پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

26- کارلوس آلکاراز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
26 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- اگه ناراحت نمیشه، در آستانه پیوستن به یووه قرار داره.
هافبک آرژانتینی ساوت‌همپتون که می‌تونه در پست های مختلفی بازی کنه، از مهاجم نوک تا هافبک وسط.
بخشی از تست های پزشکی رو در لندن انجام میده و بعد برای انجام بقیه کارها به تورین میاد.

تمامی خبرنگارها این انتقال رو تایید کردند.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- آلکاراز این فصل با ساوتهمپتون:

6 بازی به عنوان مهاجم نوک
5 بازی به عنوان هافبک هجومی
5 بازی به عنوان هافبک میانی
3 بازی به عنوان وینگر راست
2 بازی به عنوان وینگر چپ
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

۳ بازی به عنوان مدافع میانی
۴ بازی به عنوان دروازبان،
۵ سیو موفق،
۲ مهار پنالتی
چه خبره داداشمون رو آچار فرانسه رو کم کرده، چند پسته اینه، بقیه اداشو در میارن،
حالا کجا بازی میکنه مهم نیست، آمار گل و پاس گلش چطوره؟ دیگه تو اینهمه دست هوجومی انشاالله ۱ گل و ۲ پاس گل داره دیگه؟
ولی قیافش و خوشم میاد، باحاله، پادویین توره سبکش انگار، در حد همون پادویین هم باشه بنظرم عالیه،
یعنی بخدا من مطممئنم استاد بزرگ تغییر پست های نا موزون اینو اگه دفاع وسط نزاشت، یا میزارتش هافبک دفاعیی، این نصف زمین رو کامل بازی کرده، اما اگه الگریه که نصف زمینی که بازی نکرده رو میخواد پیشرفت کنه. :nish:  :21:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
نمیدونم ولی حس خوبی بهش دارم
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

متولد 2002 و مثه لائوتارو مارتینز ، بازیکن سابق ریسینگ کلاب آرژانتین!

gflvhsrxmaa1j_a1_v3yd.jpg

بُعد فیزیکی : 183 سانتی متر قد. ستبرتن که در دو سال اخیر حجم ماهیچه هاش افزایش پیدا کردن. او استحکام رو با شتاب در هم می آمیزه و در کل بازیکن سرپنجه ایه ولی دیرپایی بالایی نداره و نباید ازش انتظار آرتورو ویدال رو داشت!

بُعد فنی : چندپسته ست ، هم میتونه هافبک باکس وایسه و هم بعنوان یک بازیساز پُشت یک یا دو مهاجم! پای تخصصیش راسته ولی پای چپش نیاز به کار زیادی داره. کمی از نظر چابکی مشکل داره ولی لمس توپهای اولش بسیار قابل اتکاست. بازی با توپ و پاسکاریش خوبن و به این خاطر در نبردها حتی تحت فشار هم انعطاف پذیره و موفق. دایرۀ دیدش به بازی گسترده ست.

کیفیت پاسهای کوتاهش متوسط رو به به بالاست ، بخصوص پاسهای تو عمقش در یک سوم حریف. در کل ولی طول پاسهای بلندش بالا نیست. استاد زدن شوته و شوتهاش دقیق و محکم هستن و متخصص زدن شوتهای بیرون 18 هست و حتی در ضربات کاشته هم خطرناکه! دریبلهای خاصی داره و در تغییر جهات و تغییر سرعت و برگشتنها قویه.

مواردی که جای کار داره : علاوه بر پای چپ ضعیف ، بُعد دفاعی. در ساختمان خط میانی فعلی یووه ، هافبکها باید بشدت کار دفاعی انجام بدن. درحالیکه آلکاراز یه مقدار در جای گیری ها تنبله و ممکنه کمی طول بکشه که به سبک بازی تیم خو بگیره. ولی خب کیفیاتی داره که از او بازیکن خودکفایی میسازن...

شباهت به بازیکنان سایر تیمها : آلکاراز در طول دوران بازیگریش در پُست های زیادی بازی کرده ولی خب انعطاف پذیریش او رو بسیار شبیه لورنتزو پلگرینی در فصل 2023-24 (درصد شباهت = 90 %) و جاکومو بوناونتورا در فصل 2022-23 (درصد شباهت = 92 %) میکنه. بطور مثال او قابلیت شوتهای از راه دور ناینگولان رو با پایداری روس بارکلی در نبردها میکس میکنه. سایر بازیکنها : روس بارکلی در فصل 2022-23 (درصد شباهت = 92 %) ... داویده فراتزی در فصل 2022-23 (درصد شباهت = 92 %) ... رادیا ناینگولاخ در فصل 2018-19 (درصد شباهت = 87 %)

شباهت به بازیکنان سابق و فعلی یووننتوس : شباهت بسیار شدید به ربیو 2022-23 ... مثه ربیو ، آلکاراز میتونه قابلیتهای هافبک باکس و هافبک بازیساز رو با هم درآمیزه. با اینکه این دو فیزیک بدنی متفاوتی دارن ، ولی هر دو در نبردها ثُبات دارن. سوال اینجاست که آیا بازیکن آرژانتینی جانشین ربیو هست یا اینکه میتونن در کنار هم بازی کنن؟ سایر بازیکنها : فابیو میرتی در فصل 2023-24 (درصد شباهت = 93 %) ... آدرین ربیو در فصل 2022-23 (درصد شباهت = 91 %) ... وستون مککنی در فصل 2022-23 (درصد شباهت = 89 %) ... آرون رمزی در فصل 2020-21 (درصد شباهت = 84 %) ... نیکولو فجولی در فصل 2022-23 (درصد شباهت = 86 %) ...

نتیجه گیری => با در نظر گرفتن جمیع جوانب ، مبلغ قطعی کردن این انتقال با توجه به گذشتۀ آلکاراز یمقدار بالاست ولی خب شاید بعداً بشه دوباره با باشگاهش مذاکره کرده و تگ رو پایین آورد...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
یاد کارلوس آلکاراز تنیسور جوان و جویای نام اسپانیایی افتادم ...
امیدوارم گره ای از کار تیم باز کنه .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- رومئو آگرستی :
مفاد رسمی انتقال Alcaraz به Juventus : هزینه قرصی 3.7 میلیون یورو به اضافه پاداش های جانبی 0.2 میلیون یورو که حداکثر 1.9 میلیون یورو پس از رسیدن به اهداف مشخص خواهد شد. بند اختیاری خرید 49.5 میلیون یورو تعیین شده است.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

بجز چیزی که مرتضی گفت ، آدمو یاد اسم زندان مخوف آلکاتراز هم میندازه!! :29:

+ نکتۀ قابل تأمل : هوادارای ساوتهمپتون مخالف این انتقال نبودن ، علی رغم سن کم و پتانسیلی که داره... ظاهراً به سیستم مربیشون نمیخورده و تنها جای مانور با توجه به درخواست خروج آلکاراز و همینطور مشکلات اقتصادی یووه ، گنجوندن یک بندِ گران بوده! یعنی اینکه مثلاً " اگه آلکاراز ترکوند ، یووه مجبوره هزینه ش رو بپردازه! "

++ نظر جاتین دایتل ، مدیر بخش ایتالیای سایت Transfermarkt : « یووه در حال حاضر دو هافبک کلیدیش یعنی پوگبا و فجولی رو بخاطر دوپینگ و قُمار نداره. اونها هفته ها دنبال یک هافبک میگشتن ولی موفق نشدن بیش از 2-3 میلیون در این پنجره جور کنن. آلکاراز دقیقاً اون جنس بازیکنیه که نیاز دارن و میتونه خیلی خوب تو ایتالیا کار کنه چون بنظر بسیار متناسب با سری آ و سبک بازی یوونتوسه... »

JB.png

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

دی مارتزیو | ساوتهمپتون دستمزد آلکاراز را در دوره قرضی 6 ماهه او در یوونتوس به طور کامل پرداخت خواهد کرد.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

از گزینه های موجودی ک تو بازار بود ظاهرا انتخاب  بهتریه چون فاکتور جوونی و سرعتی که میتونی اضافه کنه نسبت به بوناونتورا وپریرا و البته برناردسکی قابل توجه همینکه پای این دوستان به یووه دوباره باز نشد جای شکر داره و قدم رو به جلویی محسوب میشه ولی بند 50 میلیونی خیلی اغراق امیزه و هیچ جوره درک نمیکنم مگه چ پتانسیلی داره که اینجوری تگ خورده :speechless: قراره شماره 26 داویدز رو بپوشه و البته مشخصه از میرتی قطع امید شده . نکته منفی از یه لیگ دیگه میاد و دشوار تو تیمی مثل یووه زود بتونه یه جوون 21 ساله مچ بشه اونم انتظاراتی که اینجا ازش هست ولی خب این بازیکن کاملا مشخصه ایده خریدش از سمت جونتولیه و الگری کاره ای نیست :nish:  وگرنه الان بوناونتورایی رینکونی چیزی جاش اومده بود

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

gfmd_j2wwaalv5g3_v3hg.jpg

^ مقایسۀ آلکاراز با میرتی که بنظر میرسه جایگزین مستقیم او باشه... :144:

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

اطلاعات فوق باید کالیبره بشه

از لیگ گل و گشاد جزیره تا سری ا دفاعی

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
جوان هست و از یک لیگ سریع و فیزیکی میاد اگر ذهنیت درستی داشته باشه و جاه طلب باشه و مربی بهش فرصت مناسب بده می‌تونه به درد تیم بخوره .
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
قطعا ما یه بازیکن پست میرتی نیاز خیلی شدید داشتیم که خب جذب شد، فاکتور های خوبی هم داره، جوونه، فیزیک مناسبی داره، انگیزه داره، ولی خب لیگ انگلستان به قول دوستمون گل و گشاد بهترین توضیحه براش، اصلا نمیشه هیچ بازیکنی از این لیگ رو با ایتالیا مقایسه کرد، کلا به بستن فضا ها و اینجور مسائل فوتبالی اعتقادی ندارند، مدافعین چپ و راستشون سالی ۴ ۵ تا گل میزنن، اینقدر بالا بازی میکنن، و اینجور بالا بازی کردن برای هافبک هجومی بهشته، چه تو ضد حمله چه تو فضا برای حرکت جا زیاد داره، اما ایتالیا، خط هافبک چسبیده به مدافع، اما طبق توضیحاتی که دوستان دادند مثل اینکه شوتزن خوبیه، اگر میستر بهش اجازه بده، بهش درس پاس رو به عقب نده، شوتزنی فاکتوریه که هافبک هوجومی خیلی به کارش میاد، چون پشت ۱۸ موقعیت زیاد گیرش میاد و اگه بزن باشه خوب میتونه استفاده کنه، من هیچی از امثال بونا‌نتورا یا پریرا نمیدونم اما برخلاف نظر بقیه بنظرم برای این نیم فصل بازیکنی که تو لیگ ایتالی تجربه بالای بازی داشت بیشتر به کار تیم میومد تا یه جوونک ۲۱ ساله، اما واقعا امیدوارم قشنگ با عملکردش نظر منو پشم کنه، یعنی این اگر بگیره بازیش، با ییلدیز و ولاهوویج یه مثلث مشتی درست کنند اون جلو عشق کنیما.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

قبلش بگم که این بنده خدا فصل پیش چرا ، ولی این فصل تو لیگ برتر اصن بازی نکرده بلکه بازیکن یه دسته پایینتر انگلیس بوده و 16 اُمین بازیکن گرون چمپیون شیپه...

از این که بگذریم ، نمیدونم چرا تو تحلیلهاتون در مورد لارج بودن لیگ انگلیس نسبت به ایتالیا ، تفاوت کیفیت بازیکنان این دو لیگ رو در نظر نمیگیرید؟

اصلاً فراموش کنید پوشش تلویزیونی ارضاء کننده ش رو.. فراموش کنید تعدد بینندگان تلویزیونیش رو...

آیا غیر از اینه که بهترین گلرها ، هافبکها ، مربیا و... رو دارن؟ خب عملکرد تهاجمی یا تدافعی جلوی اون بازیکنا بنظر من ارزشش از عملکرد تهاجمی یا تدافعی جلوی بازیکنا و مربیای سری آ واقعاً بیشتره...

JB.png

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال

قبلش بگم که این بنده خدا فصل پیش چرا ، ولی این فصل تو لیگ برتر اصن بازی نکرده بلکه بازیکن یه دسته پایینتر انگلیس بوده و 16 اُمین بازیکن گرون چمپیون شیپه...

از این که بگذریم ، نمیدونم چرا تو تحلیلهاتون در مورد لارج بودن لیگ انگلیس نسبت به ایتالیا ، تفاوت کیفیت بازیکنان این دو لیگ رو در نظر نمیگیرید؟

اصلاً فراموش کنید پوشش تلویزیونی ارضاء کننده ش رو.. فراموش کنید تعدد بینندگان تلویزیونیش رو...

آیا غیر از اینه که بهترین گلرها ، هافبکها ، مربیا و... رو دارن؟ خب عملکرد تهاجمی یا تدافعی جلوی اون بازیکنا بنظر من ارزشش از عملکرد تهاجمی یا تدافعی جلوی بازیکنا و مربیای سری آ واقعاً بیشتره...

بحث سر کیفیت تیم ها بین دو لیگ نیست خب، بحث سر سبک ۲ لیگه، اینکه در لیگ انگلستان چه چطور بازیکن ها بازی میکنند، همه دنیا میدونن که در لیگ ایتالی، مربیان در نظم تیمی، تاکتیک های دفاعی، بستن فضاها و بسته بازی کردن سرآمد تموم لیگ های جهانن، الان و در نظر نگیر، قبل تر که ۲ جین تاپ پلیر و مربی در این لیگ بودند هم ما بازی های پر گل کمتر داشتیم، در انگلیس اما دنیا فرق داره اونجا حمله حمله اس، تیم ها بالا بازی میکنند، باز بازی میکنند، دیگه اینو که نمیشه کاریش کرد، باز بازی کنی فضا زیاد ایجاد میشه، ربطی هم به تاپ پلیر و مربی نداره، اینجا بدترین تیم هاش هم بلدن خوب جمع بشن، خوب همو‌ پوشش بدن، خوب فضا ببندن، اینجا ایتالیاس، مهد بازی دفاعی، ضد سیستم، تاکتیک، مهد بازی های بسته و گره خورده، حالا یه بازیکن از اون فضا بخواد بیاد یهو تو این فضا اونم با این سن و تجربه، قطعا طول میکشه تا جا بیوفته مگر سبکش طوری باشه که اتوماتیک بدونه تو فضاهای بسته باید چکار کنه، من همیشه اعتقاد دارم بازیکنی در شرایط برابر که تو لیگ ایتالیا بازی کرده باشه و بره خارج ایتالی بیشتر احتمال موفقیتش هست تا برعکسش، بازم تاکید کنم در شرایط کاملا برابر، یعنی هیچ پارامتر دیگه ای رو در نظر نگیریم. 

حالا من واقعا از خدامه این جواب بده، یه جورابی هم قافش و استایل بازیش رو دیدم حس میکنم‌ جواب میده، اما اینکه در کوتاه مدت بیاد جواب بده خیلی مهمه سر جمع ۲۰ بازی تا ته فصل بیشتر داریم مگه؟ این قراره کمک خط هافبک باشه نه ما کمک راه افتادنش باشیم. 

• GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

^^^

ولی همین نظم تیمی و تاکتیکهای دفاعی و... تو جایی که ملاک هست مثه لیگ قهرمانان و غیره ، ره به جایی نمیبره و بازندۀ مطلق هست در برابر تیمهای انگلیسی یا اسپانیایی و احتمالاً در آینده تعداد بیشتری از تیمهای فرانسوی و آلمانی. مدتهاست تاریخ مصرفش تموم شده ، حداقل از قهرمانی 2010 اینتر تو سی ال به بعد ، اگه نگیم بیشتر... حتی بحثش هست که قانون آفساید رو عمدتاً بخاطر حمایت از فوتبال به قول تو باز و به نظر من تهاجمی ، تغییر بدن ... نظر تو هم البته قابل احترامه ، ولی من فکر میکنم کیفیت بسیار مهمتر از سبک هست. لیگ ایتالیا بخاطر سبک دفاعیش بهترین لیگ جهان نشد ، بلکه بخاطر این بود که بوفون و نستا و توتی هر هفته جلوی امثال زیدان و ندود و باتیستوتا و... بازی میکردن و آبدیده میشدن (و بالعکس) و چون سری آ لیگ قهرمانانی بود واسه خودش و بهمین خاطر هر جایی تو دنیا بغیر از تیمهای خودشون هم قابلیت فیکس شدن داشتن.. این چیزی که اشاره کردی هم آره هست ولی من در صورت عدم موفقیت آلکاراز ، نقش کادر مدیریتی و بخصوص کادر فنی رو بسیار بیشتر میبینم..

• GioVanni Agnelli, mory, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال

^^^

ولی همین نظم تیمی و تاکتیکهای دفاعی و... تو جایی که ملاک هست مثه لیگ قهرمانان و غیره ، ره به جایی نمیبره و بازندۀ مطلق هست در برابر تیمهای انگلیسی یا اسپانیایی و احتمالاً در آینده تعداد بیشتری از تیمهای فرانسوی و آلمانی. مدتهاست تاریخ مصرفش تموم شده ، حداقل از قهرمانی 2010 اینتر تو سی ال به بعد ، اگه نگیم بیشتر... حتی بحثش هست که قانون آفساید رو عمدتاً بخاطر حمایت از فوتبال به قول تو باز و به نظر من تهاجمی ، تغییر بدن ... نظر تو هم البته قابل احترامه ، ولی من فکر میکنم کیفیت بسیار مهمتر از سبک هست. لیگ ایتالیا بخاطر سبک دفاعیش بهترین لیگ جهان نشد ، بلکه بخاطر این بود که بوفون و نستا و توتی هر هفته جلوی امثال زیدان و ندود و باتیستوتا و... بازی میکردن و آبدیده میشدن (و بالعکس) و چون سری آ لیگ قهرمانانی بود واسه خودش و بهمین خاطر هر جایی تو دنیا بغیر از تیمهای خودشون هم قابلیت فیکس شدن داشتن.. این چیزی که اشاره کردی هم آره هست ولی من در صورت عدم موفقیت آلکاراز ، نقش کادر مدیریتی و بخصوص کادر فنی رو بسیار بیشتر میبینم..

بزار‌صحبتت رو سه بخش کنم پاسخ بدم؟ 

بخش اول در مورد فوتبال تهاجمی و باز که من و تو داریم صحبت میکنیم هست که نظر من با نظرت یکیه، فقط الفاظمون فرق داره، ببین فوتبال تهاجمی و باز تو یه ساید قرار میگیرن، اصلا نمیشه تیمی‌ هم‌ بسته بازی کنه هم‌ تهاجمی، وقتی یک تیم خط دفاعش رو تو ۱۸ خودش میبنده خط هافبکش رو میاره پشت ۱۸ عمرا بتونه غیر ضد حمله کار دیگه ای انجام بده، گفتم دیگه بالا بازی میکنن، یعنی تیم میاد بالا خط دفاع وسط زمین بسته میشه من نمیگم اونا دفاع نمیکنن که، منظورم اینه بالا و باز بازی میکنن سبک دفاع کردن تهاجمی با دفاع کردن تدافعی فرق داره، تیمی که خط دفاعش رو بالا ببنده، قطع فضا بیشتری به حریف میده برای حمله کردن، چون تا بیان آرایش دفاعی بگیرن بازیکنای حریف رسیدن به دروازشون، حالا تو لیگ انگلیس همه بالا بازی میکنن پس هر ۲ تیم به هم موقعیت های زیادی برای حمله میدن. تیم هایی ایتالیایی هیچوقت خدا به سبک تیم های انگلیسی گشاد بازی نکردن، همیشه حتی مالکانه و تهاجمی هم که بازی کردن، خیلی دقیق و حساب شده بوده، به محض از دست دادن توپ سریع جمع میشن تو زمین خودی، آرایش دفاعی میگیرن، خط هافبک و دفاع میچسبه به هم فضا ها رو پر میکنه، اصلا همینه که مارو حتی در بدترین روزهامون که فرسنگ ها با فوتبال جهان فاصله داریم باز زنده نگه داشته، هنوز یادشون نرفته چطور فضا ها رو ببندن. 

بخش دوم سبک ایتالی، ببین تا قبل ۲۰۱۰ که اشاره کردی، دیگه خودت استاد آماری، ما ۲۰۰۸ میلان و ۲۰۱۰ اینتر‌‌ رو‌ داشتیم، قبل  کالچو هم یه فینال تمام اینالیایی داشتیم، یه باخت عجیب هم تو فینال داشتیم( میلان- لیور)  پس بین ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ ما ۳ قهرمانی و یک فینال تو ۱۰ سال داشتیم که بنظرم آمار خوبیه، تازه تا اونجایی که من یادمه، کم و کسریش رو به اطلاعات خودت ببخش، دهه ۹۰ هم اکر مغزم درست یاری کنه ۳ تا فینال و یه قهرمانی فقط یوو داشته بقیه تیما رو یادم‌نیست، بعد ۲۰۱۰ هم تنها تیمی که یارای رقابت با بزرگان اروپا رو داشت یوو بود که ۲ تا فینال داشت، اینتر هم پارسال فینال بود که من اونو حساب نمیکنم چون قرعه دیگه خیلی خرکی بهش خورد. در تموم این سالها که من گفتم ما هیچوقت انگلیسی بازی نکردیم ولی امارمون خوبه، با همین سبک ایتالیایی جلوشون خوب وامیستیم، از نظر من سبک ما بدرد نخور نشده، ( این بازی ای که الان یوو و تیم الکری میکنه رو کلا سبک حساب نکنید)  

بخش سوم تاپ پلیر و مربی: بعد ۲۰۰۶ و مسائلش فوتبال ایتالی رفت تو سراشیبی و همچنان هم همینه  وضعیت، ما عقب افتادیم، درآمد زایی و برندینگ و ۱۰۰۰ کوفت دیگه که بقیه انجام دادن ما ندادیم افتادیم عقب خب حالا زور هیچ تیمی نمیرسه بازیکن بخره، حقوق خوب، رسانه، اسپانسر همه تو  لیگ دیگه اس، خب بازیکن چرا باید بیاد ایتالی؟  ما بخاطر سبک  لیگمون نیست که داغونیم، باشگاه ها و فدراسیون ایتالیی داغونه، هنوز میلان اینتر یه ورزشگاه اختصاصی ندارن، هنوز تصویر برداری ها داغونه، خب قراره  چه نتیجه ای بگیریم،  میلان و اینتر هنوز مالک درست درمون ندارن،  دیگه تهش مشخصه. 

ما تو همین لیگ تو همین سری خواب، تو همین تاکتیک های زیاد کلی بازیکن خفن داشتیم، چه میلان، اینتر، یوو، چه ناپل و فیوره و لاتزیو و رم، اینکه ما زیر ساخت هامون رو تقویت نکردیم، از رشد فوتبال عقب افتادیم ربطی به سبک تیم های ایتالیایی نداره، 

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

^^^

1) عوضش وقتی حمله کنی ، میتونی گل بزنی... یبار از ساری پرسیدن دلیل دفاع بدت چیه؟ گفت دفاع واسم مهم نیست ، تیم من باید انقدر حمله کنه و تعداد گلها رو بالا ببره که اتفاقات محیرالعقول هم نتونه نتیجه رو علیه ما کنه!

اینو باید پس کلۀ تمام مربیان تاریخ مصرف گذشتۀ ایتالیایی و غیرایتالیایی چسبوند. میلان ساکی و ناپولی ساری هم در صدر تیمهایی هستن که تهاجمی بازی میکردن و اتفاقاً عموماً موفق هم بودن در ابعاد خودشون...

2) منکه بحث خاصی در مورد قبل 2010 نداشتم ، ضمن اینکه تو همون بازه هم تیمای اسپانیایی 4 تا قهرمانی آوردن + 1 فینالیست (والنسیا)... بعدم شاید برای تیمهایی مثه والنسیا و... رسیدن به فینال دستاورد باشه ولی برای بخصوص یووه ، نایب قهرمانی فرقی با حذف در سایر مراحل نمیکنه و از نظر من دستاورد نیست. تو دهۀ بعدی هم باز تیمای اسپانیایی که سبکشون از انگلیسیون هم تهاجمی تره ، 5 قهرمانی آوردن و ما هم البته 2 بار رفتیم فینال و مجموعاً 7-2 کانهوا سالرنیتانا جلوی یووه ، لوله شدیم... من واقعاً نمیتونم اسم این رو بذاریم ایستادگی!

3) این بخش از حرفات منو یاد اون میم معروفی انداخت که هوادارای یووه در جواب نق زدنهای همیشگی اینتر به یوونتوس و ربط دادن همۀ مشکلاتشون به یووه و عدم نگاه تو آیینه ساختن... یعنی واقعاً چون این مشکلاتی که گفتی هست ، باید چوب هم بذارن لای چرخ خودشون و بچپن دفاع؟ نمیتونن یه سبک متفاوتر ، مثبت تر و آینده دار ترن انتخاب کنن شاید 4 تا جوون به تیم ملی معرفی شد؟ آیا خرج روی آکادمی هم چندین میلیون یورو بودجه میخواد؟ میخواستن این بلا رو سر یوونتوس نیارن. مگه قبل کالچوپولی وضعیت تیمهای ایتالیایی تو اروپا بد بود؟ مگه آتزوری ضعیف بود؟ اگه مثن با وقوع جنگ یا سیل و زلزله ، لیگ ایتالیا به وضع امروز میوفتاد ، حرفی نبود ولی وقتی با دستای خودشون این بلا رو سر خودشون آوردن ، فقط میشه گفت ، خودکرده را تدبیر نیست!

105998834_3161187177302529_5056841590000

* اشاره به لقب یووه بین آنتی-یوونتوسیها = Rubentus از فعل Rubare به زبان ایتالیایی میاد ، به معنی دزدیدن...

• GioVanni Agnelli, mory, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال

^^^

1) عوضش وقتی حمله کنی ، میتونی گل بزنی... یبار از ساری پرسیدن دلیل دفاع بدت چیه؟ گفت دفاع واسم مهم نیست ، تیم من باید انقدر حمله کنه و تعداد گلها رو بالا ببره که اتفاقات محیرالعقول هم نتونه نتیجه رو علیه ما کنه!

اینو باید پس کلۀ تمام مربیان تاریخ مصرف گذشتۀ ایتالیایی و غیرایتالیایی چسبوند. میلان ساکی و ناپولی ساری هم در صدر تیمهایی هستن که تهاجمی بازی میکردن و اتفاقاً عموماً موفق هم بودن در ابعاد خودشون...

2) منکه بحث خاصی در مورد قبل 2010 نداشتم ، ضمن اینکه تو همون بازه هم تیمای اسپانیایی 4 تا قهرمانی آوردن + 1 فینالیست (والنسیا)... بعدم شاید برای تیمهایی مثه والنسیا و... رسیدن به فینال دستاورد باشه ولی برای بخصوص یووه ، نایب قهرمانی فرقی با حذف در سایر مراحل نمیکنه و از نظر من دستاورد نیست. تو دهۀ بعدی هم باز تیمای اسپانیایی که سبکشون از انگلیسیون هم تهاجمی تره ، 5 قهرمانی آوردن و ما هم البته 2 بار رفتیم فینال و مجموعاً 7-2 کانهوا سالرنیتانا جلوی یووه ، لوله شدیم... من واقعاً نمیتونم اسم این رو بذاریم ایستادگی!

3) این بخش از حرفات منو یاد اون میم معروفی انداخت که هوادارای یووه در جواب نق زدنهای همیشگی اینتر به یوونتوس و ربط دادن همۀ مشکلاتشون به یووه و عدم نگاه تو آیینه ساختن... یعنی واقعاً چون این مشکلاتی که گفتی هست ، باید چوب هم بذارن لای چرخ خودشون و بچپن دفاع؟ نمیتونن یه سبک متفاوتر ، مثبت تر و آینده دار ترن انتخاب کنن شاید 4 تا جوون به تیم ملی معرفی شد؟ آیا خرج روی آکادمی هم چندین میلیون یورو بودجه میخواد؟ میخواستن این بلا رو سر یوونتوس نیارن. مگه قبل کالچوپولی وضعیت تیمهای ایتالیایی تو اروپا بد بود؟ مگه آتزوری ضعیف بود؟ اگه مثن با وقوع جنگ یا سیل و زلزله ، لیگ ایتالیا به وضع امروز میوفتاد ، حرفی نبود ولی وقتی با دستای خودشون این بلا رو سر خودشون آوردن ، فقط میشه گفت ، خودکرده را تدبیر نیست!

105998834_3161187177302529_5056841590000

* اشاره به لقب یووه بین آنتی-یوونتوسیها = Rubentus از فعل Rubare به زبان ایتالیایی میاد ، به معنی دزدیدن...

از اون بحث ها شد که باید نزدیک میبودیم میرفتیم کافه یه ۲ ساعتی قشنگ مغز همو میخوردیم  :nish:

۱ نقل قول از ساری اخه؟ یه مربی تمام لوزر، حرف های ساری وقتی قابل استناد و مرجع میشه که خودش الان سرآمد حرفاش باشه و تو زمین ثابتشون کنه، ساری کجاست الان؟ من قطعا همون سبک دفاعی رو به سبک ساری ترجیح میدم،

بعدم ایتالیا سبکش دفاعی مطلق نبوده هیچوقت، ما فقط بلدیم خوب دفاع کنیم، سازماندهی دفاعمون نسبت به لیگ های دیگه خوبه. من سبک دفاع مطلق رو برای ایتالی نمیبینم. 

۲ منظور من از صحبت از ادوار مقایسه نبود، فقط منظورم این بود ما در بدمون هم کم نیاوردیم، دیگه اینکه یوو میبازه هم ربطی خدایی به سبک بازی ما نداره، فاصله اینتر و سیتی در همه چی، از فاصله یوو و بارسا تو فینال خیلی بیشتر بود، ولی اینتر مثل ما مفتضح نباخت، ما یکم مشکل فینال داریم که خودتم دلایلشو میدونی. 

۳ اینکه اونا چکار میکنن و چوب و جرخ و اینارو کاری ندارم، عقبیم دیگه آقا خیلی عقبیم، تا این وضع حل نشه وضعیت تغییری نمیکنه، لیگ های دیگه بازم به دلیل سبک لیگ ایتالی پر ستاره تر نیستن، فقط جلو ان خیلی.

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی