پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودنیزه-یوونتوس(هفته بیست دوم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
83 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
یکشنبه 21بهمن 1386 (ساعت 17:30 به وقت تهران)
هفته بیست دوم سری آ ایتالیا
اودنیزه-یوونتوس(ورزشگاه فریولی)
نتیجه مسابقه رفت یوونتوس 0-1 اودنیزه

تصویر

سایر مسابقات سری آ
شنبه 20 بهمن (تمام ساعتها به وقت تهران هست)
اتالانتا-فیورنتینا (ساعت 20:30)
رم-رجینا (ساعت 23)
یکشنبه 21 بهمن
کالیاری-پارما (ساعت 17:30)
امپولی-لاتزیو
لیورنو-جنوا
میلان-سیه نا
سمپدریا-ناپولی
تورینو-پالرمو
اودنیزه-یوونتوس
کاتانیا-اینتر (ساعت 23)

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خیلی بترکونیم مساویه دیگه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوست عزیزم رانیری وقتی با تیم بیستم جدول مساوی می کنیم میگه: چون بازیکن نداشتیم خوبه !! پس چون بازیکن نداریم و تو زمین حریفه بازی و بازی رفتم تو خونه 1 هیچ باختیم میایم 6 تا گل می خوریم می گیم بازیکن نداشتیم !!خوبه!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

خیلی بترکونیم مساویه دیگه!

والا با این رانیری نبازیم خوبه!!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
وقتی کالیاری ازمون تو خونه مون امتیاز میگیره حتما اودینزه هم ما رو تو خونه ش میبره دیگه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال

وقتی کالیاری ازمون تو خونه مون امتیاز میگیره حتما اودینزه هم ما رو تو خونه ش میبره دیگه

فوتبال اينجوري قانونمند نيست كه بگيم چون با يك تيم ضعيف مساوي كرديم پس به تيم قويتر ميبازيم. چه بسا بتونيم اودينزه رو در زمينش ببريم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
همه چیز به ترکیب بازیمون داره !!!! اگر دقیقا با ترکیب اولیه ی بازی با کالیاری بریم تو زمین 3 تا می خوریم !!!! ولی اگر سیسوکویی ، کامورانسی ای، اینا باشند این طوری نمی شه !!!! البته فقط حضور دوباره کریس زانتی باعث میشه که 3 تا نخوریم و احتمالا مساوی کنیم.!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اینم به گفته دوستان عزیز اضافه میکنم که اگه بهترین ها رو تو ترکیب داشته باشیم ولی از سه نفر به نام های بلاردی و بریندلی و نوچرینو بهره بگیریم بی برو برگرد بازی رو باختیم!چون عناصر باختمون خیلی قویتر از عناصر کارساز هستند! البته نفره چهارم رو هم اضافه میکنم:احیاناً رانیری! حالا که بیشتر هم فکر میکنم میبینم تو این بازی داور هم واسه اونها توپ(سوت) میزنه! ببینم ایمان و اعتقاد بچه ها چقدر قوی هستش که امداد غیبی بتونه بر این عوامل شکست غلبه کنه و شاید به لطف خداوند بازی به سود ما به پایان برسه

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
یووه همیشه اینجور بازیها رو که همه نا امیدند رو خوب نتیجه میگیره امیدوارم اینبار هم مثل سابق باشه یه حسی بهم میگه اینتر عمرا بازی این هفته خودش رو نمیبره

mashghe_sokoot

mashghe_sokoot

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 77 ارسال
سلام ببخشید دیر کردم این چند روز حسابی سرم شلوغه ولی خوب به هر حال بازیارو دنبال کردم از اون باخت تلخ تا..... هنوز هم میگم تیم آرامش میخواد ما باید تو هر بازی به هر حال یاد سالی که س÷ری کردیم باشیم منم با نظر محمد کاملا موافقم یووه تا حدودی غیر قابل ÷یش بینی نشون داده و باید منتظر موند مثل همیشه(امسال جز این حرف هیچی نمیشه گفت فقط انتظار!!!!)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فکر کنم باید منظر یه باخت دیگه باشیم...اودینزه تو این فصل حال همه تیمهای بزرگ رو گرفته، حالا که دیگه تو زمین خودش هم هست. وضعیت یووه هم که خرابه دوار هم که یه طرف میدونه پس زیاد امید نداشته باشین.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ترزگه و بوفون هم به این بازی میرسن.اما شاید رانیری بخواد بهشون استراحت بده که البته احتمالش هم کمه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
به نظر من یووه این بازی رو عمرن نمی بازه؟؟؟ چرا؟ چون یووه هروقت یک تیم رو جدی گرفته و دونسته که تیم قوی ای هست واقعا عالی بازی کرده و نتیجه گرفته!!! مثالش رم و میلان و اینتر !!!! من الانشم باور نمی کنم یووه دور رفت با اینتر 1-1 کرد!!! اگر به بازی های یووه نگاه می کردیم همه می گفتند راحت اینتر 2 3 تا به ما می زنه ولی چی شد اینتر رو جدی گرفتیم و نگذاشتیم ببره!!! اودینزه هم همین طوره چون 1 هیچ مارو تو خونه برده رانیری از ترس باخت دوباره یه ترکیب خوب روانه زمین می کنه و ما اگر خوش شانس باشیم می بریم وگرنه مساوی!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
نتیجه هرچی باشه مثل نتیجه رفت نخواهد بود!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تقریبا 1 ساعت پیش از زمین تمرین یووه در وینووو خبر رسیده که بوفون دوباره در ناحیه کمر دچار مشکل شده مخصوصا هنگام تمرین شیرجه زدن! احتمال داره بوفون حتی با تیم به اودینه سفر نکنه!! خبر خوبم اینکه کیلینی و کامورانزی کاملا آ»اده هستند و به احتمال فراوان در ترکیب اصلی حضور خواهند داشت. مارکیونی و آندراده هم امروز با تیم تمرین نکردند

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بچه ها میگم اون نتیجه رفت که یادتونه؟! حالا اون رو دوبرابر کنین و بدونین که این بازیرم باختیم!!! اگه بوفون نباشه دیگه هیچی!! با تیمای درپیت مساوی داریم میکنیم چه برسه به اینجور تیما!!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من فكر ميكنم خيلي سخت باشه به سختي بازي با ميان و اينتر كلا سابقه برد اودينزه جلوي بزرگان ايتاليا خيلي زياده و هر سال اتفاق ميوفته ولي اميدوارم يوو با كمك يوو بودنش بازي رو ببره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مخصوصا با این شرایط که دی ناتاله و کوییالارلا هم به تیم ملی دعوت شدند و خوب کار کردند الان روحیه بالایی دارن و شانسشون برای بردن کم نیست!! البته تو یووه هم کیلینی و کامو به ترکیب اصلی برمی گردن و ترزگه هم که به بازی رسیده.پس احتمالا یووه تو این بازی خیلی راحت تر گل بزنه. در نهایت من بازی رو در بدترین شرایط مساوی میبینم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هیچ نظری راجع به این بازی ندارم!!! چون اصل کاری نیست نمیتونم نظرم رو بدم(بوفون رو مگم)

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
بازي خيلي سختي بايد باشه اما اميدوارم انتقام دور رفت رو بگيرن!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی