پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس-امپولی(بازی برگشت مرحله یک هشتم کوپا ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
108 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سه شنبه 25 دی 1386 (ساعت 23:30 به وقت تهران)
بازی برگشت مرحله یک هشتم کوپا ایتالیا
یوونتوس-امپولی(ورزشگاه المپیک تورین)
نتیجه بازی رفت امپولی2-1یوونتوس

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
فاتحه جام حذفي را هم همين‌جا بايد خوند. يووه با تيمي از ذخيره‌ها به ميدان خواهند رفت و با يك تساوي بي‌مزه حذف خواهد شد.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
كاش كامو رو داشتيم كه توي اين بازي مثل ديشب دچار مشكل تغذيه براي مهاجمين نباشيم...

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
احتمالا تو بازی برگشت امپولی خیلی بسته بازی کنه فکر کنم بازی خیلی سخت باشه.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
همون يك گلي كه بازي رفت زديم بازي رو خيلي واسه امپولي سخت مي كنه بنده خدا ياكوئينتا حقش خيلي بيشتر از اينهاست

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من هم باید در بازی با امپولی ترزگه 90 دقیقه بشینه بیرون و دلپیرو ی اماده به همراه یاکی حق خورده برن تو بازی خداییش تو یه بازی به ترزگه پاس ندی هیچه ولی اگه تو یه بازی به الکس پاس ندی خودش پنالتی درست میکنه و گل میزنه یا اینقدر خوب بازی میکنه که پاس گل میده درست مثل یاکی ترکیب باید تغییر کنه البته شک ندارم تغییر نمیکنه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این بازی دو تا تیجه داره :::::::::::::::::::::::::::::: 1- بازی بسته امپولی سردرگمی یووه :::::::::0-0 حذف یووه 2- بازی بسته امپولی زدن 1 گل برای یووه از روی شانس یا تو شلوغی دفاع حریف::::::::::::1-0 صعود یووه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر مثل بازی دیشت بازی کنیم به احتمال زیاد حذف خواهیم شد علتش این هست که به علت نداشتن هافبک خلاق در میانه زمین توپ را به کنارها میاوریم و اونجا هم بازیکنی که یک سانتر واقعی باشه نداریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اگه توي اين بازي مبنا رو بذاريم براي سانتر و هد قطعا به جايي نمي رسيم چون كراسر خوب و قابل قبولي غير از مولينارو نداريم اما اگه به شكل ديگه اي بازي كنيم و بتونيم گل اول رو يه جوري بزنيم مي بريم.مهم زدن گل اول و در آوردن امپولي از لاك دفاعيه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا استرس این بازی ادم رو دیوونه می کنه - امپولی نیمی نیست که یوونتوس بخواهد ازش بترسه ولی خوب جام حذفی هست و شرایط خاص خودش و بعید می دونم رانیری ترکیب ذخیره رو بفرسته و باید از بازیکنان اصلی استفاده کنه و قطعا این کار رو خواهد کرد به نظر من برد خوبی به دست خواهیم اورد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
رانیری تهاجمی بازی میکنه تو این بازی . چون اصولا آدم احساساتی هست و آدمهای احساساتی هم دلشون نمیخواد با دفاع حذف شن . پس اتمال اینکه گل اول رو ما بزنیم یا امپولی 50-50 خواهد بود . به نظرم امپولی با بازی دادن به جیووینکو و خصوصا مارکیزیو ( که خیلی کم بازی کرده تو این فصل ) ، از سلاح انگیزه ی جوونای یووه برای حذف یووه استفاده میکنه . البته من کلا خوشبینم . یا صعود میکنیم یا بدست جوونای خودمون حذف میشیم . این برای من قابل قبوله . البته صعود خیلی محتمل تر از حذفه ...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
هیچ حرفی ندارم چون این یووه مثل یووه 2-3 سال پیش به قبل نیست که مطمئن باشه تازه همون سالها هم توی حذفی جدی بازی نمیکرد و قهرمان نمیشد اما امسال فرق داره خلاصه همه چیز خیلی پیچیدست اما امیدوارم این جام رو از دست ندیم هرچی باشه بهش میگند قهرمانی به اینتر که دیگه نمیرسیم پس مجبوریم به این جام حذفی امیدوار باشیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

همون يك گلي كه بازي رفت زديم بازي رو خيلي واسه امپولي سخت مي كنه
بنده خدا ياكوئينتا حقش خيلي بيشتر از اينهاست

به نظر من یاکوئینتا باید فیکس باشه
همین کافیه !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رانیری تهاجمی بازی میکنه تو این بازی . چون اصولا آدم احساساتی هست و آدمهای احساساتی هم دلشون نمیخواد با دفاع حذف شن .

با شناختی که از رانیری دارم میدونم آدمیه در این بازی تهاجمی بازی خواهد کرد.
کلا اینطوری نیست که روی تاکتیک تیمش تعصبی داشته باشه.خیلی ترکیب رو عوض میکنه و خیلی چیزای دیگه رو امتحان میکنه.
از تجربه بازی با کاتانیا خواهد فهمید که مقابل این تیم ها نمیشه با مهره های که داره دل به موقعیت های محدود تیمش خوش کنه.برای همین حتی ممکنه با 3 مهاجم بازی کنه.
بعید نیست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با توجه به شناختی که تو این مدت از رانیری پیدا کردیم احتمالا فرداشب تا مرز سکته پیش خواهیم رفت اونم نه به خاطر هیجان به خاطر عصبانیت و حرص زیاد... خدا به دادمون برسه با این مربی که اینا اوردن دیگه کم کم داریم معنای نا امیدی را حس میکنیم... اما بازهم باید امیدوار بود... منم میگم باید یاکینتا و الکس از اول بازی کنن و ترزگه بشینه بیرون و اگه بازهم کم اوردیم ترزگه رو هم بهشون در ادامه اضافه کنن... ولی جدا خدا به دادمون برسه با این مربی و تفکرات مسخرش.... تا حالا اینقدر نسبت به بازی یوونتوس ناامید نشده بودم که به لطف وجود رانیری و مدیران ساعی! یوونتوس این اتفاق افتاد.

gigi_jon

gigi_jon

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 371 ارسال
واقعاً!!! تو این چند سالی که طرفداره یووه بودم تا حالا این همه عذاب نکشیده بودم !!! ولی من یه جورایی یه خورده نا امیدم فک کنم خیلی سخت باشه بردن این تیم چون واقعاً انگیزه ای که دارن 1000برابره ماست !

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
نميدونم اصلا يووه دنبال گرفتن جام حذفي هست يانه؟ تركيبي كه در بازي رفت چيده شده بود نشون ميداد كه يووه اصولا اهميتي به اين جام نميده. همشون ذخيره بودن. بايد ببينيم توي بازي برگشت چه تركيبي رو به بازي ميفرستن.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا یووه امسال که تو لیگ قهرمانان نیست شاید تنها فرصت تا 10 20 سال دیگه باشه که راحت جام حذفی قهرمان بشه چون بالاخره اینتر میلان و رم وقتشونو صرف لیگ قهرمانان می کنند و لی یووه راحت می تونه قهرمان بشه واقعا اگر رانیری با ذخیره تو فرستادن بزاره یووه راحت حذف بشه یه مربی بی خود درپیت هست.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر رانیری فردا با ترکیب ذخیره به بازی بیاد واقعا نشون میده مربی درجه دو هست به این دلیل که ما نیاز داریم به این جام حتی اسمش هم میتونه به بازگشت یووه به دوران اوج کمک کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز هم رانیری به دل پيرو، بوفون، نوچرينو و زبينا گفته باید توی سالن تمرین کنید و خیلی خیلی بعید هست با ترکیب ذخیره خودش به میدان بیاد هیچ عقل سلیمی این کار رو قبول نخواهد کرد

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی