پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودنیزه-یوونتوس(هفته بیست دوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
83 پاسخ برای این موضوع

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
مطمئنم که دیگه این یکی رو میبریم تا الکس هست نگران چیزی نباشید الکس الان واقعا اماده است

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه بايد براي بازگشت به حالت قبلي ش بتونه از اين بازي سه امتياز رو بگيره تا با روحيه‌ي كامل و اعلا بره به جنگ رم و بعد بازي هاي نسبتا راحتش تا بازي با اينتر.فقط مهمه كه تيم بتونه نتيجه رو بگيره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اودنیزه توی این 5 بازی اخیر خودش فقط یک برد داشته و 2 تا رو باخته و 2 تا رو هم مساوی کرده و شاید الان روند نزولی داشته باشه و یووه باید بتونه استفاده کنه اما این به شرطی هست که روند نزولی یوونتوس رو تموم شد بدونیم و انتظار بازی همیشگی از یووه داشته باشیم - خط حمله اودینزه واقعا خطرناک هست و باید امیدوار باشیم که جیجی به این بازی برسه - همونطور که قبلا گفتم بوفون دوباره پنج شنبه مشکلی براش پیش اومد و به کلینیک باشگاه مراجعه کرد ولی پزشکان باشگاه هنوز چیزی اعلام نکردند - کامو هم هیچ مشکلی برای حضور ثابت در این بازی نداره و می تونه از اول بازی کنه اما مهم ترین نکته چینش ترکیب دو نفره هافبک یوونتوس خواهد بود . بدون شک زانتی نفر اول خواهد بود و رانیری باید از بین سیسوکو و نوچرینو یکی رو انتخاب کنه که از دید من سیسوکو هست . در خط دفاعی هم چیدمان همیشگی بازی خواهد کرد ولی به احتمال فراوان امجیچ به جای بریندلی بازی می کنه - ترکیب احتمالی از دید من : بلاردی - امجیچ - لگروتالیه - گریگرا - مولینارو - کامورانزی - سیسوکو - زانتی - ندود - دل پیرو - ترزگه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظر میاد الکس تو تمرینا با کیلینی برخورد کرده و دچار مصدومیت شده و به درمانگاه انتقال پیدا کرده هنوز معلوم نیست شدت مصدومیتش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره متاسفانه الکس هم مصدوم شد و پزشکان اعلام کردند اگه تونستیم به بازی روز یک شنبه می رسونیمش اگه نه باید تا چند وقت دور از میادین باشه چون جدی هست ولی اظهار نظر نهایی رو گذاشتند برای فردا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خبر تکمیلی : پزشکان باشگاه ساعتی پیش اعلام کردند هیچ مشکلی نیست و الکس خواهد رسید - خدایا شکرت

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
باید مراقب دی ناتاله و کوآگلیارلا باشم . ولی در کل بازی مشکلی خواهد بود .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها یه صحبتهایی هست که رانیری گفته: رانیری سر مربی تیم یونتووس بعد بازی با کالیاری گفته: ما پیروزی میخواستیم اما کالیاری برای قربانی شدن به تورین نیامده بود. آنها اعتماد به نفس خوبی داشتند و آماده بودند. رانیری که ناکامی تیمش در دستیابی به اسکودتو را پذیرفته اعتراف کرد که یووه با اینتر و رم تفاوت زیادی دارن(صحبت های رانیری): اینتر و رم بهترین تیم ها هستند. رم این هفته بدشانسی آورد. رانیری همچنین از عملکرد سیسوکو هافبک دفاعی سابف لیورپول که اولین بازی خود را برای یووه انجام داد ابراز رضایت کرد و گفت: من از او راضی بودم چون بارها در میانه زمین توپ گیری کرد. اینتر هم به لطف یک پنالتی مشکوک که توسط زلاتان ایبراهیمویچ به گل تبدیل شد صدر نشینی خود را مستحکم تر کرد... منبع خبر روزنامه همشهری.صفحه 7 ----------------------------- هدفم از اینکه این خبر رو نوشتم این بود که میخوام بگم آخه قبل از این تا حالا یووه با تیمی مثل رم مقایسه شده بود؟ حالا اینتر رو بگید یه چیزی همیشه هم اینتر و هم میلان مدعی قهرمانی بودن ولی هیچوقت نیومدن این تیمها از جمله یووه رو با رم مقایسه کنن(حداقل کسای که یونتووسی هستند این کار رو نکردند...)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یه خبر خوب دیگه بچه ها : طبق اخرین خبری که لحظاتی پیش ( شنبه ساعت 00:14 ) منتشر شد جیجی بوفون مشکل نداره و می تونه در بازی مقابل اودینزه دروازه یوونتوس رو محافظت کنه و الان شانس بوفون 75% هست و بلاردی 25%

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
دمت گرم بابا تو دیگه هستی... فاز مثبت دادی اساسی... اما درمورد اون صحبتهای رانیری بگم که این صحبتهای یه مربی با روحیه قهرمانی و برتری نیست...خاک تو سرش به دلم افتاده یووه این بازی میترکونه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کیه لینی و زبینا هم آماده اند و سایت رسمی یووه نوشته اند که اگر رانیری بخواد می تونند بازی کنند. سایت یووه نوشته که مولینارو با تیم تمرین نکرد و فقط بدنسازی انجام داد. و گریگرا هم کلا استراحت کرد ! توی تمرینات امروز هم کیه لینی روی پای الکس تکلی رفت که باعث مصدومیت شد که الکس از تمرینات خراج شد.ولی بعد اعلام شد که چیزی نبود و فقط پاش زخم شد و ضربه ای به زانوش وارد نشده و خوشبختانه مقابل اودنیزه بازی میکنه. همونطور که حسین گفت سایت یووه هم نوشته بوفون تا حدود زیادی بهبود یافته و امروز با مربی دروازه بان ها تمرین کرد.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خب گویا بالاخره و کم کم داریم به ترکیب اصلی دست پیدا میکنیم. ولی خبره مصدومیت الکسی این شادی رو از ما سلب کرد.خدا کنه که مشکل حادی نباشه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خدمت دوستات عزیز عرض کنم خدا رو شکر بوفون و دل پیرو هیچ مشکلی برای بازی ندارند و اصلا نگران نباشید - فقط احتمال داره رانیری برای اینکه بوفون به انادگی 100% برسه بهش بازی نده اما شانس بازی بوفون نسبت به بلاردی 70 % به 30 هست

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
اودينزه خط حمله آماده‌اي مثل دي‌ناتاله و كواليارلا داره كه اگه توي اودينزه هم مثل تيم ملي بازي كنن مهار آنها براي مدافعان يووه كار سختي خواهد بود.
با اينحال چون تعدادي از بازيكنان مصدوم بهبود پيدا كردن و ميتونن بازي كنن پس بايد اميد داشته باشيم كه نسبت به چند بازي اخير پيشرفت خوبي داشته باشيم.

فكر منم تركيب تيم به صورت زير باشه:

بوفون (انشا ا...)

مولينارو - گريگرا - لگروتاليه - صالح حميدزيچ

ندود- نوچرينو - زانتي - كامورانزي

دل‌پيرو - ياكينتا

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من تا این لجظه با این ترکیب موافق نیستم به نظرم بوفون گریگرا - کیه لینی - لگروتالیه - مولینارو کامورانزی - سیسوکو - زانتی - ندود دل پیرو - ترزگه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
حالا می شه به این بازی امیدوار بود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بوفون بازی نکنه بهتره می ترسم مثل 2 سال پیش بشه که هنوز خوب نشده بود بهش بازی دادن و افت چشمگیری تو بازیش بوجود اومد تا مدت طولانی هم ادامه داشت.بهتره استراحت کنه این بازی هرجوری هست با بلاردی سر می کنیم تا انشاءالله بازیهای بعدی.خدا کنه از اون بازیهای طوفانی یوونتوس باشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آره درسته ولي با بلاردي بدون شك بازنده ايم يه نگاه به خط حمله اودينزه بندازيم متوجه ميشيم كه چه روز سختي در پيش داريم كاش آبياتي رو داشتيم هنوز

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
من با تركيبي كه حسين گفته موافقم هر چند ياكوئينتا رو ترجيه ميدم كه بازي كنه اما از اون طرف اودينزه بدجوري آمادس ! دي ناتاله و كواليارلا كه فوق العاده هستند و در ديگر پست ها هم بازيكن سطح بالا و كلا كار آمدي رو داره مثل دي آگوستينو و اوبودو ، پينزي البته به نظر من نقطه قوت اودينزه بعد از خط حملش به خط دفاعش هست كه با حضور فيليپه و زاپاتا تونسته نمايش خوبش رو داشته باشه . البته نبايد از آساموها هم چشم پوشي كرد . اودينزه هميشه تيمش اينجوري بوده ! يك تيم متوسط متمايل به قوي ! مثل پالرمو . نتيجه گرفتن سخته اما شانس رو به يووه ميدم براي برد چون مهره هايي كه يووه داره خيلي بالاتر از بازيكنان اودينزه هستند .

sadaf

sadaf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 131 ارسال
سلام به همه انگاری بوفون عزیز خوب شده !!! کلی خوشحال شدم این خبرو دیدم !! فقط می ترسم یه وقت تو این بازی باشه دوباره مصدوم بشه و این دفعه اگه مصدوم بشه مطمئنا طول میکشه !!! از طرفیم با بلاردی شانس زیادی نداریم ولی ممکنم هست بلاری مثل اون بازی قبلیش خوب باشه ها !!! بنظرم این بازیم به بوفون استراحت بدن بهتره !!! مجبوریم باز با بلاردی سر کنیم !! الکس میتونه بازی کنه امروز؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی