پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فروشگاه اینترنتی محصولات یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
385 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به دلیل همزمانی فروش محصولات سایت یوونتوس دات ای ار با تعطیلات کریسمس و سال جدید میلادی این اجناس برای مدت چند روز از تخفیف ویژه ای بر خوردار هستند لباس اصل درجه یک باشگاه یوونتوس: قیمت فعلی : 55000 قیمت قبلی : 68000 پولیور اصل باشگاه یوونتوس : قیمت فعلی :41000 تومان قیمت قبلی : 46000 تومان ساعت دیواری اصل باشگاه یوونتوس: قیمت فعلی :16000 تومان قیمت قبلی :25000 تومان جاکلیدی اصل باشگاه یوونتوس قیمت فعلی :10000 تومان قیمت قبلی :13000 تومان کیف پولی درجه یک باشگاه یوونتوس قیمت فعلی :7000 تومان قیمت قبلی :8000 تومان چتر بسیار زیبا و اصل یوونتوس قیمت فعلی :12000تومان قیمت قبلی :18000 تومان مچ بند گرم و زیبای یوونتوس: قیمت فعلی :4000 تومان قیمت قبلی :5000 تومان و محصولات جدید ما : کلاه و شالگردن سیاه و سفید یوونتوس :14000 تومان کاپشن و شلوار درجه یک یوونتوس : 42000 تومان شلوار راحتی و اصل یوونتوس : 28000 تومان کفش اسپورت بسیار زیبای یوونتوس : 39000 تومان جوراب و شورت ورزشی اصل یوونتوس : 11000 تومان برای کسانی که کارت هوادارای دارند تخفیف اندکی در نظر گرفته شده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
اقا ممنون من به 1 شنبه یا اصلا شنبه پول رو میریزم برای ساعت دیواری و کلاه و شال . منتظر باشید اقای صالحی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بهمن جان ارسال كردم واست و دوستاني كه سوال مي كردند تا كي تخفيف زمستاني داره عرض كنم كه فقط 8 روز ديگه و تا 10 فوريه فرصت هست بعدش قيمت ها به حالت عادي باز خواهد گشت

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اقای حسین. مچ بندها چه سایزی می باشندزج؟ -یعنی منظورم اینه که من دنبال مچ بندهای بلند هستم. از اونا هم هست؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه مچ بندهاي عادي هست ديگه مچ بند بلند توي ليست فروش كه واسه من اومد نبود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
کی همه چی از یووه میارین ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم اخه باید بگی چی می خواهی تا دنبالش باشیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
عظر ;D انگشتر ;D هد بند ;D پلو خورشت دستپخت سونیا آموروزو ;D اگه فسنجون باشه بهتره ;D زیر پوش ;D = = = = = = = = = = = = = = = = = پول ایتالیایی هم میشه گیر بیارید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
انگشتر هست اما وحشتناک گرونه هد بند هم هست پول ایتالیایی هم هست

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
پلاک یوونتوسیه که تو سایت هست معرکه ست. حیف که دارم پولامو برای سیستمم جمع می کنم. ولی بعد از عید درباره اش فکر می کنم. الان هم جلوش زده "موجود نیست"

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
خب هد بند چنده ؟ پول ایتالیایی هم چطوریه . یعنی چقدر پول بدم ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم عکس سه تا از محصولاتی که دوستان عکس انها را می خواستند

تصویر

کفش مدل 1 == 39000
کفش مدل 2 == 31000

تصویر

کاپشن شلوار ورزشی مدل 1 == 42000
کاپشن شلوار ورزشی مدل 2 == 36000

تصویر

ساک ورزشی == 29000

تمامی قیمت ها به تومان می باشد

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
حسین جان نحوه ی خرید رو یه بار دیگه توضیح میدی؟ آخه بعضی از اجناس رو که نمیشه از راه دور خرید. مثل کتونی باید پوشیده بشه تا از نظر سایز و بقیه موارد مشکلی نداشته باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بچه ها فروشگاه ما اینترنتی هست و اجناسی که ما خریداری می کنیم از فروشگاه یوونتوس توی کشورهای چین-دوبی و کره و تایلند وقتی برای ما ارسال می شه به انبار فرودگاه امام خمینی میره و بعضی اوقات هم مهر اباد برای همین نمی توانیم به صورت حضوری داشته باشیم
در مورد کفش هم شما سایر پات رو می گی و ما ارسال می کنیم دیگه
همه اجناس هم مدیوم داره لارج داره و ایکس لارج دیگه

اینجا هم کل محصولات ما هست می توانید ملاحظه کنید و اگر تفاوت قیمتی مشاهده می کنید به دلیل تغییرات هزینه گمرک هست

http://www.forum.juv...ews/Shoping.php

برای تهیه اجناس دو راه وجود داره

یکی اینکه ما جنس رو برای شما با پیک ارسال خواهیم کرد و درب خانه تحویل شما می دهد و تصویه حساب می کنه در این حالت هزینه پیک با شما میشه

و حال دوم این هست که شما تشریف می برید بانک پول را به حساب واریز می کنید بعد تماس می گیرید شماره فیش و ادرس پستی رو به من می دهید و با پست سفارشی برای شما ارسال می کنم که هزینه پست اینجوری با من می شه

MAD JUVE

MAD JUVE

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 555 ارسال
این حرف شما در تمام موارد درسته به جز همون کتونی که گفتم ، چون فقط از روی شماره نمیشه به سایز کفش اطمینان کرد ولی مثل اینکه راه دیگه ای وجود نداره. در این صورت بعد از تحویل و در صورت مشکل سایز کفش ، امکان تعویض با یک سایز کوچکتر یا بزرگتر هست یا نه؟ دوم اینکه این اجناس از انبار فرودگاه ارسال میشه ؟ ( برای تخمین زدن پول پیک این سوال رو می پرسم )

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
راستی بچه ها می گفتند که یه ساعت بوده با قیمت 4500 تومان . درسته ؟؟؟ =========================================== یه چیز دیگه لباس دوم یووه یعنی همون سیاهه و لباس آبی که بوفون میپوشه هم هست ؟ قیمت ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
این لیوان و کیف پول چه شکلی اند! اگر ببینم خوشم بیاد می خرم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
من کیف پولیش رو خریدم ..... خوبه . لیوان رو هم اگه ازش عکس بزارن خوبه

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
حسین جون من دوتا از گرمکنا رو میخوام فقط میخوام بدونم فرق درجه 1 با دو چیه روز تمرین هم اگه بتونی برام بیاری همونجا نقدی حساب می کنیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من یک توضیح کلی بدهم و جواب سوال بچه ها امکان تعویض هست هزینه پیک هم از میدان ولیعصر حساب می شه با شما سعی می کنم عکس بقیه محصولات رو هم قرار بدهم ساعت4500 تومان؟؟؟؟نه محاله لباس بوفون هم نیست فرق درجه 1 و 2 توی جنسش هست البته خیلی به نظر من فرقی نمی کنه دیگه امیدوارم همه بچه ها جواب سوالاتشون رو گرفته باشند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی