پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گولیلِمو استنداردو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
70 پاسخ برای این موضوع

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
نظری درباره ی خوبی و بدیش ندارم امیدوارم که در یووه موفق باشه وخوب دفاع کنه. اما چون قرضی است خیلی به حال یووه پیشرفت یا پسرفتش فرقی نداره.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من ازش خوشم مياد اساسي ولي نمي دونم چرا مي ترسم كه يهو توي بازي مهم سوتي بده...

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
بازیکنه خوشتیپ و خوش استیلی هست.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
من كه خيلي ازش خوشم اومد ، چون اصلا نميشناختمش و بازيش رو نديدم و كلا تصور قبلي ازش نداشتم بازم فكر نميكردم كه اينجوري بازي كنه مقابل اينتر ! من كه بهش اميدوارم شدم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب دیکه از این هفته به بعد می تونه توی لیست بازیکنان یوونتوس قرار بگیره و بازی کنه البته با وجود اینکه کیه لینی و گریگرا بازگشتند احتمال بازی کردنش اندک می شه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بهش میدون بده اول اگه انتظارها رو براورده نکرد اون وقت بره روی نیمکت بشینه! گریگرا که مطمئن نشون نداده. استنداردو که تو بازی اولش نمایش خوبی داشت

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كيه‌ل و لگرو خيلي آماده اند و بازي دادن به استنداردو در اين موقعيت اشتباهه پس بهتره كه بشينه روي نيمكت.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
من به شخصه هیچ اطلاعی از این بازیکن ندارم و هیچی ازش نمیدونم امیدوارم بازیکن خوبی باشه از قیافش معلومه که مدافع جسوریه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
قعلا که با بازی های فوق العاده کیه لینی و لگرو بعید هست بهش زیاد بازی برسه تازه اندراده هم به زودی بر خواهد گشت

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
باید منتظر محک جدی او تو یووه باشیم بعد در موردش قضاوت کنیم...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
توي لازيو خوب جواب داده و براي همين به يووه اومده اما احتمال بازي رسيدن بهش خيلي خيلي خيلي كمه.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
Guglielmo Stendardo (( گیلمو )) نیست اسم این بابا ؟؟؟ دقت کنید ؛ G دوم و L اول خونده نباید بشه ها ... . با این حساب میشه Guielmo . یه کم دقت کنین !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قاسم درست مي گه.جي و ال بين دو حرف صدادار بيصدا مي شن و خفه مي مونن(فكر كنم ترجمه‌ش صامت باشه) و اسم با تلفظ صحيح تر مي شه گه‌ئلمو كه همون گيلمو براي نوشتنش بهتره تا گلوليلمو...

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
بابا اسمش مهم نیست مهم اینه که بازیش در حد بالا باشه.من خودم خیلی دوستش دارم.البته خیلی شانس داشت که زود از لاتزیو رفت وگرنه مجبور بود نیمکت نشین کریستین کیوو جدید یعنی رادو بشه.ولی کلا با بازگشت آندراده نمیتونه جائی توی ترکیب اصلی داشته باشه ولی از اون دسته بازیکنائی هست که در شرایطی که بهش نیازه خوب خودشو نشون میده ولی باید گفت که هر چندتا بازی یه سوتی بد حتما تو کارش هست. کلا نمره یه همچین بازیکنی از 10 به نظر من میتونه 5/6 تا 7 باشه.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
اسم تاپیک عوض شد ! (( گیِلمو استنداردو )) ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فكر مي كنم اشتباه مي كنيد GLI بصورت «لي» خونده ميشه يعني همون گوليلمو درسته پاليوكا رو يادتون هست اينطوري نوشته ميشه Pagliuca اينم شرايط همون رو داره ولي مي بينيد كه ل حذف نميشه cagliari هم كالياري خونده ميشه نه كاياري اوني كه گفتين فقط درمورد G درسته نه L البته اصلا ً ربطي به صدادار بودن يا نبودنش نداره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گیلمو که فوق غلطه! ;D من رفتم همه ویدئو های Youtube در مورد استنداردو رو دیدم.تو هیچ کدوم اسمش گفته نشد و گزارش گر و مصاحبه کننده و ...... همه میگفتن استنداردو! ;D الان از یکی از بچه های Juventuz پرسیدم.این طوری جواب داد : Gu gli elmo یعنی اسمش میشه گو-لی-یِلمو پس شد گولیِلمو استنداردو پس مانی از اول درست میگفت دیگه ::)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خب حداقل مي گفتي من درست گفتم ديگه ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مانی جان.من که آخر پستم گفتم! ::) ::) خب بازم میگم.مانی از اولش هم درست میگفت ;D

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
خب پس من اولش میگم چرا چیزی نمیگید ؟؟؟ ( امین امشب من میدونم و تو ;D ) پس گولی یلمو درسته که نوشتارش میشه همون گولیِلمو . مرسی از هردو تون ;) :-* .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی