پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-رم(هفته بیست سوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
163 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شنبه 27 بهمن 1386 (ساعت 23 به وقت تهران)
هفته بیست سوم سری آ ایتالیا
یوونتوس-رم(ورزشگاه المپیک تورین)
نتیجه بازی رفت رم2-2یوونتوس
[img width=480 height=319]http://www.picestoon.com/out.php/i7494_141378519108c3415bec.jpg[/img]
سایر مسابقات سری آ
شنیه 27 بهمن (تمام ساعتها به وقت تهران هست)
اینتر لیورنو (ساعت 20:30)
پارما-میلان (ساعت 20:30)
یوونتوس-رم (ساعت 23)
یکشنبه 28 بهمن
فیورنتینا-کاتانیا (ساعت 17:30)
جنوا-سمپدریا
لاتزیو-کاتانیا
ناپولی-امپولی
پالرمو-کالیاری
رجینا-اودنیزه
سیه نا-تورینو
در ضمن بازی عقب مانده میلان و لیورنو از هفته شانزدهم سری آ چهارشنبه 24 بهمن ساعت 23 خواد بود

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مطمئنا بازي سختيه ولي برد دور از دست نيست.بابرد مي رسيم به دهنه‌ي رم و بايه امتياز اختلاف سوم مي شيم.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من با این بازی که امروز بچه ها کردن به سهمیه لیگ قهرمانان امیدوار شدم 100% رم رو میبریم و هیچ شکی درش نکنین و اگر غیر از این بکنین یک یونتووسی تیر نیستین!!!!!
امروز تو بازی با ادینزه همه خوب کار کردند و واقعاً نشون دادن که این یونتووس اون تیم 2-3 هفته پیش نیست...
این بازی رم میبریم هیچ شکی درش نکنین.
شاد باشین

راستی یه نظر سنجی راجع به این تاپیک بزارین بد نیستش ها!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
رم هم این هفته ها نمایش و نتایج ضعیفی از خودش به جا میذاره!اگه همه مصدومامون برگردن بدون شک المیپک تورین غرق در شادی خواهد شد! چقدر این بازی واسم حساسه! مثه سگ ازشون متنفرم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
کی متنفر نیست من از همه تیمای ایتالیا به غیر از میلان بدم میاد چرا میلان چون وقتی ما از سری بی اومدیم سری آ اولین کسانی بودند که به ما تبریک گفتند. همین دیگه از هیچ کدومشون خوشم نیمآد و ازشون متنفرم!!!!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بازی مشکلی خواهد بود و باید آماده هر اتفاقی بود ، میشه منتظر یک نتیجه فوق العاده شیرین مثل دو سال پیش بود یا میشه شاهد یک شکست . در کل یه چیز رو مطمئنم که ما امتیاز میگیریم از این بازی .

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
البته درسته رم این چند وقته خوب نتیجه نمیگیره ولی بهر حال بازی با یووه است و هزار جور انگیزه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من به رم علاقه‌ي خصي دارم و اونم بدليل اينه كه بسياري از بازيكناي بسيار خوب ايتاليا(تيم ملي) توي اون بودن و هستن و خيلي خوب هم بازي مي كنن اما در مقابل يووه هر تيمي خوار و خفيفه و بياد كم بياره.تازه رم از وقتي با مونتلا اونجوري برخورد كرد و فرستادش بره خيلي زد تو ذوق من پس ببازه و نابود شه بهتره.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

کی متنفر نیست

همین دیگه از هیچ کدومشون خوشم نیمآد و ازشون متنفرم!!!!

اتفاقا من تو ایتالیا بعد از یووه ، رم و فیورنتینا رو خیلی دوست دارم !!!!!!!!!!

حتی عاشق توتی هستم البته نه به اندازه الکس !!!

نسبت به میلان هم تنفر ندارم چون همیشه میلان باعث افتخار ایتالیا بوده!!

ولی انتر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من هرجوری می خوام نتیجه این بازی رو پیش بینی کنم نمی تونم

ولی اگر فکر کنیم یووه اودینزه رو برده و رم هم باخت داده ، یووه به راحتی باید یازی رو ببره!!!!

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
ما از هرچی فیورنتیناست بدمون میاد ما از هرچی رم بدمون میاد این قانونه هواداران یوونتوسه هنوز کارشون موقع واقعه ( لیورپول - یووه ) یادمون نرفته . رم هم مثل سگ نرم میکنیم میفرستیم شهرشون شیره بیانکونری شیره تیفوسی بیانکونری

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
یه خواهش از بچه ها دارم اونم اینه که وقتی میخوان بازیهای یووه رو پیش بینی کنن داور رو هم در نظر بگیرن. با وجود این داورهایی که ما میبینیم هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست.مگه نه همین بازی با ادینزه 3 پنالتی برامون نگرفتن؟! اما انگیزه بازی جلوی کفتارهایی مثل رمیها و سگهایی مثل اینتریها اینا حالیش نمیشه.اینا باید له بشن .باید قدرت بیانکونری رو با تمام وجودشون حس کنن و خرد بشن. اینو فقط یه یوونتوسی واقعی در زمین میتونه حس کنه. کسی مثل الکس، بوفون، ندود یا کامورانزی و یه هوادار مثل ما که اوج عظمت یوونتوس رو در خارج زمین ببینیم یا مثل اون کسی که ضد یووست وبا دیدن عظمت یوونتوس مثل مار زخم خورده به خودش میپیچه، کسی شاید شبیه موراتی... آره عظمت و شکوه واقعی یوونتوس چیزی فراتر از اینه که بشه بیانش کرد این عظمت فقط در احساس یه تیفوسی واقعی میگنجه . از این بازی به بعد دنیا باید بفهمه که یوونتوس چه تیمیه و یوونتوسی کیه...

arash-piero

arash-piero

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 194 ارسال
سلام فقط امیدوارم یووه به یاد اوون روزهای طلایی بازی کنه شرط می بندم می بریمش

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اميدوارم رانيري توي اين بازي از هر سه مهاجممون استفاده كنه هر چي فكر مي كنم مي بينم هر سه ترزگه ، ياكي و الكس بايد توي اين بازي فيكس باشن ما مي تونيم طوفاني شروع كنيم و بعد از كسب نتيجه با خارج كردن يه مهاجم و قرار دادن دو هافبك دفاعي به نتيجه دلخواه برسيم من دوست ندارم نوچرينو توي اين بازي حتي واسه يك دقيقه بازي كنه مي تونه نابودمون كنه همينطور اميدوارم كيليني دست از اين كلنجار رفتن با حريف توي محوطه دست برداره توي بازي با اودينزه دقيقه 90 توي محوطه نزديك بود بهانه خوبي دست داور بده

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3431 ارسال
تو آين بازی بايد خيلی هوشيار باشيم .بردن تيم کثيف رم خيلی لذت بخشه. اميدوارم رانيری يه بار هم که شده نشون بده ميتونه مربی بزرگی باشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فقط اميدوارم كه بتونيم از سد خط مياني پرمهره و قوي رم بگذريم.مانسيني ، تونه‌تو ، ده روسي ، توتي و حتي پروتا كوچيك نيستن و مي تونن راحت وسط زمين رو تصاحب كنن اما كلود بايد كاري كنه كه نزاره.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
شک نکنید ما تو این بازی میبریم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ممکنه کامو به این بازی نرسه! دیروز در حین تمرینات از ناحیه کمر مصدوم شده!مصدومیت جدی نیست اما ممکنه نتونن برای این بازی آمادش کنن مارکو و آندراده هم که همچنان مصدومن

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اين كامو هم شده مرد هميشه مصدوم. ولي همون يك بازي هم كه تونست مقابل اودينزه بازي كنه يك برد براي تيم گرفت.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

ممکنه کامو به این بازی نرسه!
دیروز در حین تمرینات از ناحیه کمر مصدوم شده!مصدومیت جدی نیست اما ممکنه نتونن برای این بازی آمادش کنن
مارکو و آندراده هم که همچنان مصدومن

مگه اینا زمین شخم میزنن که هر روز مصدومن ! رانیری چیکار میکنه ؟؟؟ :D :D :D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

مگه اینا زمین شخم میزنن که هر روز مصدومن ! رانیری چیکار میکنه ؟؟؟ :D :D :D

خداییش آدم حرصش میگیره! درست حسابی هم مصدوم نمیشن! چپ و راست کمرشون دو نیم میشه!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی