پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گولیلِمو استنداردو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
70 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
گولیلمو هم مدافع خوب و پرتلاشی هستش و امشب جلوی ناپولی نشون داد که بی جهت میلان و رئال هم مشتریش نبودن و خیلی آماده نشون داد . کلا سبک بازیش با لگروتالیه یکی هستش نسبتا و من که خیلی از بازیش خوشم اومد . جالب اینه که خیلی با کیلینی و بوفون هماهنگ بود و بدون اشتباه کار کرد .

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
من از همون اول گفتم که کاش یووه او را می خرید.....من هنوز بازیش را ندیدم اما بهش میاد بازیکن موثری باشه.

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من ميگم اين بازيكن از امثال آندراده بهتره. 2 بازي كه كامل بازي كرده خيلي خوب بوده. بايد بهش بيشتر اعتماد بشه. خيلي وقت‌ها بازيكناي متوسط توي يووه در حد بازيكنان خيلي خوب بازي مي‌كنن. نمونش هم زياده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من واقعا خوشحالم که یووه چنین مدافعی رو داره ! اعتماد به نفس خوبی داره و همینطور استیلش که واقعا نشون میده این پتانسیل رو داره که "حداقل" یک مدافع ذخیره مناسب و مطمئن برای یووه بشه . منتظر بازی های بعدی استنداردو هستم . با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
واقعا در توصیف این مدافع می شه گفت : یک ذخیره خیلی خیلی خوب ولی خوب در مورد بودن یا نبودنش برای فصل دیگه اصلا معلوم نیست چون قراردادش 6 ماهه هست و بستگی داره یووه کی رو بخره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
گوليلمو استنداردو

تصویر

استنداردو پس از عقد قرار داد با يوونتوس

بازيكن قرضي شش ماهه‌ي يوونتوس در نيمه‌ي دوم فصل 08-2007 كه از تيم لاتزيو به يوونتوس پيوسته است و در قرارداد او شرط خريد در انتهاي فصل در صورت درخواست تيم قرض گيرنده قرار داده شده است را در اين نوشته مورد نگاهي كوتاه قرار مي دهيم.

گوليلمو (گو.لي.يل.مو) استنداردو مدافع وسط سابق تيم هاي زيادي بوده است. او در دوره‌ي بازي 10 ساله‌ي خود تا به امروز _كه از 17 سالگي اش شروع شده است_ در تيم هاي بسياري از ايتاليا به بازي پرداخته است.سمپدوريا ، كاتانيا ، پروجا ، سالرنتينا ، لازيو ، ناپولي و يوونتوس تيم هايي بوده اند كه استنداردو لباسشان را پوشيده است.
استيل بدني استنداردو با قد بلند (حدود 191 سانتي متر) و بدن عريضي كه دارد او را مدافعي ياركوب و مخرب ساخته است كه در توپ هاي هوايي و زميني به او كمك بسياري مي كند. استنداردو در تيم هاي ملي رده هاس سني ايتاليا غير از المپيك و بزرگسالان بازي كرده است اما بيشتر نيمكت نشين بوده و جمع بازي هايش در تيم هي ملي با كمي اغراق به 300 دقيقه مي رسد.
اين بازيكن كه اكنون لباس شماره‌ي 25 يوونتوس را در اختيار دارد در مدتي كه در اين فصل براي لاتزيو بازي مي كرده تا چند هفته بازيكن اصلي بوده است اما پس از چند بازي با نمايش ضعيف لاتزيو و اين بازيكن او به نيمكت تبعيد شد تا اعلام كند قصد ترك لاتزيو را دارد . تاتنهام ، سمپدوريا و يوونتوس تيم هاي خواستار اين بازيكن بودند كه با توجه به اينكه يوونتوس مصدومان زيادي در خط دفاع داشته و كريشيتو نيز از يووه به جنوآ بازگشته بود استنداردو ترجيح داد تا به يوونتوس بيايد تا چند بازي در بزرگترين تيم ايتاليا را نيز تجربه كند.
استنداردو با توجه به قد بلند و توانايي هدينگ بسيار عالي خود تا بحال گلهاي خوبي نيز به ثمر رسانده است. او در 40 بازي خود براي لاتزيو 4 گل به ثمر رسانده است و يك گل ملي نيز در تيم زير 21 سال ايتاليا در كارنامه‌ي خود دارد.
استنداردو در يوونتوس در مدتي كه كيه‌ليني و آندراده مصدوم و بقيه مدافعان نا آماده بودند دو سه بازي را براي يوونتوس انجام داده است اما با توجه به بازگشت عالي كيه ليني از مصدوميت و آمادگي لگروتاليه و حضور احتمالي آندراده احتمال حضور بيش از چند دقيقه‌اي براي استنداردو در يوونتوس داده نمي شود.همچنين با توجه به علاقه‌ي مسئولين يووه به ملبرگ و ديگر مدافعين و همچنين بازگشت كريشيتوي آبديده احتمال ادامه‌ي همكاري اين بازيكن كمرنگ است اما همانطور كه هيچ چيز در مورد فوتبال قابل پيش بيني نيست نمي توان او را از ليست 40 نفره‌ي يووه در فصل بعد بطور حتم خط زد.
با همه‌ي اين تفاسير بايد منتظر ماند و ديد استنداردو در حضور خود در يووه چه خواهد كرد و آيا در اين تيم ماندگار خواهد شد يا خير؟؟؟

تهيه و تنظيم : علي كهنباني

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خدایی مدافع خوبی هستش و من که خیلی باهاش حال میکنم . یه حسی بهم میگه کپی برابر اصل لگروتالیه هستش ! قدرت سرزنی بالا و نفوذهای خطرناکش روی ضربات ایستگاهی و طرز گارد گرفتن و ایستادنش کاملا من رو به یاد نیکولا میندازه ! من معتقدم باید استنداردو برای فصل بعد حفظ بشه و قراردادش قطعی بشه و اینکه مطمئنا میتونه کمک بزرگی برای تیم باشه . من حتی با خودم فکر میکردم گاهی میتونه ثابت هم باشه هرچند سخته ! اما میتونه ذخیره بسیار مناسبی باشه .

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
دیشب یک دروازه خالی را به طرز عجیبی از دست داد توپ به بالای سرش خورد قوس گرفت و از دست رفت اما در کل به درد خورد اگه نبود با مصدومیت لگرو مدافع وسط نداشتیم.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
بد نبود اما اگه اون در وازه خالی رو گل میکرد خیلی بهتر بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مانی به نکته خوبی اشاره کرد توی تاپیک بازی، هروقت بازی کرده موقعیت گل داشته ! با اینکه یه مدافعه ولی همیشه موقعیت گل خوبی داشته ! دیشب خیلی عجیب اون هد رو زد ! مدافع میلان هم نمی تونست به این دقیقی توپ رو دفع کنه !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اون صحنه توپ به مدافع میلان خورد و جهتش عوض شد یه کم که نتونست درست بزنه من فکر میکنم باید برای 2-3 فصل باهاش قرار داد ببندیم چون جانشین خوبیه

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

اون صحنه توپ به مدافع میلان خورد و جهتش عوض شد یه کم که نتونست درست بزنه
من فکر میکنم باید برای 2-3 فصل باهاش قرار داد ببندیم چون جانشین خوبیه

فکر کنم به جای خرید یک مدافع جدیید تمدید قرارداد این بهتر باشه نظر شما چیه؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من به نظر من یکی از کارهای اصلی مدیران برای سال بعد باید تمدید قرارداد با این بازیکن باشه . خیییییییلی کم بازی کرده اما عالی بوده همیشه . در تمامی بازی ها . یک مدافع قابل اتکاست ! باتشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فقط كاش يكم مربيان تيم بهش هجومي بازي كردن رو ياد بدن يا بقولي تمام كنندگي رو چون اصلا تمام كنندگي خوبي نداره . يعني اگ موقعيت هايي كه نصيب اين مي شه نصيب كيه‌ل يا يكي مثل كولوتوره و ميكاريچاردز بشه قطعا گل مي شه.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht
جدا دارم مطمئن میشم که قراردادش باید تمدید بشه . گولیلمو در یووه جواب داده . مدافع باهوش و خوش استیل و قابل اعتماد و از همه مهتر ایتالیاییه . فاکتورایی که مثلا بومسانگ به هیچ وجه نداشت . واقعا موقع بازی از جونش مایه میذاره ! دیدن بازیش لذت بخشه . . .

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
خیلی خوب بازی کرد باید هرچه زود تر قراردادش رو تمدید کنن

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
منم میگم عالیه باید باهاش قرارداد امضا کنیم...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
من دوست دارم قراردادش تمدید بشه. کارایی خوبی داشته در خط دفاع.خیلی نترس و جنگندست و در نبردهای تن به تن هم کم نمیاره . از قدرت بدنی بالایی بهره میبره.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
الان هم که خودش ابراز علاقه کرده و به نظر نمی رسه مشکلی وجود داشته باشع

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

الان هم که خودش ابراز علاقه کرده و به نظر نمی رسه مشکلی وجود داشته باشع