکر میکنم امشب در نهایت با درخشش الکس این بازی رو با نتیجه خوب به نفع خودمون تموم میکنیم.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اينجوري كه وضعيت خيلي به هم ريخته. درون دروازه و نوك حمله خالي از بازيكنه. تنها اميد گلزني آلكس هست. پالا هم بالاخره فرصت خوبي داره تا خودي نشون بده.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

ای خدا باز باید شاهد سوتیهای بلاردی باشیم !!!!

سدف جان ببخش که این قسمت از نوشتت رو گل چین کردم همینجوری میخواستم یه پستی داده باشم!!!!
-----------------------
بعد در مورد این بازی که من میگم یا 2-1 ببازیم یا 2-1 ببریم!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بوفون برای چی نیست

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تو تمرینات دوباره یک مقدار کمرش مشکل پیدا کرده که موضوع مهمی نیست.فقط برای احتیاط و اینکه مطمئن باشن به بازی با تورینو میریسه این بازی رو بهش استراحت دادن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من العان یه چیزی یادم اومد و نظرم راجع به این بازی زمین تا آسمون عوض شد! ما این بازی رو 100 میبریم!!! هیچ فرقی هم نمیکنه که بوفون یا ترزگه یا یاکی نیستن . مهم اینه که العان بازم یونتووس از بازیکنای رجینا سر ترند و رجینا به قول خودمونی هیچ کاری  نمیتونه بکنه!! من به شخصه میکم دیگه به بازی های یووه انرژی منفی نمیدم! چون به این مساله اعتقاد دارم که هرچی انرژی مثبت بدی نتیجش بهتره! حتی اگه یونتووس العان(که بدون مهرو هست) جلوی تیم هایی از قبیل Real,Man UNT,Barca,Arsenal و ... بازی کنه میگم میبره حتی اگه یه بازی باشه که هیچ عقلی نگه این بازی رو میبریم باز من میگم میبریم! بهتره همه شماهم این کار رو بکنید و نتیجش رو ببینید. اجازه میدین یک جمله بگم؟ در مورد تعصب همه یونتووسی ها میخوام بگم!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

توی لیست فقط و سه مهاجم حضور دارند! دل پیرو و پالادینو و بوتونه!(از جوانان)
با این حال بازم نمیشه شانس یووه برای بردن رو کم دونست.من فکر میکنم امشب در نهایت با درخشش الکس این بازی رو با نتیجه خوب به نفع خودمون تموم میکنیم.

اميدوارم به بوتونه بازي بده چون بازيكناي جوون وقتي يه بازي مي كنن قطعا توش عالي هستن تا خودشونون نشون بدن.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
خیلی دوست دارم بازی سیسوکو را ببینم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی