پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

محمد سیسوکو ‏‎-‎‏ ‏Momo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
611 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
حالا ببینم تو این بازی که یووه افتضاح بود سیسوکو چطور بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که بازی رو ندیده در هر حال می گم سیسوکو یه سروگردن از نوچرینو و تیاگو و پالا تو هافبک بالاتره !!! این طور نیست؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ار نوچرینو و تیاگو که بهتره اما پالا مهاجم هست نه هافبک به خاطر همین هم خوب بازی نمیکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی تاپیک بازی نوشتم،خیلی ازش تعریف شده. اولین چیزی که همه رو تحت تاثیر قرار داده تکل زدن های خوبش بوده.و خصوصیات تدافعیش. رانیری خیلی ازش تعریف کرده و گفته با اینکه اولین بازیش بود ولی خیلی موقعیت ها بود که توپ رو از حریف پس میگرفت. توی فروم یونتوز هم که میدیدم همه میگفتند خوب بوده.میگفتند پاس های خوبی هم داده در یه سری صحنه ها. به طور کلی.چیزی که مشخص بوده اینکه از نوچرینو خیلی بهتره.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فیلم پیوستن سیسوکو به یووه :

تصویر

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
سیسوکو به نظر من با داشتن فیزیک مناسب و قدرت دفاعی بالا بهترین انتخاب راینری برای هافبک دفاعیه. من نمی گم نوچرینو بده اما سیسوکو هم سنش پایینه هم تجربه ی بازی در مقابل همه نوع تیمی را داره پس به احتمال زیاد به نوچرینو ترجیح داده میشه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
مومو خيلي خوب مي تونه توي دفاع و حمله شركت كنه.درسته سبك بازيش افريقايي هست اما تكنيك نسبتا خوبي داره و مي تونه توي هجوم هم ارضا كننده باشه براي تيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی یک اظهار نظر گفته من خیلی بهتر از ماسکرانو هستم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خدا کنه...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

توی یک اظهار نظر گفته من خیلی بهتر از ماسکرانو هستم

جالب اینجاست که توتو اسپورت این مقاله رو نوشته و همین یه جمله رو از سیسوکو نقل قول کرده !!! بقیش حرفای خود روزنامه بوده.
یعنی توتو اسپورت مصاحبه ی یه جمله ای کرده با سیسوکو ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این توتواسپورت مزخرف ترین روزنامه کل عالمه!!!به جان خودم روزنامه 90 از این بهتره! ;D من بعید میدونم اصلا مصاحبه ای در کار بوده!! در مورد بهتر بودنش از ماسکرانو سخت در اشتباهه!من ماسکرانو رو بیشتر می پسندم.درسته که بعضی مواقع اشتباهات بدی داره اما کاراییش از سیسوکو بیشتره

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
بنظرم بازیکن فوق العده ای . امشب با اینکه کم بازی کرد و از نیمه دون اومد ولی تو کارای دفاعی عالی بود و 1 نظم خوبی بوجود اورده بود تو کارای دفعی.ازش داره خوشم میاد.

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
اقا انصافا به عنوان اولین بازی خوب بازی کرد و جای پیشرفت داره اما در مورد اینکه گفته من بهتر از ماسکرانو هستم مزخرفی بیش نیست سیسوکو انگشت کوچیکه ماسکرانو هم نمیشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من نمیدونم شما از این ماسکرانو چی دیدید به نظر من که خیلی بهتر از ماسکرانو هست من به شخصه نه تو لیورپول نه توی جام جهانی بازی خاصی ازش ندیدم مطمئنم اگه بازیکن مفیدی بود همون موقع که تو چنگ موجی بود یووه می خریدش من حتی همین الانش هم بازی خوبی ازش نمی بینم

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
تو زمین خیلی خوب توپ رو به بازیکنا پخش میکرد و در مجمع خیلی خوب ظاهر شد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توی تاپیک بازی گفتم.من خیلی از سیسکو خوشم اومد. یه هافبک دفاعی کامل.تنها کمبودش تجربشه ! فهم یک هافبک دفاعی رو داشت. توی فضاهای خوبی می ایستاد.شاید نوچرینویه بازیکن درگیر باشه،ولی فقط میدوه برای درگیری.اما سیسکو حرکتش در عرض زمین،یا عقب جلو رفتنش خیلی هوشمندانه بود.الکی نمی دوید. روی یه صحنه،خیلی دقت کردم به حرکتش،از سمت چپ رم به قصد سانتر حمله کرد،سیسکو اومد عقب جلوی محوطه به اطرافشنگاه کرد چند قدم دیگه رفت جلو ایستد.بازیکن رم نتونست سانتر کنه،برگشت پاس بد،دقیقا جایی پاس داد که مومو ایستاده بود.توپ رو گرفت و رفت جلو. تمامی ضربات سری که میزد به صورت پاس و دقیق بود. پاسکاری هاش خیلی ظریف بود.پاسی که به الکس داد هم نشون داد که اعتماد به نفس بالایی داره و به بازی خودش مسلطه. باید بیشتر بهش بازی بده رانیری تا کمی پخته تر بشه و جا بیفته.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
بازیکن خیلی خوبیه فقط باید بیشتر بازی کنه الکی که بهش نمیگن پت ویرا ی جدید

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يه توپ لب خط از مهاجم رم گرفت خحودش سه تا گل مي ارزيد.فوق العاده بود.من كه هنوز تو كفشم...

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
سیسوکو خوب بازی کرد تخریبی و عالی به نظر من میتونه جای نوچرینو رو بگیره سیسوکو اگه یه هافبک طراح کنارش باشه بهتر خودشو نشون میده

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
مومو سیسوکو بازیکن فوق العاده ایه ولی باید قبول کرد که توی این یک سال گذشته و با اومدن ماسکرانو سطح بازیش یکم افت کرده البته به دلیل بازی نکردن مداوم و اگه قرار باشه توی یوونتوس هم همینطور بشه بازم افت میکنه. سیسوکو از اون دسته بازیکنائیه که باید پشت سر هم بازی کنه تا موتورش روشن بشه و بتونه توانائی هاشو نشون بده. یووه باید بیش از این به این بازیکن قدرتمندش بازی بده.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال
دقيقا .. اميدوارم از اين به بعد هر موقع يووه با دو هافبك دفاعي بازي ميكنه يكيشون سيسوكو باشه نه نوچرينو !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی