پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

به نظر شما دو مهاجم شروع کننده بازی در یوونتوس باید چه کسانی باشند !؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
36 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من که 3 مهاجم رو ترجیح میدم. ولی فکر میکنم اگر قراره با دو مهاجم بازی کنیم ترزگه و یاکوینتا شروع کنند و دلپیرو نیمه دوم بیاد. چون هر وقت از اول بازی کرده بد بازی کرده هروقت به عنوان جانشین اومده عالی بوده !! البته نیمه دوم،نه دقیقه 80 !!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من فكر مي كنم دليلش عدم ثبات اين پست بوده من ترزگه _ الكس رو ترجيح مي دم اگه قرار شد سه مهاجمه بشه ياكوئينتا به اين جمع اضافه بشه و همراه الكس به كناره ها برن ولي اگه با دو مهاجم بازي كنيم فكر مي كنم الكس رو تا اواسط نيمه دوم داشته باشيم بهتر باشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم دلپیرو و ترزگه رو خیلی هماهنگ میدیدم. ولی یاکیونتا هم خصوصیات خاص خودش رو داره و باید بازی کنه ! به نظر من اگر یاکوینتا شروع کننده باشی و دلپیرو بعد به بازی بیاد دست برای حرکات خلاقانش زیاده. چون هرچی که نباشه مدافع ها یه نیمه تحت فشار بودند و خسته ترند. البته بستگی به حریف هم داره. بازم میگم الکس و ترزگه خیلی با هم هماهنگ اند. ولی شاید برای شروع یاکوینتا بهتر باشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من همیشه طرفدار سیستم 4.3.3 هستم و بودم . ترکیب رویایی من 3 هافبک کامورانزی و زانتی و ندود جلوشون یاکوئینتا و دلپیرو مهاجم نوک هم ترزگه ولی اگر قرار به 2 نفر باشه نیمه اول یاکوئینتا ترزگه . نیمه دوم هم الکس ترزگه باشند بهتره

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من 4-2-3-1 رو ترجيح ميدم نوچرينو و زانتي در پشت سر و كامو از راست و ندود از چپ و البته الكس از ميانه زمين و آزادي عمل و فضاي بيشتر و البته ترزگه در نوك حمله كه زمان حمله ميشه 4-2-4 فوق تهاجمي

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من فکر می کنم اگه ترزه گه و یاکی شروع کننده باشند خیلی عالیه.....چون یاکی واقعا مستعده..... الکس هم اگه طرفای دقیقه ی 70 به جای یاکی بیاد خیلی خوب می تونه خودش رو نشون بده.....( این بهترین حالته چون الان الکس در سنی نیست که بتونه 90 دقیقه عالی بازی کنه....ولی اگه آخرا بیاد تو زمین همه ی سعی خودشو می کنه....)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منم بازی با 3 مهاجم رو ترجیح میدم.یعنس به عبارتی 2-1-3-4 ندود و زانتی و کامو در وسط و الکس هم با یه قاصله معقول جلوی این ها.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال
3 مهاجم رو دوست دارم ولی انجام نمیشه ! پس باید یک سیستمی رو انتخاب کنید که محتمل تره ! تره زگه - یاکوئینتا بهترین هست اما تره زگه - الکس هم یکی از بهترین زوج های خط حمله این چند سال اخیر فوتبال جهانه ! بستگی به تیم حریف داره بازم !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
به نظر من ندود پشت سر الکس و ترزگه بازی کنه خیلی بهتره و یاکوئینتا 20 دقیقه ی اخر بیاد داخل خیلی بهتره چون دیگه مدافعان حریف خسته هستند و یوونتوسی ها میتونن از سرعت بالای یاکی استفاده کنند البته نمیگم یاکی بیاد جای الکس نه میگم بیاد جای یکی از مهاجمها که من بیشتر ترجیح میدم اون بازیکن تعویضی ترزگه باشه تا الکس و ندود

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ندود به نظر من با توجه به سنش و مهم تر از اون بازی درگیرانه ای که ارائه میده به درد پشت دو مهاجم به طور صرف نمیخوره.من فکر میکنم با توجه به داشته هامون و با در نظر گرفتن اینکه نمیشه در همه بازی ها با سه مهاجم بازی کرد میشه هر دو سه بازی یکبار از زوج ترزگه-یاکوئینتا در نوک و الکس به عنوان گوش چپ نفوذی استفاده کرد.همون کاری که الکس در بازی با پالرمو و آتالانتا انجام داد و موفق هم بود.به هر حال.اینم یه راه حله!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب الکس نمی خواهد اونجا بازی کنه دیگه چند دفعه هم به صراحت اعلام کرد گفت اول مهاجم اصلی بعدش هم شت مهاجمان مشکل رانیری هم شاید همین باشه که از الکس اونجا استفاده نمی کنه دیگه مهم این هست که ترزگه باید فیکس باشه تحت هر شرایطی اون موقع با استفاده از شیوه بازی حریف رانیری یکی از اون دو نفر رو انتخاب کنه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
الکس میتونه پشت سر دیوید و ویچنزو بازی کنه ولی الکسی و دیوید کنار هم باشن یک چیزه دیگه است. یاکی میتونه یار تعویضی باشه! هر از گاهی هم اشکال نداره جالی الکس و یاکی عوض شه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
هر مهاجمی اماده تر باشه حالا میخواهد ترزگه باشه یا پالا

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21217 ارسال

هر مهاجمی اماده تر باشه
حالا میخواهد ترزگه باشه یا پالا

موافقم !
نباید به اسم بازیکن نگاه کرد !
حالا چون الکس هست ، پس باید 90 دقیقه بازی کنه و اگر کسی قرار شد تعویض بشه یکی دیگه باشه !

منم مثل رانیری متعقدم تره زگه بدون جانشین هست !

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
ترزگه واقعا با تمام مهاجمان دنیا فرق میکنه بدترین ترزگه و بهترین ترزگه فرق زیادی نداره اگر براش موقعیت ایجاد کنی بهترینه و اگر براش وقعیت ایجاد نکنی بدترین نظر شخصی من این هست که ترزگه بهترین تمام کننده دنیا هست رونالدو که میگن بهترین مهاجم دنیا هست نگاه کنید چقدر فراز نشیب داشته ولی ترزگه چی من تا یاد میارم همیشه اماده بوده و همیشه هم خوب گل زده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
نه ای طوری هم که می گی نیست . یادت نیست .2 فصل کاپلو !!! دو مهاجم ترزگه و زلاتان بودند و چه پدری از ما درآوردند هیچ وقت بازی یووه لیورپول 3 فصل پیش تو تورین رو یادم نمی ره بازی رفت 2 1 خورده بودیم و بازی برگشت فقط 1 گل واسه صعود می خواستیم ولی ترزگه و زلاتان هر چی توپ اومد خراب کردند و کاپلو هردو بازی به الکی بازی نداد .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
اتفاقا توی اون بازی زلاتان بود که موقعیت های زیادی رو خراب می کرد و ترزگه موقعیت گلی رو توی اون بازی از دست نداد واقعا برای ترزگه توپ ساخته بشه از هر 5 تا بدون شک 4 تاش رو گل می کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در ضمن وقتی کل تیم بد بازی میکنه و در امر بازی سازه ناکام می مینوه از مهاجمی مثل ترزگه که قدرت حمل توپ رو به اون صورت نداره نباید انتظار داشت ! برای ترزگه باید موقعیت خلق کرد ! براش موقعیت خلق کنید تا ببینید آماده است یا نه !!! منم معتقدم ترزگه بازیکن بی افت !!!تقریبا همیشه در یک سطح بازی کرده.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه از من بخواین بپرسین همیشه میگم الکس باید فیکس باشه. در جواب عاطفه هم که گفته بود الکس نمیتونه 90 دقیقه عالی بازی کنه باید بازی با لاتزیو رو مثال بزنم که گل سومش رو بعد از قیقه 70 زد پس حرف الکی نزن! لطفا! چرا باید به خاطر اینکه حتما ترزگه و یاکینتا بازی کنن الکس بره گوش چپ؟؟

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
به نظر من ديويد و ياكويينتا اگر شروع كننده باشن عاليه و الكس در نيمه دوم به جاي ياكويينتا بياره و مواقعي هم كه عقبيم 3 مهاجمه بازي كنيم. من هنوز ميگم كه با 3 مهاجم نميشه فصل رو ادامه داد و نياز به يك مهاجم خوب و بزرگ مثل بنزما يا آمائوري داريم.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی