پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

محمد سیسوکو ‏‎-‎‏ ‏Momo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
611 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
کاش دیگه بر نمیگشت احتمالا مالی امروز حذف میشه چون با ساحل عاج بازی داره و اگه بازی رو ببازه و از اون طرف هم نیجریه بازیه خودشو که بازی اسونی هم هست ببره اون موقع مالی حذف میشه تازه بعید می دونم سیسوکو دیگه امروز بعد از سفر طولانی و نبودن در تمرین ها بخواد بازی کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت یووه رسما پیوستن سیسوکو رو اعلام کرد. سیسوکو گفته: من خیلی خوشحالک که به چنین باشگاه بزرگی می پیوندم.و در کنار بازیکنان بزرگی مانند بوفون و دلپیرو بازی میکنم. این قراداد یک قدم رو به جلو در زندگی ورزشی من بود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
یک خبر حاشیه ای در مورد محمد : یک دختر 5 ماهه هم داره به اسم آیها -

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
دوستان عکس های پیوستن سیسوکو رو به یووه دارن؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

دوستان عکس های پیوستن سیسوکو رو به یووه دارن؟

تصویر

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
راستی الان سیسوکو داره برای مالی بازی می کنه اگه می خواین بازیشو ببینین بزنین euro sport

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بازیهاش که در لیورپول بد نبود...خداکنه برای یووه بهتر کار کنه...بازهم باید خدارو شکر کرد که همین یه بازیکن رو هم گرفتن.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
سیسوکو عالیه.خیلی خوشحالم که به یووه اومد به نظر من میتونه به هافبک یووه نظم بده.

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
اما درسته یک هافبک تکنیکی نیست ولی یک هافبگ قدرتیه خیلی خوبه.اما ما اگه یک هافبک تکنیکی حیلی خوب بگیریم اون وقت محشره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با وجود این پیشرفت عجیب و غریبی که زانتی داشته بعیده به این زودی ها تو ترکیب اصلی راه پیدا کنه مگر اینکه رانیری همچنان اصرار داشته باشه که با دو هافبک دفاعی بازی کنه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
من هم با امین موافق هستم اما یعید می دونم رانیری بیاد زانتی رو نیمکت نشین کنه و اگه هم بخواهد تغییری صورت بگیره میان نوچرینو و محمد خواهد بود ولی خوب نباید فراموش کنیم که سیسوکو بیشتر دفاعی هست تا تهاجمی

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مالی حذف شد.سیسوکو به تورین اومد و حتی ممکنه یکشنبه مقابل کالیری بازی کنه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با احترام به بابک ولی فکر کنم بهتر از نوچرینو باشه در این شرایط چون هم جنگنده تره هم شوت زن تر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نوچرینو از هر 20 تا پاس 10 12 تاش اشتباهه چی کار داره به سیسوکو که واقعا قشنگ بازی می کنه. البته من امیدوارم مثل استفان آپیا نشه تو یووه چون واقع از بازیش حالم به هم می خورد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نظر من هم سیسوکو بافکر تر اط نوچرینو بازی میکنه! من بیشتر مشکلم با اینه که رانیری همچنان میخواد با دو هافبک دفاعی بازی کنه!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خيلي خوشحالم كه شماره 22 يووه محمد سيسوكو عزيز من هست كه واقعا بهش علاقه دارم چون سبك بازي اين بازيكناي افريقايي در اين پست رو خيلي دوست دارم.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
خدا کنه بتونه خوب کار کنه و سریع با شرایط فوتبال ایتالیا وفق پیدا کنه.نیاز خیلی زیادی در خط میانی بهش داریم. البته این سیاه ها خوبن زود با شرایط جدید مچ میشن

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نوچرينو اصلا آماده نيست و سيسوكو مي تونه خيلي خوب خودشو بجاي اون قرار بده.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به نظر من بايد منتظر بود و ديد من كه نميتونم از الان بگم موفق خواهد بود يا نه بازيكن قدرتي معلوم ميشه اميدوارم مثل اين دو هافبك ديگه كه خريديم و نيمكت نشين شدن نشه

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
خيلي مشتاقم اولين بازي اين بازيكن جديد رو ببينم تا معلوم بشه چند مرده حلاجه. سيسوكو مهمترين خريد يووه در فرصت نقل و انتقالات نيم‌ فصل بود. هرچند اميدي به درخشش اون ندارم ولي بازم يك كورسوي اميدي هست كه بخش كوچكي از مشكلات تيم رو حل كنه. اگه اين خريد هم جواب نده بايد سكو بارش رو ببنده.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی