پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رجینا-یوونتوس (هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
193 پاسخ برای این موضوع

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
تا زمانی که کیلینی به جای خودش نره و بازی نکنه نمیشه این حرف رو زد!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی نمیدونم چرا نفوذهای مولینارو واسه من چنگی به دل نمیزنن!! ولی اگه بخواییم با زبینا مقایسه اش کنیم خب مسلماً این مولینارو مورد تمجید قرار میگیره!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
درمورد تركيب ابتدايي خط حمله به نظر من ترزگه يا بايد از اول باشه يا اصلا ً بازي نكنه سوابق نشون داده كه ترزگه به خاطر خصوصيات روحي خاصش بايد از اول بازي كنه حتي بازي قبل بعد از تعويضش چهره ش نشون نمي داد خيلي رضايت داشته باشه ولي برعكس الكس و ياكوئينتا چنين مواقعي روحيه و انگيزه بيشتري واسه اثبات پيدا مي كنن الكس اين روزها رو هيچ كس نمي تونه پشت خط نگهداره پس منم با تمام اعتقادي كه به ياكي دارم فكر مي كنم يا سه مهاجم يا ترزگه و الكس از ابتدا بازي كنن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ا ا ا ا نیگا رم این تیم درپیته مادریدی رو برد!! حالا فردا میاد واسمون شاخ میشه!! خوب در مورد خط حمله اگه یاکی و نرزگه توی خط حمله و الساندرو پشت اینا و در طرفین ندوید و کامو باشه میشه گفت هردو حملمون خیلی خوب توپ رسانی بهشون میشه! از طرفی باید واسه ترزگه سانتر زیادی بشه چون ترزگه یکی از هنراش هد زنی های عالیشه وئ از اونطرف یاکی هم خوب این کار رو میکنه! و در حملات زمینی باید به یاکی بیشتر توپرسوونی بشه چون اون خیلی بهتر از ترزگه حفظ توپ میکنه!!!!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
رم ديگه شاخ نميشه چون بازي رفت و برگشت تمام شده ايشالا واسه انتر شاخ بشه ما فيض ببريم

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ولی دیوید روی زمین هم گل های قشنگ و وحشتناکی میزنه.این تیم رانیری معنا و مفهوم سانتر کردن رو متوجه نشدن! دقیقاً مثله فوتبالیست های ایرانی واسه مهاجمین سانتر میکنن! میزنن زیر توپ حالا خدا میدونه توپه کجا فرود میاد! تو این بازی هایی که من دیدم یک سانتر درست حسابی واسه دیوید و یا یاکی نشده!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

ولی دیوید روی زمین هم گل های قشنگ و وحشتناکی میزنه.این تیم رانیری معنا و مفهوم سانتر کردن رو متوجه نشدن! دقیقاً مثله فوتبالیست های ایرانی واسه مهاجمین سانتر میکنن! میزنن زیر توپ حالا خدا میدونه توپه کجا فرود میاد! تو این بازی هایی که من دیدم یک سانتر درست حسابی واسه دیوید و یا یاکی نشده!

راست میگی تا یا حدعقل تا حالاش که اینجوری بوده!
تا اونجایی که من میدونم ترزگه فکنم فقط یه گل روی سانتر زده درست میگم؟(بازی با رم)
یا بیشتر هم زده؟

رم ديگه شاخ نميشه چون بازي رفت و برگشت تمام شده
ايشالا واسه انتر شاخ بشه ما فيض ببريم

بابا فردا میاد میگه فلانی ریشش سیبیلش رو زدهبود به خاطر همین تعادل نداشت و گل خورد وگرنه برده بودیم!!!

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
می بریم البته اگه دستکم نگیریم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون هم که توی این بازی نیست و احتمال گل خورنمون بالا میره دیگه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ایندفه دیگه واسه چی نیست؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باید استراحت کنه،بعد از بازی با ادونیزه مشکل کمرش دوباره بدتر شد. گفتند بهتره استراحت کنه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خوب پس با نبود بوفون ما الان یه گل از حریف عقبیم و بازیکنا باید با تصور به زمین برن که یه گل از حریف عقبن وباید برای جبرانش تلاش کنن. ولی خداییش راست میگه از اول فصل تا حالا به جز سانترهای الکس هیچ سانتری خوبی رو از بازیکنای یوونتوس ندیدیم.البته واضح هم هست که وقتی بازیکنهایی مثل زبینا و بریندلی یا مولینارو سانتر میکنن نباید انتظار زیادی داشت.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اینشالا که زودتر رفع بشه بعد به نظرم باید با ایت ترکیب بریم برگ چقندر مولینارو - کیلینی - لگروتالیه - زبینا زانتی - نچرینو ندوید - کامورانزی ترزگه - یاکی (دلپیرو)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
آخه مگه تو حالیت نیست میگن یاکی مصدومه.باز گذاشتیش جای الکس تو ترکیب خیالیت!!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
اول اینکه لطفا در مورد بازیکنایه یووه درست حرف بزنید هر چی باشه دروازبان یووست و واسه ما عزیزه ( قابل توجه اقا احمد رضا) دوم هم این که سیسوکو این بازی باید فیکس بازی کنه سوم الکس که همیشه فیکسه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من حالیم نیست در کل بهش میگم برگ چقندر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منم حالیم نیست ;D ممکنه یه بار دیگه بهش یه چیزی بگی منم بنت کنم! ;D ;D ;) ولی بی شوخی رعایت کنید.خواهشا

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آی اینجا به حقوق کاربر میخوان تجاوز کنن آی مردم کشتین. خونمو ریختن سرم رو شکستن کمک من به دادگاه حمایت از کاربر شکایت میکنم!!! آی نزن نامرد لاقر با بند کفش بزن چرا با داس؟ کمک!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من حالیم نیست در کل بهش میگم برگ چقندر

دوست عزیز یک بار دیگه به بازیکنان یوونتوس توهینی کردی بدون شک بن خواهی شد - شوخی هم در کار نیست نمی تونی به بازیکنان یوونتوس احترام بزاری خواهشا پست نده و احترام خودت رو هم حفظ کن

===========================================

این هم ترکیب احتمالی من :

بلاردی

مولینارو کیه لینی لگروتالیه گریگرا

ندود زانتی سیسوکو کامورانزی

ترزگه دل پیرو

این هم مصدومان یوونتوس :

بوفون - اندراده - مارکیونی - ون استراتان - زبینا

محرومان :

نوچرینو

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب بالایی رو باید اصلاح کنم زیرا احتمال بازی نکردن ترزگه هست و اون هم به لیست مصدومان اضافه شده البته هنوز 100% نشده اما احتمال رسیدنش به بازی خیلی کم هست پس اگه اینجوری باشه الکس در کنار پالادینو بازی خواهند کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی