پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شبکه ی 3 و شبکه ورزش

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3731 پاسخ برای این موضوع

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

حذف

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
حالا این خوبه
بازی های واتفورد بیشتر از بازی های یووه پخش شده
  • El rey leon, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan
کلا یکی از شرایط استخدام تو شبکه سه طرفدار بارسا و رئال بودن ـه ..واقعا فقط با رانت اومدن رسانه میلی وگرنه در حد یه بچه هم شعور و سواد فوتبالی ندارن اکثرشون!
حتی اگه به جای سیانکی، گزارشگر شبکه یوونتوس بازی فینال رو گزارش کنه ! تو استودیوی شبکه لالیگا tv جاودانی (سوهان اعصاب و روان) نشسته که رو مخ آدم رژه میره و احتمالا قبل/بعد از بازی و بین دو نیمه با افتخار میگه هوادار رئال ـه و به شعور مخاطب توهین میکنه
حیف وقت و پول برق که حروم نگاه کردن برنامه های شبکه 3بشه!...eleven sport تقریبا همه بازیهای یوونتوس تو سری آ رو نشون میده و کانال RSI La 2 ( گزارش ایتالیایی) بازیهای چمپیونز لیگ
امثال سیانکی و جاودانی روح فوتبال رو میکشن!
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
رسمی :
عادل کیروشی پور گزارشگر فینال ل.ق
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

رفقا نمیدونم جریان چیه معمولا وقتی آقای فردوسی پور بازیهای یوونتوس رو گزارش میکنه یووه میبازه. من خودم سه تا بازی سرنوشت ساز یوونتوس رو با گزارش ایشون دیدم که یووه به بدترین شکل باخته. بازی با بایرن مونیخ رو ایشون گزارش کرد و در حالیکه یووه 2 هیچ از بایرن جلو بود 4 به 2 باخت،بازی با بارسلونا رو هم که تو فینال 2015 ایشون گزارش کردن و یووه اونجوری باخت الان هم که این فینال نحس رو ایشون دوباره گزارش کرد و این افتضاح شد. اصلا از اول که فهمیدم ایشون گزارشگر بازیه نمیخواستم بازی رو نگاه کنم چون میدونستم یووه میبازه. ولی برعکس تو بیشتر بازی هایی که آقای مزدک میرزایی بازی های یووه رو گزارش میکنه یا میبره یا مساوی میکنه. بازی رفت با بایرن مونیخ رو میرزایی گزارش کرد و یووه درحالیکه 2 هیچ عقب بود بازی رو دو دو مساوی کرد که به نظر من همچین تساوی دست کمی از برد نداره،بعد بازی رفت با رئال رو تو 2015 ایشون گزارش کرد و یووه اون بازی رو دو به یک برد،بازی برگشت مقابل موناکو رو هم ایشون گزارش کرد و یووه دو به یک برد. اگه از اول میدونستم گزارشگر فینال آقای فردوسی پوره به سایت گزارش ورزشی پیام میدادم و خواهش میکردم بازی رو بدن به یه گزارشگر دیگه. البته میدونم این حرفا واقعا خرافاته و هرچی قسمت باشه همون میشه ولی ای کاش فینال رو گزارشگر دیگه ای بجز آقای فردوسی پور گزارش میکرد

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
امسال پخش میشه؟
  • Aminvo, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

امسال پخش میشه؟

خدا میدونه بعدم میگن پخش میکنیم سر بازی اوضاع در میارن

خدا میدونه چقدر اشک ریختم پای تلویزیون که بازی رو پخش نمیکردن دیگه خودم همت کردم رفتم د ی ش و ریسی ور خریدم خیالم رو راحت کردم

شاید به خاطر خریدهای میلان و انتر پخش کنن
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

عاشق ترین هوادار یوونتوس

عاشق ترین هوادار یوونتوس

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

سلام دوستان... اگه امسال بازی های یووه پخش نشه یا بد پخش بشه حداقل کاری که میکنم اینه که سایت شبکه ۳ و ورزشو بهم میریزم{ یه دوستی دارم که حدودا ۳ ماهه باهاش اشنا شدم و یه هکر بسیار تواناییه}

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

سلام دوستان... اگه امسال بازی های یووه پخش نشه یا بد پخش بشه حداقل کاری که میکنم اینه که سایت شبکه ۳ و ورزشو بهم میریزم{ یه دوستی دارم که حدودا ۳ ماهه باهاش اشنا شدم و یه هکر بسیار تواناییه}

بعدش هم اینجا رو فیلتر میکنن و شما و دوستت رو میفرستن آب خنک بخورید :1:
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

قبلا به نوید گفتم

برای سال جدید میشه بجای گزارش لحظه به لحظه تو تلگرام ، از لایو اینستاگرام برای پخش مسابقه استفاده کرد.

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

قبلا به نوید گفتم

برای سال جدید میشه بجای گزارش لحظه به لحظه تو تلگرام ، از لایو اینستاگرام برای پخش مسابقه استفاده کرد.

نرم افزار پریسکوپ حتی از ان هم بهتره 

Periscope  یک برنامه کاربردی برای دستگاه های اندرویدی که به شما اجازه می دهد تا ویدیوهای جهان را به صورت زنده مشاهده نمایید.  این برنامه که توسط شبکه اجتماعی تویتر منتشر شده در واقع برای استریم آنلاین ویدئو بکار می رود . کاربران اندرویدی می توانند با گوشی اندرویدی خود اقدام به پخش و استریم زنده از ویدیوها نمایند و به صورت کاملا همزمان در همان ویدیو به چت و گفت و گو بپردازند. به عنوان مثال اگر شما در یک رویداد حضور داشته باشید اکنون هر چیزی را که مشاهده می کنید را می توانید به صورت کاملا زنده و لایو در Periscope  به کار ببرید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بجای این کارا اگه رسیور دارین یه دیش رو اذر اسپیس بزارین و سی بی سی رو رایگان بگیرید
اگر تبلت یا لبتاب دارید برنامه موبی کرا رو دانلود کنین و استفاده کنین
هیچ بازی رو از دست نمیدین
به همین راحتی
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1476 ارسال

شکر ایزد که سالهاست از این جعبه‌ی دروغ دورم و دست و دلم به روشن کردنش نمی‌ره، دقیق‌تر بخوام بگم از دیدن تقریباً تمام برنامه‌هاش حالم بد میشه.  بعد سالها برای دیدن بازی یووه-بارسا (تور آمریکا) مجبور شدم به جعبه‌ی دروغ متوسل بشم. واقعاً که عذاب الیمی بود، خصوصاً شنیدن اراجیف مردکی به نام مزدک.

هر وقت اسم صدا و سیما میاد یاد این کارتون می‌افتم که حق مطلب رو ادا کرده:

kunc_331035-252329_101.jpeg

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
به گفته دوستان یا شایدم دشمنان در برنامه فوتبال 120,انگار دارن کارایی میکنن که مشکل پخش فوتبال لیگ ایتالیا حل بشه.
فعلا که سری آ برزیل مهمتره!!
  • mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

به گفته دوستان یا شایدم دشمنان در برنامه فوتبال 120,انگار دارن کارایی میکنن که مشکل پخش فوتبال لیگ ایتالیا حل بشه.
فعلا که سری آ برزیل مهمتره!!

فعلا میخوان از برنامه آنتن کسب درآمد بکنن اون دزدهای نمک به حروم
  • Aminvo, tecra, F A R SH A D J U V E و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

توپ تانک فشفشه شبکه سه و ورزش **** واقعا حرفی جز این نمیتوانم بزنم. :fp:

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

عبدولی تو صدا و سیما و ...

• mory, Pinturicchio و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

آخر نشون نداد؟

اگر نشون ندادن واقعا دمشون گرم. این بازیو نشون میدادن هم قطعا بهونه ای میشد بر بی هیجانی لیگ ایتالیا و هم هیچ دفاعی نمیشد از عملکرد تیممون داشته باشیم !!! همون بهتر که اطرافیان ناظر فجایع الگری نباشن و فقط خودمون ببینیم...

• Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

^^^

بی شرفا بازی تکراری آرسنال- منچسترو پخش کردن.. 

• mory, -OMID- و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
داشتم کانالارو سرسری رد میکردم ک تو ی برنامه آبکی دیدم آوردن ی سوال مسخره و سطح پایین طرح کردن (چرک ترین بازیکن فوتبال ) اونوقت اسم مانژو هم بین گزینه ها بود... خب شعور فوتبالیشون ک قطعا صفره اون یکی شعورشون هم مطمئنا همین حدوده... من نمیدونم مانژو تمارضی کرده آیا؟ خطای وحشیانه ای انجام داده؟ داورو فریب داده؟ من جز بازی غیرتی چیزی ازش ندیدم چ تو یووه چ بایرن چ آتلتیکو... شاید یکم عصبی باشه مثل وقتی ک با لواندوفسکی شاخ ب شاخ شد اما ب هیچ وجه چرک بازی نکرده تا الان... صدا سیما کارش از تاسف گذشته
  • Pinturicchio, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی