پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-امپولی(بازی برگشت مرحله یک هشتم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
108 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اینتر هم سه سال پیش با قهرمانی در کوپا ایتالیا بعدر از 18 سال دوباره به اوج برگشت رم هم فصل قبل همین کار را کرد و دوباره به اوج برگشت حالا ما باید چنین کاری را بکنم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری امروز اعلام کرد که هدف ما قهرمانی درکاپه،و این مسابقات را جدی خواهیم گرفت. این خبر رو سایت channel4 نوشته.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله من الان دارم مصاحبه کاملش رو برای سایت اماده می کنم و در تایید صحبت های رضا باید بگم گفته با تیم اصلی به میدان می رویم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
ولی خدایی آدم سردرگم میشه یه بازی میاد عالی کار میکنه 5 تا میزنه یه بازی هم میاد سه تا میخوره آدم نمیدونه چی بگه!! خدا کنه این بازی از اون بازیهای باشه که 5 تا می زنه. ولی جدا خیلی دوست دارم فرداشب قیافه جاودانی رو که هی میگفت یوونتوس حذف شد و تک بازی بود رو ببینم.خیلی ضایع بود.جالبتر این بود که میگفت تو سایت سری آ بازی رو رفت و برگشت زده بودن اما خودش میگفت غلطه و تک بازیه... یعنی سایت معتبر بازیهای سری آ رو قبول نداشت و حرف خودشو میزد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

امروز هم رانیری به دل پيرو، بوفون، نوچرينو و زبينا گفته باید توی سالن تمرین کنید و خیلی خیلی بعید هست با ترکیب ذخیره خودش به میدان بیاد
هیچ عقل سلیمی این کار رو قبول نخواهد کرد

وقتي قراره يه تيم سري آ يي كه يه بار بردتمون رو ببريم بايد با تيم اصلي بازي كنيم پس دقيقا درست كاري كرده.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اگه گفته که هدف اصلی کوپا هستش پس حتمی تیم اصلی رو می فرسته! البته اگه از تیم اصلیمون بخاری بلند بشه!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اتفاقا.اگه اين بازي رو ببريم قطعا تا خود فينال مي ريم و فينال اون موقع سخت مي شه....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دیشب به امین گفتم،هرچیزی فردا کوریره بگه در مورد ترکیب همون میشه ! بهش گفتم هرقت کوریره راجب ترکیب چیزی نوشته درستبوده. الانم این روزنامه گفته : Juve to use big guns against Empoli "یووه از "اسلحه های بزرگ" در مقابل امپولی استفاده میکند" پس فکر میکنم با ترکیب اصلی احتمال صعودمون خیلی بیشتر میشه. من حس میکنم امپولی امشب یووه رو زیاد اذیت نکنه. گاتزتا هم نوشته : یاکوینتا هم امشب از ابتدا در زمین خواهد بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من بعیید می دونم رانیری تیم رو با ترکیب اصلی به میدان بفرسته و حس می کنم در ابتدای بازی از المیرون - گریگرا و بریندلی استفاده بکنه و حتی پالادینو و بلاردی - البته در مورد خط حمله واقعا نمی دونم کدوم دو نفر رو قرار می ده

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حمله میشه الکس یاکی!! اگه رانیری آدم باشه و رو حرفش بمونه باید منتظر ترکیب اصلی باشیم!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اون موقع احتمال باختمان زیاد هست

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
البته فکر کنم آلمیرون بازی قبل اخراج شد و این بازی محروم هستش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

البته فکر کنم آلمیرون بازی قبل اخراج شد و این بازی محروم هستش

راست میگه !

خدا رو شکر !!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بابا این رانیری دیگه چه دیوونه ای هست. با تیم اصلی به زور مساوی میگیره اونوقت با تیم ذخیره تو 15 دقیقه 2 گل میزنه خداکنه یووه یکی دوتا دیگه بزنه روشونو کم کنه دمه مارکیونی هم گرم واقعا 100 تای تیاگو و آلمیرون می ارزه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اه فعلا بازی به وقت اضافه می کشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی با این روند که بازی پیش می ره بیش از 1 گل دیگه می بینیم.!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اه! گل دوم رو هم خوردیم!! حذف شدیم تا اینجا!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
وای خاک بر سر شدیم . حالا چه جوری 2 تا گل بزنیم. الهی رانیری بمیری که میگی ترکیب اصلی اونوقت با تیم چهارم میای تو زمین بری زیر گل. فقط رانیری شانس بیاره یه تغییر سیستم حسابی بده نیمه دوم 2 گل بزنیم .............. تا الان فقط آقا قاسم شانس پیش بینی درست رو داره اونم در صورت زدن یک گل توسط یووه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بابا این بومسونگ باید لقب تماشاگر نمونه رو بگیره افتضاح بود در دفاع - اخه چرا این همه بد شانسی خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی عالی شروع شد اما به مرور زمان البته اشتباهات خیلی بد گریگرا 2 تا گل خوردیم.گریگرا رو هر دو گل مقصر اصلی بود چون تو یارگیری خیلیییی ضعیف کار کرد.به جرات میشه گفت امپولی فقط 3 تا موقعیت داشت که 2 تاش گل شد!! تو این بازی ندود مسئولیت اصلی برای بازی سازی رو داشت.خوب دوید و یک گل هم زد اما یه مقدار اشتباه هم داشت تو یه صحنه هایی.زانتی یه مقدار رو به جلوتر بود و حتی تو چند تا موقعیت پشت محوطه حریف دیده شد. تیاگو همچنان ضعیف و کند!!! خیلییییییییییییی کند!!! برای دادن هر پا سکلی معطل میکنه و آخر هم بدترین انتخاب رو میکنه.یه موقعیت نسبتا تک به تک رو به خاطر سرعت پایینش از دست داد ما الان 2 تا گل میخوایم.به خاطر همین فکر کنم الکس و دیوید از ابتدای نیمه دوم به زمین بیان

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یووه می تونه 2 گل دیگه بزنه،امپولی خوب بازی نمی کنه.من امیدوارم. امپولی 4 حمله کرد،2 تاش گل شد !!! گل دوم به تقصیر دروازه بان بود.بلاردی خیلی خیلی بد جایگیری کرده بود. از 4 حمله ای که روی دروازه ی یوونتوس شد،من حاضرم شرط ببندم اگر کیه لینی توی بازی بود گل نمی شد. روی گل اول،اگر توجه کنید،بومسنگ به جایی که پوشش بده،پشست سر مولینارو ایستاده بود و توی فضای مرده داشت حرکت میکرد که بود و نبودش فرقی نداشت. این جور سانتر های ساده رو کیه لینی خیلی خیلی راحت بر میگردوند و بومسونگ اصلا سر جای خودش نبود. یه سانتر دیگه هم کردند که بومسونگ باز بد جا گیری کرده بود و شوت زدن که بلاردی گرفت. بومسونگ و تیاگو 2 یار خیلی ضعیف یووه بودند. ازون طرف زانتی فوق العاده است ! واقعا امروز زانتی خیره کننده بازی کرد.من خیلی خوشم اومد. مارکیونی هم نشون داد حقش خیلی بیشتر از این هاست. گل اول رو زد،گل دوم هم ریباند ضربه ی مارکو بود. ندود خوب بود. بریندلی و پالادینو هم گم بودند.اصلا دیده نمیشدند. با یکی دو تعویض یووه می تونه پیروز باشه. من امیدوارم. اول از همه این تیاگو رو بکشه بیرون که فقط پاس رو به عقب میده !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی